Nordic Walking

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 100 DANIELSKI WALDEMAR M 1 M 50+ 1 SOKOŁÓW PODLASKI JETSECURITY NW - 10km 1:00:51 9.86 [km/h] 11:05 [min/km]
2 112 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 2 M 50+ 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM NW - 10km 1:01:23 9.77 [km/h] 11:08 [min/km]
3 119 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 3 M 40-49 1 PASŁĘK NW - 10km 1:02:51 9.55 [km/h] 11:17 [min/km]
4 109 PIĄTEK DARIUSZ M 4 M 40-49 2 GNIEWINO POLIPACK TEAM GWE NW - 10km 1:03:54 9.39 [km/h] 11:23 [min/km]
5 101 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF M 5 M 50+ 3 ŁÓDŹ ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING NW - 10km 1:04:39 9.28 [km/h] 11:28 [min/km]
6 106 TELEGA MAŁGORZATA K 1 K 30-39 1 KWIDZYN ZUT MILEWSKI NW - 10km 1:06:26 9.03 [km/h] 11:39 [min/km]
7 123 PANEK ANETA K 2 K 40-49 1 GDYNIA STEP BY STEP TROJMIASTO NW - 10km 1:06:26 9.03 [km/h] 11:39 [min/km]
8 127 KREFFT BARBARA K 3 K 50+ 1 PARCHOWO NW - 10km 1:08:14 8.79 [km/h] 11:49 [min/km]
9 117 ROGULSKI TOMASZ M 6 M 40-49 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NW - 10km 1:08:59 8.70 [km/h] 11:54 [min/km]
10 126 MAZURKIEWICZ ANTONI M 7 M 50+ 4 RYJEWO NW - 10km 1:09:30 8.63 [km/h] 11:57 [min/km]
11 122 FARON MONIKA K 4 K 30-39 2 GDYNIA ELITE TEAM NW - 10km 1:09:43 8.61 [km/h] 11:58 [min/km]
12 111 BIAŁK ROMAN M 8 M 50+ 5 GDAŃSK NW - 10km 1:09:51 8.59 [km/h] 11:59 [min/km]
13 108 ŁĘCKI JAN M 9 M 30-39 1 GDYNIA . ELITE TEAM NW - 10km 1:10:33 8.50 [km/h] 11:03 [min/km]
14 125 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 5 K 40-49 2 SOPOT NW - 10km 1:10:38 8.49 [km/h] 11:04 [min/km]
15 103 CHOJNICKA JOANNA K 6 K 40-49 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NW - 10km 1:10:55 8.46 [km/h] 11:06 [min/km]
16 104 PRZYGODA MARIUSZ M 10 M 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NW - 10km 1:10:56 8.46 [km/h] 11:06 [min/km]
17 121 LEWANDOWSKI ROMAN M 11 M 50+ 6 KWIDZYN NW - 10km 1:11:20 8.41 [km/h] 11:08 [min/km]
18 102 DANKIEWICZ BARBARA K 7 K 40-49 4 ŁOWICZ ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING NW - 10km 1:12:23 8.29 [km/h] 11:14 [min/km]
19 115 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 8 K 50+ 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NW - 10km 1:13:12 8.20 [km/h] 11:19 [min/km]
20 116 SOROKA TERESA K 9 K 50+ 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NW - 10km 1:13:27 8.17 [km/h] 11:21 [min/km]
21 124 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 10 K 40-49 5 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO NW - 10km 1:13:41 8.14 [km/h] 11:22 [min/km]
22 113 KOZŁOWSKA ANNA K 11 K 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NW - 10km 1:15:57 7.90 [km/h] 11:36 [min/km]
23 118 ROGULSKA ANNA K 12 K 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NW - 10km 1:16:34 7.84 [km/h] 11:39 [min/km]
24 114 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 13 K 50+ 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NW - 10km 1:16:57 7.80 [km/h] 11:42 [min/km]
25 105 PRZYGODA AGNIESZKA K 14 K 40-49 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NW - 10km 1:23:08 7.22 [km/h] 11:19 [min/km]
26 110 ŚWISŁOCKA EWA K 15 K 50+ 5 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM NW - 10km 1:23:09 7.22 [km/h] 11:19 [min/km]
27 120 PIERZCHAŁA MARTA K 16 K 30-39 3 ELBLAG NW - 10km 1:28:40 6.77 [km/h] 11:52 [min/km]
28 107 KULCZYCKI JAN M 12 M 50+ 7 GDAŃSK NW - 10km 1:36:06 6.24 [km/h] 11:37 [min/km]

Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 1 HAPKE TOMASZ M 1 M 40-49 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN Bieg Główny - 10km 0:35:41 16.81 [km/h] 11:34 [min/km]
2 34 GRETKOWSKI JACEK M 2 M 20-29 KWIDZYN Bieg Główny - 10km 0:35:59 16.67 [km/h] 11:36 [min/km]
3 30 SATKIEWICZ PIOTR M 3 M 20-29 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK Bieg Główny - 10km 0:36:03 16.64 [km/h] 11:36 [min/km]
4 4 KASZUBOWSKI ZENON M 4 M 50-59 1 MALBORK SP 1 MALBORK Bieg Główny - 10km 0:36:44 16.33 [km/h] 11:40 [min/km]
5 24 POLAŃSKI MARCIN M 5 M 20-29 1 SZTUTOWO GENERAT ZE SZTUTOWA Bieg Główny - 10km 0:37:16 16.10 [km/h] 11:44 [min/km]
6 33 WOJTOWICZ MARCIN M 6 M 40-49 1 GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA Bieg Główny - 10km 0:37:24 16.04 [km/h] 11:44 [min/km]
7 2 ZADELSKYI YURII M 7 M 20-29 2 KĄTY RYBACKIE Bieg Główny - 10km 0:37:28 16.01 [km/h] 11:45 [min/km]
8 16 POKOJSKI ANDRZEJ M 8 M 30-39 1 BRANIEWO KROPELKA Bieg Główny - 10km 0:37:54 15.83 [km/h] 11:47 [min/km]
9 54 ZALEWSKI ANDRZEJ M 9 M 40-49 2 SZTUTOWO Bieg Główny - 10km 0:38:15 15.69 [km/h] 11:50 [min/km]
10 29 LENKIEWICZ TOMASZ M 10 M 30-39 2 MĄTOWY WIELKIE Bieg Główny - 10km 0:38:27 15.60 [km/h] 11:51 [min/km]
11 12 CHABOWSKI TOMASZ M 11 M 50-59 2 SZTUM SZTUM BIEGA Bieg Główny - 10km 0:38:36 15.54 [km/h] 11:52 [min/km]
12 13 JUROŁAJĆ TOMASZ M 12 M 40-49 3 LIPOWINA ROZBIEGANE BRANIEWO Bieg Główny - 10km 0:38:49 15.46 [km/h] 11:53 [min/km]
13 44 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 13 M 50-59 3 ANIOŁOWO Bieg Główny - 10km 0:39:06 15.35 [km/h] 11:55 [min/km]
14 23 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 14 M 60-69 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM Bieg Główny - 10km 0:39:13 15.30 [km/h] 11:55 [min/km]
15 21 ĆWIKLIŃSKI TOMASZ M 15 M 30-39 3 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW Bieg Główny - 10km 0:39:20 15.25 [km/h] 11:56 [min/km]
16 8 MIECZKOWSKI TOMASZ M 16 M 40-49 4 PASŁĘK Bieg Główny - 10km 0:40:05 14.97 [km/h] 11:01 [min/km]
17 41 SUCHOMSKI MARCIN M 17 M 30-39 4 NOWY STAW NWY STAW BIEGA Bieg Główny - 10km 0:40:09 14.94 [km/h] 11:01 [min/km]
18 59 LOMPERT ANDRZEJ M 18 M 40-49 5 ELBLAG Bieg Główny - 10km 0:40:11 14.93 [km/h] 11:01 [min/km]
19 35 CZERWIŃSKI JANUSZ M 19 M 50-59 4 SZTUTOWO ULTRAKREW Bieg Główny - 10km 0:40:19 14.88 [km/h] 11:02 [min/km]
20 42 DYDYNA KRZYSZTOF M 20 M 50-59 5 KĄTY RYBACKIE RCI GDYNIA Bieg Główny - 10km 0:40:30 14.81 [km/h] 11:03 [min/km]
21 22 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 21 M 30-39 5 SZTUM Bieg Główny - 10km 0:40:42 14.74 [km/h] 11:04 [min/km]
22 7 SZEWCZYK ADAM M 22 M 30-39 6 MALBORK BBKTS Bieg Główny - 10km 0:41:09 14.58 [km/h] 11:07 [min/km]
23 10 SZLAS RADOSŁAW M 23 M 40-49 6 TUCHOM KUJAWSCY RUNNERS Bieg Główny - 10km 0:41:36 14.42 [km/h] 11:10 [min/km]
24 28 MARNIK JANUSZ M 24 M 40-49 7 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK Bieg Główny - 10km 0:42:02 14.27 [km/h] 11:12 [min/km]
25 57 ZYCH DAWID M 25 M 40-49 8 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM Bieg Główny - 10km 0:43:29 13.80 [km/h] 11:21 [min/km]
26 11 WALENDZIAK JAN M 26 M 0-19 1 GOŚCISZEWO SP 1 MALBORK Bieg Główny - 10km 0:43:36 13.76 [km/h] 11:22 [min/km]
27 40 MATEJUK ARKADIUSZ M 27 M 30-39 7 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK Bieg Główny - 10km 0:43:47 13.70 [km/h] 11:23 [min/km]
28 27 GROSZYK ŁUKASZ M 28 M 30-39 8 ELBLĄG Bieg Główny - 10km 0:44:46 13.40 [km/h] 11:29 [min/km]
29 53 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 29 M 20-29 3 ELBLĄG Bieg Główny - 10km 0:44:53 13.37 [km/h] 11:29 [min/km]
30 5 BOCHON AGATA K 1 K 20-29 MALBORK BBKTS Bieg Główny - 10km 0:45:02 13.32 [km/h] 11:30 [min/km]
31 17 WYCHOWANIAK MARTA K 2 K 30-39 BRANIEWO Bieg Główny - 10km 0:45:53 13.08 [km/h] 11:35 [min/km]
32 56 SKOREK ARKADIUSZ M 30 M 30-39 9 KOŃCZEWICE Bieg Główny - 10km 0:45:53 13.08 [km/h] 11:35 [min/km]
33 48 JANCZYNSKI KAROL M 31 M 30-39 10 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 Bieg Główny - 10km 0:46:48 12.82 [km/h] 11:41 [min/km]
34 47 SOWA SYLWESTER M 32 M 40-49 9 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG Bieg Główny - 10km 0:47:18 12.68 [km/h] 11:44 [min/km]
35 45 KAMIŃSKA JOANNA K 3 K 40-49 ANIOŁOWO Bieg Główny - 10km 0:47:36 12.61 [km/h] 11:46 [min/km]
36 18 MATCZUK AGNIESZKA K 4 K 40-49 1 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO Bieg Główny - 10km 0:47:44 12.57 [km/h] 11:46 [min/km]
37 39 DULKIEWICZ ZDZISŁAW M 33 M 50-59 6 KWIDZYN Bieg Główny - 10km 0:47:52 12.53 [km/h] 11:47 [min/km]
38 19 PIATEK ADAM M 34 M 70+ 1 ELBLAG Bieg Główny - 10km 0:48:26 12.39 [km/h] 11:51 [min/km]
39 58 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 35 M 50-59 7 ELBLĄG Bieg Główny - 10km 0:49:07 12.22 [km/h] 11:55 [min/km]
40 31 ŚLĘZAK ADAM M 36 M 30-39 11 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE Bieg Główny - 10km 0:49:39 12.08 [km/h] 11:58 [min/km]
41 60 SIEBERT MONIKA K 5 K 30-39 1 KOBYLA KĘPA Bieg Główny - 10km 0:49:44 12.06 [km/h] 11:58 [min/km]
42 3 KAMIŃSKI PAWEŁ M 37 M 30-39 12 ELBLĄG Bieg Główny - 10km 0:50:21 11.92 [km/h] 11:02 [min/km]
43 32 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 38 M 50-59 8 MALBORK Bieg Główny - 10km 0:52:20 11.46 [km/h] 11:14 [min/km]
44 9 SIDOROWICZ ANNA K 6 K 60+ 1 STOGI Bieg Główny - 10km 0:52:42 11.39 [km/h] 11:16 [min/km]
45 15 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 39 M 50-59 9 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO Bieg Główny - 10km 0:52:43 11.38 [km/h] 11:16 [min/km]
46 14 WALCZAK ROBERT M 40 M 40-49 10 BRANIEWO Bieg Główny - 10km 0:54:36 10.99 [km/h] 11:28 [min/km]
47 36 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 41 M 50-59 10 MALBORK Bieg Główny - 10km 0:55:24 10.83 [km/h] 11:32 [min/km]
48 61 ZYGAROWSKA EWELINA K 7 K 30-39 2 SZTUTOWO Bieg Główny - 10km 0:55:41 10.78 [km/h] 11:34 [min/km]
49 51 PROKOP MARIUSZ M 42 M 40-49 11 ELBLĄG PROKOPKI Bieg Główny - 10km 0:56:15 10.67 [km/h] 11:38 [min/km]
50 6 GRYGLEWSKI KACPER M 43 M 20-29 4 MIŁORADZ Bieg Główny - 10km 0:56:15 10.67 [km/h] 11:38 [min/km]
51 43 CEBIENKO-ŻACZEK EUGENIA K 8 K 30-39 3 BALDRAM Bieg Główny - 10km 0:58:38 10.23 [km/h] 11:52 [min/km]
52 25 KÜCHLER MAŁGORZATA K 9 K 40-49 2 GDYNIA JARBUD Bieg Główny - 10km 1:01:05 9.82 [km/h] 11:07 [min/km]
53 26 GÓRNIAK JAROSŁAW M 44 M 30-39 13 POGÓRZE JARBUD Bieg Główny - 10km 1:01:06 9.82 [km/h] 11:07 [min/km]
54 20 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 45 M 50-59 11 ELBLĄG Bieg Główny - 10km 1:01:49 9.71 [km/h] 11:11 [min/km]
55 49 JANCZYNSKA MARIA K 10 K 60+ 2 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 Bieg Główny - 10km 1:02:48 9.55 [km/h] 11:17 [min/km]
56 37 DULKIEWICZ ALICJA K 11 K 20-29 1 KWIDZYN Bieg Główny - 10km 1:03:10 9.50 [km/h] 11:19 [min/km]
57 38 BŁASZKÓW PIOTR M 46 M 30-39 14 KWIDZYN Bieg Główny - 10km 1:03:11 9.50 [km/h] 11:19 [min/km]
58 62 KOSTKIEWICZ MAJA K 12 K 40-49 3 SZTUTOWO Bieg Główny - 10km 1:07:45 8.86 [km/h] 11:47 [min/km]
59 55 ZALEWSKI KAMIL M 47 M 0-19 2 SZTUTOWO Bieg Główny - 10km 1:08:19 8.78 [km/h] 11:50 [min/km]
60 52 MAJEWSKA AGNIESZKA K 13 K 30-39 4 ELBLĄG Bieg Główny - 10km 1:09:02 8.69 [km/h] 11:54 [min/km]
61 46 SOWA RENATA K 14 K 40-49 4 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG Bieg Główny - 10km 1:13:45 8.14 [km/h] 11:23 [min/km]
62 50 PROKOP ANNA K 15 K 40-49 5 ELBLĄG PROKOPKI Bieg Główny - 10km 1:14:05 8.10 [km/h] 11:25 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ