Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brodecki Adam Radzyń Podlaski Start WATAHA łączy nad bieganie opłacono
2 Nowińska Karolina Strzała Start CROSSFIT SIEDLCE
3 Mieścicki Wojciech Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
4 Pielak Kasia Warszawa Start
5 Pietrzak Maciej Stare Opole Start Straż Pożarna opłacono
6 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Start Aktywni Węgrów, Wkurw_Team opłacono
7 Balas Agnieszka Siedlce Start opłacono
8 Chybowski Rafał Ławki Start Dzikie Borsuki
9 Wolski Paweł Szydłówka Start CrossFit Siedlce
10 Wolska Kalina Szydłówka Start CrossFit Siedlce
11 Wolski Ksawery Szydłówka Start
12 Zapałowska Jolanta Siedlce Start opłacono
13 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
14 Malinowska Marta Stara Dąbrówka Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
15 Kusak Adam Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
16 Mikulak Łukasz Siedlce Start
17 Troć Karol Paweł Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
18 Miezianko Marek Żelków Kolonia Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
19 Sowa Andrzej Garwolin Start opłacono
20 Wysocki Mateusz Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
21 Świderska Katarzyna Skórzec Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
22 Kokoszka Wojciech Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
23 Okniński Mateusz Siedlce Start opłacono
24 Pracz Ewelina Siedlce Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
25 Konarski Sławomir Siedlce Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
26 Rosa Sylwia Siedlce Start G4 opłacono
27 Żabicka Ewa Kisielew Start opłacono
28 Żabicka Paulina Kisielew Start opłacono
29 Michaluk Damian Łosice Start SHA-LE-NI
30 Okniński Andrzej Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
31 Witkowski Wojciech Siedlce Start PSZS Siedlce opłacono
32 Szczepaniuk Mirosław Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
33 Szczepaniuk Marcin Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
34 Staręga Ilona Przygody Start opłacono
35 Prus Elżbieta WARSZAWA Start WARSAW RUN CLUB opłacono
36 Prus Tomasz Warszawa Start WARSAW RUN CLUB opłacono
37 Kopańska Kasia Pruszyn Start Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam opłacono
38 Kornilak Edyta Nowaki Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
39 Stańczuk Dorota Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
40 Kosieradzki Łukasz Siedlce Start MKS POGOŃ Siedlce opłacono
41 Paprocka Mariola Dębe Wielkie Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
42 Włodarek Kamila oleśnica Start Oleśnica opłacono
43 Nowosielska Wioleta Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
44 Gierszewski Mariusz Kałuszyn Start opłacono
45 Krasuski Paweł Helenów Start Dzikie Borsuki opłacono
46 Budzikur Karol Siedlce Start opłacono
47 Zdanowska Katarzyna Zdanowska Dąbrówka Ług Start opłacono
48 Ryzkowski Mariusz Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
49 Czapski Michał Siedlce Start opłacono
50 Litwiński Robert Siedlce Start Niezrzeszony opłacono
51 Wiercioch Bożena Cyganka Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
52 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Start RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie opłacono
53 Wiercioch Izabela Cyganka Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
54 Stefaniuk Roman Siedlce Start opłacono
55 Hołubiec Agnieszka Siedlce Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
56 Hołubiec Paweł Siedlce Start opłacono
57 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Start Mińska Grupa Rowerowa opłacono
58 Olszewski Kamil Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
59 Olszewski Czarek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
60 Szczypiorski Michał Kotuń Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
61 Szczypiorska Wioletta Kotuń Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
62 Niedziółka Łukasz Siedlce Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
63 Niedziółka Magdalena Siedlce Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
64 Zabczynska- Komor Anita Siedlce Start opłacono
65 Niedziałek Tomasz Żeliszew Duży Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
66 Komor Bogdan Siedlce Start opłacono
67 Pawlak Lidia Stare Opole Start
68 Siwik Henryka Siedlce Start opłacono
69 Świerczyński Norbert Dębe Wielkie Start RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie opłacono
70 Naumiuk Mariusz Siedlce Start opłacono
71 Radzka Sylwia Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
72 Krzyzinska Iza Dąbrowka-ług Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
73 Woźniak Klaudia Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
74 Truszczyński Radosław Mińsk Mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
75 Truszczyńska Katarzyna Mińsk mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
76 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
77 Kubaś Arkadiusz Skórzec Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
78 Karpiński Marian SKÓRZEC (SIEDLECKI) Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
79 Cabaj Krzysztof Domanice Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
80 Stańczuk Wojciech Siedlce Start opłacono
81 Świderski Marcin Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE opłacono
82 Burgs Edyta Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE opłacono
83 Burgs Michał Siedlce Start Crossfit Siedlce
84 Mitura Hanna Siedlce Start opłacono
85 Kowalska Anna Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
86 Stańska Sylwia Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
87 Biernacka Agnieszka Siedlce Start opłacono
88 Dziuban Jacek Siedlce Start opłacono
89 Ługowski Tomasz Siedlce Start opłacono
90 Przekaza Łukasz Siedlce Start opłacono
91 Kołucki Stefan Warszawa Start
92 Cała-Kołucka Małgorzata Łączka Start
93 Płatkowska Natalia Ozorów Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
94 Wróbel Kamil Wróbel Łosice Start CROSSFIT SIEDLCE
95 Burgs Hubert Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
96 Krupa Marek Węgrów Start opłacono
97 Krupa Paulina Węgrów Start opłacono
98 serbista tadeusz Józefin Start opłacono
99 Troć Karol Siedlce Start MKS POGOŃ Siedlce opłacono
100 Soćko Jacek Grabianów Start 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono


Wyświetleń: 9975

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ