Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skorupka Krzysztof Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
2 Mikołajczuk Piotr Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
3 Kruk Katarzyna Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
4 strzałek kornelka skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
5 Rosa Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
6 Soszyński Filip Stara Wieś Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
7 Cabaj Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
8 Kaska Dawid Wężyczyn Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
9 Pawlak Kacper Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
10 Wojciechowska Lena Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
11 Jarocewicz Filip Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m gluks opłacono
12 Pernach Tymoteusz Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m GLUKS opłacono
13 Komor Iwo Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
14 Płatkowski Mikołaj Ozorów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
15 Krzyzińska Lena Dąbrowka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
16 Turek Malwina Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
17 Turek Liliana Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
18 Węgliński Paweł Mińsk Mazowidcki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m KS Barakuda opłacono
19 Radzka Amelia Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
20 Biernacki Tomek Wólka Soseńska Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce opłacono
21 Jakimiuk Martyna Łosice Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Pędzące Ślimaki Łosice opłacono
22 Kowalski Kacper Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
23 Szczepaniuk Krzysztof Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
24 Zdun Natalka Lublin Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Lublin opłacono
25 Płudowski Patryk Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Siedlce opłacono
26 TAJAK EMILIA Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 8 opłacono
27 Sawicki Olivier Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 8 opłacono
28 Soćko Martyna Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP nr 3 Siedlce opłacono
29 Burchart Jakub Dąbrówka Stany Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
30 Rybak Maja Kłódzie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
31 Niedziółka Mikołaj Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
32 Niedziółka Wiktoria Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
33 Parafiński Ksawery Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 w siedlcach opłacono
34 Biernacka Hania Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
35 Hołubiec Oskar Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
36 Komorzycka Laura Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
37 Serowiec Szymon Żebrak Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie opłacono
38 Madej Oliwier Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
39 Madej Julian Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
40 Olszewski Adam Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
41 Pietrasik Marcin Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
42 marchel Nikola Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
43 marchel Szymon Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
44 chmielak Wiktoria Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
45 Olszewski Adrian Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m TEAM 1431 opłacono
46 Błachnio Franek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
47 Błachnio Antek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
48 Błachnio Staś Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
49 Rzewuski Kamil Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono


Wyświetleń: 3167

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ