Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stefaniuk Maciej | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP 5 Siedlce | opłacono |
2 | Rzewuski Kamil | Dąbrówka-Ług | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
3 | Rzewuski Dawid | Dąbrówka-Ług | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
4 | Rzewuska Klaudia | Dąbrówka-Ług | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
5 | Kopczyk Julita | Nowaki | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | ||
6 | Parafiński Ksawery | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w siedlcach | opłacono |
7 | Kruk Michał | Gołąbek | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | opłacono | |
8 | Pawlusiewicz Alicja | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Sp 11 Siedlce | |
9 | Koper Patryk | Czachy | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Szkoła Podstawowa Domanice Kolonia | opłacono |
10 | Teca Ewelina | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | opłacono | |
11 | Teca Weronika | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP 5 Siedlce | opłacono |
12 | Płudowski Jakub | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | SP 4 Siedlce | opłacono |
13 | Płudowski Patryk | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP 4 Siedlce | opłacono |
14 | Gil Sebastian | Dąbrówka-Stany | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | ||
15 | Gil Antoni | Dąbrówka-Stany | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | ||
16 | Kruk Małgorzata | Gołąbek | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | opłacono | |
17 | Kruk Katarzyna | Gołąbek | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
18 | Mikołajczuk Piotr | Gołąbek | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
19 | Jastrzebski Bartosz | Wisniew | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP w Wiśniewie | opłacono |
20 | GUZEK Zuzanna | SKórzec | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | opłacono | |
21 | Dąbrowska Kalina | Dąbrówka Ług | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
22 | Dąbrowski Dominik | Dąbrówka Ług | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
23 | Burchart Jakub | Dąbrówka Stany | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany | opłacono |
24 | Nawrocka Hanna | Żelków | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług | opłacono |
25 | Nawrocki Igor | Żelków | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług | opłacono |
26 | Lipiński Aleksander | Żelków | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach | opłacono |
27 | Zdun Natalka | Lublin | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP 4 Lublin | opłacono |
28 | Dąbrowski Szymon | Skórzec | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
29 | Tkaczyk Wiktor | Dąbrówka Ług | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
30 | Jakimiuk Martyna | Łosice | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Pędzące Ślimaki Łosice | opłacono |
31 | Wojciechowska Lena | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
32 | Madej Gabriel | Mordy | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Szkoła Podstawowa w Mordach | opłacono |
33 | Madej Julian | Mordy | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa w Mordach | opłacono |
34 | Madej Oliwier | Mordy | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa w Mordach | opłacono |
35 | Babiński Michał | Chorzów | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SMS Chorzów | opłacono |
36 | Biernacki Tomek | Wólka Soseńska | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce | opłacono |
37 | ŚWIĘTOCHOWSKI MATEUSZ | MIŃSK MAZOWIECKI | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim | opłacono |
38 | Lipiński Dominik | Mordy | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | ||
39 | Kaska Dawid | Wężyczyn | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
40 | Strzaliński Bartłomiej | Skórzec | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
41 | Strzaliński Ignacy | Skórzec | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
42 | Węgliński Paweł | Mińsk Mazowidcki | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | KS Barakuda | opłacono |
43 | Biernat ALICJA | WIELGOLAS | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELGOLESIE | opłacono |
44 | Bazak Adrian | Czerniejew | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | opłacono | |
45 | Komorzycka Julia | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim | opłacono |
46 | Komorzycka Laura | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim | opłacono |
47 | Skorupka Krzysztof | Nowe Iganie | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
48 | Olszewski Adrian | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | TEAM 1431 | opłacono |
49 | Dąbrowski Filip | DĄBRÓWKA STANY | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany | |
50 | Rybak Kacper | Kłódzie | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany | opłacono |
51 | Rybak Maja | Kłódzie | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany | opłacono |
52 | Serowiec Sebastian | Żebrak | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie | opłacono |
53 | Serowiec Szymon | Żebrak | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie | opłacono |
54 | Błachnio Staś | Nowe Iganie | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Triathlon Siedlce Club | opłacono | |
55 | Błachnio Antek | Nowe Iganie | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Triathlon Siedlce Club | opłacono | |
56 | Błachnio Franek | Nowe Iganie | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
57 | Łobodowska Gabriela | Siennica | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
58 | Celiński-Drozd Paweł | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Siedlcach | opłacono |
59 | Śluzek Wiktor | Wielgolas | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa im.Zawiszy Czarnego w Żakowie | opłacono |
60 | Soćko Martyna | Grabianów | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | SP nr 3 Siedlce | opłacono |
61 | Radzka Amelia | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
62 | Hołubiec Oskar | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach | opłacono |
63 | Biernacka Hania | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach | opłacono |
64 | Biernacka Ala | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce | opłacono |
65 | Jarocewicz Mikołaj | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole przy SP nr 12 | opłacono |
66 | Pernach Aleksandra | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | MP Nr3 Siedlce | opłacono |
67 | Cabaj Wiktor | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
68 | Pernach Tymoteusz | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | GLUKS | opłacono |
69 | Soszyński Filip | Stara Wieś | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
70 | Burgs Aleksandr | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Crossfit Siedlce | opłacono |
71 | Soszyński Hubert | Stara Wieś | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | opłacono | |
72 | Miezianko Hanna | Żelków Kolonia | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
73 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | SP 3 Siedlce | opłacono |
74 | Sypiański Przemek | Przywory Duże | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | szkola podstawowa w Domanicach Kolonii | |
75 | Sypiański Szymon | Przywory Duże | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | szkola podstawowa w Domanicach Kolonii | |
76 | Kowalski Kacper | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
77 | Krzyzińska Lena | Dąbrowka-Ług | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
78 | Szulawa Filip | Żelków Kolonia | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole Żelków Kolonia | opłacono |
79 | strzałek kornelka | skórzec | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
80 | KOWIESKA Zosia | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce | opłacono |
81 | Komor Iwo | Siedlce | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce | opłacono |
82 | Komor Tola | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce | opłacono |
83 | Pawlak Przemek | Dąbrówka-Ług | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | opłacono | |
84 | Pawlak Kacper | Dąbrówka-Ług | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | opłacono | |
85 | Jarocewicz Filip | Skórzec | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | gluks | opłacono |
86 | Niedziółka Seweryn | Żelków Kolonia | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
87 | Niedziółka Tymoteusz | Żelków Kolonia | Polska | Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m | Szkoła Podstawowa Żelków | opłacono |
88 | Roguska Julia | Dąbrówka Ług | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu | opłacono |
89 | Litwiński Mikołaj | Siedlce | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach | opłacono |
90 | Płatkowski Mikołaj | Ozorów | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
91 | Szczypiorski Gabriel | Kotuń | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
92 | Niedziółka Dominik | Grabianów | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Przedszkole Wesołe Skrzaty | opłacono |
93 | Niedziółka Wiktoria | Grabianów | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 11 | opłacono |
94 | Niedziółka Mikołaj | Grabianów | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 11 | opłacono |
95 | Turek Wiktoria | Skórzec | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
96 | Turek Liliana | Skórzec | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
97 | Turek Malwina | Skórzec | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
98 | Szczepaniuk Krzysztof | Mińsk Mazowiecki | Polska | Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
99 | Szczepaniuk Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
100 | chmielak Amelia | Żelków | Polska | Dzieci z przedszkoli - 100 m | opłacono |
Wyświetleń: 9650