Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olszewski Mikołaj | Żelków | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług | opłacono |
2 | Śmiałowska Gabriela | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole Kubusia Puchatka | opłacono |
3 | Jarek Jakub | Mińsk Mazowiecki | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | opłacono | |
4 | Szysz Amelia | Platerów | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Platerów | opłacono |
5 | Jastrzebski Krzysztof | Wisniew | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | opłacono | |
6 | chmielak Amelia | Żelków | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | opłacono | |
7 | Szczepaniuk Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
8 | Turek Wiktoria | Skórzec | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
9 | Niedziółka Dominik | Grabianów | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole Wesołe Skrzaty | opłacono |
10 | Szczypiorski Gabriel | Kotuń | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
11 | Litwiński Mikołaj | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach | opłacono |
12 | Roguska Julia | Dąbrówka Ług | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
13 | Niedziółka Seweryn | Żelków Kolonia | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
14 | Pawlak Przemek | Dąbrówka-Ług | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | opłacono | |
15 | Komor Tola | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce | opłacono |
16 | KOWIESKA Zosia | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce | opłacono |
17 | Szulawa Filip | Żelków Kolonia | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole Żelków Kolonia | opłacono |
18 | Miezianko Hanna | Żelków Kolonia | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
19 | Pernach Aleksandra | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | MP Nr3 Siedlce | opłacono |
20 | Jarocewicz Mikołaj | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole przy SP nr 12 | opłacono |
21 | Biernacka Ala | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce | opłacono |
22 | Łobodowska Gabriela | Siennica | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
23 | Rybak Kacper | Kłódzie | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany | opłacono |
24 | Bazak Adrian | Czerniejew | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | opłacono | |
25 | Strzaliński Bartłomiej | Skórzec | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
26 | Madej Gabriel | Mordy | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Szkoła Podstawowa w Mordach | opłacono |
27 | Tkaczyk Wiktor | Dąbrówka Ług | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
28 | Lipiński Aleksander | Żelków | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach | opłacono |
29 | Nawrocki Igor | Żelków | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług | opłacono |
30 | Nawrocka Hanna | Żelków | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług | opłacono |
31 | Dąbrowska Kalina | Dąbrówka Ług | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
32 | Płudowski Jakub | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | SP 4 Siedlce | opłacono |
33 | Teca Ewelina | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | opłacono | |
34 | Koper Patryk | Czachy | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Szkoła Podstawowa Domanice Kolonia | opłacono |
35 | Kruk Michał | Gołąbek | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | opłacono | |
36 | Rzewuska Klaudia | Dąbrówka-Ług | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
37 | Olszewski Adam | Żelków | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
38 | Pietrasik Marcin | Żelków | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
39 | Sawicki Olivier | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP 8 | opłacono |
40 | Rosa Wiktor | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
41 | TAJAK EMILIA | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP 8 | opłacono |
42 | marchel Nikola | Żelków | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
43 | marchel Szymon | Żelków | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
44 | chmielak Wiktoria | Żelków | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
45 | Szczepaniuk Krzysztof | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
46 | Turek Malwina | Skórzec | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
47 | Turek Liliana | Skórzec | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
48 | Niedziółka Mikołaj | Grabianów | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 11 | opłacono |
49 | Niedziółka Wiktoria | Grabianów | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 11 | opłacono |
50 | Płatkowski Mikołaj | Ozorów | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
51 | Jarocewicz Filip | Skórzec | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | gluks | opłacono |
52 | Pawlak Kacper | Dąbrówka-Ług | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
53 | Komor Iwo | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce | opłacono |
54 | strzałek kornelka | skórzec | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
55 | Krzyzińska Lena | Dąbrowka-Ług | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
56 | Kowalski Kacper | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
57 | Soszyński Filip | Stara Wieś | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
58 | Pernach Tymoteusz | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | GLUKS | opłacono |
59 | Cabaj Wiktor | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
60 | Biernacka Hania | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach | opłacono |
61 | Hołubiec Oskar | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach | opłacono |
62 | Radzka Amelia | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
63 | Soćko Martyna | Grabianów | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP nr 3 Siedlce | opłacono |
64 | Błachnio Franek | Nowe Iganie | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
65 | Błachnio Antek | Nowe Iganie | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Triathlon Siedlce Club | opłacono | |
66 | Błachnio Staś | Nowe Iganie | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Triathlon Siedlce Club | opłacono | |
67 | Serowiec Szymon | Żebrak | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie | opłacono |
68 | Rybak Maja | Kłódzie | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany | opłacono |
69 | Olszewski Adrian | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | TEAM 1431 | opłacono |
70 | Skorupka Krzysztof | Nowe Iganie | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
71 | Komorzycka Laura | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim | opłacono |
72 | Węgliński Paweł | Mińsk Mazowidcki | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | KS Barakuda | opłacono |
73 | Kaska Dawid | Wężyczyn | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
74 | Biernacki Tomek | Wólka Soseńska | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce | opłacono |
75 | Madej Oliwier | Mordy | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa w Mordach | opłacono |
76 | Madej Julian | Mordy | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa w Mordach | opłacono |
77 | Wojciechowska Lena | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
78 | Jakimiuk Martyna | Łosice | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Pędzące Ślimaki Łosice | opłacono |
79 | Zdun Natalka | Lublin | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP 4 Lublin | opłacono |
80 | Burchart Jakub | Dąbrówka Stany | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany | opłacono |
81 | Mikołajczuk Piotr | Gołąbek | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
82 | Kruk Katarzyna | Gołąbek | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
83 | Płudowski Patryk | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP 4 Siedlce | opłacono |
84 | Parafiński Ksawery | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w siedlcach | opłacono |
85 | Rzewuski Kamil | Dąbrówka-Ług | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
86 | Pietrasik Alicja | Żelków | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
87 | Rymuza Mateusz | Przygody | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa w Suchożebrach | opłacono |
88 | Jarek Zuzanna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | KS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki | opłacono |
89 | Szysz Michał | Platerów | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Platerów | opłacono |
90 | Lizak Oskar | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP nr 9 Siedlce | opłacono |
91 | JASTRZEBSKA Sylwia | Wisniew | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
92 | TAJAK TOMASZ | SIEDLCE | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP 8 | opłacono |
93 | Niedziółka Tymoteusz | Żelków Kolonia | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
94 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP 3 Siedlce | opłacono |
95 | Soszyński Hubert | Stara Wieś | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | opłacono | |
96 | Burgs Aleksandr | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Crossfit Siedlce | opłacono |
97 | Śluzek Wiktor | Wielgolas | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa im.Zawiszy Czarnego w Żakowie | opłacono |
98 | Celiński-Drozd Paweł | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Siedlcach | opłacono |
99 | Serowiec Sebastian | Żebrak | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie | opłacono |
100 | Komorzycka Julia | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim | opłacono |
Wyświetleń: 9649