Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bursiewicz Filip | Białystok | Bangladesz | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono | |
2 | Półtorak Amelia | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line |
3 | Bursiewicz Zuzanna | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line |
4 | Leszczyński Filip | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line |
5 | Walesiuk Maksymilian | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line |
6 | Kalinowska Wiktoria | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line |
7 | Kalinowski Dawid | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line |
8 | Gołaszewska Iga | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
9 | Płoszczuk Mateusz | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
10 | Cimoszuk Jakub | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | APN Hattrick | opłacono on-line |
11 | CZYKWIN Mikołaj | BIELSK PODLASKI | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Rozbiegany Bielsk Podlaski | opłacono on-line |
12 | Sadowska Aleksandra | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | SP 45 Białystok | opłacono on-line |
13 | Sadowski Hubert | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | SP 45 Białystok | opłacono on-line |
14 | Śladowski Szymon | Turośń Kościelna | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Biegaczek Turośń Kościelna | opłacono on-line |
15 | Śladowski Michał | Turośń Kościelna | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Biegaczek Turośń Kościelna | opłacono on-line |
16 | Bursa Szymon | Turośń Kościelna | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Biegaczek Turośń Kościelna | opłacono on-line |
17 | Dajnowicz Jacek | Turośń Kościelna | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Biegaczek Turośń Kościelna | opłacono on-line |
18 | Jadczuk Tymoteusz | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |
19 | Dąbrowski Wojciech | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | SP 11 | opłacono on-line |
20 | Dąbrowski Szymon | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | SP 11 | opłacono on-line |
21 | Tomaszuk Krzysztof | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | APN Hattrick | opłacono on-line |
22 | Jabłoński Paweł | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | PS 26 | opłacono on-line |
23 | Falkowska Natalia | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |
24 | JURSKI NATANIEL | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |
25 | Orłowski Jan | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |
26 | NAZARUK JAKUB | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |
27 | Orzechowska Kinga | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |
28 | Udzielak NIKODEM | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Nikodem | opłacono on-line |
29 | Zujko Michał | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |
30 | Kraszewski Sebastian | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15242