Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kotfas Piotr Grodno 5 km OSP GRODNO opłacono
2 gajewski maciej Włocławek 5 km Południe Włocławek opłacono
3 Szymański Marcin Bobrowniki 5 km opłacono
4 Klimecki Maciej Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
5 Pasternak Marcin Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek
6 Brylski Łukasz Warszawa 5 km KB Sporting opłacono
7 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5 km opłacono
8 Żabiński Radosław Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
9 Kruczkowski Kamil Wola Nakonowska 5 km
10 Skibiński Adam Lubień Kujawski 5 km opłacono
11 Piotrowski Damian Krzewie 5 km OSP Krzewie opłacono
12 Brylski Zbigniew Włocławek 5 km opłacono
13 Brylski Filip Włocławek 5 km opłacono
14 Gąsiorowski Grzegorz Wandynowo 5 km opłacono
15 Gąsiorowski Dominik Wandynowo 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
16 Galczak Ewa Janikowo 5 km opłacono
17 Wilmański Dariusz Włocławek 5 km opłacono
18 Seroczyńska Ewa Włocławek 5 km opłacono
19 Sieczka Paweł Włocławek 5 km opłacono
20 Popłonkowski Paweł Włocławek 5 km Wika Polska opłacono
21 Milak Arkadiusz Włocławek 5 km Anwil team opłacono
22 Mroczyński Marek Włocławek 5 km opłacono
23 OLEJNIK MARIUSZ WŁOCŁAWEK 5 km opłacono
24 Kamińska Monika Rumunki Witkowskie 5 km opłacono
25 Muszyński Przemysław Poznań 5 km opłacono
26 Waszak Krzysztof włocławek 5 km Brothers Team opłacono
27 Jasiński Sylwester Lipno 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
28 Jetter Piotr Cyprianka 5 km UKS Cyprianka opłacono
29 Kunecki Dariusz Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
30 Seroczyńska Daria Włocławek 5 km Wika Polska opłacono
31 Idczak-Wrzesińska Justyna Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
32 Zufla Piotr Lubraniec 5 km LUBRANIEC X opłacono
33 Zufla Grzegorz Wloclawek 5 km opłacono
34 Rozmarynowicz Anna Dąbrowa Chełmińska 5 km Morsy z Zalesia
35 Goździecki Marcin Włocławek 5 km
36 Witkowska Małgorzata Bydgoszcz 5 km opłacono
37 Rozmarynowicz Patrycja Dąbrowa Chełmińska 5 km Morsy z Zalesia
38 Nagórski Ryszard Ciechocinek 5 km opłacono
39 Kozłowski Robert Włocławek 5 km
40 Wojciechowska Magdalena Wieniec 5 km opłacono
41 Sztolcman Piotr Wloclawek 5 km GKS FABIANKI opłacono
42 Waszak Sebastian Włocławek 5 km BrothersTeam opłacono
43 Zawadzki Kazimierz Wloclawek 5 km niezrzeszony opłacono
44 Pawłowski Marcin Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek
45 Pawłowski Miłosz Włocławek 5 km SP20 Włocławek
46 Nowacka Agata Wloclawek 5 km opłacono
47 Wypijewski Jerzy Wloclawek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
48 Waszak Mariusz Nowy Zbrachlin 5 km Brothers Team opłacono
49 uzarska Sylwia Bobrowniki 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
50 Strzelecki Konrad Kruszyn 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
51 Wrzesiński Kazimierz Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
52 Polewski Zbigniew Izbica Kujawska 5 km SG SQUAD
53 Bronowski Piotr Węgrzynowo 5 km opłacono
54 Bińczarski Patryk Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
55 Bińczarska Monika Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
56 Ściślewski Rafał Włocławek 5 km opłacono
57 Pietrzak Łukasz Włocławek 5 km Regionalna opłacono
58 Daroszewska Krystyna Włocławek 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
59 Kaczmarowski Marcin Włocławek 5 km opłacono
60 Ruczewski Paweł Włocławek 5 km opłacono
61 Ruczewski Monika Włocławek 5 km opłacono
62 Krynicki Jacek Włocławek 5 km opłacono
63 Krynicka Natalia Włocławek 5 km opłacono
64 Nowicki Jarosław Włocławek 5 km GKS FABIANKI opłacono
65 Tomaszewska Ewelina Włocławek 5 km opłacono
66 Ściślewski Jakub Włocławek 5 km opłacono
67 Sztenderewicz Renata Sztenderewicz Włocławek 5 km opłacono
68 Roszak Sylwester Redecz krukowy 5 km opłacono
69 Kontowicz Adrian Łazieniec 5 km opłacono
70 Chodoła Piotr Włocławek 5 km opłacono
71 Becker Sławomir Włocławek 5 km opłacono
72 Lewandowski Mariusz Topólka 5 km opłacono
73 Osiński Piotr Włocławek 5 km opłacono
74 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski 5 km
75 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski 5 km
76 Bronowski Paweł Nowy Reczyn 5 km Sokół Bodzanów opłacono
77 Włodarczyk Monika Włocławek 5 km opłacono
78 Widzisz Krzysztof Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
79 Pawlowski Kamil Chocen 5 km
80 Braun Zbigniew Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
81 Kruszyński Wojciech Włocławek 5 km opłacono
82 Korzeniowski Krzysztof Ciechocinek 5 km ZSK im. J. Długosza opłacono
83 Jabłońska Oliwia lubień Kujawski 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
84 Marciniak Przemysław Włocławek 5 km ANWILTEAM opłacono
85 Łuczak Krystian Włocławek 5 km
86 Michałowski Krzysztof Grudziądz 5 km opłacono
87 Kulińska Agnieszka Włocławek 5 km opłacono
88 Wiśniewska Anna Wiśniewska Chlebowo 5 km opłacono
89 Bąbiński Bartłomiej Włocławek 5 km opłacono
90 Wasielewska Romana Grochowalsk 5 km opłacono
91 Janowicz Kacper Włocławek 5 km opłacono
92 Strzelecki Marcin Wąbrzeźno 5 km MPK Wąbrzeźno opłacono
93 Sukowski Karol Wąbrzeźno 5 km MPK Wąbrzeźno opłacono
94 Maziarz Joanna Sierzchowo 5 km WKB Maratończyk Włocławek
95 Pacholik Katarzyna Lubanie 5 km opłacono
96 Wojciechowska Sylwia Fabianki 5 km
97 Benedykciński Marek Włocławek 5 km opłacono
98 Kołtun Jarosław Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
99 Kołtun Sylwia Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono


Wyświetleń: 2482

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ