Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stefaniuk Maciej Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 5 Siedlce opłacono
2 Rzewuski Dawid Dąbrówka-Ług Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
3 Kopczyk Julita Nowaki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m
4 Pawlusiewicz Alicja Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Sp 11 Siedlce
5 Teca Weronika Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 5 Siedlce opłacono
6 Kruk Małgorzata Gołąbek Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
7 Jastrzebski Bartosz Wisniew Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP w Wiśniewie opłacono
8 GUZEK Zuzanna SKórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
9 Dąbrowski Dominik Dąbrówka Ług Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
10 Dąbrowski Szymon Skórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
11 Babiński Michał Chorzów Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SMS Chorzów opłacono
12 ŚWIĘTOCHOWSKI MATEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
13 Strzaliński Ignacy Skórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
14 Biernat ALICJA WIELGOLAS Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELGOLESIE opłacono
15 Komorzycka Julia Mińsk Mazowiecki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
16 Dąbrowski Filip DĄBRÓWKA STANY Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany
17 Serowiec Sebastian Żebrak Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie opłacono
18 Celiński-Drozd Paweł Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Nr 5 w Siedlcach opłacono
19 Śluzek Wiktor Wielgolas Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa im.Zawiszy Czarnego w Żakowie opłacono
20 Burgs Aleksandr Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Crossfit Siedlce opłacono
21 Soszyński Hubert Stara Wieś Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
22 Marciniak Szymon Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 3 Siedlce opłacono
23 Niedziółka Tymoteusz Żelków Kolonia Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
24 TAJAK TOMASZ SIEDLCE Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 8 opłacono
25 JASTRZEBSKA Sylwia Wisniew Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
26 Lizak Oskar Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP nr 9 Siedlce opłacono
27 Szysz Michał Platerów Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Platerów opłacono
28 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m KS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki opłacono
29 Rymuza Mateusz Przygody Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa w Suchożebrach opłacono
30 Chybowska Oliwia Ławki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Dzikie Borsuki
31 Pietrasik Alicja Żelków Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono


Wyświetleń: 2485

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ