Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żuk Łukasz Siedlce Start EmilKrólTeam opłacono
2 Żabicka Paulina Kisielew Start opłacono
3 Żabicka Ewa Kisielew Start opłacono
4 Zdun Grzegorz Lublin Start opłacono
5 Zdanowska Katarzyna Zdanowska Dąbrówka Ług Start opłacono
6 Zapałowska Jolanta Siedlce Start opłacono
7 Zabczynska- Komor Anita Siedlce Start opłacono
8 Wysocki Mateusz Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
9 Wróbel Kamil Wróbel Łosice Start CROSSFIT SIEDLCE
10 Woźniak Klaudia Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
11 Wolski Paweł Szydłówka Start CrossFit Siedlce
12 Wolski Ksawery Szydłówka Start
13 Wolska Kalina Szydłówka Start CrossFit Siedlce
14 Wojciechowska JOLANTA Siedlce Start Yulo Run Team opłacono
15 Włodarek Kamila oleśnica Start Oleśnica opłacono
16 Witkowski Wojciech Siedlce Start PSZS Siedlce opłacono
17 Wiercioch Izabela Cyganka Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
18 Wiercioch Bożena Cyganka Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
19 Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
20 Węglińska Joanna Minsk mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
21 Wasiluk Ireneusz Mińsk Mazowiecki/Siedlce Start opłacono
22 Twardowski Piotr Zakole Wiktorowo Start opłacono
23 Turek Katarzyna Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
24 Truszczyński Radosław Mińsk Mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
25 Truszczyńska Katarzyna Mińsk mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
26 Troć Maciej Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP 10 Siedlce opłacono
27 Troć Karol Paweł Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
28 Troć Karol Siedlce Start MKS POGOŃ Siedlce opłacono
29 Teca Sebastian Siedlce Start opłacono
30 Świerczyński Norbert Dębe Wielkie Start RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie opłacono
31 Świderski Marcin Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE opłacono
32 Świderska Katarzyna Skórzec Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
33 Śledź Karolina Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Szkoła Podstawowa w Siedlcach opłacono
34 Szubert Marcin Mińsk Mazowiecki Start KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki opłacono
35 Sztandera Jakub Siedlce Start opłacono
36 Szczypiorski Michał Kotuń Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
37 Szczypiorska Wioletta Kotuń Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
38 Szczepaniuk Mirosław Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
39 Szczepaniuk Marcin Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
40 Suduł Joanna Węgrów Start Aktywni Węgrów opłacono
41 Strzalińska Emilia Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
42 Stefaniuk Tomasz Siedlce Start opłacono
43 Stefaniuk Roman Siedlce Start opłacono
44 Staręga Natalia Przygody Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
45 Staręga Ilona Przygody Start opłacono
46 Stańska Sylwia Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
47 Stańczuk Wojciech Siedlce Start opłacono
48 STAŃCZUK leszek CHODÓW Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
49 Stańczuk Dorota Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
50 Sowa Andrzej Garwolin Start opłacono
51 Solnica Jan Cisie -Zagrudzie Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
52 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
53 Soćko Konrad Grabianów Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP nr 3 w Siedlcach opłacono
54 Soćko Jacek Grabianów Start 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono
55 Sobczak Justyna Wyszków Start KB Wyszków opłacono
56 Sobczak Daniel Wyszków Start KB Wyszków opłacono
57 Skóra Tomek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
58 Skorupka Leszek Nowe Iganie Start opłacono
59 Skorupka Anna Siedlce Start opłacono
60 Siwik Henryka Siedlce Start opłacono
61 serbista tadeusz Józefin Start opłacono
62 Sakowski Grzesiek Siedlce Start opłacono
63 Sakowska Jula Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
64 Ryzkowski Mariusz Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
65 Ryguła Urszula Mińsk Mazowiecki Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Zielono-Czarni opłacono
66 Ryguła Teresa Mińsk Mazowiecki Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Zielono-Czarni opłacono
67 Rosa Sylwia Siedlce Start G4 opłacono
68 Rodzik Maria Cegłów Start MKB DREPTAK opłacono
69 Radzka Sylwia Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
70 Przekaza Łukasz Siedlce Start opłacono
71 Prus Tomasz Warszawa Start WARSAW RUN CLUB opłacono
72 Prus Elżbieta WARSZAWA Start WARSAW RUN CLUB opłacono
73 Pracz Ewelina Siedlce Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
74 Płatkowska Natalia Ozorów Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
75 Pluta Maja Żeliszew Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
76 Pietrzak Maciej Stare Opole Start Straż Pożarna opłacono
77 Pielak Kasia Warszawa Start
78 Pawlak Lidia Stare Opole Start
79 Pasternak Joanna Warszawa Start PZU SPORT TEAM opłacono
80 Paprocka Mariola Dębe Wielkie Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
81 Ostrowska Dorota Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
82 Ostas Sebastian Siedlce Start opłacono
83 Olszewski Piotr Siedlce Start TEAM 1431 opłacono
84 Olszewski Kamil Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
85 Olszewski Czarek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
86 Okuniewski Grzegorz Mińsk Mazowiecki Start Alior Running Team opłacono
87 Okniński Mateusz Siedlce Start opłacono
88 Okniński Andrzej Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
89 Nowosielska Wioleta Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
90 Nowińska Karolina Strzała Start CROSSFIT SIEDLCE
91 Niedziółka Magdalena Siedlce Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
92 Niedziółka Łukasz Siedlce Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
93 Niedziałek Tomasz Żeliszew Duży Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
94 Naumiuk Mariusz Siedlce Start opłacono
95 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Start Aktywni Węgrów, Wkurw_Team opłacono
96 Mitura Hanna Siedlce Start opłacono
97 Mirosz Robert Siedlce Start opłacono
98 Mikulak Łukasz Siedlce Start
99 Mikołajczuk Kamil Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
100 Mikołajczuk Adrian Gołąbek Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono


Wyświetleń: 9750

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ