Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywne morsy | |||||||||
1 | Ceynowa Krzysztof | Sławoszynko | morsowanie | Aktywne morsy | opłacono | ||||
Arktyka Ełk | |||||||||
2 | Wieczorek Andrzej | Ełk | morsowanie | Arktyka Ełk | opłacono | ||||
3 | Dziewit Barbara | Ełk | morsowanie | Arktyka Ełk | opłacono | ||||
4 | Zamojtel Urszula | Ełk | morsowanie | Arktyka Ełk | opłacono | ||||
5 | Zyskowska Ewa | Ełk | morsowanie | Arktyka Ełk | opłacono | ||||
6 | Zakrzewska Hanna | Ełk | morsowanie | Arktyka Ełk | opłacono | ||||
ArysMors Orzysz | |||||||||
7 | Talaga Mirosław | Orzysz | morsowanie | ArysMors Orzysz | |||||
8 | Talaga Danuta | Orzysz | morsowanie | ArysMors Orzysz | |||||
Bydgoski Klub Morsów | |||||||||
9 | Piotrowski Krzysztof | Bydgoszcz | morsowanie | Bydgoski Klub Morsów | opłacono | ||||
10 | Karp Joanna | Tomaszów Mazowiecki | morsowanie | Bydgoski Klub Morsów | opłacono | ||||
Błękitne Morsy Łeba | |||||||||
11 | Górska Iwona | Lębork | morsowanie | Błękitne Morsy Łeba | |||||
12 | Pieper Urszula | Lębork | morsowanie | Błękitne Morsy Łeba | |||||
13 | Pieper Franciszek | Lębork | morsowanie | Błękitne Morsy Łeba | |||||
CrossBox Mrągowo / Morsy Mrągowo | |||||||||
14 | Podgórska Beata | Mrągowo | morsowanie | CrossBox Mrągowo / Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
15 | Rodziewicz Marek | Mrągowo | morsowanie | CrossBox Mrągowo / Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
Daleko jeszcze | |||||||||
16 | ANDRZEJEWSKA MAGDALENA | RUMIA | morsowanie | Daleko jeszcze | |||||
ELBLĄSKIE MORSY | |||||||||
17 | SPRINGER JAROSŁAW | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
18 | Kamiński Henryk | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
19 | Niewczas Elżbieta | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
20 | Niewczas Grzegorz | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
21 | Niewczas Aleksandra | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
22 | Mędrzycka - Giedryś Wanda | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
23 | Skwarska Katarzyna | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
24 | Wiśniewska Danuta | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
25 | Żółty Zuzanna | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
26 | Piechocki Leszek | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
27 | Piechocka Bogusława | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
28 | Rurka Ewa | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
29 | Dembski Bogdan | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
30 | Ziętkowska Elżbieta | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
31 | Piankowska Bogusława | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
32 | Kopaczewska Sylwia | Karczowiska | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono | ||||
33 | Radkiewicz Iwona | Elbląg | morsowanie | ELBLĄSKIE MORSY | |||||
Elbląskie Morsy | |||||||||
34 | Lewandowska Magdalena | Elbląg | morsowanie | Elbląskie Morsy | opłacono | ||||
35 | Rzepka Beata | Elbląg | morsowanie | Elbląskie Morsy | opłacono | ||||
Elbląskie Morsy | |||||||||
36 | Trojnara Aneta | Elbląg | morsowanie | Elbląskie Morsy | opłacono | ||||
37 | Jarmuszewski Marcin | Elbląg | morsowanie | Elbląskie Morsy | opłacono | ||||
38 | Sawicka Henryka | Elbląg | morsowanie | Elbląskie Morsy | opłacono | ||||
Fantazja | |||||||||
39 | Muller Tadeusz | Wejherowo | morsowanie | Fantazja | opłacono | ||||
40 | Frydrychewicz-Muller Ewa | Wejherowo | morsowanie | Fantazja | opłacono | ||||
41 | Markowska Agnieszka | Wejherowo | morsowanie | Fantazja | opłacono | ||||
42 | Chorociej Iza | Wejherowo | morsowanie | Fantazja | opłacono | ||||
43 | Ciesielczyk Anna | Wejherowo | morsowanie | Fantazja | opłacono | ||||
Fit Morsy | |||||||||
44 | Glowienke Anita | Darzlubie | morsowanie | Fit Morsy | |||||
45 | Mrówka Józefa | Swarzewo | morsowanie | Fit Morsy | |||||
GDAŃSKI KLUB MORSÓW | |||||||||
46 | BURZYNSKA HALINA | GDAŃSK | morsowanie | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | opłacono | ||||
47 | Płóciennik Przemek | Gdańsk | morsowanie | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | opłacono | ||||
48 | Płóciennik Dorota | Gdańsk | morsowanie | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | opłacono | ||||
GRUPA OPERACYJNA MORS | |||||||||
49 | Okroj Maciej | Wejherowo | morsowanie | GRUPA OPERACYJNA MORS | |||||
Gdański Klub Morsów | |||||||||
50 | Skowroński Piotr | gdansk | morsowanie | Gdański Klub Morsów | |||||
51 | Mischke Maria | gdansk | morsowanie | Gdański Klub Morsów | |||||
52 | Skowrońska Grażyna | Gdańsk | morsowanie | Gdański Klub Morsów | |||||
Gdański klub morsów | |||||||||
53 | Nojek Sławomir | Gdańsk | morsowanie | Gdański klub morsów | opłacono | ||||
54 | Nojek Halina | Gdańsk | morsowanie | Gdański klub morsów | opłacono | ||||
55 | Bobkowski Krzysztof | Przejazdowo | morsowanie | Gdański klub morsów | opłacono | ||||
56 | Bobkowska Gabriela | Przejzdowo | morsowanie | Gdański klub morsów | opłacono | ||||
Igor Janik Team / Przodkowskie Morsy | |||||||||
57 | Pirska Beata | Gdańsk - Osowa | morsowanie | Igor Janik Team / Przodkowskie Morsy | |||||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
58 | Dąbrowski Andrzej dąbrowski | Dąbrówka | morsowanie | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
59 | Buszyniewicz Alina Bogna | Pisz | morsowanie | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
60 | Zduńczyk Iwona | Pisz | morsowanie | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
61 | Zduńczyk Wiesław | Pisz | morsowanie | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
62 | Topka Marta | Pisz | morsowanie | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
63 | Lejman Teresa | Pisz | morsowanie | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
64 | Szpanko HannA | Pisz | morsowanie | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
65 | Szpanko Mariusz | Pisz | morsowanie | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
66 | Szpanko Malwina | Pisz | morsowanie | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
67 | Zaborowska Beata | Wejsuny | morsowanie | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
Komando Flaki | |||||||||
68 | Musiał Michał | Rumia | morsowanie | Komando Flaki | |||||
Kąpiący się Zimą Olsztyn | |||||||||
69 | Nieściór Jan | Stękiny | morsowanie | Kąpiący się Zimą Olsztyn | opłacono | ||||
70 | Nieściór Mieczysława | Stękiny | morsowanie | Kąpiący się Zimą Olsztyn | opłacono | ||||
MORSY MRĄGOWO | |||||||||
71 | Spirydon Aleksandra Spirydon | Mrągowo | morsowanie | MORSY MRĄGOWO | opłacono | ||||
MORSY PASYM | |||||||||
72 | Brzezińska SYLWIA | Leleszki | morsowanie | MORSY PASYM | opłacono | ||||
73 | Obidzińska Małgorzata | Pasym | morsowanie | MORSY PASYM | opłacono | ||||
74 | RYCHLIK BEATA | PURDA | morsowanie | MORSY PASYM | opłacono | ||||
75 | RYCHLIK MARIUSZ | PURDA | morsowanie | MORSY PASYM | opłacono | ||||
76 | Majewska Katarzyna | SZCZYTNO | morsowanie | MORSY PASYM | opłacono | ||||
77 | MAJEWSKI JAROSŁAW | SZCZYTNO | morsowanie | MORSY PASYM | opłacono | ||||
78 | MAJEWSKA ALEKSANDRA | SZCZYTNO | morsowanie | MORSY PASYM | opłacono | ||||
79 | GOLDER MONIKA | SZCZYTNO | morsowanie | MORSY PASYM | opłacono | ||||
80 | GOLDER BARTEK | SZCZYTNO | morsowanie | MORSY PASYM | opłacono | ||||
MORSY PUCK | |||||||||
81 | Sychowska Katarzyna | Puck | morsowanie | MORSY PUCK | |||||
MORSY SZCZYTNO #RESET | |||||||||
82 | Uminski Wojciech | Szczytno | morsowanie | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono | ||||
83 | Uminska Magdalena | Szczytno | morsowanie | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono | ||||
84 | Kaczmarczyk Monika | Szczytno | morsowanie | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono | ||||
85 | Jędras Michał | Szczytno | morsowanie | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono | ||||
86 | Kordek Jarosław | SZCZYTNO | morsowanie | MORSY SZCZYTNO #RESET | |||||
87 | Kordek Bogumiła | Szczytno | morsowanie | MORSY SZCZYTNO #RESET | |||||
88 | Ciukszo Jowita | Szczytno | morsowanie | MORSY SZCZYTNO #RESET | |||||
MORSY ZAMBRÓW | |||||||||
89 | ignaczuk bożena | zambrów | morsowanie | MORSY ZAMBRÓW | opłacono | ||||
MORSY Z ZALESIA | |||||||||
90 | Kijanka Stanisław | Lubicz | morsowanie | MORSY Z ZALESIA | opłacono | ||||
MORSY ŁOMZA | |||||||||
91 | Kapelewski Tomasz | Łomża | morsowanie | MORSY ŁOMZA | opłacono | ||||
92 | Kapelewska Bożena | Łomża | morsowanie | MORSY ŁOMZA | opłacono | ||||
93 | Soszyńska Jola | Łomża | morsowanie | MORSY ŁOMZA | opłacono | ||||
Mechelińskie Morsy | |||||||||
94 | Zientkiewicz Aga | Banino | morsowanie | Mechelińskie Morsy | opłacono | ||||
95 | Zientkiewicz Witold | Banino | morsowanie | Mechelińskie Morsy | opłacono | ||||
96 | Chmielewska Magdalena | Orle | morsowanie | Mechelińskie Morsy | opłacono | ||||
97 | Słowik Agnieszka | Pierwoszyno | morsowanie | Mechelińskie Morsy | opłacono | ||||
98 | Kopycińska Dorota | Reda | morsowanie | Mechelińskie Morsy | opłacono | ||||
99 | Pełka Dorota Pełka | Reda | morsowanie | Mechelińskie Morsy | opłacono | ||||
100 | Pazik Dariusz | Rumia | morsowanie | Mechelińskie Morsy | opłacono | ||||
101 | Mardzińska SYLWIA | wejherowo | morsowanie | Mechelińskie Morsy | opłacono | ||||
102 | Kopeć Piotr | Pogórze | morsowanie | Mechelińskie Morsy | |||||
103 | Lemańska Urszula | Sopot | morsowanie | Mechelińskie Morsy | |||||
104 | Woźnicka-Klotzke Anita | Wejherowo | morsowanie | Mechelińskie Morsy | |||||
105 | Klotzke Aleksandra | Wejherowo | morsowanie | Mechelińskie Morsy | |||||
Mechlińskie morsy | |||||||||
106 | Mardziński Sławomir | Wejherowo | morsowanie | Mechlińskie morsy | opłacono | ||||
Mors Of Course | |||||||||
107 | Kulpa Andrzej | Korsze | morsowanie | Mors Of Course | opłacono | ||||
108 | Kulpa Grażyna | Korsze | morsowanie | Mors Of Course | opłacono | ||||
Mors Zambrów | |||||||||
109 | Mieczkowski Krzysztof | Zambrów | morsowanie | Mors Zambrów | opłacono | ||||
110 | Mieczkowska Katarzyna | Zambrów | morsowanie | Mors Zambrów | opłacono | ||||
Mors Zambrów | |||||||||
111 | Jancewicz Joanna | Zambrów | morsowanie | Mors Zambrów | opłacono | ||||
112 | Jancewicz Kuba | Zambrów | morsowanie | Mors Zambrów | opłacono | ||||
113 | Lubak Dariusz | Zambrów | morsowanie | Mors Zambrów | opłacono | ||||
114 | Cekało Mariola | Zambrów | morsowanie | Mors Zambrów | opłacono | ||||
115 | Cekało Jacek | Zambrów | morsowanie | Mors Zambrów | opłacono | ||||
116 | Podleś Przemysław | Zambrów | morsowanie | Mors Zambrów | opłacono | ||||
117 | Zagórski Tomasz | Zambrów | morsowanie | Mors Zambrów | opłacono | ||||
118 | Przybysławska Małgorzata | Zambrów | morsowanie | Mors Zambrów | opłacono | ||||
119 | Chludziński Jarosław | Zambrów | morsowanie | Mors Zambrów | opłacono | ||||
120 | Chludzińska Ewa | Zambrów | morsowanie | Mors Zambrów | opłacono | ||||
Morsy Bez Forsy Włocławek | |||||||||
121 | Kosiński Marcin | Łowiczek | morsowanie | Morsy Bez Forsy Włocławek | opłacono | ||||
122 | Kosińska Małgorzata | Łowiczek | morsowanie | Morsy Bez Forsy Włocławek | opłacono | ||||
Morsy Bory Tucholskie | |||||||||
123 | Schefler Zbigniew | Raciąż | morsowanie | Morsy Bory Tucholskie | opłacono | ||||
124 | Schefler Irena | Raciąż | morsowanie | Morsy Bory Tucholskie | opłacono | ||||
Morsy Ciechanowiec Team | |||||||||
125 | Godlewski Adam | Ciechanowiec | morsowanie | Morsy Ciechanowiec Team | opłacono | ||||
126 | Chmielewski Józef | Ciechanowiec | morsowanie | Morsy Ciechanowiec Team | opłacono | ||||
Morsy Czyżew | |||||||||
127 | Biszewska Mariola | Kmorowo | morsowanie | Morsy Czyżew | opłacono | ||||
Morsy Dywity | |||||||||
128 | Steć Mirosław | Ługwałd | morsowanie | Morsy Dywity | opłacono | ||||
129 | Steć Lucyna | Ługwałd | morsowanie | Morsy Dywity | opłacono | ||||
Morsy Gdyńskie | |||||||||
130 | Migdalska Małgorzata | Gdańsk | morsowanie | Morsy Gdyńskie | opłacono | ||||
131 | Płocki Adam | Reda | morsowanie | Morsy Gdyńskie | opłacono | ||||
132 | Płocka Karina | Reda | morsowanie | Morsy Gdyńskie | opłacono | ||||
Morsy Gołdap | |||||||||
133 | Zieliński Jarosław | Gołdap | morsowanie | Morsy Gołdap | opłacono | ||||
Morsy Grudziądza | |||||||||
134 | Tadajewska Jolanta | Grudziądz | morsowanie | Morsy Grudziądza | |||||
Morsy Górsk | |||||||||
135 | Nelec Agnieszka | Toporzysko | morsowanie | Morsy Górsk | opłacono | ||||
136 | Nelec Piotr | Toporzysko | morsowanie | Morsy Górsk | opłacono | ||||
137 | Rybarczyk Leopold | Zławieś Wielka | morsowanie | Morsy Górsk | opłacono | ||||
138 | Rybarczyk Agnieszka | Zławieś Wielka | morsowanie | Morsy Górsk | opłacono | ||||
Morsy Gąsawa | |||||||||
139 | Kinowska-Plaskaty Magdalena | Gąsawa | morsowanie | Morsy Gąsawa | opłacono | ||||
140 | Plaskaty Piotr | Gąsawa | morsowanie | Morsy Gąsawa | opłacono | ||||
141 | Strzemkowska Monika | Gąsawa | morsowanie | Morsy Gąsawa | opłacono | ||||
142 | Wanecki Michał | Gąsawa | morsowanie | Morsy Gąsawa | opłacono | ||||
Morsy KWISA Lubań | |||||||||
143 | CIechoński Paweł | Lubań | morsowanie | Morsy KWISA Lubań | opłacono | ||||
144 | Kozina Wojciech | Lubań | morsowanie | Morsy KWISA Lubań | opłacono | ||||
145 | Suszyńska Krystyna | Lubań | morsowanie | Morsy KWISA Lubań | opłacono | ||||
146 | Piekarek Anna | Zgorzelec | morsowanie | Morsy KWISA Lubań | opłacono | ||||
Morsy Libero Powidz | |||||||||
147 | Chojnacka-Marysiak Anna | Powidz | morsowanie | Morsy Libero Powidz | opłacono | ||||
148 | Kędzierska Agnieszka | Powidz | morsowanie | Morsy Libero Powidz | opłacono | ||||
149 | Somerfeld Wiktor | Powidz | morsowanie | Morsy Libero Powidz | opłacono | ||||
150 | Marysiak Karol | Powidz | morsowanie | Morsy Libero Powidz | opłacono | ||||
151 | Somerfeld Marta | Powidz | morsowanie | Morsy Libero Powidz | opłacono | ||||
152 | Somerfeld Andrzej | Powidz | morsowanie | Morsy Libero Powidz | opłacono | ||||
153 | Obraniak-Pierzyńska Magdalena | Powidz | morsowanie | Morsy Libero Powidz | opłacono | ||||
154 | Pierzyński Jacek | Powidz | morsowanie | Morsy Libero Powidz | opłacono | ||||
Morsy Mrągowo | |||||||||
155 | Długosz Katarzyna | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
156 | Góralczyk Magdalena | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
157 | Rodziewicz Paulina | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
158 | Piotrowski Mirek | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
159 | Otkiński Mariusz | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
160 | Gromada Sławomir | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
161 | Zarembski Michał | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
162 | Zawrotny Jan | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
163 | Zawrotna Julia | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
164 | Wojciechowska Marta | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
165 | Głąbińska Elżbieta | Piecki | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
Morsy Mrągowo | |||||||||
166 | Spirydon Aneta | Marcinkowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
167 | Niski Mariusz | Mrągowao | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
168 | Kierszton Milena | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
169 | Staroń Beata | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
Morsy Mrągowo | |||||||||
170 | Jaskólski Mariusz | Mrągowo | morsowanie | Morsy Mrągowo | opłacono | ||||
Morsy Ostrołęka | |||||||||
171 | Nicewicz Elwira | Ostrołęka | morsowanie | Morsy Ostrołęka | opłacono | ||||
172 | Zajda Michał | Ostrołęka | morsowanie | Morsy Ostrołęka | opłacono | ||||
173 | Cichowska Lidia Cichowska | Ostrołęka | morsowanie | Morsy Ostrołęka | opłacono | ||||
174 | Żuber Mateusz | Ostrołęka | morsowanie | Morsy Ostrołęka | opłacono | ||||
175 | Piotrowska Katarzyna | Piotrków Trybunalski | morsowanie | Morsy Ostrołęka | opłacono | ||||
176 | Radwanski Tomasz | Ostrołęka | morsowanie | Morsy Ostrołęka | |||||
177 | Radwanska Magdalena | Ostrołęka | morsowanie | Morsy Ostrołęka | |||||
178 | Ziemek Grzesio | Ostrołęka | morsowanie | Morsy Ostrołęka | |||||
179 | Ziemek Izabela | Ostrołęka | morsowanie | Morsy Ostrołęka | |||||
180 | Grzyb Małgorzata | Ostrołęka | morsowanie | Morsy Ostrołęka | |||||
Morsy Ostrołęka | |||||||||
181 | Danielewicz Dariusz | Ostrołęka | morsowanie | Morsy Ostrołęka | opłacono | ||||
Morsy Przywidz | |||||||||
182 | Kunowska Małgorzata | Borowina | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
183 | Kunowski Rafał | Borowina | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
184 | Lizakowska Anna | Górna Huta | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
185 | Smuczyńska Longina | Pomlewo | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
186 | Olszewska Urszula | Przywidz | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
187 | Olszewski Bogusław | Przywidz | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
188 | Borowska Barbara | Przywidz | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
189 | Cierocka Cecylia | Przywidz | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
190 | Cierocki Stanisław | Przywidz | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
191 | Śliżewska Justyna | Przywidz | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
192 | Śliżewska Zuzanna | Przywidz | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
193 | Sprusik-Olszewska Katarzyna | Przywidz | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
194 | Sulewska Beata | Rusocin | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
195 | Sulewski Olgierd | Rusocin | morsowanie | Morsy Przywidz | opłacono | ||||
Morsy Puck | |||||||||
196 | Gabriel-Węglowska Bożena | 84-100 Puck | morsowanie | Morsy Puck | opłacono | ||||
197 | Zimna Honorata | Puck | morsowanie | Morsy Puck | opłacono | ||||
198 | Sikora Teresa | Puck | morsowanie | Morsy Puck | opłacono | ||||
199 | Sikora Bogdan | Puck | morsowanie | Morsy Puck | opłacono | ||||
200 | Buda Joanna | Puck | morsowanie | Morsy Puck | opłacono | ||||
201 | Mstowski Rafał | Puck | morsowanie | Morsy Puck | opłacono | ||||
202 | BUCZKOWSKI Mieczysław | PUCK | morsowanie | Morsy Puck | opłacono | ||||
203 | Tuszyńska-Bębenek Ewa | Puck | morsowanie | Morsy Puck | opłacono | ||||
204 | Melika Viktor | Reda | morsowanie | Morsy Puck | opłacono | ||||
205 | Funk Ryszard | Żelistrzewo | morsowanie | Morsy Puck | opłacono | ||||
206 | Funk Beata | ŻELISTRZEWO | morsowanie | Morsy Puck | opłacono | ||||
Morsy Płock | |||||||||
207 | Ziemlewski Tomasz | Płock | morsowanie | Morsy Płock | opłacono | ||||
208 | Ziemlewska Julia | Płock | morsowanie | Morsy Płock | opłacono | ||||
209 | Ziemlewska Joanna | Płock | morsowanie | Morsy Płock | opłacono | ||||
Morsy Rokietnica | |||||||||
210 | Matysiak Agnieszka | Mrowino | morsowanie | Morsy Rokietnica | opłacono | ||||
211 | Majewski Filip | Rokietnica | morsowanie | Morsy Rokietnica | opłacono | ||||
Morsy Skarlińskie | |||||||||
212 | Kamiński Marcin | Bratian | morsowanie | Morsy Skarlińskie | opłacono | ||||
213 | Kamińska Katarzyna | Bratian | morsowanie | Morsy Skarlińskie | opłacono | ||||
214 | Ziółkowska Agnieszka | Bratian | morsowanie | Morsy Skarlińskie | opłacono | ||||
215 | Ziółkowski Artur | Bratian | morsowanie | Morsy Skarlińskie | opłacono | ||||
216 | Śliwiński Mariusz | Kurzętnik | morsowanie | Morsy Skarlińskie | opłacono | ||||
Morsy Skarlińskie | |||||||||
217 | Malczuk Marek | Bratian | morsowanie | Morsy Skarlińskie | opłacono | ||||
Morsy Skoczów | |||||||||
218 | Kabiesz Rafał | Hażlach | morsowanie | Morsy Skoczów | opłacono | ||||
219 | Kabiesz Justyna | Hażlach | morsowanie | Morsy Skoczów | opłacono | ||||
220 | Gwizdoń Stanisław | Pogórze | morsowanie | Morsy Skoczów | opłacono | ||||
221 | Kłapsia Tomasz | Skoczów | morsowanie | Morsy Skoczów | opłacono | ||||
222 | Kłapsia Roman | Skoczów | morsowanie | Morsy Skoczów | opłacono | ||||
223 | Kłapsia Paweł | Skoczów | morsowanie | Morsy Skoczów | opłacono | ||||
224 | Miłosz Bartłomiej | Zamarski | morsowanie | Morsy Skoczów | opłacono | ||||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
225 | Lewandowska Elżbieta | Szczytno | morsowanie | Morsy Szczytno #Reset | |||||
226 | Lewandowska Eliza | Szczytno | morsowanie | Morsy Szczytno #Reset | |||||
Morsy Szczytno#Reset | |||||||||
227 | Gajek Pawel | Szczytno | morsowanie | Morsy Szczytno#Reset | opłacono | ||||
228 | Gajek Marcel | szczytno | morsowanie | Morsy Szczytno#Reset | opłacono | ||||
Morsy Szczytno # Reset | |||||||||
229 | SABAŁA Andrzej | SZCZYTNO | morsowanie | Morsy Szczytno # Reset | opłacono | ||||
230 | Baran Iwona | Szczytno | morsowanie | Morsy Szczytno # Reset | |||||
231 | Kąkol Anna | Szczytno | morsowanie | Morsy Szczytno # Reset | |||||
232 | Chwedoruk Wojciech | Szczytno | morsowanie | Morsy Szczytno # Reset | |||||
Morsy Wejherowo | |||||||||
233 | Różniakowska Martyna | wejherowo | morsowanie | Morsy Wejherowo | opłacono | ||||
234 | Banzemer Marcin | Wejherowo | morsowanie | Morsy Wejherowo | opłacono | ||||
Morsy Wejherowo | |||||||||
235 | Lisius Milena | Wejherowo | morsowanie | Morsy Wejherowo | opłacono | ||||
Morsy Yeti leszno | |||||||||
236 | Derda Waldemar | Kąkolewo | morsowanie | Morsy Yeti leszno | opłacono | ||||
237 | Chrzan Rafał | Kąkolewo | morsowanie | Morsy Yeti leszno | opłacono | ||||
238 | Kurpisz Maciej | Krobia | morsowanie | Morsy Yeti leszno | opłacono | ||||
239 | Kurpisz Katarzyna | Krobia | morsowanie | Morsy Yeti leszno | opłacono | ||||
240 | Łakomy Robert | Leszno | morsowanie | Morsy Yeti leszno | opłacono | ||||
241 | Kaźmierczak Agnieszka | Leszno | morsowanie | Morsy Yeti leszno | opłacono | ||||
242 | Majchrzak Agnieszka | Lubonia | morsowanie | Morsy Yeti leszno | opłacono | ||||
243 | Majchrzak Piotr | Lubonia | morsowanie | Morsy Yeti leszno | opłacono | ||||
Morsy Zambrów | |||||||||
244 | Ostrowski Robert | 18 300 | morsowanie | Morsy Zambrów | opłacono | ||||
245 | Komarowski MACIEJ Komarowski | Wysokie mazowieckie | morsowanie | Morsy Zambrów | opłacono | ||||
246 | Ferks Zbigniew | Zambrów | morsowanie | Morsy Zambrów | opłacono | ||||
247 | Falkowska Bernadetta | Zambrów | morsowanie | Morsy Zambrów | opłacono | ||||
248 | Godlewski Andrzej | Zambrów | morsowanie | Morsy Zambrów | opłacono | ||||
Morsy Zmarźlaki | |||||||||
249 | Połocka Krystyna | Ostróda | morsowanie | Morsy Zmarźlaki | |||||
Morsy gmina Chełmża i Morsy Toruńskie | |||||||||
250 | Kuczawski Mikołaj | Zamek Bierzglowski | morsowanie | Morsy gmina Chełmża i Morsy Toruńskie | opłacono | ||||
Morsy i Foczki Biała Rawska | |||||||||
251 | Szymanowski Piotr | Biała Rawska | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
252 | Ciszewski Roman | Biała Rawska | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
253 | Sadowski Dariusz | Biała Rawska | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
254 | Sadowski Mateusz | Biała Rawska | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
255 | Czerwińska Monika | Biała Rawska | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
256 | Puchniarz Łukasz | Biała Rawska | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
257 | Goszczyński Mateusz | Biała Rawska | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
258 | Kartus Violetta | Biała Rawska | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
259 | Dećko Joanna | Biała Rawska | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
260 | Piecuch Agata | Biała Rawska | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
261 | Czerwińska Sandra | Biała Rawska | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
262 | Czerwiński Fabian | Biała Rawska | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
263 | Winkler Karolina | Biała Rawska 96-230 | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
264 | Winkler Grzegorz | Biała Rawska 96-230 | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
265 | Piekara Karolina | Rawa Mazowiecka | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
266 | Bobrowska Wiesława | Teresin | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
267 | Bobrowski Sławomir | Teresin | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
268 | Klimaszewska Edyta | Żurawia 88 96-230 | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
269 | Klimaszewski Tomasz | Żurawia 88 96-230 | morsowanie | Morsy i Foczki Biała Rawska | opłacono | ||||
Morsy z Zalesia | |||||||||
270 | Kowalski Jarosław | Brąchnowo | morsowanie | Morsy z Zalesia | opłacono | ||||
271 | Łuczak Monika | Brąchnowo | morsowanie | Morsy z Zalesia | opłacono | ||||
272 | Łuczak Paweł | Brąchnowo | morsowanie | Morsy z Zalesia | opłacono | ||||
273 | Sikorska Małgorzata | Różanakowo | morsowanie | Morsy z Zalesia | opłacono | ||||
274 | Sikorski Bartek | Różanakowo | morsowanie | Morsy z Zalesia | opłacono | ||||
275 | Konieczko Jacek | Skłudzewo | morsowanie | Morsy z Zalesia | opłacono | ||||
276 | Linkowska Danuta | Świerczynki | morsowanie | Morsy z Zalesia | opłacono | ||||
277 | Kruszyńska Magdalena | Toruń | morsowanie | Morsy z Zalesia | opłacono | ||||
278 | Banaszewska Monika | Toruń | morsowanie | Morsy z Zalesia | opłacono | ||||
279 | Kędzia Iwona | Toruń | morsowanie | Morsy z Zalesia | opłacono | ||||
280 | Roczeń Tomasz | Zławieś Mała | morsowanie | Morsy z Zalesia | opłacono | ||||
281 | Strzelecka Ewa | Bolumin | morsowanie | Morsy z Zalesia | |||||
282 | Rozmarynowicz Anna | Dąbrowa Chełmińska | morsowanie | Morsy z Zalesia | |||||
Morsy z Zalesia | |||||||||
283 | Marcinkowski Dariusz | Toruń | morsowanie | Morsy z Zalesia | opłacono | ||||
Morsy zambrów | |||||||||
284 | Szymczuk Krzysztof | Zambrów | morsowanie | Morsy zambrów | opłacono | ||||
Morsy z zalesia | |||||||||
285 | Śliwińska Wanda | Głogowo | morsowanie | Morsy z zalesia | opłacono | ||||
286 | Śliwiński Szymon | Głogowo | morsowanie | Morsy z zalesia | opłacono | ||||
Morsy Łomża | |||||||||
287 | Święćkowska Dorota | Drozdowo | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
288 | Butrymowicz Ewa | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
289 | BUTRYMOWICZ MARIUSZ | ŁOMŻA | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
290 | Danielewski-Danielewicz Andrzej | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
291 | Roman Michał | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
292 | BUTRYMOWICZ Arkadiusz | ŁOMŻA | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
293 | Urwan Anna | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
294 | Urwan Wiesław | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
295 | Szymańska Dominika | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
296 | Sztejno Karol | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
297 | Sztejno Dominik | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
298 | Sztejno Iza | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
299 | Polkowska Urszula | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
300 | Pezowicz Maciej | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
301 | Prusaczyk Magdalena | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
302 | Mroczkowski Michał | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
303 | Sielawa Mariusz | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
304 | Kołakowski Robert | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
305 | Kołakowska Agnieszka | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
Morsy Łomża | |||||||||
306 | Konopka Paweł | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
307 | Jadczak Mirosława | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
308 | Gardocka Grażyna | Łomża | morsowanie | Morsy Łomża | opłacono | ||||
Mrozne Stwory Choroszcz | |||||||||
309 | Siemieniuk Katarzyna | Barszczewo | morsowanie | Mrozne Stwory Choroszcz | opłacono | ||||
310 | Siemieniuk Wioleta | Barszczewo | morsowanie | Mrozne Stwory Choroszcz | opłacono | ||||
311 | Topolewicz Sylwia | Bialystok | morsowanie | Mrozne Stwory Choroszcz | opłacono | ||||
312 | Golembiecka Monika | Bialystok | morsowanie | Mrozne Stwory Choroszcz | opłacono | ||||
Nordowe Morsy | |||||||||
313 | Lesner Łukasz | Sławoszyno | morsowanie | Nordowe Morsy | opłacono | ||||
Nordowe Morsy | |||||||||
314 | Dąbek Arek | Bojano | morsowanie | Nordowe Morsy | opłacono | ||||
315 | tadda bartek | celbowo | morsowanie | Nordowe Morsy | opłacono | ||||
316 | Bolda Sylwia | Chłapowo | morsowanie | Nordowe Morsy | opłacono | ||||
317 | Tadda Liliana | Reda | morsowanie | Nordowe Morsy | opłacono | ||||
318 | Kobierzyński Łukasz | Władysławowo | morsowanie | Nordowe Morsy | |||||
Olsztyński Klub Morsów Iglo | |||||||||
319 | Krzyżanowska-Elfakir Joanna | Olsztyn | morsowanie | Olsztyński Klub Morsów Iglo | opłacono | ||||
320 | Szmyt Krzysztof | Olsztyn | morsowanie | Olsztyński Klub Morsów Iglo | opłacono | ||||
Ostrów Biega/Następny Krok | |||||||||
321 | BUTOR ARKADIUSZ | Małkinia Górna | morsowanie | Ostrów Biega/Następny Krok | opłacono | ||||
Parkrun Skierniewice | |||||||||
322 | Samson Andżelika | Skierniewice | morsowanie | Parkrun Skierniewice | opłacono | ||||
323 | Samson Marcin | Skierniewice | morsowanie | Parkrun Skierniewice | opłacono | ||||
Piaśnickie Wilki Morskie | |||||||||
324 | Kaczykowski Mariusz | Wierzchucino | morsowanie | Piaśnickie Wilki Morskie | opłacono | ||||
325 | Kaczykowski Igor | Wierzchucino | morsowanie | Piaśnickie Wilki Morskie | opłacono | ||||
Przywidz | |||||||||
326 | Nowak Andrzej | Prabuty | morsowanie | Przywidz | opłacono | ||||
REBELS LEGION TEAM | |||||||||
327 | STEMPNIAK Zbigniew | HEL | morsowanie | REBELS LEGION TEAM | opłacono | ||||
328 | Marciniak Adam | Hel | morsowanie | REBELS LEGION TEAM | |||||
REWA 12:15 | |||||||||
329 | Chartuniewicz Teresa | Reda | morsowanie | REWA 12:15 | opłacono | ||||
330 | Baran Hanna | Rumia | morsowanie | REWA 12:15 | opłacono | ||||
331 | Baran Dariusz | Rumia | morsowanie | REWA 12:15 | opłacono | ||||
332 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | morsowanie | REWA 12:15 | opłacono | ||||
333 | Modzelewski Waldemar | Rumia | morsowanie | REWA 12:15 | opłacono | ||||
334 | GLIWA JOLA | Gdynia | morsowanie | REWA 12:15 | |||||
335 | Korzenecki Mirosław | Gdynia | morsowanie | REWA 12:15 | |||||
336 | Kyć Jacek | Rumia | morsowanie | REWA 12:15 | |||||
Rewa 12.15 | |||||||||
337 | Kotarbinski Jacek | Gdynia | morsowanie | Rewa 12.15 | opłacono | ||||
338 | Kotarbińska Joanna | Gdynia | morsowanie | Rewa 12.15 | opłacono | ||||
339 | cze-ga sylwia | Dębogórze | morsowanie | Rewa 12.15 | |||||
340 | Borysiuk Małgorzata | Rumia | morsowanie | Rewa 12.15 | |||||
341 | Szymanowska Łucja | Rumia | morsowanie | Rewa 12.15 | |||||
342 | Borysiuk Agata | Rumia | morsowanie | Rewa 12.15 | |||||
343 | Dzidkowski Mariusz | Rumia | morsowanie | Rewa 12.15 | |||||
344 | Dzidkowska Sara | Rumia | morsowanie | Rewa 12.15 | |||||
345 | Dzidkowski Damian | Rumia | morsowanie | Rewa 12.15 | |||||
Rewa 12:15 | |||||||||
346 | Kyć Dorota | Rumia | morsowanie | Rewa 12:15 | |||||
Runeda | |||||||||
347 | Skurtys Karolina | Reda | morsowanie | Runeda | opłacono | ||||
Runeda | |||||||||
348 | Szopa Małgorzata | Gdynia | morsowanie | Runeda | opłacono | ||||
349 | Pietrzycka Renata | Reda | morsowanie | Runeda | opłacono | ||||
350 | Bladowska Katarzyna | Reda | morsowanie | Runeda | opłacono | ||||
351 | Zimoń Magdalena | Reda | morsowanie | Runeda | opłacono | ||||
SPC | |||||||||
352 | Ludwik Krystyna | Łysomice | morsowanie | SPC | opłacono | ||||
STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | |||||||||
353 | CHWALIŃSKA MONIKA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
354 | JĘDRZEJCZYK ANETA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | |||||||||
355 | KOZŁOWSKA RENATA | CHLEWISKA | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
356 | KOZŁOWSKI ZBIGNIEW | CHLEWISKA | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
357 | KRUPA IRENA | CHLEWISKA | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
358 | MICHALIK ANNA | CHLEWISKA | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
359 | SUDER ANDRZEJ | CHLEWISKA | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
360 | GADOWSKA BARBARA | CHLEWISKA | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
361 | MAJSTRAK MIROSŁAW | CHLEWISKA | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
362 | Majstrak Anna | CHLEWISKA | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
363 | STOLARSKA KATARZYNA | CHLEWISKA | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
364 | STOLARSKI MARCIN | CHLEWISKA | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
365 | DEPO DOMINIK | CHLEWISKA | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
366 | DEPO BARBARA | CHLEWISKA | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
367 | PAWLAK DOROTA | PAWŁÓW | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
368 | PAWLAK ŁUKASZ | PAWŁÓW | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
369 | RUTKA JOANNA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
370 | CHUDZIK JOLANTA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
371 | NOWAKOWSKA ILONA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
372 | NOWAKOWSKI MARCIN | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
373 | FRĄCZEK SABINA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
374 | FRĄCZEK WOJCIECH | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
375 | PISZCZEK MARIUSZ | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
376 | PISZCZEK MONIKA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
377 | PIETRALSKA MONIKA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
378 | NOWACKI ROMAN | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
379 | NOWACKA MAGDALENA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
380 | SALI KATARZYNA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
381 | ANTONKIEWICZ KATARZYNA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
382 | SALI KRZYSZTOF | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
383 | SALI MONIKA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
384 | NIKODEM HUBERT | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
385 | KIJAK ROBERT | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
386 | SALAMAGA PIOTR | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
387 | NOWOCIEŃ MAŁGORZATA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
388 | SOBUTKA-KLEPACZEWSKA AGNIESZKA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
389 | FRĄCZEK MARZENA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
390 | FRĄCZEK SYLWESTER | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
391 | BUREK AGNIESZKA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
392 | BUREK WIESŁAW | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
393 | ZARĘBA AGNIESZKA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
394 | ZARĘBA DARIUSZ | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
395 | JAKUBCZYK ŁUKASZ | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
396 | Kusztal Wojciech | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
397 | PALMOWSKA IWONA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
398 | ŚLEDŹ AGNIESZKA | SZYDŁOWIEC | morsowanie | STOWARZYSZENIE EKIPA LODOWCOWA | opłacono | ||||
Sopocki Klub Morsów | |||||||||
399 | Szafraniec Karol | Gdańsk | morsowanie | Sopocki Klub Morsów | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Mors Team Lębork | |||||||||
400 | Zaborowski Piotr | LĘBORK | morsowanie | Stowarzyszenie Mors Team Lębork | opłacono | ||||
401 | Zaborowski Filip | LĘBORK | morsowanie | Stowarzyszenie Mors Team Lębork | |||||
402 | Kotłowski Kacper | LĘBORK | morsowanie | Stowarzyszenie Mors Team Lębork | |||||
Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | |||||||||
403 | Joskowska Iwona | Luzino | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
404 | ROMPCA ALICJA | LUZINO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
405 | ROMPCA KRZYSZTOF | LUZINO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
406 | Soiński Tomasz | Reda | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
407 | Soińska Małgorzata | Reda | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
408 | Blindow Patrycja | Wejherowo | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
409 | Mazurek Kinga | Wejherowo | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
410 | Brzezik Ilona | WEJHEROWO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
411 | TROCKA EWA | WEJHEROWO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
412 | TROCKI TADEUSZ | WEJHEROWO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
413 | CEJROWSKA IRENA | WEJHEROWO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
414 | CEJROWSKI STANISŁAW | WEJHEROWO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
415 | UZDROWSKA TERESA | WEJHEROWO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
416 | UZDROWSKA JOLANTA | WEJHEROWO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
417 | ELLWART TERESA | WEJHEROWO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
418 | KASPRZYK HENRYK | WEJHEROWO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
419 | Żywicka Teresa | WEJHEROWO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
420 | Malińska Elżbieta | Wejherowo | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
421 | Semko Tomasz | Wejherowo | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
422 | Semko Emilia | Wejherowo | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | |||||||||
423 | Brzozowska Beata | Gdynia | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
424 | Rohde Marcin | Kębłowo | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
425 | Rohde Weronika | Kębłowo | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
426 | Czaja Hanna | Orle | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
427 | Czaja Mirosław | Orle | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
428 | Chojnacka Olga | Rybno | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
429 | Chojnacka Wiktoria | Rybno | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
430 | MACISZKA SABINA | WEJHEROWO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
431 | Czoska Ola | Wejherowo | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
432 | Pawlak Zenon | WEJHEROWO | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
433 | Schmidtke Mirosław | Wejherowo | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
434 | Lewandowska Beata | Wejherowo | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono | ||||
435 | Cywińska Wiesława | Wejherowo | morsowanie | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | |||||
Szczytno-Lemany | |||||||||
436 | Rybiński Wojciech | Rozogi | morsowanie | Szczytno-Lemany | opłacono | ||||
437 | Rybińska Iwona | Rozogi | morsowanie | Szczytno-Lemany | opłacono | ||||
438 | Kołakowski Bogdan | Szczytno | morsowanie | Szczytno-Lemany | opłacono | ||||
439 | Kołodziejski Kazimierz | Szczytno | morsowanie | Szczytno-Lemany | |||||
Uniwersytet Morski Gdynia / Step by Step Trójmiasto | |||||||||
440 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | morsowanie | Uniwersytet Morski Gdynia / Step by Step Trójmiasto | |||||
WIELKOPOLSKI KLUB MORSÓW ALASKA | |||||||||
441 | Szatkowska Barbara | Kicin | morsowanie | WIELKOPOLSKI KLUB MORSÓW ALASKA | opłacono | ||||
442 | Dłużewska Maja | Poznań | morsowanie | WIELKOPOLSKI KLUB MORSÓW ALASKA | opłacono | ||||
443 | Chałupka Marzena | Swarzędz | morsowanie | WIELKOPOLSKI KLUB MORSÓW ALASKA | opłacono | ||||
444 | Węgłowska Beata | ŚRODA WIELKOPOLSKA | morsowanie | WIELKOPOLSKI KLUB MORSÓW ALASKA | opłacono | ||||
WOMEN'S TEAM of HAWK | |||||||||
445 | Litwinek Joanna | Mrągowo | morsowanie | WOMEN'S TEAM of HAWK | opłacono | ||||
Wejherowskie Łabędzie | |||||||||
446 | Schwann Mirosław | Wejherowo | morsowanie | Wejherowskie Łabędzie | opłacono | ||||
Wolne MORSY | |||||||||
447 | Browarczyk Joanna | Karlikowo | morsowanie | Wolne MORSY | opłacono | ||||
Wolne Morsy | |||||||||
448 | Dominik Alina | Bychowo | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
449 | Stankiewicz Anna | Domatówko | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
450 | Stankiewicz Tomasz | Domatówko | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
451 | Niewola Joanna | Gniewino | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
452 | Orzeł Dorota | Gniewino | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
453 | Lademann Małgorzata | Karwia | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
454 | Pawlikowska Ewa | Minkowice | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
455 | Grabska Ela | Odargowo | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
456 | Grabski Andrzej | Odargowo | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
457 | Grabska Sandra | Odargowo | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
458 | Mudlaff Barbara | Odargowo | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
459 | Tyszer Humpich Beata | Perlino | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
460 | Golatowski Mateusz | Reda | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
461 | Boruczenko Ania | Reda | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
462 | Laddach Elzbieta | Wierzchucino | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
463 | Laddach Joanna | Wierzchucino | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
464 | GLOWIENKE JOLANTA | Wierzchucino | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
465 | GLOWIENKE RAFAŁ | Wierzchucino | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
466 | Sozańska-Przyboś Nelly | Wrocław | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
Wolne Morsy | |||||||||
467 | Gajewska Danuta | Odargowo | morsowanie | Wolne Morsy | opłacono | ||||
YETI Leszno | |||||||||
468 | Zimolag Marian | Bojanowo | morsowanie | YETI Leszno | opłacono | ||||
469 | Zbąski Łukasz | Borek 21a | morsowanie | YETI Leszno | opłacono | ||||
470 | Krawczuk Katarzyna | Gostyń | morsowanie | YETI Leszno | opłacono | ||||
471 | Zgarda Ryszard | Leszno | morsowanie | YETI Leszno | opłacono | ||||
472 | Kaźmierczak Tomasz | Leszno | morsowanie | YETI Leszno | opłacono | ||||
473 | Madra Hanna | Rydzyna | morsowanie | YETI Leszno | opłacono | ||||
474 | Madry Krzysztof | Rydzyna | morsowanie | YETI Leszno | opłacono | ||||
Yeti Leszno | |||||||||
475 | Książek Marcin | Rydzyna | morsowanie | Yeti Leszno | opłacono | ||||
476 | Książek Barbara | Rydzyna | morsowanie | Yeti Leszno | opłacono | ||||
477 | Spychała Karol | Śmigiel | morsowanie | Yeti Leszno | opłacono | ||||
478 | Gucińska Ewa | Śmigiel | morsowanie | Yeti Leszno | opłacono | ||||
Zmarzlak Ostróda | |||||||||
479 | DUDA Grzegorz | Ostróda | morsowanie | Zmarzlak Ostróda | opłacono | ||||
480 | DUDA Anna | Ostróda | morsowanie | Zmarzlak Ostróda | opłacono | ||||
481 | Szumska Danuta | Ostróda | morsowanie | Zmarzlak Ostróda | opłacono | ||||
482 | Szumski Jan | Ostróda | morsowanie | Zmarzlak Ostróda | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
483 | Pacek Monika | Baranówka | morsowanie | opłacono | |||||
484 | Pacek Paulina | Baranówka | morsowanie | opłacono | |||||
485 | Pacek Robert | Baranówka | morsowanie | opłacono | |||||
486 | ANDRYSEWICZ PIOTR | BIAŁYSTOK | morsowanie | opłacono | |||||
487 | Panitz-Lenda Edyta | Bolesławiec | morsowanie | opłacono | |||||
488 | Skrzynecka Anna Skrzynecka | BOLSZEWO | morsowanie | opłacono | |||||
489 | SŁYSZYK MARZENA | BUKOWSKO | morsowanie | opłacono | |||||
490 | Płaczkowski Przemysław | Bydgoszcz | morsowanie | opłacono | |||||
491 | Płaczkowska Aleksandra | Bydgoszcz | morsowanie | opłacono | |||||
492 | Zwoliński Sebastian | BYDGOSZCZ | morsowanie | opłacono | |||||
493 | Jędrzejczak Jacek | Deszczno | morsowanie | opłacono | |||||
494 | Jędrzejczak Beata | Deszczno | morsowanie | opłacono | |||||
495 | Polkowska Joanna | Dębniki | morsowanie | opłacono | |||||
496 | Marzec Leszek | Dudyńce | morsowanie | opłacono | |||||
497 | Marzec Martyna | Dudyńce | morsowanie | opłacono | |||||
498 | Behal Stanisław | Działdowo | morsowanie | opłacono | |||||
499 | Behal Magdalena | Działdowo | morsowanie | opłacono | |||||
500 | Jaworski Zdzisław | Działdowo | morsowanie | opłacono | |||||
501 | Bałdyga Renata | Elbląg | morsowanie | opłacono | |||||
502 | Brzezińska Joanna | Elbląg | morsowanie | opłacono | |||||
503 | Brzezińska Judyta | Elbląg | morsowanie | opłacono | |||||
504 | Brzeziński Mirosław | Elbląg | morsowanie | opłacono | |||||
505 | Wilgatek Maria | Elbląg | morsowanie | opłacono | |||||
506 | Dziwnik Jolanta | Gdansk | morsowanie | opłacono | |||||
507 | Rutkowska Barbara | Gdańsk | morsowanie | opłacono | |||||
508 | Labudda Agnieszka | Gdańsk | morsowanie | opłacono | |||||
509 | Fiedosiuk Marek | Gdańsk | morsowanie | opłacono | |||||
510 | Piotrowski Daniel | Gdańsk | morsowanie | opłacono | |||||
511 | Prokopiuk Andrzej | Gdańsk | morsowanie | opłacono | |||||
512 | Borkowska Małgorzata | Gdańsk | morsowanie | opłacono | |||||
513 | Wrzesińska Anna | Gdańsk | morsowanie | opłacono | |||||
514 | Polkowska Agata | Gdynia | morsowanie | opłacono | |||||
515 | Biegacz-Kresin Magdalena | Gdynia | morsowanie | opłacono | |||||
516 | Piotrzkowski Marcin | Gdynia | morsowanie | opłacono | |||||
517 | Kropiwnicka-Wyrostek Magdalena | Gołdap | morsowanie | opłacono | |||||
518 | Demków Łukasz | Gorzów Wielkopolski | morsowanie | opłacono | |||||
519 | Dacko Edyta | Gorzów Wielkopolski | morsowanie | opłacono | |||||
520 | Targaszewski Wojtek | Gorzów Wielkopolski | morsowanie | opłacono | |||||
521 | Jaśniewski Michał | Gorzów Wielkopolski | morsowanie | opłacono | |||||
522 | Stankiewicz Grzegorz | Gorzów Wielkopolski | morsowanie | opłacono | |||||
523 | Stankiewicz Agnieszka | Gorzów Wielkopolski | morsowanie | opłacono | |||||
524 | Bielaszewska Arleta | Gostyniec | morsowanie | opłacono | |||||
525 | Sypytkowski Mariusza | Grajewo | morsowanie | opłacono | |||||
526 | Sypytkowska Aniela | Grajewo | morsowanie | opłacono | |||||
527 | Cudna Elena | grajewo | morsowanie | opłacono | |||||
528 | Kwiatkowska Iwona | Inowrocław | morsowanie | opłacono | |||||
529 | Doda Zbigniew | Kalinowo | morsowanie | opłacono | |||||
530 | Lisowski Dariusz | Kamień Pomorski | morsowanie | opłacono | |||||
531 | Borowiak Michał | kąkolewo | morsowanie | opłacono | |||||
532 | SPŁAWSKI GRZEGORZ | KOMINY/ BRODNICA | morsowanie | opłacono | |||||
533 | Biszewski Leszek | Komorowo | morsowanie | opłacono | |||||
534 | Jarecki Marcin | Kowal | morsowanie | opłacono | |||||
535 | Kucharski Marcin | Leszno | morsowanie | opłacono | |||||
536 | Ogrodowski Bartek | Lubartów | morsowanie | opłacono | |||||
537 | Górska Ewa | Łapy | morsowanie | opłacono | |||||
538 | Chojnowska Beata | Łomża | morsowanie | opłacono | |||||
539 | Soszyński Andrzej | Łomża | morsowanie | opłacono | |||||
540 | Majcher-Ossowska Gabriela | Malbork | morsowanie | opłacono | |||||
541 | Ossowski Paweł | Malbork | morsowanie | opłacono | |||||
542 | LITWINEK Robert | Mrągowo | morsowanie | opłacono | |||||
543 | Szynal Katarzyna Szynal | Ostrowice | morsowanie | opłacono | |||||
544 | Stawiarz Przemysław | Pabianice | morsowanie | opłacono | |||||
545 | Gajewski Stanisław | Pętkowice | morsowanie | opłacono | |||||
546 | Kędzierski Waldemar | Pigża | morsowanie | opłacono | |||||
547 | Płaczkowska Zofia | Piotrków Kujawski | morsowanie | opłacono | |||||
548 | Płaczkowski Lesław | Piotrków Kujawski | morsowanie | opłacono | |||||
549 | Topka Rafał | Pisz | morsowanie | opłacono | |||||
550 | Marzec-Brejta Marta | Pobiedno | morsowanie | opłacono | |||||
551 | Majda Daniel | Puck | morsowanie | opłacono | |||||
552 | Gorzkiewicz Karolina | Puck | morsowanie | opłacono | |||||
553 | Lorenc Anna | Radziejów | morsowanie | opłacono | |||||
554 | Lorenc Piotr | Radziejów | morsowanie | opłacono | |||||
555 | Polak Elżbieta | Radziejów | morsowanie | opłacono | |||||
556 | Polak Marian | Radziejów | morsowanie | opłacono | |||||
557 | Białas Rafał | Reda | morsowanie | opłacono | |||||
558 | Roszman Joanna | Reda | morsowanie | opłacono | |||||
559 | Rogińska Anna | Rumia | morsowanie | opłacono | |||||
560 | Cisowska Aleksandra | Rumia | morsowanie | opłacono | |||||
561 | Merecka Anna | Rumia | morsowanie | opłacono | |||||
562 | Gigoń Krzysztof | Rydułtowy | morsowanie | opłacono | |||||
563 | Gigoń Barbara | Rydułtowy | morsowanie | opłacono | |||||
564 | CIURA ANDRZEJ | SOKOŁY | morsowanie | opłacono | |||||
565 | Kondraciuk sylwia | sorkwity | morsowanie | opłacono | |||||
566 | Kućmin Wioletta | Szczecin | morsowanie | opłacono | |||||
567 | Ossowski Ryszard | Sztum | morsowanie | opłacono | |||||
568 | Lenkiewicz Michał | Toruń | morsowanie | opłacono | |||||
569 | RYBCZYŃSKI DAWID | Toruń | morsowanie | opłacono | |||||
570 | Murawski Sławek | Tychy | morsowanie | opłacono | |||||
571 | Brzozowska Iwona | Unisław | morsowanie | opłacono | |||||
572 | Kowalski Marcin | Wejherowo | morsowanie | opłacono | |||||
573 | Lesnau Edyta | Wejherowo | morsowanie | opłacono | |||||
574 | Okon Sylwia | Wierzchucino | morsowanie | opłacono | |||||
575 | BOREK ALEKSANDRA | Władysławowo | morsowanie | opłacono | |||||
576 | Trepczyk Irena | Władysławowo | morsowanie | opłacono | |||||
577 | Cybula Grzegorz | Władysławowo | morsowanie | opłacono | |||||
578 | Komarowski Piotr Komarowski | Wysokie mazowieckie | morsowanie | opłacono | |||||
579 | Baj Marta | Zielona Góra | morsowanie | opłacono | |||||
580 | Tomicka Anna Tomicka | Zofiówka | morsowanie | opłacono | |||||
581 | Knapik Joanna | Żory | morsowanie | opłacono | |||||
582 | Knapik eugeniusz | Żory | morsowanie | opłacono | |||||
583 | Pietras Kamila | Bydgoszcz | morsowanie | ||||||
584 | And Bea | Częstochowa | morsowanie | ||||||
585 | Gesek Anna | Działdowo | morsowanie | ||||||
586 | przybyszewski dariusz | działdowo | morsowanie | ||||||
587 | Klechowicz Urszula | GDAŃSK | morsowanie | ||||||
588 | Klechowicz Kira | Gdańsk | morsowanie | ||||||
589 | Kołacka Justyna | Gdynia | morsowanie | ||||||
590 | Rzymski Remigiusz Rzymski | Kurzętnik | morsowanie | ||||||
591 | Zawadzki Andrzej | mosty | morsowanie | ||||||
592 | Kubuszewska Ewa | Wejherowo | morsowanie | ||||||
593 | Błaszkowska Anna | Wejherowo | morsowanie | ||||||
dwie foczki +1 | |||||||||
594 | Szerszenowicz Marian | Zielona Góra | morsowanie | dwie foczki +1 | opłacono | ||||
595 | Andrzejczak Beata | Zielona Góra | morsowanie | dwie foczki +1 | opłacono | ||||
dwie foczki+1 | |||||||||
596 | Woźniak Tomasz | Zielona Góra | morsowanie | dwie foczki+1 | opłacono | ||||
morsy z Bydgoszczy | |||||||||
597 | Starzyk Roman | Ciele | morsowanie | morsy z Bydgoszczy | opłacono | ||||
Łeba Mors Poland | |||||||||
598 | Rzymyszkiewicz Jarosław | Potęgowo | morsowanie | Łeba Mors Poland | opłacono | ||||
599 | Rzymyszkiewicz Bożena | Potęgowo | morsowanie | Łeba Mors Poland | opłacono |
Wyświetleń: 32971