Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nagler Apolonia | Włocławek | Polska | 200 metrów | ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku | |
2 | Szczygielski Kacper | Włocławek | Polska | 200 metrów | SPSK Modzerowo | |
3 | Sołtysiński Robert | Włocławek | Polska | 200 metrów | SPSK Modzerowo | |
4 | Myziak Krystian | Włocławek | Polska | 200 metrów | SPSK Modzerowo | |
5 | Ludwikowski Hubert | Włocławek | Polska | 200 metrów | SPSK Modzerowo | |
6 | Kłobukowski Antoni | Włocławek | Polska | 200 metrów | SPSK Modzerowo | |
7 | Górczyński Tobiasz | Włocławek | Polska | 200 metrów | SPSK Modzerowo | |
8 | Abramczyk Ula | Włocławek | Polska | 200 metrów | SPSK Modzerowo | |
9 | Krysztoforski Filip | Włocławek | Polska | 200 metrów | Publiczna szkoła podstawowa im. KS. Jana Długosza we Włocławku | |
10 | Krysztoforski Kamil | Włocławek | Polska | 200 metrów | Publiczna szkoła podstawowa im. KS. Jana Długosza we Włocławku | |
11 | Sadlak Maja | Baruchowo | Polska | 200 metrów | SP Baruchowo | |
12 | Bronikowska Aleksandra | Baruchowo | Polska | 200 metrów | SP BARUCHOWO | |
13 | Seroczyński Michał | Baruchowo | Polska | 200 metrów | SP Baruchowo | |
14 | Kieszkowska Zuzanna | Lubanie | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza | |
15 | Markowska Martyna | Włocławek | Polska | 200 metrów | ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku | |
16 | Zaborowska Lena | Włocławek | Polska | 200 metrów | ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku | |
17 | Mazurek Karolina | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |
18 | Kwiatkowski Andrzej | WŁOCŁAWEK | Polska | 200 metrów | ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku | |
19 | Szeląg Aleks | Nowa Wieś | Polska | 200 metrów | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |
20 | Zimny Antoni | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |
21 | Górczyński Aleksander | Wistka Królewska | Polska | 200 metrów | ||
22 | Górczyńska Adrianna | Wistka Królewska | Polska | 200 metrów | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |
23 | Szepczyńska Kamila | Włocławek | Polska | 200 metrów | ZSK im Ks J. Długosza we Włocławku | |
24 | Osiński Alex | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |
25 | Ozdoba Karol | Włocławek | Polska | 200 metrów | SP Długosz | |
26 | Czarnecki Wiktor | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |
27 | Pietrzak Michal | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |
28 | Wojciechowski Julian | Włocławek | Polska | 200 metrów | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |
29 | Balcerowski Igor | Urszulewo | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |
30 | Andrzejczak Piotr | Włocławek | Polska | 200 metrów | SP Długosz | |
31 | Borkowski Filip | Włocławek | Polska | 200 metrów | Szkoła Podstawowa nr 12 we Włocławku | |
32 | Kowalski Wiktor | Włocławek | Polska | 200 metrów | SP Długosz | |
33 | Świątek Oliwia | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku | |
34 | Stróżyński Jan | Włocławek | Polska | 200 metrów | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |
35 | Podufalska Agata | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im.Ks.Jana Długosza we Włocławku | |
36 | Molewski Jan | Lubień Kujawski | Polska | 200 metrów | ZSK im Księdza Jana Długosza | |
37 | Kępska Matylda | Włocławek | Polska | 200 metrów | ZSK im. KS J. Długosza we Włocławku | |
38 | Kotfas Oskar | Włocławek | Polska | 200 metrów | Szkoła Podstawowa nr 12 we Włocławku | |
39 | Ziółkowska Hanna | Włocławek | Polska | 200 metrów | ZSK | |
40 | Ptaszyńska Julia | Cyprianka | Polska | 200 metrów | UKS Cyprianka | |
41 | Grochocki Wojciech | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |
42 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Polska | 200 metrów | ||
43 | Włodarczyk Michał | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku - Katolickie Publiczne Przedszkole "Pod Aniołem Stróżem" | |
44 | Stasinowska Maria | Oleszno | Polska | 200 metrów | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach | |
45 | Kalinowski Dawid | Oleszno | Polska | 200 metrów | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach | |
46 | Popielarek Łucja | Wilczeniec Fabiański | Polska | 200 metrów | ||
47 | Kordylewski Maciej | WŁOCŁAWEK | Polska | 200 metrów | LKS Vectra Włocławek | |
48 | Krzyżanowski Aleksander | Kulin | Polska | 200 metrów | UKS Cyprianka | |
49 | Weissberg Szymon | Cyprianka | Polska | 200 metrów | UKS Cyprianka | |
50 | Bińczarska Maria | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku | |
51 | ADAMKIEWICZ LENA | Płock | Polska | 200 metrów | LENA LEMONIADA TEAM | |
52 | KRUSINOWSKI MATEUSZ | WŁOCŁAWEK | Polska | 200 metrów | LKS Vectra Włocławek | |
53 | Bocheński Oliwier | Fabianki | Polska | 200 metrów | UKS Cyprianka | |
54 | Gachewicz Igor | Włocławek | Polska | 200 metrów | UKS Cyprianka | |
55 | Sosiński Miłosz | Fabianki | Polska | 200 metrów | UKS Cyprianka | |
56 | Przeradzki Igor | Cyprianka | Polska | 200 metrów | UKS Cyprianka | |
57 | Rutkowska Alicja | Fabianki | Polska | 200 metrów | UKS Cyprianka | |
58 | Gasparyan Nelli | Wielgie | Polska | 200 metrów | UKS Cyprianka | |
59 | Waszak Igor | Włocławek | Polska | 200 metrów | #BrothersTeam | |
60 | Walczak Jakub | Krzewie | Polska | 200 metrów | Zespół Placówek oświatowych | |
61 | Zufla Maja | Wloclawek | Polska | 200 metrów | Szkoła podstawowa nr 22 we Włocławku | |
62 | Spytkowska Anna | Włoclawek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku | |
63 | Fechner Julia | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku | |
64 | Matuszewska Maja | Chełmica | Polska | 200 metrów | UKS Cyprianka | |
65 | Kamedulska Zuzanna | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku | |
66 | Zufla Wiktor | Lubraniec | Polska | 200 metrów | Szkoła podstawowa Lubraniec | |
67 | Kamińska Wiktoria | Rumunki Witkowskie | Polska | 200 metrów | UKS Cyprianka | |
68 | Seroczyńska Lena | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku | |
69 | Konieczka Kacper | Radojewice | Polska | 200 metrów | SP w Pieraniu | |
70 | Wojciechowska-Lamsallak Maria | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza we Włocławku | |
71 | Stanna Patrycja | Kowal | Polska | 200 metrów | ||
72 | pawłowska izabela | kowal | Polska | 200 metrów | ||
73 | Rekus Zuzanna | Płock | Polska | 200 metrów |
Wyświetleń: 12889