Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BBKTS | |||||||||
1 | Szewczyk Adam | Malbork | Bieg Główny - 10km | BBKTS | opłacono | ||||
2 | Bochon Agata | Malbork | Bieg Główny - 10km | BBKTS | opłacono | ||||
BBL BAŁTYK GDYNIA | |||||||||
3 | Wojtowicz Marcin | Gdynia | Bieg Główny - 10km | BBL BAŁTYK GDYNIA | opłacono | ||||
BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
4 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Bieg Główny - 10km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono | ||||
Bebetterlifestyle | |||||||||
5 | Pivavarevich Andrei | Elbląg | Bieg Główny - 10km | Bebetterlifestyle | opłacono | ||||
Biegaj z Bzysiem | |||||||||
6 | Jażdżewska Beata | Rumia | Bieg Główny - 10km | Biegaj z Bzysiem | opłacono | ||||
EET ELBLĄG TRIATHLON TEAM | |||||||||
7 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Bieg Główny - 10km | EET ELBLĄG TRIATHLON TEAM | |||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
8 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg Główny - 10km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
GPN | |||||||||
9 | Puławski Kazimierz | Łyse | Bieg Główny - 10km | GPN | |||||
Generat ze Sztutowa | |||||||||
10 | Polański Marcin | Sztutowo | Bieg Główny - 10km | Generat ze Sztutowa | opłacono | ||||
IKS ATAK ELBLĄG | |||||||||
11 | SOWA Sylwester | Elbląg | Bieg Główny - 10km | IKS ATAK ELBLĄG | |||||
12 | Sowa Renata | Elbląg | Bieg Główny - 10km | IKS ATAK ELBLĄG | |||||
JARBUD | |||||||||
13 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Bieg Główny - 10km | JARBUD | opłacono | ||||
JARBUD | |||||||||
14 | Górniak Jarosław | Pogórze | Bieg Główny - 10km | JARBUD | opłacono | ||||
JBB | |||||||||
15 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Bieg Główny - 10km | JBB | |||||
KUJAWSCY RUNNERS | |||||||||
16 | Szlas Radosław | tuchom | Bieg Główny - 10km | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
17 | Łukomski Andrzej | Sztum | Bieg Główny - 10km | LKS Zantyr Sztum | |||||
Leasing Polski Team | |||||||||
18 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Bieg Główny - 10km | Leasing Polski Team | |||||
MJR | |||||||||
19 | Heyka Jarosław | Lębork | Bieg Główny - 10km | MJR | |||||
MKS Truso Elblag | |||||||||
20 | Spustek Marcin | Elbląg | Bieg Główny - 10km | MKS Truso Elblag | |||||
Maratończyk - Elbląg | |||||||||
21 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Bieg Główny - 10km | Maratończyk - Elbląg | |||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
22 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Bieg Główny - 10km | OSP POGRODZIE | opłacono | ||||
Pacman Team | |||||||||
23 | Wróbel Michał | Sztum | Bieg Główny - 10km | Pacman Team | |||||
Prokopki | |||||||||
24 | Prokop Mariusz | Elbląg | Bieg Główny - 10km | Prokopki | opłacono | ||||
25 | Prokop Anna | Elbląg | Bieg Główny - 10km | Prokopki | opłacono | ||||
Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | |||||||||
26 | Ossowski Jakub | Elbląg | Bieg Główny - 10km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | |||||
Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | |||||||||
27 | Ćwikliński Tomasz | Elbląg | Bieg Główny - 10km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono | ||||
RCI Gdynia | |||||||||
28 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Bieg Główny - 10km | RCI Gdynia | opłacono | ||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
29 | Jurołajć Tomasz | Lipowina | Bieg Główny - 10km | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
30 | Matczuk Agnieszka | Braniewo | Bieg Główny - 10km | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
31 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Bieg Główny - 10km | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
Rozbiegany Pasłęk | |||||||||
32 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Bieg Główny - 10km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono | ||||
33 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Bieg Główny - 10km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
34 | Zych Dawid | Elbląg | Bieg Główny - 10km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Sztum Biega | |||||||||
35 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg Główny - 10km | Sztum Biega | opłacono | ||||
Team JK84 | |||||||||
36 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Bieg Główny - 10km | Team JK84 | opłacono | ||||
37 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Bieg Główny - 10km | Team JK84 | opłacono | ||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
38 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg Główny - 10km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono | ||||
Ultrakrew | |||||||||
39 | Czerwiński Janusz | Sztutowo | Bieg Główny - 10km | Ultrakrew | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
40 | KOSTKIEWICZ MAJA | Sztutowo | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
41 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
42 | Machnikowski Adrian | Sztum | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
43 | Dulkiewicz Alicja | Kwidzyn | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
44 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
45 | GAŁĄZKA KRZYSZTOF | MALBORK | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
46 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
47 | Gretkowski Jacek | Kwidzyn | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
48 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
49 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
50 | Bartnikowski Stanisław | Elbląg | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
51 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Bieg Główny - 10km | ||||||
52 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Bieg Główny - 10km | ||||||
53 | Zadelskyi Yurii | Kąty Rybackie | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
54 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Bieg Główny - 10km | ||||||
55 | Madajczak Grzegorz | Elbląg | Bieg Główny - 10km | ||||||
56 | Orłowska Magdalena | Malbork | Bieg Główny - 10km | ||||||
57 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
58 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
59 | Groszyk Łukasz | Elbląg | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
60 | Lompert Andrzej | Elblag | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
61 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
62 | Wychowaniak Marta | Braniewo | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
63 | Zalewski Kamil | Sztutowo | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
64 | Zalewski Andrzej | Sztutowo | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
65 | mieczkowski tomasz | pasłęk | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
66 | Sidorowicz Anna | Stogi | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
67 | Siebert Monika | Kobyla kępa | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
68 | Zygarowska Ewelina | Sztutowo | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
69 | WALCZAK Robert | Braniewo | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
70 | Wardzinska Malgorzata | Kobyla Kepa | Bieg Główny - 10km | ||||||
71 | Groszkowski Marcin | Malbork | Bieg Główny - 10km | ||||||
72 | Osadowski Przemysław | Gdańsk | Bieg Główny - 10km | ||||||
73 | piatek adam | elblag | Bieg Główny - 10km | ||||||
74 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
75 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
76 | Kamiński Paweł | Elbląg | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
77 | Gryglewski Kacper | Miłoradz | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
78 | Joniak Adam | Grodziec | Bieg Główny - 10km | ||||||
79 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Bieg Główny - 10km | ||||||
80 | Rudek Małgorzata | Rumia | Bieg Główny - 10km | ||||||
81 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Bieg Główny - 10km | ||||||
82 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
83 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Bieg Główny - 10km | opłacono | |||||
kropelka | |||||||||
84 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Bieg Główny - 10km | kropelka | opłacono |
Wyświetleń: 10413