Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skorupka Krzysztof Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
2 Teca Ewelina Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
3 Kruk Michał Gołąbek Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
4 GUZEK Zuzanna SKórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
5 Jarek Jakub Mińsk Mazowiecki Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
6 Mikołajczuk Piotr Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
7 Kruk Katarzyna Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
8 Kruk Małgorzata Gołąbek Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
9 strzałek kornelka skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
10 Soszyński Hubert Stara Wieś Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
11 Rosa Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
12 Soszyński Filip Stara Wieś Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
13 Bazak Adrian Czerniejew Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
14 Jastrzebski Krzysztof Wisniew Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
15 chmielak Amelia Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
16 Cabaj Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
17 Kaska Dawid Wężyczyn Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
18 Pawlak Kacper Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
19 Wojciechowska Lena Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
20 Pawlak Przemek Dąbrówka-Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
21 Burgs Aleksandr Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Crossfit Siedlce opłacono
22 Jarocewicz Filip Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m gluks opłacono
23 Pernach Tymoteusz Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m GLUKS opłacono
24 Szczypiorski Gabriel Kotuń Dzieci z przedszkoli - 100 m Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
25 Komor Tola Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
26 Komor Iwo Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
27 KOWIESKA Zosia Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
28 Strzaliński Ignacy Skórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
29 Strzaliński Bartłomiej Skórzec Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
30 Miezianko Hanna Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
31 Płatkowski Mikołaj Ozorów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
32 Krzyzińska Lena Dąbrowka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
33 Turek Malwina Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
34 Turek Liliana Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
35 Turek Wiktoria Skórzec Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
36 Węgliński Paweł Mińsk Mazowidcki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m KS Barakuda opłacono
37 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m KS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki opłacono
38 Litwiński Mikołaj Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach opłacono
39 Lipiński Aleksander Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach opłacono
40 Radzka Amelia Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
41 JASTRZEBSKA Sylwia Wisniew Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
42 Pernach Aleksandra Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m MP Nr3 Siedlce opłacono
43 Biernacki Tomek Wólka Soseńska Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce opłacono
44 Jakimiuk Martyna Łosice Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Pędzące Ślimaki Łosice opłacono
45 Szysz Michał Platerów Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Platerów opłacono
46 Szysz Amelia Platerów Dzieci z przedszkoli - 100 m Platerów opłacono
47 Olszewski Mikołaj Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług opłacono
48 Nawrocki Igor Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług opłacono
49 Nawrocka Hanna Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług opłacono
50 Śmiałowska Gabriela Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Kubusia Puchatka opłacono
51 Biernacka Ala Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce opłacono
52 Jarocewicz Mikołaj Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole przy SP nr 12 opłacono
53 Niedziółka Dominik Grabianów Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Wesołe Skrzaty opłacono
54 Szulawa Filip Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Żelków Kolonia opłacono
55 Kowalski Kacper Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
56 Łobodowska Gabriela Siennica Dzieci z przedszkoli - 100 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
57 Szczepaniuk Katarzyna Mińsk Mazowiecki Dzieci z przedszkoli - 100 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
58 Szczepaniuk Krzysztof Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
59 Babiński Michał Chorzów Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SMS Chorzów opłacono
60 Marciniak Szymon Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 3 Siedlce opłacono
61 Zdun Natalka Lublin Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Lublin opłacono
62 Płudowski Patryk Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Siedlce opłacono
63 Płudowski Jakub Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m SP 4 Siedlce opłacono
64 Stefaniuk Maciej Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 5 Siedlce opłacono
65 Teca Weronika Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 5 Siedlce opłacono
66 TAJAK TOMASZ SIEDLCE Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 8 opłacono
67 TAJAK EMILIA Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 8 opłacono
68 Sawicki Olivier Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 8 opłacono
69 Soćko Martyna Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP nr 3 Siedlce opłacono
70 Lizak Oskar Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP nr 9 Siedlce opłacono
71 Jastrzebski Bartosz Wisniew Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP w Wiśniewie opłacono
72 Burchart Jakub Dąbrówka Stany Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
73 Rybak Maja Kłódzie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
74 Rybak Kacper Kłódzie Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
75 Koper Patryk Czachy Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Domanice Kolonia opłacono
76 Śluzek Wiktor Wielgolas Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa im.Zawiszy Czarnego w Żakowie opłacono
77 Niedziółka Mikołaj Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
78 Niedziółka Wiktoria Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
79 Parafiński Ksawery Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 w siedlcach opłacono
80 Biernacka Hania Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
81 Hołubiec Oskar Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
82 ŚWIĘTOCHOWSKI MATEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
83 Komorzycka Laura Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
84 Komorzycka Julia Mińsk Mazowiecki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
85 Celiński-Drozd Paweł Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Nr 5 w Siedlcach opłacono
86 Serowiec Szymon Żebrak Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie opłacono
87 Serowiec Sebastian Żebrak Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie opłacono
88 Madej Oliwier Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
89 Madej Julian Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
90 Madej Gabriel Mordy Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
91 Rymuza Mateusz Przygody Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa w Suchożebrach opłacono
92 Biernat ALICJA WIELGOLAS Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELGOLESIE opłacono
93 Olszewski Adam Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
94 Pietrasik Marcin Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
95 Pietrasik Alicja Żelków Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
96 marchel Nikola Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
97 marchel Szymon Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
98 chmielak Wiktoria Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
99 Niedziółka Tymoteusz Żelków Kolonia Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
100 Niedziółka Seweryn Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono


Wyświetleń: 3973

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ