Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Biernacka Hania Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
2 Biernacki Tomek Wólka Soseńska Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce opłacono
3 Burchart Jakub Dąbrówka Stany Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
4 Błachnio Antek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
5 Błachnio Franek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
6 Błachnio Staś Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
7 Cabaj Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
8 chmielak Wiktoria Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
9 Hołubiec Oskar Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
10 Jakimiuk Martyna Łosice Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Pędzące Ślimaki Łosice opłacono
11 Jarocewicz Filip Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m gluks opłacono
12 Kaska Dawid Wężyczyn Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
13 Komor Iwo Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
14 Komorzycka Laura Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
15 Kowalski Kacper Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
16 Kruk Katarzyna Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
17 Krzyzińska Lena Dąbrowka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
18 Madej Julian Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
19 Madej Oliwier Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
20 marchel Nikola Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
21 marchel Szymon Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
22 Mikołajczuk Piotr Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
23 Niedziółka Mikołaj Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
24 Niedziółka Wiktoria Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
25 Olszewski Adam Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
26 Olszewski Adrian Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m TEAM 1431 opłacono
27 Parafiński Ksawery Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 w siedlcach opłacono
28 Pawlak Kacper Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
29 Pernach Tymoteusz Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m GLUKS opłacono
30 Pietrasik Marcin Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
31 Płatkowski Mikołaj Ozorów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
32 Płudowski Patryk Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Siedlce opłacono
33 Radzka Amelia Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
34 Rosa Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
35 Rybak Maja Kłódzie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
36 Rzewuski Kamil Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
37 Sawicki Olivier Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 8 opłacono
38 Serowiec Szymon Żebrak Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie opłacono
39 Skorupka Krzysztof Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
40 Soćko Martyna Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP nr 3 Siedlce opłacono
41 Soszyński Filip Stara Wieś Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
42 strzałek kornelka skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
43 Szczepaniuk Krzysztof Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
44 TAJAK EMILIA Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 8 opłacono
45 Turek Liliana Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
46 Turek Malwina Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
47 Węgliński Paweł Mińsk Mazowidcki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m KS Barakuda opłacono
48 Wojciechowska Lena Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
49 Zdun Natalka Lublin Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Lublin opłacono


Wyświetleń: 3462

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ