Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
18 Dywizja Zmechanizowana
1 Soćko Jacek Grabianów Start 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono
Aktywni Węgrów
2 Suduł Joanna Węgrów Start Aktywni Węgrów opłacono
Aktywni Węgrów, Wkurw_Team
3 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Start Aktywni Węgrów, Wkurw_Team opłacono
Alior Running Team
4 Okuniewski Grzegorz Mińsk Mazowiecki Start Alior Running Team opłacono
Biegacze Pomagacze/ Elite Runners
5 Lewczuk Norbert Łosice Start Biegacze Pomagacze/ Elite Runners opłacono
Biegam bo...
6 Marciniuk Dariusz Siedlce Start Biegam bo... opłacono
CROSSFIT SIEDLCE
7 Burgs Edyta Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE opłacono
8 Burgs Hubert Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
9 Krasuska Amelia Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) CROSSFIT SIEDLCE
10 Mieścicki Wojciech Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
11 Nowińska Karolina Strzała Start CROSSFIT SIEDLCE
12 Stańska Sylwia Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
13 Świderski Marcin Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE opłacono
14 Wróbel Kamil Wróbel Łosice Start CROSSFIT SIEDLCE
CrossFit Siedlce
15 Wolska Kalina Szydłówka Start CrossFit Siedlce
16 Wolski Paweł Szydłówka Start CrossFit Siedlce
Crossfit Siedlce
17 Burgs Michał Siedlce Start Crossfit Siedlce
Dzikie Borsuki
18 Chybowski Rafał Ławki Start Dzikie Borsuki
19 Krasuski Paweł Helenów Start Dzikie Borsuki opłacono
EmilKrólTeam
20 Czapski Kacper Golice Start EmilKrólTeam opłacono
21 Żuk Łukasz Siedlce Start EmilKrólTeam opłacono
G4
22 Rosa Sylwia Siedlce Start G4 opłacono
GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA
23 Czarnocki Paweł Skórzec Start GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA opłacono
Golice Team
24 Mazurek Ilona Golice Start Golice Team opłacono
Grupa Biegaczy Skórzec Biega
25 Kokoszka Dawid Pieróg Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
26 Kornilak Edyta Nowaki Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
27 Kuźma Dorota Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
28 Kuźma Krzysiek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
29 Mikołajczuk Adrian Gołąbek Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
30 Mikołajczuk Kamil Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
31 Niedziółka Łukasz Siedlce Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
32 Niedziółka Magdalena Siedlce Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
33 Olszewski Czarek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
34 Olszewski Kamil Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
35 Skóra Tomek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
36 Szczypiorski Michał Kotuń Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
Grupa Biegaczy Skórzec Biega
37 Szczypiorska Wioletta Kotuń Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
KB Wyszków
38 Sobczak Daniel Wyszków Start KB Wyszków opłacono
39 Sobczak Justyna Wyszków Start KB Wyszków opłacono
KS ZIELONO- CZARNI MIŃSK MAZOWIECKI
40 Kuźma Patrycja Mińsk Mazowiecki Start KS ZIELONO- CZARNI MIŃSK MAZOWIECKI opłacono
KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki
41 Szubert Marcin Mińsk Mazowiecki Start KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki opłacono
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
42 Kusak Adam Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
43 Niedziałek Tomasz Żeliszew Duży Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
44 Strzalińska Emilia Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
45 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
46 Konarski Sławomir Siedlce Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
47 Kubaś Marta Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
48 Malinowska Marta Stara Dąbrówka Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
49 Pracz Ewelina Siedlce Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
50 Płatkowska Natalia Ozorów Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
51 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
52 Solnica Jan Cisie -Zagrudzie Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
53 Turek Katarzyna Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
54 Wysocki Mateusz Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
Klub Aktywnych parkrun Skórzec
55 Karpiński Marian SKÓRZEC (SIEDLECKI) Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
56 Krzyzinska Iza Dąbrowka-ług Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
57 Kubaś Arkadiusz Skórzec Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
58 Miezianko Marek Żelków Kolonia Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
59 Świderska Katarzyna Skórzec Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
Klub Biegacza Orange
60 Komorzycki Janusz Mińsk Mazowiecki Start Klub Biegacza Orange opłacono
Klub Zielono-Czarni
61 Ryguła Teresa Mińsk Mazowiecki Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Zielono-Czarni opłacono
62 Ryguła Urszula Mińsk Mazowiecki Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Zielono-Czarni opłacono
Kotuń Trekking Team
63 Dobrowolska Edyta Kotuń Start Kotuń Trekking Team opłacono
MKB DREPTAK
64 Rodzik Maria Cegłów Start MKB DREPTAK opłacono
65 Truszczyńska Katarzyna Mińsk mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
66 Truszczyński Radosław Mińsk Mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
67 Węglińska Joanna Minsk mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
68 Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
MKS POGOŃ Siedlce
69 Gójski Jakub Gójski siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) MKS POGOŃ Siedlce opłacono
70 Kosieradzki Łukasz Siedlce Start MKS POGOŃ Siedlce opłacono
71 Troć Karol Siedlce Start MKS POGOŃ Siedlce opłacono
MKS POGOŃ Siedlce LA
72 Krzewniak Maciej Żelków Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) MKS POGOŃ Siedlce LA opłacono
Mińska Grupa Rowerowa
73 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Start Mińska Grupa Rowerowa opłacono
Niezrzeszony
74 Litwiński Robert Siedlce Start Niezrzeszony opłacono
Oleśnica
75 Włodarek Kamila oleśnica Start Oleśnica opłacono
PSZS Siedlce
76 Witkowski Wojciech Siedlce Start PSZS Siedlce opłacono
PZU SPORT TEAM
77 Pasternak Joanna Warszawa Start PZU SPORT TEAM opłacono
PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE
78 Gorgol Emilia Pietrusy Start PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono
79 Jakimiuk Adam Łosice Start PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono
RaceFighter Dębe Wielkie
80 Łobodowski Marcin Siennica Start RaceFighter Dębe Wielkie opłacono
RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie
81 Świerczyński Norbert Dębe Wielkie Start RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie opłacono
RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
82 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Start RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie opłacono
RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
83 Kowalska Anna Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
84 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
85 Paprocka Mariola Dębe Wielkie Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
86 Szczepaniuk Marcin Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
87 Szczepaniuk Mirosław Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
88 Woźniak Klaudia Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
89 Wiercioch Bożena Cyganka Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
90 Wiercioch Izabela Cyganka Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
SHA-LE-NI
91 Michaluk Damian Łosice Start SHA-LE-NI
SMS Chorzów
92 Babiński Filip Chorzów Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SMS Chorzów
SP8 Siedlce
93 Chacińska Zuzanna Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP8 Siedlce
SP 10 Siedlce
94 Troć Maciej Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP 10 Siedlce opłacono
SP nr 3 w Siedlcach
95 Soćko Konrad Grabianów Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP nr 3 w Siedlcach opłacono
Slow Jogging Siedlce
96 Radzka Sylwia Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
Slow Jogging Siedlce
97 Kaczorowska Anna Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
98 Kokoszka Wojciech Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
99 Stańczuk Dorota Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
100 Troć Karol Paweł Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
Straż Pożarna
101 Pietrzak Maciej Stare Opole Start Straż Pożarna opłacono
Szkoła Podstawowa w Siedlcach
102 Śledź Karolina Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Szkoła Podstawowa w Siedlcach opłacono
TEAM 1431
103 Olszewski Piotr Siedlce Start TEAM 1431 opłacono
Triathlon Siedlce Club / SP nr 5 Siedlce
104 Jóźwiak Małgorzata Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Triathlon Siedlce Club / SP nr 5 Siedlce opłacono
Triathlon Siedlce Club / Yulo
105 Krasuska-Błachnio Ewa Nowe Iganie Start Triathlon Siedlce Club / Yulo opłacono
Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam
106 Kopańska Kasia Pruszyn Start Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam opłacono
WARSAW RUN CLUB
107 Prus Elżbieta WARSZAWA Start WARSAW RUN CLUB opłacono
108 Prus Tomasz Warszawa Start WARSAW RUN CLUB opłacono
WATAHA łączy nad bieganie
109 Brodecki Adam Radzyń Podlaski Start WATAHA łączy nad bieganie opłacono
WATAHA łączy nas bieganie
110 Kaminski Daniel Siedlce Start WATAHA łączy nas bieganie opłacono
YULO RUN TEAM SIEDLCE
111 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
112 Cabaj Krzysztof Domanice Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
113 Hołubiec Agnieszka Siedlce Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
Yulo Run Team
114 Wojciechowska JOLANTA Siedlce Start Yulo Run Team opłacono
Yulo Run Team Siedlce
115 Hajduk Ola Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
116 Hajduk Tomek Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
117 Marciniuk Leszek Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
118 Nowosielska Wioleta Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
119 Okniński Andrzej Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
120 Ostrowska Dorota Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
121 Ryzkowski Mariusz Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
122 STAŃCZUK leszek CHODÓW Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
Yulo Run Team Siedlce
123 Gręziak Ewa Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
Yulo Run Team Siedlce
124 Jóźwiak Barbara Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
ZABIEGANY WOŁOMIN
125 czerniawski romuald kobyłka Start ZABIEGANY WOŁOMIN opłacono
Zbucki Ruch
126 Dziewulski Robert Zbuczyn Start Zbucki Ruch opłacono
Zbucki Ruch
127 Chojecki Paweł Zbuczyn Start Zbucki Ruch opłacono
128 Hapunowicz Tomasz Zbuczyn Start Zbucki Ruch opłacono
_BRAK NAZWY_
129 Adamski Tomek Kotuń Start
130 Aleksiuk Marcin Siedlce Start opłacono
131 Baczynska Aneta Siedlce Start opłacono
132 Balas Agnieszka Siedlce Start opłacono
133 Bednarczyk Marek Mokobody Start opłacono
134 Biernacka Agnieszka Siedlce Start opłacono
135 Biernacki Piotr Siedlce Start opłacono
136 Budzikur Karol Siedlce Start opłacono
137 Cała-Kołucka Małgorzata Łączka Start
138 Chaciński Adam Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
139 Czapski Bartosz Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
140 Czapski Michał Siedlce Start opłacono
141 Czyżewski Krzysztof siedlce Start opłacono
142 Czyżewski Szymon siedlce Start opłacono
143 Dąbrowska Aneta Skórzec Start opłacono
144 Dąbrowski Mariusz Skórzec Start opłacono
145 Dziuban Jacek Siedlce Start opłacono
146 Gałązka Tomasz Płatkownica Start
147 Gierszewski Mariusz Kałuszyn Start opłacono
148 Hołubiec Paweł Siedlce Start opłacono
149 Jagła Róża Żeliszew Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
150 Kalicka Anna Siedlce Start opłacono
151 Koć Karol Siedlce Start opłacono
152 Koć Zuzanna Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
153 Kodzis Lesław Siedlce Start
154 Komor Bogdan Siedlce Start opłacono
155 Kosiacki Karol Warszawa Start opłacono
156 Kołucki Stefan Warszawa Start
157 Krupa Marek Węgrów Start opłacono
158 Krupa Paulina Węgrów Start opłacono
159 KRUPA WOJCIECH MOKOBODY Start opłacono
160 Kubaj Adrian Kotuń Start opłacono
161 Kubaj Patrycja Kotuń Start opłacono
162 Kulik Karol Siedlce Start opłacono
163 Mikulak Łukasz Siedlce Start
164 Mirosz Robert Siedlce Start opłacono
165 Mitura Hanna Siedlce Start opłacono
166 Naumiuk Mariusz Siedlce Start opłacono
167 Okniński Mateusz Siedlce Start opłacono
168 Ostas Sebastian Siedlce Start opłacono
169 Pawlak Lidia Stare Opole Start
170 Pielak Kasia Warszawa Start
171 Pluta Maja Żeliszew Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
172 Przekaza Łukasz Siedlce Start opłacono
173 Sakowska Jula Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
174 Sakowski Grzesiek Siedlce Start opłacono
175 serbista tadeusz Józefin Start opłacono
176 Siwik Henryka Siedlce Start opłacono
177 Skorupka Anna Siedlce Start opłacono
178 Skorupka Leszek Nowe Iganie Start opłacono
179 Sowa Andrzej Garwolin Start opłacono
180 Stańczuk Wojciech Siedlce Start opłacono
181 Staręga Ilona Przygody Start opłacono
182 Staręga Natalia Przygody Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
183 Stefaniuk Roman Siedlce Start opłacono
184 Stefaniuk Tomasz Siedlce Start opłacono
185 Sztandera Jakub Siedlce Start opłacono
186 Teca Sebastian Siedlce Start opłacono
187 Twardowski Piotr Zakole Wiktorowo Start opłacono
188 Wasiluk Ireneusz Mińsk Mazowiecki/Siedlce Start opłacono
189 Wolski Ksawery Szydłówka Start
190 Zabczynska- Komor Anita Siedlce Start opłacono
191 Żabicka Ewa Kisielew Start opłacono
192 Żabicka Paulina Kisielew Start opłacono
193 Zapałowska Jolanta Siedlce Start opłacono
194 Zdanowska Katarzyna Zdanowska Dąbrówka Ług Start opłacono
195 Zdun Grzegorz Lublin Start opłacono
196 Ługowski Tomasz Siedlce Start opłacono
brak
197 GRZECHNIK RENATA MIŃSK MAZ. Start brak opłacono


Wyświetleń: 9505

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ