Bieg Główny - 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KOSTKIEWICZ MAJA Sztutowo Bieg Główny - 10km opłacono
2 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg Główny - 10km opłacono
3 Polański Marcin Sztutowo Bieg Główny - 10km Generat ze Sztutowa opłacono
4 Machnikowski Adrian Sztum Bieg Główny - 10km opłacono
5 Dulkiewicz Alicja Kwidzyn Bieg Główny - 10km opłacono
6 Błaszków Piotr Kwidzyn Bieg Główny - 10km opłacono
7 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK Bieg Główny - 10km opłacono
8 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg Główny - 10km JARBUD opłacono
9 Górniak Jarosław Pogórze Bieg Główny - 10km JARBUD opłacono
10 Szlas Radosław tuchom Bieg Główny - 10km KUJAWSCY RUNNERS opłacono
11 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg Główny - 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
12 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg Główny - 10km EET ELBLĄG TRIATHLON TEAM
13 Łukomski Andrzej Sztum Bieg Główny - 10km LKS Zantyr Sztum
14 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn Bieg Główny - 10km opłacono
15 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg Główny - 10km opłacono
16 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg Główny - 10km opłacono
17 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg Główny - 10km opłacono
18 Spustek Marcin Elbląg Bieg Główny - 10km MKS Truso Elblag
19 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg Główny - 10km Rozbiegany Pasłęk opłacono
20 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg Główny - 10km Rozbiegany Pasłęk opłacono
21 Bartnikowski Stanisław Elbląg Bieg Główny - 10km opłacono
22 Wojtowicz Marcin Gdynia Bieg Główny - 10km BBL BAŁTYK GDYNIA opłacono
23 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg Główny - 10km
24 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg Główny - 10km
25 Zadelskyi Yurii Kąty Rybackie Bieg Główny - 10km opłacono
26 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg Główny - 10km
27 Madajczak Grzegorz Elbląg Bieg Główny - 10km
28 Orłowska Magdalena Malbork Bieg Główny - 10km
29 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny - 10km Sztum Biega opłacono
30 Ossowski Jakub Elbląg Bieg Główny - 10km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW
31 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg Główny - 10km opłacono
32 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg Główny - 10km opłacono
33 Pokojski Andrzej Braniewo Bieg Główny - 10km kropelka opłacono
34 Wróbel Michał Sztum Bieg Główny - 10km Pacman Team
35 Ćwikliński Tomasz Elbląg Bieg Główny - 10km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono
36 Groszyk Łukasz Elbląg Bieg Główny - 10km opłacono
37 Pivavarevich Andrei Elbląg Bieg Główny - 10km Bebetterlifestyle opłacono
38 Lompert Andrzej Elblag Bieg Główny - 10km opłacono
39 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg Główny - 10km Rozbiegane Braniewo opłacono
40 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg Główny - 10km opłacono
41 Prokop Mariusz Elbląg Bieg Główny - 10km Prokopki opłacono
42 Prokop Anna Elbląg Bieg Główny - 10km Prokopki opłacono
43 Wychowaniak Marta Braniewo Bieg Główny - 10km opłacono
44 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg Główny - 10km OSP POGRODZIE opłacono
45 Zalewski Kamil Sztutowo Bieg Główny - 10km opłacono
46 Zalewski Andrzej Sztutowo Bieg Główny - 10km opłacono
47 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg Główny - 10km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
48 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Główny - 10km Leasing Polski Team
49 mieczkowski tomasz pasłęk Bieg Główny - 10km opłacono
50 Sidorowicz Anna Stogi Bieg Główny - 10km opłacono
51 Jażdżewska Beata Rumia Bieg Główny - 10km Biegaj z Bzysiem opłacono
52 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie Bieg Główny - 10km RCI Gdynia opłacono
53 Siebert Monika Kobyla kępa Bieg Główny - 10km opłacono
54 Zygarowska Ewelina Sztutowo Bieg Główny - 10km opłacono
55 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg Główny - 10km JBB
56 SOWA Sylwester Elbląg Bieg Główny - 10km IKS ATAK ELBLĄG
57 Sowa Renata Elbląg Bieg Główny - 10km IKS ATAK ELBLĄG
58 WALCZAK Robert Braniewo Bieg Główny - 10km opłacono
59 Wardzinska Malgorzata Kobyla Kepa Bieg Główny - 10km
60 Puławski Kazimierz Łyse Bieg Główny - 10km GPN
61 Groszkowski Marcin Malbork Bieg Główny - 10km
62 Osadowski Przemysław Gdańsk Bieg Główny - 10km
63 Heyka Jarosław Lębork Bieg Główny - 10km MJR
64 Matczuk Agnieszka Braniewo Bieg Główny - 10km Rozbiegane Braniewo opłacono
65 piatek adam elblag Bieg Główny - 10km
66 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg Główny - 10km Rozbiegane Braniewo opłacono
67 Szewczyk Adam Malbork Bieg Główny - 10km BBKTS opłacono
68 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg Główny - 10km Maratończyk - Elbląg
69 Czerwiński Janusz Sztutowo Bieg Główny - 10km Ultrakrew opłacono
70 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg Główny - 10km opłacono
71 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg Główny - 10km opłacono
72 Kamiński Paweł Elbląg Bieg Główny - 10km opłacono
73 Bochon Agata Malbork Bieg Główny - 10km BBKTS opłacono
74 Gryglewski Kacper Miłoradz Bieg Główny - 10km opłacono
75 Joniak Adam Grodziec Bieg Główny - 10km
76 Trzciński Krzysztof Tczew Bieg Główny - 10km
77 Rudek Małgorzata Rumia Bieg Główny - 10km
78 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg Główny - 10km
79 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny - 10km Traktor team gm kwidzyn opłacono
80 Skorek arkadiusz Kończewice Bieg Główny - 10km opłacono
81 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska Bieg Główny - 10km Team JK84 opłacono
82 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg Główny - 10km Team JK84 opłacono
83 Zych Dawid Elbląg Bieg Główny - 10km Spartanie Dzieciom opłacono
84 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg Główny - 10km opłacono


Wyświetleń: 6237

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ