Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamski Tomek | Kotuń | Polska | Start | ||
2 | Aleksiuk Marcin | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
3 | Babiński Filip | Chorzów | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | SMS Chorzów | |
4 | Baczynska Aneta | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
5 | Balas Agnieszka | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
6 | Bednarczyk Marek | Mokobody | Polska | Start | opłacono | |
7 | BEDNARZAK TADEUSZ | SIEDLCE | Polska | Start | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
8 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
9 | Biernacki Piotr | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
10 | Brodecki Adam | Radzyń Podlaski | Polska | Start | WATAHA łączy nad bieganie | opłacono |
11 | Budzikur Karol | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
12 | Burgs Edyta | Siedlce | Polska | Start | CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
13 | Burgs Hubert | Siedlce | Polska | Start | CROSSFIT SIEDLCE | |
14 | Burgs Michał | Siedlce | Polska | Start | Crossfit Siedlce | |
15 | Cabaj Krzysztof | Domanice | Polska | Start | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
16 | Cała-Kołucka Małgorzata | Łączka | Polska | Start | ||
17 | Chacińska Zuzanna | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | SP8 Siedlce | |
18 | Chaciński Adam | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
19 | Chojecki Paweł | Zbuczyn | Polska | Start | Zbucki Ruch | opłacono |
20 | Chybowski Rafał | Ławki | Polska | Start | Dzikie Borsuki | |
21 | Czapski Bartosz | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
22 | Czapski Kacper | Golice | Polska | Start | EmilKrólTeam | opłacono |
23 | Czapski Michał | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
24 | Czarnocki Paweł | Skórzec | Polska | Start | GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA | opłacono |
25 | czerniawski romuald | kobyłka | Polska | Start | ZABIEGANY WOŁOMIN | opłacono |
26 | Czyżewski Krzysztof | siedlce | Polska | Start | opłacono | |
27 | Czyżewski Szymon | siedlce | Polska | Start | opłacono | |
28 | Dąbrowska Aneta | Skórzec | Polska | Start | opłacono | |
29 | Dąbrowski Mariusz | Skórzec | Polska | Start | opłacono | |
30 | Dobrowolska Edyta | Kotuń | Polska | Start | Kotuń Trekking Team | opłacono |
31 | Dziewulski Robert | Zbuczyn | Polska | Start | Zbucki Ruch | opłacono |
32 | Dziuban Jacek | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
33 | Gałązka Tomasz | Płatkownica | Polska | Start | ||
34 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn | Polska | Start | opłacono | |
35 | Gójski Jakub Gójski | siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | MKS POGOŃ Siedlce | opłacono |
36 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
37 | Gorgol Emilia | Pietrusy | Polska | Start | PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE | opłacono |
38 | Gręziak Ewa | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
39 | GRZECHNIK RENATA | MIŃSK MAZ. | Polska | Start | brak | opłacono |
40 | Hajduk Ola | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
41 | Hajduk Tomek | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
42 | Hapunowicz Tomasz | Zbuczyn | Polska | Start | Zbucki Ruch | opłacono |
43 | Hołubiec Agnieszka | Siedlce | Polska | Start | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
44 | Hołubiec Paweł | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
45 | Jagła Róża | Żeliszew | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
46 | Jakimiuk Adam | Łosice | Polska | Start | PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE | opłacono |
47 | Jóźwiak Barbara | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
48 | Jóźwiak Małgorzata | Siedlce | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | Triathlon Siedlce Club / SP nr 5 Siedlce | opłacono | |
49 | Kaczorowska Anna | Siedlce | Polska | Start | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
50 | Kalicka Anna | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
51 | Kaminski Daniel | Siedlce | Polska | Start | WATAHA łączy nas bieganie | opłacono |
52 | Karpiński Marian | SKÓRZEC (SIEDLECKI) | Polska | Start | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
53 | Koć Karol | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
54 | Koć Zuzanna | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | opłacono | |
55 | Kodzis Lesław | Siedlce | Polska | Start | ||
56 | Kokoszka Dawid | Pieróg | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
57 | Kokoszka Wojciech | Siedlce | Polska | Start | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
58 | Komor Bogdan | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
59 | Komorzycki Janusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | Klub Biegacza Orange | opłacono |
60 | Konarski Sławomir | Siedlce | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
61 | Kopańska Kasia | Pruszyn | Polska | Start | Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam | opłacono |
62 | Kornilak Edyta | Nowaki | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
63 | Kosiacki Karol | Warszawa | Polska | Start | opłacono | |
64 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Polska | Start | MKS POGOŃ Siedlce | opłacono |
65 | Kowalska Anna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
66 | Kowalski Tomasz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
67 | Kołucki Stefan | Warszawa | Polska | Start | ||
68 | Krasuska Amelia | Siedlce | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | CROSSFIT SIEDLCE | |
69 | Krasuska-Błachnio Ewa | Nowe Iganie | Polska | Start | Triathlon Siedlce Club / Yulo | opłacono |
70 | Krasuski Paweł | Helenów | Polska | Start | Dzikie Borsuki | opłacono |
71 | Krupa Marek | Węgrów | Polska | Start | opłacono | |
72 | Krupa Paulina | Węgrów | Polska | Start | opłacono | |
73 | KRUPA WOJCIECH | MOKOBODY | Polska | Start | opłacono | |
74 | Krzewniak Maciej | Żelków | Polska | Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) | MKS POGOŃ Siedlce LA | opłacono |
75 | Krzyzinska Iza | Dąbrowka-ług | Polska | Start | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
76 | Kubaj Adrian | Kotuń | Polska | Start | opłacono | |
77 | Kubaj Patrycja | Kotuń | Polska | Start | opłacono | |
78 | Kubaś Arkadiusz | Skórzec | Polska | Start | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
79 | Kubaś Marta | Skórzec | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
80 | Kulik Karol | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
81 | Kusak Adam | Skórzec | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
82 | Kuźma Dorota | Skórzec | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
83 | Kuźma Krzysiek | Skórzec | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
84 | Kuźma Patrycja | Mińsk Mazowiecki | Polska | Start | KS ZIELONO- CZARNI MIŃSK MAZOWIECKI | opłacono |
85 | Kłosiński Rafał | Dębe Wielkie | Polska | Start | RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie | opłacono |
86 | Lewczuk Norbert | Łosice | Polska | Start | Biegacze Pomagacze/ Elite Runners | opłacono |
87 | Litwiński Robert | Siedlce | Polska | Start | Niezrzeszony | opłacono |
88 | Malinowska Marta | Stara Dąbrówka | Polska | Start | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
89 | Marciniuk Dariusz | Siedlce | Polska | Start | Biegam bo... | opłacono |
90 | Marciniuk Leszek | Siedlce | Polska | Start | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
91 | Mazurek Ilona | Golice | Polska | Start | Golice Team | opłacono |
92 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Start | SHA-LE-NI | |
93 | Mieścicki Wojciech | Siedlce | Polska | Start | CROSSFIT SIEDLCE | |
94 | Miezianko Marek | Żelków Kolonia | Polska | Start | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
95 | Mikołajczuk Adrian | Gołąbek | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
96 | Mikołajczuk Kamil | Skórzec | Polska | Start | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
97 | Mikulak Łukasz | Siedlce | Polska | Start | ||
98 | Mirosz Robert | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
99 | Mitura Hanna | Siedlce | Polska | Start | opłacono | |
100 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | Polska | Start | Aktywni Węgrów, Wkurw_Team | opłacono |
Wyświetleń: 12417