Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rzewuski Kamil Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
2 Parafiński Ksawery Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 w siedlcach opłacono
3 Płudowski Patryk Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Siedlce opłacono
4 Kruk Katarzyna Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
5 Mikołajczuk Piotr Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
6 Burchart Jakub Dąbrówka Stany Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
7 Zdun Natalka Lublin Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Lublin opłacono
8 Jakimiuk Martyna Łosice Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Pędzące Ślimaki Łosice opłacono
9 Wojciechowska Lena Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
10 Madej Julian Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
11 Madej Oliwier Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
12 Biernacki Tomek Wólka Soseńska Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce opłacono
13 Kaska Dawid Wężyczyn Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
14 Węgliński Paweł Mińsk Mazowidcki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m KS Barakuda opłacono
15 Komorzycka Laura Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
16 Skorupka Krzysztof Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
17 Olszewski Adrian Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m TEAM 1431 opłacono
18 Rybak Maja Kłódzie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
19 Serowiec Szymon Żebrak Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie opłacono
20 Błachnio Staś Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
21 Błachnio Antek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
22 Błachnio Franek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
23 Soćko Martyna Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP nr 3 Siedlce opłacono
24 Radzka Amelia Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
25 Hołubiec Oskar Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
26 Biernacka Hania Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
27 Cabaj Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
28 Pernach Tymoteusz Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m GLUKS opłacono
29 Soszyński Filip Stara Wieś Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
30 Kowalski Kacper Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
31 Krzyzińska Lena Dąbrowka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
32 strzałek kornelka skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
33 Komor Iwo Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
34 Pawlak Kacper Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
35 Jarocewicz Filip Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m gluks opłacono
36 Płatkowski Mikołaj Ozorów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
37 Niedziółka Wiktoria Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
38 Niedziółka Mikołaj Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
39 Turek Liliana Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
40 Turek Malwina Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
41 Szczepaniuk Krzysztof Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
42 chmielak Wiktoria Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
43 marchel Szymon Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
44 marchel Nikola Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
45 TAJAK EMILIA Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 8 opłacono
46 Rosa Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
47 Sawicki Olivier Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 8 opłacono
48 Pietrasik Marcin Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
49 Olszewski Adam Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono


Wyświetleń: 2486

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ