Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Troć Maciej | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | SP 10 Siedlce | opłacono |
2 | Staręga Natalia | Przygody | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | ||
3 | Ryguła Urszula | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | Klub Zielono-Czarni | opłacono |
4 | Ryguła Teresa | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | Klub Zielono-Czarni | opłacono |
5 | Czapski Bartosz | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
6 | Chacińska Zuzanna | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | SP8 Siedlce | |
7 | Chaciński Adam | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
8 | Krasuska Amelia | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | CROSSFIT SIEDLCE | |
9 | Soćko Konrad | Grabianów | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | SP nr 3 w Siedlcach | opłacono |
10 | Jagła Róża | Żeliszew | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
11 | Koć Zuzanna | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
12 | Jóźwiak Małgorzata | Siedlce | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | Triathlon Siedlce Club / SP nr 5 Siedlce | opłacono | |
13 | Sakowska Jula | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
14 | Babiński Filip | Chorzów | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | SMS Chorzów | |
15 | Solnica Jan | Cisie -Zagrudzie | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
16 | Pluta Maja | Żeliszew | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
17 | Gójski Jakub Gójski | siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | MKS POGOŃ Siedlce | opłacono |
18 | Krzewniak Maciej | Żelków | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | MKS POGOŃ Siedlce LA | opłacono |
19 | Śledź Karolina | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | Szkoła Podstawowa w Siedlcach | opłacono |
20 | Brodecki Adam | Radzyń Podlaski | Polska | Start | WATAHA łączy nad bieganie | opłacono |
21 | Nowińska Karolina | Strzała | Polska | Start | CROSSFIT SIEDLCE | |
22 | Mieścicki Wojciech | Siedlce | Polska | Start | CROSSFIT SIEDLCE | |
23 | Pielak Kasia | Warszawa | Polska | Start | ||
24 | Pietrzak Maciej | Stare Opole | Polska | Start | Straż Pożarna | opłacono |
25 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | Polska | Start | Aktywni Węgrów, Wkurw_Team | opłacono |
26 | Balas Agnieszka | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
27 | Chybowski Rafał | Ławki | Polska | Start | Dzikie Borsuki | |
28 | Wolski Paweł | Szydłówka | Polska | Start | CrossFit Siedlce | |
29 | Wolska Kalina | Szydłówka | Polska | Start | CrossFit Siedlce | |
30 | Wolski Ksawery | Szydłówka | Polska | Start | ||
31 | Zapałowska Jolanta | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
32 | BEDNARZAK TADEUSZ | SIEDLCE | Polska | Start | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
33 | Malinowska Marta | Stara Dąbrówka | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
34 | Kusak Adam | Skórzec | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
35 | Mikulak Łukasz | Siedlce | Polska | Start | ||
36 | Troć Karol Paweł | Siedlce | Polska | Start | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
37 | Miezianko Marek | Żelków Kolonia | Polska | Start | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
38 | Sowa Andrzej | Garwolin | Polska | Start | opłacono | |
39 | Wysocki Mateusz | Skórzec | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
40 | Świderska Katarzyna | Skórzec | Polska | Start | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
41 | Kokoszka Wojciech | Siedlce | Polska | Start | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
42 | Okniński Mateusz | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
43 | Pracz Ewelina | Siedlce | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
44 | Konarski Sławomir | Siedlce | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
45 | Rosa Sylwia | Siedlce | Polska | Start | G4 | opłacono |
46 | Żabicka Ewa | Kisielew | Polska | Start | opłacono | |
47 | Żabicka Paulina | Kisielew | Polska | Start | opłacono | |
48 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Start | SHA-LE-NI | |
49 | Okniński Andrzej | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
50 | Witkowski Wojciech | Siedlce | Polska | Start | PSZS Siedlce | opłacono |
51 | Szczepaniuk Mirosław | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
52 | Szczepaniuk Marcin | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
53 | Staręga Ilona | Przygody | Polska | Start | opłacono | |
54 | Prus Elżbieta | WARSZAWA | Polska | Start | WARSAW RUN CLUB | opłacono |
55 | Prus Tomasz | Warszawa | Polska | Start | WARSAW RUN CLUB | opłacono |
56 | Kopańska Kasia | Pruszyn | Polska | Start | Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam | opłacono |
57 | Kornilak Edyta | Nowaki | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
58 | Stańczuk Dorota | Siedlce | Polska | Start | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
59 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Polska | Start | MKS POGOŃ Siedlce | opłacono |
60 | Paprocka Mariola | Dębe Wielkie | Polska | Start | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
61 | Włodarek Kamila | oleśnica | Polska | Start | Oleśnica | opłacono |
62 | Nowosielska Wioleta | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
63 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn | Polska | Start | opłacono | |
64 | Krasuski Paweł | Helenów | Polska | Start | Dzikie Borsuki | opłacono |
65 | Budzikur Karol | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
66 | Zdanowska Katarzyna Zdanowska | Dąbrówka Ług | Polska | Start | opłacono | |
67 | Ryzkowski Mariusz | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
68 | Czapski Michał | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
69 | Litwiński Robert | Siedlce | Polska | Start | Niezrzeszony | opłacono |
70 | Wiercioch Bożena | Cyganka | Polska | Start | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
71 | Kłosiński Rafał | Dębe Wielkie | Polska | Start | RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie | opłacono |
72 | Wiercioch Izabela | Cyganka | Polska | Start | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
73 | Stefaniuk Roman | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
74 | Hołubiec Agnieszka | Siedlce | Polska | Start | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
75 | Hołubiec Paweł | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
76 | Łukasiak Arkadiusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | Mińska Grupa Rowerowa | opłacono |
77 | Olszewski Kamil | Skórzec | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
78 | Olszewski Czarek | Skórzec | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
79 | Szczypiorski Michał | Kotuń | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
80 | Szczypiorska Wioletta | Kotuń | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
81 | Niedziółka Łukasz | Siedlce | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
82 | Niedziółka Magdalena | Siedlce | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
83 | Zabczynska- Komor Anita | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
84 | Niedziałek Tomasz | Żeliszew Duży | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
85 | Komor Bogdan | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
86 | Pawlak Lidia | Stare Opole | Polska | Start | ||
87 | Siwik Henryka | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
88 | Świerczyński Norbert | Dębe Wielkie | Polska | Start | RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie | opłacono |
89 | Naumiuk Mariusz | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
90 | Radzka Sylwia | Siedlce | Polska | Start | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
91 | Krzyzinska Iza | Dąbrowka-ług | Polska | Start | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
92 | Woźniak Klaudia | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
93 | Truszczyński Radosław | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | MKB DREPTAK | opłacono |
94 | Truszczyńska Katarzyna | Mińsk mazowiecki | Polska | Start | MKB DREPTAK | opłacono |
95 | Kowalski Tomasz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
96 | Kubaś Arkadiusz | Skórzec | Polska | Start | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
97 | Karpiński Marian | SKÓRZEC (SIEDLECKI) | Polska | Start | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
98 | Cabaj Krzysztof | Domanice | Polska | Start | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
99 | Stańczuk Wojciech | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
100 | Świderski Marcin | Siedlce | Polska | Start | CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
Wyświetleń: 12399