Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
18 Dywizja Zmechanizowana
1 Soćko Jacek Grabianów Start 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono
Aktywni Węgrów
2 Suduł Joanna Węgrów Start Aktywni Węgrów opłacono
Aktywni Węgrów, Wkurw_Team
3 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Start Aktywni Węgrów, Wkurw_Team opłacono
Alior Running Team
4 Okuniewski Grzegorz Mińsk Mazowiecki Start Alior Running Team opłacono
Biegacze Pomagacze/ Elite Runners
5 Lewczuk Norbert Łosice Start Biegacze Pomagacze/ Elite Runners opłacono
Biegam bo...
6 Marciniuk Dariusz Siedlce Start Biegam bo... opłacono
CROSSFIT SIEDLCE
7 Nowińska Karolina Strzała Start CROSSFIT SIEDLCE
8 Mieścicki Wojciech Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
9 Świderski Marcin Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE opłacono
10 Burgs Edyta Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE opłacono
11 Stańska Sylwia Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
12 Wróbel Kamil Wróbel Łosice Start CROSSFIT SIEDLCE
13 Burgs Hubert Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
14 Krasuska Amelia Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) CROSSFIT SIEDLCE
CrossFit Siedlce
15 Wolski Paweł Szydłówka Start CrossFit Siedlce
16 Wolska Kalina Szydłówka Start CrossFit Siedlce
Crossfit Siedlce
17 Burgs Michał Siedlce Start Crossfit Siedlce
Dzikie Borsuki
18 Chybowski Rafał Ławki Start Dzikie Borsuki
19 Krasuski Paweł Helenów Start Dzikie Borsuki opłacono
EmilKrólTeam
20 Czapski Kacper Golice Start EmilKrólTeam opłacono
21 Żuk Łukasz Siedlce Start EmilKrólTeam opłacono
G4
22 Rosa Sylwia Siedlce Start G4 opłacono
GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA
23 Czarnocki Paweł Skórzec Start GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA opłacono
Golice Team
24 Mazurek Ilona Golice Start Golice Team opłacono
Grupa Biegaczy Skórzec Biega
25 Kornilak Edyta Nowaki Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
26 Olszewski Kamil Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
27 Olszewski Czarek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
28 Szczypiorski Michał Kotuń Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
29 Niedziółka Łukasz Siedlce Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
30 Niedziółka Magdalena Siedlce Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
31 Kuźma Dorota Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
32 Kuźma Krzysiek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
33 Kokoszka Dawid Pieróg Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
34 Mikołajczuk Kamil Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
35 Mikołajczuk Adrian Gołąbek Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
36 Skóra Tomek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
Grupa Biegaczy Skórzec Biega
37 Szczypiorska Wioletta Kotuń Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
KB Wyszków
38 Sobczak Daniel Wyszków Start KB Wyszków opłacono
39 Sobczak Justyna Wyszków Start KB Wyszków opłacono
KS ZIELONO- CZARNI MIŃSK MAZOWIECKI
40 Kuźma Patrycja Mińsk Mazowiecki Start KS ZIELONO- CZARNI MIŃSK MAZOWIECKI opłacono
KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki
41 Szubert Marcin Mińsk Mazowiecki Start KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki opłacono
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
42 Kusak Adam Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
43 Niedziałek Tomasz Żeliszew Duży Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
44 Strzalińska Emilia Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
45 Malinowska Marta Stara Dąbrówka Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
46 Wysocki Mateusz Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
47 Pracz Ewelina Siedlce Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
48 Konarski Sławomir Siedlce Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
49 Płatkowska Natalia Ozorów Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
50 Kubaś Marta Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
51 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
52 Turek Katarzyna Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
53 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
54 Solnica Jan Cisie -Zagrudzie Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
Klub Aktywnych parkrun Skórzec
55 Miezianko Marek Żelków Kolonia Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
56 Świderska Katarzyna Skórzec Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
57 Krzyzinska Iza Dąbrowka-ług Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
58 Kubaś Arkadiusz Skórzec Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
59 Karpiński Marian SKÓRZEC (SIEDLECKI) Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
Klub Biegacza Orange
60 Komorzycki Janusz Mińsk Mazowiecki Start Klub Biegacza Orange opłacono
Klub Zielono-Czarni
61 Ryguła Urszula Mińsk Mazowiecki Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Zielono-Czarni opłacono
62 Ryguła Teresa Mińsk Mazowiecki Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Zielono-Czarni opłacono
Kotuń Trekking Team
63 Dobrowolska Edyta Kotuń Start Kotuń Trekking Team opłacono
MKB DREPTAK
64 Truszczyński Radosław Mińsk Mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
65 Truszczyńska Katarzyna Mińsk mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
66 Węglińska Joanna Minsk mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
67 Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
68 Rodzik Maria Cegłów Start MKB DREPTAK opłacono
MKS POGOŃ Siedlce
69 Kosieradzki Łukasz Siedlce Start MKS POGOŃ Siedlce opłacono
70 Troć Karol Siedlce Start MKS POGOŃ Siedlce opłacono
71 Gójski Jakub Gójski siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) MKS POGOŃ Siedlce opłacono
MKS POGOŃ Siedlce LA
72 Krzewniak Maciej Żelków Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) MKS POGOŃ Siedlce LA opłacono
Mińska Grupa Rowerowa
73 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Start Mińska Grupa Rowerowa opłacono
Niezrzeszony
74 Litwiński Robert Siedlce Start Niezrzeszony opłacono
Oleśnica
75 Włodarek Kamila oleśnica Start Oleśnica opłacono
PSZS Siedlce
76 Witkowski Wojciech Siedlce Start PSZS Siedlce opłacono
PZU SPORT TEAM
77 Pasternak Joanna Warszawa Start PZU SPORT TEAM opłacono
PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE
78 Jakimiuk Adam Łosice Start PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono
79 Gorgol Emilia Pietrusy Start PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono
RaceFighter Dębe Wielkie
80 Łobodowski Marcin Siennica Start RaceFighter Dębe Wielkie opłacono
RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie
81 Świerczyński Norbert Dębe Wielkie Start RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie opłacono
RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
82 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Start RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie opłacono
RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
83 Szczepaniuk Mirosław Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
84 Szczepaniuk Marcin Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
85 Paprocka Mariola Dębe Wielkie Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
86 Woźniak Klaudia Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
87 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
88 Kowalska Anna Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
89 Wiercioch Bożena Cyganka Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
90 Wiercioch Izabela Cyganka Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
SHA-LE-NI
91 Michaluk Damian Łosice Start SHA-LE-NI
SMS Chorzów
92 Babiński Filip Chorzów Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SMS Chorzów
SP8 Siedlce
93 Chacińska Zuzanna Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP8 Siedlce
SP 10 Siedlce
94 Troć Maciej Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP 10 Siedlce opłacono
SP nr 3 w Siedlcach
95 Soćko Konrad Grabianów Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP nr 3 w Siedlcach opłacono
Slow Jogging Siedlce
96 Radzka Sylwia Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
Slow Jogging Siedlce
97 Troć Karol Paweł Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
98 Kokoszka Wojciech Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
99 Stańczuk Dorota Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
100 Kaczorowska Anna Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
Straż Pożarna
101 Pietrzak Maciej Stare Opole Start Straż Pożarna opłacono
Szkoła Podstawowa w Siedlcach
102 Śledź Karolina Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Szkoła Podstawowa w Siedlcach opłacono
TEAM 1431
103 Olszewski Piotr Siedlce Start TEAM 1431 opłacono
Triathlon Siedlce Club / SP nr 5 Siedlce
104 Jóźwiak Małgorzata Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Triathlon Siedlce Club / SP nr 5 Siedlce opłacono
Triathlon Siedlce Club / Yulo
105 Krasuska-Błachnio Ewa Nowe Iganie Start Triathlon Siedlce Club / Yulo opłacono
Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam
106 Kopańska Kasia Pruszyn Start Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam opłacono
WARSAW RUN CLUB
107 Prus Elżbieta WARSZAWA Start WARSAW RUN CLUB opłacono
108 Prus Tomasz Warszawa Start WARSAW RUN CLUB opłacono
WATAHA łączy nad bieganie
109 Brodecki Adam Radzyń Podlaski Start WATAHA łączy nad bieganie opłacono
WATAHA łączy nas bieganie
110 Kaminski Daniel Siedlce Start WATAHA łączy nas bieganie opłacono
YULO RUN TEAM SIEDLCE
111 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
112 Hołubiec Agnieszka Siedlce Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
113 Cabaj Krzysztof Domanice Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
Yulo Run Team
114 Wojciechowska JOLANTA Siedlce Start Yulo Run Team opłacono
Yulo Run Team Siedlce
115 Gręziak Ewa Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
Yulo Run Team Siedlce
116 Okniński Andrzej Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
117 Nowosielska Wioleta Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
118 Ryzkowski Mariusz Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
119 Hajduk Ola Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
120 Hajduk Tomek Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
121 Ostrowska Dorota Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
122 STAŃCZUK leszek CHODÓW Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
123 Marciniuk Leszek Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
Yulo Run Team Siedlce
124 Jóźwiak Barbara Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
ZABIEGANY WOŁOMIN
125 czerniawski romuald kobyłka Start ZABIEGANY WOŁOMIN opłacono
Zbucki Ruch
126 Dziewulski Robert Zbuczyn Start Zbucki Ruch opłacono
Zbucki Ruch
127 Chojecki Paweł Zbuczyn Start Zbucki Ruch opłacono
128 Hapunowicz Tomasz Zbuczyn Start Zbucki Ruch opłacono
_BRAK NAZWY_
129 Pielak Kasia Warszawa Start
130 Balas Agnieszka Siedlce Start opłacono
131 Wolski Ksawery Szydłówka Start
132 Zapałowska Jolanta Siedlce Start opłacono
133 Mikulak Łukasz Siedlce Start
134 Sowa Andrzej Garwolin Start opłacono
135 Okniński Mateusz Siedlce Start opłacono
136 Żabicka Ewa Kisielew Start opłacono
137 Żabicka Paulina Kisielew Start opłacono
138 Staręga Ilona Przygody Start opłacono
139 Gierszewski Mariusz Kałuszyn Start opłacono
140 Budzikur Karol Siedlce Start opłacono
141 Zdanowska Katarzyna Zdanowska Dąbrówka Ług Start opłacono
142 Czapski Michał Siedlce Start opłacono
143 Stefaniuk Roman Siedlce Start opłacono
144 Hołubiec Paweł Siedlce Start opłacono
145 Zabczynska- Komor Anita Siedlce Start opłacono
146 Komor Bogdan Siedlce Start opłacono
147 Pawlak Lidia Stare Opole Start
148 Siwik Henryka Siedlce Start opłacono
149 Naumiuk Mariusz Siedlce Start opłacono
150 Stańczuk Wojciech Siedlce Start opłacono
151 Mitura Hanna Siedlce Start opłacono
152 Biernacka Agnieszka Siedlce Start opłacono
153 Dziuban Jacek Siedlce Start opłacono
154 Ługowski Tomasz Siedlce Start opłacono
155 Przekaza Łukasz Siedlce Start opłacono
156 Kołucki Stefan Warszawa Start
157 Cała-Kołucka Małgorzata Łączka Start
158 Krupa Marek Węgrów Start opłacono
159 Krupa Paulina Węgrów Start opłacono
160 serbista tadeusz Józefin Start opłacono
161 Kalicka Anna Siedlce Start opłacono
162 Stefaniuk Tomasz Siedlce Start opłacono
163 Skorupka Anna Siedlce Start opłacono
164 Skorupka Leszek Nowe Iganie Start opłacono
165 Sztandera Jakub Siedlce Start opłacono
166 Biernacki Piotr Siedlce Start opłacono
167 Koć Karol Siedlce Start opłacono
168 Sakowski Grzesiek Siedlce Start opłacono
169 Wasiluk Ireneusz Mińsk Mazowiecki/Siedlce Start opłacono
170 Mirosz Robert Siedlce Start opłacono
171 Baczynska Aneta Siedlce Start opłacono
172 Kodzis Lesław Siedlce Start
173 Dąbrowski Mariusz Skórzec Start opłacono
174 Dąbrowska Aneta Skórzec Start opłacono
175 Czyżewski Krzysztof siedlce Start opłacono
176 Czyżewski Szymon siedlce Start opłacono
177 Twardowski Piotr Zakole Wiktorowo Start opłacono
178 KRUPA WOJCIECH MOKOBODY Start opłacono
179 Bednarczyk Marek Mokobody Start opłacono
180 Kulik Karol Siedlce Start opłacono
181 Aleksiuk Marcin Siedlce Start opłacono
182 Zdun Grzegorz Lublin Start opłacono
183 Kubaj Adrian Kotuń Start opłacono
184 Kubaj Patrycja Kotuń Start opłacono
185 Kosiacki Karol Warszawa Start opłacono
186 Gałązka Tomasz Płatkownica Start
187 Ostas Sebastian Siedlce Start opłacono
188 Teca Sebastian Siedlce Start opłacono
189 Adamski Tomek Kotuń Start
190 Staręga Natalia Przygody Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
191 Czapski Bartosz Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
192 Chaciński Adam Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
193 Jagła Róża Żeliszew Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
194 Koć Zuzanna Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
195 Sakowska Jula Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
196 Pluta Maja Żeliszew Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
brak
197 GRZECHNIK RENATA MIŃSK MAZ. Start brak opłacono


Wyświetleń: 9489

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ