Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzyzińska Lena | Dąbrowka-Ług | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
2 | Burchart Jakub | Dąbrówka Stany | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany | opłacono |
3 | Rzewuski Kamil | Dąbrówka-Ług | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
4 | Pawlak Kacper | Dąbrówka-Ług | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
5 | Gil Antoni | Dąbrówka-Stany | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | ||
6 | Kruk Katarzyna | Gołąbek | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
7 | Mikołajczuk Piotr | Gołąbek | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
8 | Soćko Martyna | Grabianów | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP nr 3 Siedlce | opłacono |
9 | Niedziółka Mikołaj | Grabianów | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 11 | opłacono |
10 | Niedziółka Wiktoria | Grabianów | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 11 | opłacono |
11 | Rybak Maja | Kłódzie | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany | opłacono |
12 | Zdun Natalka | Lublin | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP 4 Lublin | opłacono |
13 | Jakimiuk Martyna | Łosice | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Pędzące Ślimaki Łosice | opłacono |
14 | Węgliński Paweł | Mińsk Mazowidcki | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | KS Barakuda | opłacono |
15 | Szczepaniuk Krzysztof | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
16 | Komorzycka Laura | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim | opłacono |
17 | Kowalski Kacper | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
18 | Madej Oliwier | Mordy | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa w Mordach | opłacono |
19 | Lipiński Dominik | Mordy | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | ||
20 | Madej Julian | Mordy | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa w Mordach | opłacono |
21 | Skorupka Krzysztof | Nowe Iganie | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
22 | Błachnio Franek | Nowe Iganie | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
23 | Błachnio Antek | Nowe Iganie | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Triathlon Siedlce Club | opłacono | |
24 | Błachnio Staś | Nowe Iganie | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Triathlon Siedlce Club | opłacono | |
25 | Płatkowski Mikołaj | Ozorów | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
26 | Sypiański Szymon | Przywory Duże | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | szkola podstawowa w Domanicach Kolonii | |
27 | Radzka Amelia | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
28 | Parafiński Ksawery | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w siedlcach | opłacono |
29 | Wojciechowska Lena | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
30 | Olszewski Adrian | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | TEAM 1431 | opłacono |
31 | Płudowski Patryk | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP 4 Siedlce | opłacono |
32 | TAJAK EMILIA | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP 8 | opłacono |
33 | Hołubiec Oskar | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach | opłacono |
34 | Biernacka Hania | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach | opłacono |
35 | Cabaj Wiktor | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
36 | Pernach Tymoteusz | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | GLUKS | opłacono |
37 | Rosa Wiktor | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
38 | Komor Iwo | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce | opłacono |
39 | Sawicki Olivier | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP 8 | opłacono |
40 | strzałek kornelka | skórzec | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
41 | Jarocewicz Filip | Skórzec | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | gluks | opłacono |
42 | Turek Liliana | Skórzec | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
43 | Turek Malwina | Skórzec | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
44 | Soszyński Filip | Stara Wieś | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
45 | Kaska Dawid | Wężyczyn | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
46 | Biernacki Tomek | Wólka Soseńska | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce | opłacono |
47 | Serowiec Szymon | Żebrak | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie | opłacono |
48 | Pietrasik Marcin | Żelków | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
49 | marchel Nikola | Żelków | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
50 | marchel Szymon | Żelków | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
51 | chmielak Wiktoria | Żelków | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
52 | Olszewski Adam | Żelków | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
Wyświetleń: 9646