Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T BIAŁYSTOK | |||||||||
1 | Drużba Grzegorz | Hajnówka | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | 3T BIAŁYSTOK | opłacono on-line | ||||
3T Białystok | |||||||||
2 | Półtorak Amelia | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
3 | Bursiewicz Zuzanna | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
4 | Leszczyński Filip | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
5 | Walesiuk Maksymilian | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
6 | Kalinowska Wiktoria | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
7 | Kalinowski Dawid | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
AKTYWNIE W MIEŚCIE/#koprasrunteam | |||||||||
8 | KOPRAS CZAREK | BIAŁYSTOK | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | AKTYWNIE W MIEŚCIE/#koprasrunteam | opłacono on-line | ||||
APN Hattrick | |||||||||
9 | Cimoszuk Jakub | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | APN Hattrick | opłacono on-line | ||||
10 | Tomaszuk Krzysztof | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | APN Hattrick | opłacono on-line | ||||
AikiRunners | |||||||||
11 | Wacewicz Rafał | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | AikiRunners | opłacono on-line | ||||
BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | |||||||||
12 | Szczykowska Joanna | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | ||||
13 | Orzełowski Rafał | Białystok | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | ||||
14 | Gołaszewska Emilia | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | ||||
15 | Kakareko Barbara | Dobrzyniewo Fabryczne | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | |||||
16 | Dubij Albert | Ogrodniczki | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | ||||
17 | Klimiuk Małgorzataq | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | ||||
18 | Kużelewska Julia | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | ||||
19 | Mroczek Aleksandra | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | |||||
20 | Gołaszewski Damian | Białystok | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | ||||
21 | Gołaszewska Iga | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | ||||
22 | Grześ Darek | BIAŁYSTOK | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | ||||
23 | Jadczuk Tomasz | BIAŁYSTOK | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | ||||
24 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | ||||
25 | Kraszewska Milena | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono on-line | ||||
Bialostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
26 | Nowik Piotr | Bialystok | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
27 | Bartoszewicz Jan | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
28 | Płoszczuk Mateusz | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
29 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
30 | Kierzkowski Marcin | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
31 | Średziński Bartłomiej | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
Białystok Biega TEAM | |||||||||
32 | Wiśniewska Joanna | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Białystok Biega TEAM | opłacono on-line | ||||
Biegaczek Turośń Kościelna | |||||||||
33 | Śladowski Szymon | Turośń Kościelna | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Biegaczek Turośń Kościelna | opłacono on-line | ||||
34 | Śladowski Michał | Turośń Kościelna | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Biegaczek Turośń Kościelna | opłacono on-line | ||||
35 | Bursa Szymon | Turośń Kościelna | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Biegaczek Turośń Kościelna | opłacono on-line | ||||
36 | Dajnowicz Jacek | Turośń Kościelna | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Biegaczek Turośń Kościelna | opłacono on-line | ||||
Biegam dla Justysi | |||||||||
37 | Koziejko Stanisław | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Biegam dla Justysi | opłacono | ||||
Drużyna Konopielki | |||||||||
38 | Pianka Krzysztof | Kleosin | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Drużyna Konopielki | opłacono | ||||
GOSiR Mrozy | |||||||||
39 | Sagan Łukasz | Mrozy | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | GOSiR Mrozy | opłacono on-line | ||||
Grodnooblsport | |||||||||
40 | ANDREICHYK NATALLIA | GRODNO | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Grodnooblsport | opłacono | ||||
Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||||||
41 | Sapieha Anna | Czarna Białostocka | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line | ||||
Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||||||
42 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line | ||||
43 | Ołdytowska Elżbieta | CZARNA BIAŁOSTOCKA | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line | ||||
44 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line | ||||
45 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna Białostocka | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line | ||||
Grupa Szalonych Rowerzystów | |||||||||
46 | Papiernik Maciek | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono on-line | ||||
Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | |||||||||
47 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | opłacono | ||||
Jeźdźcy Apokalipsy | |||||||||
48 | Pelczar Krzysztof | Białystok | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Jeźdźcy Apokalipsy | opłacono on-line | ||||
JägRunners | |||||||||
49 | Waszkiewicz Ewelina | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | JägRunners | opłacono on-line | ||||
50 | Dackiewicz Kamila | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | JägRunners | opłacono on-line | ||||
KS Podlasie Białystok | |||||||||
51 | Jelska Justyna | Wasilówka | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | KS Podlasie Białystok | |||||
Klub biegaczy JYSK | |||||||||
52 | Kupa Bartosz | Hajnówka | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Klub biegaczy JYSK | opłacono on-line | ||||
53 | Trypuć - Kupa Ewa Trypuć - Kupa | Hajnówka | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Klub biegaczy JYSK | opłacono on-line | ||||
MKS Juvenia Białystok | |||||||||
54 | Jańczak Paweł | Białystok | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | MKS Juvenia Białystok | opłacono | ||||
55 | Demczuk Natalia | Białystok | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | MKS Juvenia Białystok | opłacono on-line | ||||
56 | Golonko Dariusz | Białystok | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | MKS Juvenia Białystok | opłacono | ||||
57 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | MKS Juvenia Białystok | opłacono | ||||
58 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | MKS Juvenia Białystok | opłacono | ||||
MKSiK | |||||||||
59 | Kosciuczyk Krzysztof | Augustów | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | MKSiK | opłacono on-line | ||||
MORAWSKI TEAM | |||||||||
60 | Morawski Jacek | Białystok | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | MORAWSKI TEAM | opłacono on-line | ||||
Maratonka | |||||||||
61 | Czopek Jaroslaw | EŁK | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Maratonka | opłacono on-line | ||||
Masters Białystok | |||||||||
62 | szewczak andrzej | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Masters Białystok | opłacono on-line | ||||
NAREW | |||||||||
63 | Pleskowicz Andrzej | Narew | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | NAREW | opłacono on-line | ||||
Nadaktywni | |||||||||
64 | Puciłowski Mirosław | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Nadaktywni | opłacono on-line | ||||
Nadaktywni / Szala Coach | |||||||||
65 | Zujko Kinga | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Nadaktywni / Szala Coach | |||||
Nikodem | |||||||||
66 | Udzielak NIKODEM | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Nikodem | opłacono on-line | ||||
ORZEŁ KLESZCZELE | |||||||||
67 | Noskowicz MAJA | KLESZCZELE | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | ORZEŁ KLESZCZELE | |||||
PS 26 | |||||||||
68 | Jabłoński Paweł | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | PS 26 | opłacono on-line | ||||
Pracuję | |||||||||
69 | Graużul Krzysztof | Gołdap | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Pracuję | opłacono on-line | ||||
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
70 | Supiński Adam | Protasy | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line | ||||
71 | Sawicki Stanisław | BIAŁYSTOK | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line | ||||
RKB Hajnówka | |||||||||
72 | KARANOS Tadeusz | Hajnówka | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | RKB Hajnówka | opłacono | ||||
Rozbiegany Bielsk Podlaski | |||||||||
73 | CZYKWIN Julian | BIELSK PODLASKI | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | Rozbiegany Bielsk Podlaski | opłacono on-line | ||||
74 | Kasjaniuk Julita | Bielsk Podlaski | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Rozbiegany Bielsk Podlaski | |||||
75 | CZYKWIN Mikołaj | BIELSK PODLASKI | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | Rozbiegany Bielsk Podlaski | opłacono on-line | ||||
76 | Czykwin Jerzy | Bielsk Podlaski | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Rozbiegany Bielsk Podlaski | opłacono on-line | ||||
SP 11 | |||||||||
77 | Piekut Bartosz | Hajnówka | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | SP 11 | opłacono on-line | ||||
78 | Luczewska Wiktoria | Białystok | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | SP 11 | opłacono on-line | ||||
79 | Dąbrowski Wojciech | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | SP 11 | opłacono on-line | ||||
80 | Dąbrowski Szymon | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | SP 11 | opłacono on-line | ||||
SP 45 Białystok | |||||||||
81 | Sadowska Aleksandra | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | SP 45 Białystok | opłacono on-line | ||||
82 | Sadowski Hubert | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | SP 45 Białystok | opłacono on-line | ||||
SP 47 | |||||||||
83 | Klimowska Amelia | Białystok | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | SP 47 | opłacono on-line | ||||
Sp29 | |||||||||
84 | Szczotka Matylda | Białystok | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | Sp29 | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej | |||||||||
85 | Huścio Alek | Czarna Białostocka | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej | opłacono on-line | ||||
TataBiega | |||||||||
86 | Ignaczuk Tomasz | Zambrów | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | TataBiega | opłacono on-line | ||||
VICTORIA Białystok | |||||||||
87 | Karoliński Włodzimierz | Braniewo | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | VICTORIA Białystok | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
88 | grygoruk marek | bielsk podlaski | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Vege Runners | opłacono on-line | ||||
WTF?! Solo Team | |||||||||
89 | Sękowski Adam | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | WTF?! Solo Team | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
90 | Zalewski Dariusz | Białystok | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | ||||||
91 | Kazberuk Jarosław | Wasilków | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |||||
92 | KONDRATOWICZ Grzegorz | GRÓDEK | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |||||
93 | Dziemiańczyk Aleksander | Kleszczele | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | opłacono | |||||
94 | Terebun Szymon | Kleszczele | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | opłacono | |||||
95 | Sacharczuk Artur | Grabówka | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |||||
96 | Dzienisik Michał | Grabówka | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |||||
97 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | ||||||
98 | Suchocki Adam | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
99 | Czajkowski Krzysztof | Jasionówka | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |||||
100 | Sadowski Maciej | Bialystok | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |||||
101 | Malewicka-Wróblewska Lilia | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono | |||||
102 | Lewicka Magdalenka | Ostrowie | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
103 | Wszeborowski Michał | Ełk | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
104 | Sadowski Wojciech | Białystok | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |||||
105 | Kacperska Elżbieta | Dobrzyniewo Duże | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
106 | Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
107 | Chrulska Joanna | Augustów | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
108 | Struk Piotr | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
109 | Krasowski Damian | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
110 | Kozłow Włodzimierz | Bielsk Podlaski | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | ||||||
111 | TEREBUN Gabriela | Bielsk Podlaski | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | opłacono | |||||
112 | Sztabinski Wojciech | Frącki | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
113 | Przestrzelski Paweł | Białystok | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |||||
114 | Mazur-Korniłowicz Marta | Wasilków | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
115 | Moćkun Karolina | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | ||||||
116 | Rotmańska Iwona | Czarna białostocka | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
117 | Rzemieniecki Tomasz | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
118 | Moczydłowska Wiktoria | Zaścianki | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | ||||||
119 | Zysik Stanisław | Andrzejewo | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
120 | HUBERT MAJA | KLESZCZELE | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | ||||||
121 | Modzelewski Łukasz | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
122 | ANDREICHYK ALEH | GRODNO | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono | |||||
123 | Okurowski Jerzy | Supraśl | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono | |||||
124 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
125 | Pogorzelski Kamil | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
126 | Mariankowska Agnieszka | Grabówka | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
127 | Augustyniak Anna | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
128 | Czemiel-Miękisz Marta | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
129 | Mrozowska Maja | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
130 | Stepaniuk Anna | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
131 | FILONIK EDYTA | ŁAPY | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
132 | Popławska Ewa | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
133 | zieniewicz slawomir | Bialystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono | |||||
134 | Kowalczuk Magdalena | Siemiatycze | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
135 | Bielawiec Julita | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
136 | Kochaniak Andrzej | Sowlany | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
137 | Żabiuk Janusz | Białystok | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |||||
138 | Bursiewicz Filip | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono | |||||
139 | Stefański Przemysław | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
140 | Kaczynski Alek | Łapy | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono on-line | |||||
141 | Wilkowski Jarosław | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
142 | Szumowski Jędrzej | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono | |||||
143 | Szumowski Andrzej | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
144 | Jadczuk Tymoteusz | BIAŁYSTOK | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |||||
145 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
146 | Falkowska Natalia | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |||||
147 | Falkowski Marek | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
148 | JURSKI NATANIEL | BIAŁYSTOK | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |||||
149 | Dańko Błażej | BIAŁYSTOK | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
150 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | opłacono | |||||
151 | Orłowski Jan | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |||||
152 | NAZARUK JAKUB | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |||||
153 | Orzechowska Kinga | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |||||
154 | Gintowt Jerzy | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono | |||||
155 | Gintowt Aleksandra | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
156 | Szafraniec Dagmara | Białystok | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | ||||||
157 | Zawistowski Łukasz | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
158 | Błażewicz Dariusz | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
159 | Petelczyc Piotr | Kleosin | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
160 | Sokół Przemysław | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
161 | Zujko Michał | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |||||
162 | Kraszewski Sebastian | Białystok | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | opłacono on-line | |||||
163 | Wierzba Elżbieta | Osowicze | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | opłacono on-line | |||||
164 | Klimowski Grzegorz | Białystok | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
165 | Kozioł Piotr | Porosły | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | opłacono on-line | |||||
farmer | |||||||||
166 | wozniak sebastian | CZARNA BIALOSTOCKA | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | farmer | opłacono on-line | ||||
167 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | farmer | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15229