Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Babiński Michał | Chorzów | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SMS Chorzów | opłacono |
2 | Dąbrowski Dominik | Dąbrówka Ług | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
3 | Dąbrowski Filip | DĄBRÓWKA STANY | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany | |
4 | Rzewuski Dawid | Dąbrówka-Ług | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
5 | Kruk Małgorzata | Gołąbek | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | opłacono | |
6 | Chybowska Oliwia | Ławki | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Dzikie Borsuki | |
7 | Jarek Zuzanna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | KS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki | opłacono |
8 | ŚWIĘTOCHOWSKI MATEUSZ | MIŃSK MAZOWIECKI | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim | opłacono |
9 | Komorzycka Julia | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim | opłacono |
10 | Kopczyk Julita | Nowaki | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | ||
11 | Szysz Michał | Platerów | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Platerów | opłacono |
12 | Rymuza Mateusz | Przygody | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa w Suchożebrach | opłacono |
13 | TAJAK TOMASZ | SIEDLCE | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP 8 | opłacono |
14 | Stefaniuk Maciej | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP 5 Siedlce | opłacono |
15 | Pawlusiewicz Alicja | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Sp 11 Siedlce | |
16 | Teca Weronika | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP 5 Siedlce | opłacono |
17 | Lizak Oskar | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP nr 9 Siedlce | opłacono |
18 | Celiński-Drozd Paweł | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Siedlcach | opłacono |
19 | Burgs Aleksandr | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Crossfit Siedlce | opłacono |
20 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP 3 Siedlce | opłacono |
21 | Strzaliński Ignacy | Skórzec | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
22 | Dąbrowski Szymon | Skórzec | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
23 | GUZEK Zuzanna | SKórzec | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | opłacono | |
24 | Soszyński Hubert | Stara Wieś | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | opłacono | |
25 | Biernat ALICJA | WIELGOLAS | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELGOLESIE | opłacono |
26 | Śluzek Wiktor | Wielgolas | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa im.Zawiszy Czarnego w Żakowie | opłacono |
27 | Jastrzebski Bartosz | Wisniew | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP w Wiśniewie | opłacono |
28 | JASTRZEBSKA Sylwia | Wisniew | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
29 | Serowiec Sebastian | Żebrak | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie | opłacono |
30 | Pietrasik Alicja | Żelków | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
31 | Niedziółka Tymoteusz | Żelków Kolonia | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
Wyświetleń: 9705