Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Przekaza Łukasz Siedlce Start opłacono
102 Ługowski Tomasz Siedlce Start opłacono
103 Dziuban Jacek Siedlce Start opłacono
104 Biernacka Agnieszka Siedlce Start opłacono
105 Stańska Sylwia Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
106 Kowalska Anna Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
107 Mitura Hanna Siedlce Start opłacono
108 Burgs Michał Siedlce Start Crossfit Siedlce
109 Burgs Edyta Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE opłacono
110 Świderski Marcin Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE opłacono
111 Stańczuk Wojciech Siedlce Start opłacono
112 Cabaj Krzysztof Domanice Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
113 Karpiński Marian SKÓRZEC (SIEDLECKI) Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
114 Kubaś Arkadiusz Skórzec Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
115 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
116 Truszczyńska Katarzyna Mińsk mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
117 Truszczyński Radosław Mińsk Mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
118 Woźniak Klaudia Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
119 Krzyzinska Iza Dąbrowka-ług Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
120 Radzka Sylwia Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
121 Naumiuk Mariusz Siedlce Start opłacono
122 Świerczyński Norbert Dębe Wielkie Start RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie opłacono
123 Siwik Henryka Siedlce Start opłacono
124 Pawlak Lidia Stare Opole Start
125 Komor Bogdan Siedlce Start opłacono
126 Niedziałek Tomasz Żeliszew Duży Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
127 Zabczynska- Komor Anita Siedlce Start opłacono
128 Niedziółka Magdalena Siedlce Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
129 Niedziółka Łukasz Siedlce Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
130 Szczypiorska Wioletta Kotuń Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
131 Szczypiorski Michał Kotuń Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
132 Olszewski Czarek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
133 Olszewski Kamil Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
134 Chaciński Adam Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
135 Chacińska Zuzanna Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP8 Siedlce
136 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Start Mińska Grupa Rowerowa opłacono
137 Hołubiec Paweł Siedlce Start opłacono
138 Hołubiec Agnieszka Siedlce Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
139 Stefaniuk Roman Siedlce Start opłacono
140 Wiercioch Izabela Cyganka Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
141 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Start RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie opłacono
142 Wiercioch Bożena Cyganka Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
143 Litwiński Robert Siedlce Start Niezrzeszony opłacono
144 Czapski Bartosz Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
145 Czapski Michał Siedlce Start opłacono
146 Ryzkowski Mariusz Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
147 Ryguła Teresa Mińsk Mazowiecki Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Zielono-Czarni opłacono
148 Ryguła Urszula Mińsk Mazowiecki Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Zielono-Czarni opłacono
149 Zdanowska Katarzyna Zdanowska Dąbrówka Ług Start opłacono
150 Budzikur Karol Siedlce Start opłacono
151 Krasuski Paweł Helenów Start Dzikie Borsuki opłacono
152 Gierszewski Mariusz Kałuszyn Start opłacono
153 Nowosielska Wioleta Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
154 Włodarek Kamila oleśnica Start Oleśnica opłacono
155 Paprocka Mariola Dębe Wielkie Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
156 Kosieradzki Łukasz Siedlce Start MKS POGOŃ Siedlce opłacono
157 Stańczuk Dorota Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
158 Kornilak Edyta Nowaki Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
159 Kopańska Kasia Pruszyn Start Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam opłacono
160 Prus Tomasz Warszawa Start WARSAW RUN CLUB opłacono
161 Prus Elżbieta WARSZAWA Start WARSAW RUN CLUB opłacono
162 Staręga Natalia Przygody Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
163 Staręga Ilona Przygody Start opłacono
164 Szczepaniuk Marcin Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
165 Szczepaniuk Mirosław Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
166 Witkowski Wojciech Siedlce Start PSZS Siedlce opłacono
167 Okniński Andrzej Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
168 Michaluk Damian Łosice Start SHA-LE-NI
169 Żabicka Paulina Kisielew Start opłacono
170 Żabicka Ewa Kisielew Start opłacono
171 Rosa Sylwia Siedlce Start G4 opłacono
172 Konarski Sławomir Siedlce Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
173 Pracz Ewelina Siedlce Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
174 Okniński Mateusz Siedlce Start opłacono
175 Kokoszka Wojciech Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
176 Świderska Katarzyna Skórzec Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
177 Wysocki Mateusz Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
178 Sowa Andrzej Garwolin Start opłacono
179 Miezianko Marek Żelków Kolonia Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
180 Troć Maciej Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP 10 Siedlce opłacono
181 Troć Karol Paweł Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
182 Mikulak Łukasz Siedlce Start
183 Kusak Adam Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
184 Malinowska Marta Stara Dąbrówka Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
185 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
186 Zapałowska Jolanta Siedlce Start opłacono
187 Wolski Ksawery Szydłówka Start
188 Wolska Kalina Szydłówka Start CrossFit Siedlce
189 Wolski Paweł Szydłówka Start CrossFit Siedlce
190 Chybowski Rafał Ławki Start Dzikie Borsuki
191 Balas Agnieszka Siedlce Start opłacono
192 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Start Aktywni Węgrów, Wkurw_Team opłacono
193 Pietrzak Maciej Stare Opole Start Straż Pożarna opłacono
194 Pielak Kasia Warszawa Start
195 Mieścicki Wojciech Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
196 Nowińska Karolina Strzała Start CROSSFIT SIEDLCE
197 Brodecki Adam Radzyń Podlaski Start WATAHA łączy nad bieganie opłacono


Wyświetleń: 9254

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ