Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lipnicki Grzegorz | Kraków | 10km | Polowa Drukarnia Rolkowo-Wałkowa | opłacono | |
2 | Wojtas Paweł | Sanok | 10km | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | ||
3 | Świrad Mirosław | Sosnowiec | 10km | opłacono | ||
4 | Bierwiaczonek Krzysztof | Tychy | 10km | opłacono | ||
5 | Sadowski Mieczysław | Zawiercie | 10km | biegaj razem z nami | ||
6 | Łozińska Edyta | Ruda Śląska | 10km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | |
7 | Wędraszek Krystian Wędraszek | Łazy | 10km | opłacono | ||
8 | Litwin Sławomir | Sosnowiec | 10km | opłacono | ||
9 | Nowak Agnieszka | Sosnowiec | 10km | Pogoria Biega | opłacono | |
10 | Wójcik Dawid | Dąbrowa Górnicza | 10km | K.S Dzińdzioł | ||
11 | GUZY ANDRZEJ GUZY | Gliwice | 10km | JW 3940 Agat Gliwice | opłacono | |
12 | Janocha Piotr | Żarki Letnisko | 10km | opłacono | ||
13 | Janocha Agnieszka | Żarki Letnisko | 10km | Ambitni Amatorzy Myszków | opłacono | |
14 | Szmigiel Dariusz | Mysłowice | 10km | Truchtacz Mysłowice | ||
15 | Rodko Marta | Czeladź | 10km | Sekcja Piaski/ Strong House Czeladź | opłacono | |
16 | SKALSKA ANNA | BYTOM | 10km | FESTIWAL BIEGOWY w Krynicy | ||
17 | Worek Ilona | Dąbrowa Górnicza | 10km | CAFEMOBIL TEAM | opłacono | |
18 | Wojtaś Eugeniusz | Dąbrowa Górnicza | 10km | opłacono | ||
19 | Kopta Jerzy | Kraków | 10km | Cwałujące Dziadki | ||
20 | Stanek Katarzyna | Bytom | 10km | |||
21 | Orczyk Joanna | Czeladź | 10km | opłacono | ||
22 | Sznapka Halina | Świętochłowice | 10km | |||
23 | Sznapka Eugeniusz | Świętochłowice | 10km | opłacono | ||
24 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | 10km | W pogoni za duchem | opłacono | |
25 | Lech Aleksander | Mysłowice | 10km | opłacono | ||
26 | Jarszak Seba | Dąbrowa Górnicza | 10km | |||
27 | ROGALA KAMIL | DĄBROWA GÓRNICZA | 10km | RO-CAR TEAM | opłacono | |
28 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono | |
29 | SITKO SYLWESTER | Preczów | 10km | opłacono | ||
30 | ZYCH WIOLETA | PRECZÓW | 10km | opłacono | ||
31 | Wojtaś Bartosz | Dąbrowa Górnicza | 10km | opłacono | ||
32 | KOSIŃSKI MARCIN | DĄBROWA GÓRNICZA | 10km "Dąbrowska Rodzinka.pl" oraz Ogólnopolska "Karta Seniora" | opłacono | ||
33 | Hrabia Łukasz | DĄBROWA GÓRNICZA | 10km | opłacono | ||
34 | Kowalski Jarosław | Olkusz | 10km | Saint-Gobain SQUAD | opłacono | |
35 | Kozieł Piotr | Dąbrowa Górnicza | 10km | |||
36 | Kwaśniak Radosław | Dąbrowa Górnicza | 10km | Pozytywnie Zakręceni | ||
37 | Adamowski Zbigniew | Myszków | 10km | opłacono | ||
38 | Piskorz Agnieszka | Sosnowiec | 10km | opłacono | ||
39 | Szlembarski Radosław | Czeladź | 10km | CSiR AGATSU | opłacono | |
40 | Szlembarska Małgorzata | Czeladź | 10km | CSiR AGATSU | opłacono | |
41 | Kotarba Adrian | Myszków | 10km | Ambitni Amatorzy | opłacono | |
42 | Kumięga Joanna | Mysłowice | 10km | |||
43 | Probierz Paweł | Dąbrowa Górnicza | 10km | opłacono | ||
44 | Pietrzyk Marek | Dąbrowa Górnicza | 10km | opłacono | ||
45 | Ciszowski Adam | Zawiercie | 10km | opłacono | ||
46 | Gluzicki Lech | Mysłowice | 10km | opłacono | ||
47 | Wojcik Stanislaw | Dabrowa Gornicza | 10km | Związek Polskich Spadochroniarzy | ||
48 | PSZCZOŁA MARCIN | BĘDZIN | 10km | opłacono | ||
49 | Potęga Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | 10km | opłacono | ||
50 | Zobek Daniel | Sosnowiec | 10km | opłacono | ||
51 | Panek Paweł | Dąbrowa Górnicza | 10km | |||
52 | Formicki Rafał | Zawiercie | 10km | Victoria Zawiercie | ||
53 | Patryarcha Piotr | Sosnowiec | 10km | opłacono | ||
54 | Próchniewicz Krzysztof | Zelków | 10km "Dąbrowska Rodzinka.pl" oraz Ogólnopolska "Karta Seniora" | UKS Sokolik Przytkowice | opłacono | |
55 | MICUDA JAN | MYSŁOWICE | 10km "Dąbrowska Rodzinka.pl" oraz Ogólnopolska "Karta Seniora" | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono | |
56 | Legomiński Werner | Mysłowice | 10km | Truchtacz Mysłowice | ||
57 | racinowski piotr | dabrowa gornicza | 10km | opłacono | ||
58 | cichocki mariusz | radomsko | 10km | Suunto Run Team | opłacono | |
59 | Bijak Adriana | Będzin | 10km | Pogoria Biega | opłacono | |
60 | Jandzioł Marcin | Bytom | 10km | opłacono | ||
61 | WOŹNIAK MAREK | Wojkowice | 10km | Pogoria Biega | ||
62 | Rudawska Karolina | Olkusz | 10km | opłacono | ||
63 | Hyla Dariusz | Dąbrowa Górnicza | 10km | CAFEMOBIL TEAM | opłacono | |
64 | RYŚ WACLAW | MYSLENICE | 10km | TKKF "UKLEJNA" MYSLENICE | ||
65 | Ziuziański Roman | Dąbrowa Górnicza | 10km | opłacono | ||
66 | Wójcik Artur | Dąbrowa Górnicza | 10km "Dąbrowska Rodzinka.pl" oraz Ogólnopolska "Karta Seniora" | opłacono | ||
67 | Sokołowski Marek | Mysłowice-Wesoła | 10km | RMD MONTRAIL TEAM | opłacono | |
68 | Zemła Krzysztof | Malinowice | 10km | opłacono | ||
69 | Brzózka Norbert | Dąbrowa | 10km | Timing4u | ||
70 | Skuta Tomasz | Dąbrowa Górnicza | 10km | Timing4U |
Wyświetleń: 11066