Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śledź Karolina | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | Szkoła Podstawowa w Siedlcach | opłacono |
2 | Krzewniak Maciej | Żelków | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | MKS POGOŃ Siedlce LA | opłacono |
3 | Gręziak Ewa | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
4 | Gójski Jakub Gójski | siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | MKS POGOŃ Siedlce | opłacono |
5 | Teca Sebastian | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
6 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
7 | Pluta Maja | Żeliszew | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
8 | Kaminski Daniel | Siedlce | Polska | Start | WATAHA łączy nas bieganie | opłacono |
9 | Ostas Sebastian | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
10 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
11 | Dobrowolska Edyta | Kotuń | Polska | Start | Kotuń Trekking Team | opłacono |
12 | Pasternak Joanna | Warszawa | Polska | Start | PZU SPORT TEAM | opłacono |
13 | Kosiacki Karol | Warszawa | Polska | Start | opłacono | |
14 | Sobczak Justyna | Wyszków | Polska | Start | KB Wyszków | opłacono |
15 | Sobczak Daniel | Wyszków | Polska | Start | KB Wyszków | opłacono |
16 | Dziewulski Robert | Zbuczyn | Polska | Start | Zbucki Ruch | opłacono |
17 | Rodzik Maria | Cegłów | Polska | Start | MKB DREPTAK | opłacono |
18 | Marciniuk Leszek | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
19 | Hapunowicz Tomasz | Zbuczyn | Polska | Start | Zbucki Ruch | opłacono |
20 | Solnica Jan | Cisie -Zagrudzie | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
21 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
22 | Suduł Joanna | Węgrów | Polska | Start | Aktywni Węgrów | opłacono |
23 | Kubaj Patrycja | Kotuń | Polska | Start | opłacono | |
24 | Kubaj Adrian | Kotuń | Polska | Start | opłacono | |
25 | Zdun Grzegorz | Lublin | Polska | Start | opłacono | |
26 | Gorgol Emilia | Pietrusy | Polska | Start | PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE | opłacono |
27 | Aleksiuk Marcin | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
28 | Kubaś Marta | Skórzec | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
29 | Kulik Karol | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
30 | Skóra Tomek | Skórzec | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
31 | Bednarczyk Marek | Mokobody | Polska | Start | opłacono | |
32 | KRUPA WOJCIECH | MOKOBODY | Polska | Start | opłacono | |
33 | Twardowski Piotr | Zakole Wiktorowo | Polska | Start | opłacono | |
34 | Czyżewski Szymon | siedlce | Polska | Start | opłacono | |
35 | Czyżewski Krzysztof | siedlce | Polska | Start | opłacono | |
36 | Dąbrowska Aneta | Skórzec | Polska | Start | opłacono | |
37 | Dąbrowski Mariusz | Skórzec | Polska | Start | opłacono | |
38 | Baczynska Aneta | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
39 | STAŃCZUK leszek | CHODÓW | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
40 | Kuźma Patrycja | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | KS ZIELONO- CZARNI MIŃSK MAZOWIECKI | opłacono |
41 | Mirosz Robert | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
42 | Wojciechowska JOLANTA | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team | opłacono |
43 | Jakimiuk Adam | Łosice | Polska | Start | PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE | opłacono |
44 | Mikołajczuk Adrian | Gołąbek | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
45 | Wasiluk Ireneusz | Mińsk Mazowiecki/Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
46 | Mikołajczuk Kamil | Skórzec | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
47 | Szubert Marcin | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki | opłacono |
48 | Marciniuk Dariusz | Siedlce | Polska | Start | Biegam bo... | opłacono |
49 | Sakowski Grzesiek | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
50 | Sakowska Jula | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
51 | Ostrowska Dorota | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
52 | Okuniewski Grzegorz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | Alior Running Team | opłacono |
53 | Jóźwiak Małgorzata | Siedlce | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | Triathlon Siedlce Club / SP nr 5 Siedlce | opłacono | |
54 | Jóźwiak Barbara | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
55 | Strzalińska Emilia | Skórzec | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
56 | Węgliński Sebastian | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | MKB DREPTAK | opłacono |
57 | czerniawski romuald | kobyłka | Polska | Start | ZABIEGANY WOŁOMIN | opłacono |
58 | Węglińska Joanna | Minsk mazowiecki | Polska | Start | MKB DREPTAK | opłacono |
59 | Koć Zuzanna | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
60 | Koć Karol | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
61 | Czarnocki Paweł | Skórzec | Polska | Start | GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA | opłacono |
62 | Kaczorowska Anna | Siedlce | Polska | Start | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
63 | Biernacki Piotr | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
64 | Sztandera Jakub | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
65 | Jagła Róża | Żeliszew | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
66 | Kokoszka Dawid | Pieróg | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
67 | Komorzycki Janusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | Klub Biegacza Orange | opłacono |
68 | Kuźma Krzysiek | Skórzec | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
69 | Kuźma Dorota | Skórzec | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
70 | Skorupka Leszek | Nowe Iganie | Polska | Start | opłacono | |
71 | Skorupka Anna | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
72 | Mazurek Ilona | Golice | Polska | Start | Golice Team | opłacono |
73 | Chojecki Paweł | Zbuczyn | Polska | Start | Zbucki Ruch | opłacono |
74 | Olszewski Piotr | Siedlce | Polska | Start | TEAM 1431 | opłacono |
75 | Żuk Łukasz | Siedlce | Polska | Start | EmilKrólTeam | opłacono |
76 | Stefaniuk Tomasz | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
77 | GRZECHNIK RENATA | MIŃSK MAZ. | Polska | Start | brak | opłacono |
78 | Czapski Kacper | Golice | Polska | Start | EmilKrólTeam | opłacono |
79 | Łobodowski Marcin | Siennica | Polska | Start | RaceFighter Dębe Wielkie | opłacono |
80 | Hajduk Tomek | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
81 | Hajduk Ola | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
82 | Lewczuk Norbert | Łosice | Polska | Start | Biegacze Pomagacze/ Elite Runners | opłacono |
83 | Krasuska-Błachnio Ewa | Nowe Iganie | Polska | Start | Triathlon Siedlce Club / Yulo | opłacono |
84 | Kalicka Anna | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
85 | Soćko Konrad | Grabianów | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | SP nr 3 w Siedlcach | opłacono |
86 | Soćko Jacek | Grabianów | Polska | Start | 18 Dywizja Zmechanizowana | opłacono |
87 | Troć Karol | Siedlce | Polska | Start | MKS POGOŃ Siedlce | opłacono |
88 | serbista tadeusz | Józefin | Polska | Start | opłacono | |
89 | Krupa Paulina | Węgrów | Polska | Start | opłacono | |
90 | Krupa Marek | Węgrów | Polska | Start | opłacono | |
91 | Płatkowska Natalia | Ozorów | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
92 | Przekaza Łukasz | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
93 | Ługowski Tomasz | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
94 | Dziuban Jacek | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
95 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
96 | Kowalska Anna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
97 | Mitura Hanna | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
98 | Burgs Edyta | Siedlce | Polska | Start | CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
99 | Świderski Marcin | Siedlce | Polska | Start | CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
100 | Stańczuk Wojciech | Siedlce | Polska | Start | opłacono |
Wyświetleń: 12396