Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
2 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
3 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
4 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg Główny - 10km | Leasing Polski Team | |
5 | Wychowaniak Marta | Braniewo | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
6 | WALCZAK Robert | Braniewo | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
7 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg Główny - 10km | kropelka | opłacono |
8 | Matczuk Agnieszka | Braniewo | Polska | Bieg Główny - 10km | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
9 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg Główny - 10km | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
10 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny - 10km | Team JK84 | opłacono |
11 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg Główny - 10km | Team JK84 | opłacono |
12 | Lompert Andrzej | Elblag | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
13 | piatek adam | elblag | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
14 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
15 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny - 10km | EET ELBLĄG TRIATHLON TEAM | |
16 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | Prokopki | opłacono |
17 | Prokop Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | Prokopki | opłacono |
18 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
19 | Pivavarevich Andrei | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | Bebetterlifestyle | opłacono |
20 | Groszyk Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
21 | Ćwikliński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono |
22 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
23 | Ossowski Jakub | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | |
24 | Madajczak Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
25 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
26 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
27 | Bartnikowski Stanisław | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
28 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | MKS Truso Elblag | |
29 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
30 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | JBB | |
31 | Kamiński Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
32 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
33 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny - 10km | Maratończyk - Elbląg | |
34 | SOWA Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | IKS ATAK ELBLĄG | |
35 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg Główny - 10km | IKS ATAK ELBLĄG | |
36 | Osadowski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
37 | Wojtowicz Marcin | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 10km | BBL BAŁTYK GDYNIA | opłacono |
38 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 10km | JARBUD | opłacono |
39 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg Główny - 10km | OSP POGRODZIE | opłacono |
40 | Joniak Adam | Grodziec | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
41 | Zadelskyi Yurii | Kąty Rybackie | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
42 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Polska | Bieg Główny - 10km | RCI Gdynia | opłacono |
43 | Wardzinska Malgorzata | Kobyla Kepa | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
44 | Siebert Monika | Kobyla kępa | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
45 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
46 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
47 | Gretkowski Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
48 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
49 | Dulkiewicz Alicja | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
50 | Heyka Jarosław | Lębork | Polska | Bieg Główny - 10km | MJR | |
51 | Jurołajć Tomasz | Lipowina | Polska | Bieg Główny - 10km | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
52 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | Bieg Główny - 10km | GPN | |
53 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
54 | Bochon Agata | Malbork | Polska | Bieg Główny - 10km | BBKTS | opłacono |
55 | Orłowska Magdalena | Malbork | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
56 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
57 | GAŁĄZKA KRZYSZTOF | MALBORK | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
58 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | Bieg Główny - 10km | BBKTS | opłacono |
59 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg Główny - 10km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
60 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
61 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
62 | Gryglewski Kacper | Miłoradz | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
63 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg Główny - 10km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono |
64 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg Główny - 10km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono |
65 | mieczkowski tomasz | pasłęk | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
66 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | Bieg Główny - 10km | JARBUD | opłacono |
67 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
68 | Jażdżewska Beata | Rumia | Polska | Bieg Główny - 10km | Biegaj z Bzysiem | opłacono |
69 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
70 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
71 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg Główny - 10km | Sztum Biega | opłacono |
72 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
73 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | Bieg Główny - 10km | Pacman Team | |
74 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg Główny - 10km | LKS Zantyr Sztum | |
75 | KOSTKIEWICZ MAJA | Sztutowo | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
76 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | Bieg Główny - 10km | Generat ze Sztutowa | opłacono |
77 | Czerwiński Janusz | Sztutowo | Polska | Bieg Główny - 10km | Ultrakrew | opłacono |
78 | Zalewski Kamil | Sztutowo | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
79 | Zalewski Andrzej | Sztutowo | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
80 | Zygarowska Ewelina | Sztutowo | Polska | Bieg Główny - 10km | opłacono | |
81 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg Główny - 10km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
82 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg Główny - 10km | ||
83 | Szlas Radosław | tuchom | Polska | Bieg Główny - 10km | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono |
84 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg Główny - 10km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
Wyświetleń: 10677