Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stefaniuk Maciej Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 5 Siedlce opłacono
2 Rzewuski Kamil Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
3 Rzewuski Dawid Dąbrówka-Ług Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
4 Rzewuska Klaudia Dąbrówka-Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
5 Parafiński Ksawery Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 w siedlcach opłacono
6 Kruk Michał Gołąbek Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
7 Koper Patryk Czachy Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Domanice Kolonia opłacono
8 Teca Ewelina Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
9 Teca Weronika Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 5 Siedlce opłacono
10 Płudowski Jakub Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m SP 4 Siedlce opłacono
11 Płudowski Patryk Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Siedlce opłacono
12 Kruk Małgorzata Gołąbek Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
13 Kruk Katarzyna Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
14 Mikołajczuk Piotr Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
15 Jastrzebski Bartosz Wisniew Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP w Wiśniewie opłacono
16 GUZEK Zuzanna SKórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
17 Dąbrowska Kalina Dąbrówka Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
18 Dąbrowski Dominik Dąbrówka Ług Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
19 Burchart Jakub Dąbrówka Stany Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
20 Nawrocka Hanna Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług opłacono
21 Nawrocki Igor Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług opłacono
22 Lipiński Aleksander Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach opłacono
23 Zdun Natalka Lublin Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Lublin opłacono
24 Dąbrowski Szymon Skórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
25 Tkaczyk Wiktor Dąbrówka Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
26 Jakimiuk Martyna Łosice Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Pędzące Ślimaki Łosice opłacono
27 Wojciechowska Lena Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
28 Madej Gabriel Mordy Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
29 Madej Julian Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
30 Madej Oliwier Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
31 Babiński Michał Chorzów Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SMS Chorzów opłacono
32 Biernacki Tomek Wólka Soseńska Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce opłacono
33 ŚWIĘTOCHOWSKI MATEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
34 Kaska Dawid Wężyczyn Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
35 Strzaliński Bartłomiej Skórzec Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
36 Strzaliński Ignacy Skórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
37 Węgliński Paweł Mińsk Mazowidcki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m KS Barakuda opłacono
38 Biernat ALICJA WIELGOLAS Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELGOLESIE opłacono
39 Bazak Adrian Czerniejew Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
40 Komorzycka Julia Mińsk Mazowiecki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
41 Komorzycka Laura Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
42 Skorupka Krzysztof Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
43 Olszewski Adrian Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m TEAM 1431 opłacono
44 Rybak Kacper Kłódzie Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
45 Rybak Maja Kłódzie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
46 Serowiec Sebastian Żebrak Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie opłacono
47 Serowiec Szymon Żebrak Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie opłacono
48 Błachnio Staś Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
49 Błachnio Antek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
50 Błachnio Franek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
51 Łobodowska Gabriela Siennica Dzieci z przedszkoli - 100 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
52 Celiński-Drozd Paweł Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Nr 5 w Siedlcach opłacono
53 Śluzek Wiktor Wielgolas Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa im.Zawiszy Czarnego w Żakowie opłacono
54 Soćko Martyna Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP nr 3 Siedlce opłacono
55 Radzka Amelia Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
56 Hołubiec Oskar Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
57 Biernacka Hania Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
58 Biernacka Ala Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce opłacono
59 Jarocewicz Mikołaj Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole przy SP nr 12 opłacono
60 Pernach Aleksandra Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m MP Nr3 Siedlce opłacono
61 Cabaj Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
62 Pernach Tymoteusz Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m GLUKS opłacono
63 Soszyński Filip Stara Wieś Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
64 Burgs Aleksandr Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Crossfit Siedlce opłacono
65 Soszyński Hubert Stara Wieś Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
66 Miezianko Hanna Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
67 Marciniak Szymon Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 3 Siedlce opłacono
68 Kowalski Kacper Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
69 Krzyzińska Lena Dąbrowka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
70 Szulawa Filip Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Żelków Kolonia opłacono
71 strzałek kornelka skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
72 KOWIESKA Zosia Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
73 Komor Iwo Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
74 Komor Tola Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
75 Pawlak Przemek Dąbrówka-Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
76 Pawlak Kacper Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
77 Jarocewicz Filip Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m gluks opłacono
78 Niedziółka Seweryn Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
79 Niedziółka Tymoteusz Żelków Kolonia Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
80 Roguska Julia Dąbrówka Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
81 Litwiński Mikołaj Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach opłacono
82 Płatkowski Mikołaj Ozorów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
83 Szczypiorski Gabriel Kotuń Dzieci z przedszkoli - 100 m Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
84 Niedziółka Dominik Grabianów Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Wesołe Skrzaty opłacono
85 Niedziółka Wiktoria Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
86 Niedziółka Mikołaj Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
87 Turek Wiktoria Skórzec Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
88 Turek Liliana Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
89 Turek Malwina Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
90 Szczepaniuk Krzysztof Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
91 Szczepaniuk Katarzyna Mińsk Mazowiecki Dzieci z przedszkoli - 100 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
92 chmielak Amelia Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
93 chmielak Wiktoria Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
94 marchel Szymon Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
95 marchel Nikola Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
96 TAJAK EMILIA Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 8 opłacono
97 TAJAK TOMASZ SIEDLCE Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 8 opłacono
98 Jastrzebski Krzysztof Wisniew Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
99 JASTRZEBSKA Sylwia Wisniew Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
100 Lizak Oskar Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP nr 9 Siedlce opłacono


Wyświetleń: 3946

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ