Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stefaniuk Maciej Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 5 Siedlce opłacono
2 Rzewuski Kamil Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
3 Rzewuski Dawid Dąbrówka-Ług Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
4 Rzewuska Klaudia Dąbrówka-Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
5 Kopczyk Julita Nowaki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m
6 Parafiński Ksawery Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 w siedlcach opłacono
7 Kruk Michał Gołąbek Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
8 Pawlusiewicz Alicja Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Sp 11 Siedlce
9 Koper Patryk Czachy Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Domanice Kolonia opłacono
10 Teca Ewelina Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
11 Teca Weronika Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 5 Siedlce opłacono
12 Płudowski Jakub Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m SP 4 Siedlce opłacono
13 Płudowski Patryk Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Siedlce opłacono
14 Gil Sebastian Dąbrówka-Stany Dzieci z przedszkoli - 100 m
15 Gil Antoni Dąbrówka-Stany Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m
16 Kruk Małgorzata Gołąbek Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
17 Kruk Katarzyna Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
18 Mikołajczuk Piotr Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
19 Jastrzebski Bartosz Wisniew Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP w Wiśniewie opłacono
20 GUZEK Zuzanna SKórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
21 Dąbrowska Kalina Dąbrówka Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
22 Dąbrowski Dominik Dąbrówka Ług Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
23 Burchart Jakub Dąbrówka Stany Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
24 Nawrocka Hanna Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług opłacono
25 Nawrocki Igor Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług opłacono
26 Lipiński Aleksander Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach opłacono
27 Zdun Natalka Lublin Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Lublin opłacono
28 Dąbrowski Szymon Skórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
29 Tkaczyk Wiktor Dąbrówka Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
30 Jakimiuk Martyna Łosice Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Pędzące Ślimaki Łosice opłacono
31 Wojciechowska Lena Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
32 Madej Gabriel Mordy Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
33 Madej Julian Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
34 Madej Oliwier Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
35 Babiński Michał Chorzów Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SMS Chorzów opłacono
36 Biernacki Tomek Wólka Soseńska Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce opłacono
37 ŚWIĘTOCHOWSKI MATEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
38 Lipiński Dominik Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m
39 Kaska Dawid Wężyczyn Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
40 Strzaliński Bartłomiej Skórzec Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
41 Strzaliński Ignacy Skórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
42 Węgliński Paweł Mińsk Mazowidcki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m KS Barakuda opłacono
43 Biernat ALICJA WIELGOLAS Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELGOLESIE opłacono
44 Bazak Adrian Czerniejew Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
45 Komorzycka Julia Mińsk Mazowiecki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
46 Komorzycka Laura Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
47 Skorupka Krzysztof Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
48 Olszewski Adrian Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m TEAM 1431 opłacono
49 Dąbrowski Filip DĄBRÓWKA STANY Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany
50 Rybak Kacper Kłódzie Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
51 Rybak Maja Kłódzie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
52 Serowiec Sebastian Żebrak Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie opłacono
53 Serowiec Szymon Żebrak Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie opłacono
54 Błachnio Staś Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
55 Błachnio Antek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
56 Błachnio Franek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
57 Łobodowska Gabriela Siennica Dzieci z przedszkoli - 100 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
58 Celiński-Drozd Paweł Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Nr 5 w Siedlcach opłacono
59 Śluzek Wiktor Wielgolas Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa im.Zawiszy Czarnego w Żakowie opłacono
60 Soćko Martyna Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP nr 3 Siedlce opłacono
61 Radzka Amelia Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
62 Hołubiec Oskar Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
63 Biernacka Hania Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
64 Biernacka Ala Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce opłacono
65 Jarocewicz Mikołaj Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole przy SP nr 12 opłacono
66 Pernach Aleksandra Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m MP Nr3 Siedlce opłacono
67 Cabaj Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
68 Pernach Tymoteusz Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m GLUKS opłacono
69 Soszyński Filip Stara Wieś Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
70 Burgs Aleksandr Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Crossfit Siedlce opłacono
71 Soszyński Hubert Stara Wieś Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
72 Miezianko Hanna Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
73 Marciniak Szymon Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 3 Siedlce opłacono
74 Sypiański Przemek Przywory Duże Dzieci z przedszkoli - 100 m szkola podstawowa w Domanicach Kolonii
75 Sypiański Szymon Przywory Duże Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m szkola podstawowa w Domanicach Kolonii
76 Kowalski Kacper Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
77 Krzyzińska Lena Dąbrowka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
78 Szulawa Filip Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Żelków Kolonia opłacono
79 strzałek kornelka skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
80 KOWIESKA Zosia Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
81 Komor Iwo Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
82 Komor Tola Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
83 Pawlak Przemek Dąbrówka-Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
84 Pawlak Kacper Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
85 Jarocewicz Filip Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m gluks opłacono
86 Niedziółka Seweryn Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
87 Niedziółka Tymoteusz Żelków Kolonia Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
88 Roguska Julia Dąbrówka Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
89 Litwiński Mikołaj Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach opłacono
90 Płatkowski Mikołaj Ozorów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
91 Szczypiorski Gabriel Kotuń Dzieci z przedszkoli - 100 m Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
92 Niedziółka Dominik Grabianów Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Wesołe Skrzaty opłacono
93 Niedziółka Wiktoria Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
94 Niedziółka Mikołaj Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
95 Turek Wiktoria Skórzec Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
96 Turek Liliana Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
97 Turek Malwina Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
98 Szczepaniuk Krzysztof Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
99 Szczepaniuk Katarzyna Mińsk Mazowiecki Dzieci z przedszkoli - 100 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
100 chmielak Amelia Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono


Wyświetleń: 2529

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ