Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | ||
2 | Kazberuk Jarosław | Wasilków | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |
3 | KONDRATOWICZ Grzegorz | GRÓDEK | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |
4 | Szczykowska Joanna | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
5 | Dziemiańczyk Aleksander | Kleszczele | Bangladesz | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | opłacono | |
6 | Terebun Szymon | Kleszczele | Belgia | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | opłacono | |
7 | Sacharczuk Artur | Grabówka | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |
8 | Dzienisik Michał | Grabówka | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |
9 | CZYKWIN Julian | BIELSK PODLASKI | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | Rozbiegany Bielsk Podlaski | opłacono on-line |
10 | Sagan Łukasz | Mrozy | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | GOSiR Mrozy | opłacono on-line |
11 | Karoliński Włodzimierz | Braniewo | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | VICTORIA Białystok | opłacono |
12 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | ||
13 | Noskowicz MAJA | KLESZCZELE | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | ORZEŁ KLESZCZELE | |
14 | Suchocki Adam | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |
15 | Czajkowski Krzysztof | Jasionówka | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |
16 | Pianka Krzysztof | Kleosin | Bangladesz | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Drużyna Konopielki | opłacono |
17 | grygoruk marek | bielsk podlaski | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Vege Runners | opłacono on-line |
18 | Nowik Piotr | Bialystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
19 | Sadowski Maciej | Bialystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |
20 | Malewicka-Wróblewska Lilia | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono | |
21 | Lewicka Magdalenka | Ostrowie | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
22 | Wszeborowski Michał | Ełk | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |
23 | Kupa Bartosz | Hajnówka | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Klub biegaczy JYSK | opłacono on-line |
24 | Trypuć - Kupa Ewa Trypuć - Kupa | Hajnówka | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Klub biegaczy JYSK | opłacono on-line |
25 | Sadowski Wojciech | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |
26 | Jańczak Paweł | Białystok | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | MKS Juvenia Białystok | opłacono |
27 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | opłacono |
28 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Masters Białystok | opłacono on-line |
29 | Kacperska Elżbieta | Dobrzyniewo Duże | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
30 | Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |
31 | Orzełowski Rafał | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
32 | Chrulska Joanna | Augustów | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
33 | Struk Piotr | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |
34 | Gołaszewska Emilia | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
35 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |
36 | Kozłow Włodzimierz | Bielsk Podlaski | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | ||
37 | Drużba Grzegorz | Hajnówka | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | 3T BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
38 | TEREBUN Gabriela | Bielsk Podlaski | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | opłacono | |
39 | Jelska Justyna | Wasilówka | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | KS Podlasie Białystok | |
40 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |
41 | Przestrzelski Paweł | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |
42 | Graużul Krzysztof | Gołdap | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Pracuję | opłacono on-line |
43 | Kosciuczyk Krzysztof | Augustów | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | MKSiK | opłacono on-line |
44 | Wacewicz Rafał | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | AikiRunners | opłacono on-line |
45 | Wiśniewska Joanna | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Białystok Biega TEAM | opłacono on-line |
46 | Demczuk Natalia | Białystok | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | MKS Juvenia Białystok | opłacono on-line |
47 | Pelczar Krzysztof | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Jeźdźcy Apokalipsy | opłacono on-line |
48 | Mazur-Korniłowicz Marta | Wasilków | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
49 | Moćkun Karolina | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | ||
50 | Rotmańska Iwona | Czarna białostocka | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
51 | Szczotka Matylda | Białystok | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | Sp29 | opłacono |
52 | Rzemieniecki Tomasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |
53 | Kakareko Barbara | Dobrzyniewo Fabryczne | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | |
54 | Moczydłowska Wiktoria | Zaścianki | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | ||
55 | Zysik Stanisław | Andrzejewo | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |
56 | HUBERT MAJA | KLESZCZELE | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | ||
57 | Dubij Albert | Ogrodniczki | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
58 | Modzelewski Łukasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |
59 | ANDREICHYK NATALLIA | GRODNO | Białoruś | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Grodnooblsport | opłacono |
60 | ANDREICHYK ALEH | GRODNO | Białoruś | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono | |
61 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
62 | Sękowski Adam | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | WTF?! Solo Team | opłacono on-line |
63 | KOPRAS CZAREK | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | AKTYWNIE W MIEŚCIE/#koprasrunteam | opłacono on-line |
64 | KARANOS Tadeusz | Hajnówka | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | RKB Hajnówka | opłacono |
65 | Waszkiewicz Ewelina | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | JägRunners | opłacono on-line |
66 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Maratonka | opłacono on-line |
67 | Okurowski Jerzy | Supraśl | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono | |
68 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
69 | Dackiewicz Kamila | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | JägRunners | opłacono on-line |
70 | Papiernik Maciek | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono on-line |
71 | Golonko Dariusz | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | MKS Juvenia Białystok | opłacono |
72 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |
73 | Supiński Adam | Protasy | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line |
74 | Mariankowska Agnieszka | Grabówka | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
75 | Augustyniak Anna | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
76 | Czemiel-Miękisz Marta | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
77 | Huścio Alek | Czarna Białostocka | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej | opłacono on-line |
78 | Piekut Bartosz | Hajnówka | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | SP 11 | opłacono on-line |
79 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | MKS Juvenia Białystok | opłacono |
80 | Pleskowicz Andrzej | Narew | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | NAREW | opłacono on-line |
81 | wozniak sebastian | CZARNA BIALOSTOCKA | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | farmer | opłacono on-line |
82 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | farmer | opłacono on-line |
83 | Mrozowska Maja | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
84 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Nadaktywni | opłacono on-line |
85 | Stepaniuk Anna | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
86 | FILONIK EDYTA | ŁAPY | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
87 | Klimiuk Małgorzataq | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
88 | Luczewska Wiktoria | Białystok | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | SP 11 | opłacono on-line |
89 | Popławska Ewa | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
90 | zieniewicz slawomir | Bialystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono | |
91 | Kowalczuk Magdalena | Siemiatycze | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
92 | Bielawiec Julita | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |
93 | Kochaniak Andrzej | Sowlany | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |
94 | Żabiuk Janusz | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |
95 | Kasjaniuk Julita | Bielsk Podlaski | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Rozbiegany Bielsk Podlaski | |
96 | Sawicki Stanisław | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line |
97 | Koziejko Stanisław | Białystok | Bangladesz | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Biegam dla Justysi | opłacono |
98 | Kużelewska Julia | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line |
99 | Bursiewicz Filip | Białystok | Bangladesz | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono | |
100 | Półtorak Amelia | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15241