Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 Baza Lotnictwa Taktycznego | |||||||||
1 | Melka Krzysztof | Gościszewo | 10 km | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono BM | ||||
2 | Mystek Artur | Malbork | 10 km | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | |||||
3 | Dobrowolski Kamil | Malbork | 10 km | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono BM | ||||
22 blt | |||||||||
4 | Groszkowski Marcin | Malbork | 10 km | 22 blt | opłacono BM | ||||
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | |||||||||
5 | Majer Grzegorz | Malbork | 10 km | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono BM | ||||
22.BLT | |||||||||
6 | GUZ Robert | Tczew | 10 km | 22.BLT | opłacono BM | ||||
ABiC Jabłonowo Pomorskie | |||||||||
7 | Makowska Danuta | Jabłonowo Pomorskie | 10 km | ABiC Jabłonowo Pomorskie | opłacono BM | ||||
8 | Broda Szymon | Jabłonowo Pomorskie | 10 km | ABiC Jabłonowo Pomorskie | opłacono BM | ||||
Active Malbork | |||||||||
9 | Sławecki Wojtek | Malbork | 10 km | Active Malbork | opłacono BM | ||||
Akademia Biegania Grudziądz | |||||||||
10 | tobolska grażyna | Grudziądz | 10 km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono BM | ||||
Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni | |||||||||
11 | Waśniewski Mateusz | Malbork | 10 km | Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono BM | ||||
BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
12 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | 10 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM | ||||
13 | Bieszke Artur | MALBORK | 10 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM | ||||
Beztlenowi Malbork | |||||||||
14 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | 10 km | Beztlenowi Malbork | opłacono BM | ||||
15 | Pikała Karol | Malbork | 10 km | Beztlenowi Malbork | opłacono BM | ||||
Beztlenowi Malbork/ Grupa Kolarska Malbork | |||||||||
16 | Dziwosz Paweł | Malbork | 10 km | Beztlenowi Malbork/ Grupa Kolarska Malbork | opłacono BM | ||||
Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork | |||||||||
17 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | 10 km | Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork | opłacono BM | ||||
Biegacze Wolności | |||||||||
18 | Pepliński Marek | Elbląg | 10 km | Biegacze Wolności | opłacono | ||||
Biegajacy Tczew | |||||||||
19 | Maj Izabela | Tczew | 10 km | Biegajacy Tczew | opłacono BM | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
20 | Maj Darek | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono BM | ||||
21 | DWORSKI Sławomir | TCZEW | 10 km | Biegający Tczew | opłacono BM | ||||
22 | Dywelski Mirosław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono BM | ||||
23 | Waruszewski Karol | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono BM | ||||
24 | Kruszyńska Barbara | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono BM | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
25 | Tobiańska Hanna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono BM | ||||
26 | Tobiański Tomasz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono BM | ||||
Biegiem ku marzeniom | |||||||||
27 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | 10 km | Biegiem ku marzeniom | opłacono BM | ||||
BluMarianTeam | |||||||||
28 | Nowicka Beata | Nowa Wieś Malborska | 10 km | BluMarianTeam | opłacono BM | ||||
29 | Nowicki Michał | Nowa Wieś Malborska | 10 km | BluMarianTeam | opłacono BM | ||||
DawnyMalbork.pl | |||||||||
30 | Piszczewiat Zenon | Malbork | 10 km | DawnyMalbork.pl | opłacono BM | ||||
Delfin Run Grudziądz | |||||||||
31 | Żuchowski Grzegorz | Grudziądz | 10 km | Delfin Run Grudziądz | opłacono BM | ||||
Drużyna pierścienia | |||||||||
32 | Stolarów Agnieszka | Malbork | 10 km | Drużyna pierścienia | opłacono BM | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
33 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono BM | ||||
First Malbork Team | |||||||||
34 | Bieńkowski Dawid | Malbork | 10 km | First Malbork Team | opłacono | ||||
Florian Chojnice PKP Cargo Gdynia | |||||||||
35 | Hartuna zenon | Piece | 10 km | Florian Chojnice PKP Cargo Gdynia | |||||
Formex | |||||||||
36 | Formella Sławomir | Kościerzyna | 10 km | Formex | opłacono BM | ||||
GODLEWSKI RUNNERS | |||||||||
37 | Baranowski Piotr | Nowa Wieś Malborska | 10 km | GODLEWSKI RUNNERS | opłacono BM | ||||
GODLEWSKI RUNNERS/22 BLT | |||||||||
38 | Szymkowiak Paweł | Malbork | 10 km | GODLEWSKI RUNNERS/22 BLT | opłacono BM | ||||
GRUPA LOTOS | |||||||||
39 | Wieliński Jacek | Gdańsk | 10 km | GRUPA LOTOS | opłacono BM | ||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
40 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | 10 km | GRUPA MALBORK | opłacono BM | ||||
41 | Barnaś Krzysztof | Malbork | 10 km | GRUPA MALBORK | opłacono BM | ||||
42 | Jakusik Jacek | Malbork | 10 km | GRUPA MALBORK | opłacono BM | ||||
43 | Barnaś Krzysztof | Malbork | 10 km | GRUPA MALBORK | |||||
44 | Tur Marcin | Malbork | 10 km | GRUPA MALBORK | opłacono BM | ||||
45 | Masys Agnieszka | Malbork | 10 km | GRUPA MALBORK | opłacono BM | ||||
GRUPA MALBORK / 22BLT | |||||||||
46 | Kumkowski Łukasz | Malbork | 10 km | GRUPA MALBORK / 22BLT | opłacono BM | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
47 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
48 | Grzelak Robert | Gardeja | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
49 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
Godlewski Runners | |||||||||
50 | godlewski łukasz | malbork | 10 km | Godlewski Runners | opłacono BM | ||||
Grudziądz | |||||||||
51 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | 10 km | Grudziądz | opłacono BM | ||||
52 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | 10 km | Grudziądz | opłacono BM | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
53 | Barnaś Agata | Malbork | 10 km | Grupa Malbork | opłacono BM | ||||
54 | Molenda Tomasz | Malbork | 10 km | Grupa Malbork | opłacono BM | ||||
55 | Dylert Arkadiusz | Malbork | 10 km | Grupa Malbork | opłacono BM | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
56 | Nowakowski Wojciech | Malbork | 10 km | Grupa Malbork | opłacono BM | ||||
Grupa Malbork / Malborskie Morsy | |||||||||
57 | Kosianowska Monika | Malbork | 10 km | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | opłacono BM | ||||
I LO Malbork | |||||||||
58 | Wądołowski Przemysław | Malbork | 10 km | I LO Malbork | opłacono BM | ||||
JAtrenuje | |||||||||
59 | Pawełczak Karolina | Gdynia | 10 km | JAtrenuje | opłacono BM | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
60 | Klin Anna | Skórcz | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
KS VICTORIA SZTUM | |||||||||
61 | Kopij Maciej | Sztum | 10 km | KS VICTORIA SZTUM | opłacono BM | ||||
KUJAWSCY RUNNERS | |||||||||
62 | Budzińska Karolina | Banino | 10 km | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono BM | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
63 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM | ||||
64 | JANIK Roman | KWIDZYN | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
65 | Pytlos Małgorzata | Kwidzyn | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM | ||||
Kamionka Biega | |||||||||
66 | Stachurski Mariuaz | Kwidzyn | 10 km | Kamionka Biega | opłacono BM | ||||
Kazik w biegu | |||||||||
67 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | 10 km | Kazik w biegu | opłacono BM | ||||
Klima Team | |||||||||
68 | Poros Maciej | Pabianice | 10 km | Klima Team | opłacono BM | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
69 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono BM | ||||
70 | Waśniewski Edward | Pelplin | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono BM | ||||
71 | Mokwiński Czesław | Pelplin | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono BM | ||||
Kujawscy runners | |||||||||
72 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | 10 km | Kujawscy runners | opłacono BM | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
73 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM | ||||
74 | Piotrowski Lech | Sztum | 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
75 | Giembicki Jan | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
76 | Cebula Bogdan | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
77 | Rozenberg Sławomir | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
78 | Treć Leon | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
79 | Pepliński Grzegorz | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
80 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
Lacroix Electronics Team | |||||||||
81 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | 10 km | Lacroix Electronics Team | opłacono BM | ||||
Lechia Gdańsk Malbork | |||||||||
82 | Lewczuk Rafał | Malbork | 10 km | Lechia Gdańsk Malbork | |||||
Lotos Running Team | |||||||||
83 | Babciak Roman | Nowy Staw | 10 km | Lotos Running Team | |||||
Malbork Biega | |||||||||
84 | Tołkacz Wojciech | Malbork | 10 km | Malbork Biega | opłacono BM | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
85 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono BM | ||||
Marcopol Run | |||||||||
86 | Pałka Stanisław | Gdańsk | 10 km | Marcopol Run | opłacono BM | ||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
87 | Simiński Mariusz | Grudziądz | 10 km | Morsy z Grudziądza | opłacono BM | ||||
Mrożonki Malbork | |||||||||
88 | Hołub Tomasz | Malbork | 10 km | Mrożonki Malbork | opłacono BM | ||||
89 | Włodarczyk Paulina | Malbork | 10 km | Mrożonki Malbork | opłacono BM | ||||
Muzeum Zamkowe Malbork | |||||||||
90 | Partyka Robert | Malbork | 10 km | Muzeum Zamkowe Malbork | opłacono BM | ||||
NYBORG-MAWENT | |||||||||
91 | Suski Karol | Malbork | 10 km | NYBORG-MAWENT | opłacono BM | ||||
New Village Team #Świry | |||||||||
92 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | 10 km | New Village Team #Świry | opłacono BM | ||||
Niezrzeszona | |||||||||
93 | Wielińska Zofia | Gdańsk | 10 km | Niezrzeszona | opłacono BM | ||||
94 | Ciszkiewicz Natalia | Malbork | 10 km | Niezrzeszona | opłacono BM | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
95 | Bławat Łukasz | Nowy Staw | 10 km | Nowy Staw Biega | opłacono BM | ||||
96 | Dzwonkowski Mariusz | Dębina | 10 km | Nowy Staw Biega | opłacono BM | ||||
97 | Sawicka Urszula | Dębina | 10 km | Nowy Staw Biega | opłacono BM | ||||
Nowy Staw Biega, Golden team | |||||||||
98 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | 10 km | Nowy Staw Biega, Golden team | opłacono BM | ||||
Nyborg-Mawent | |||||||||
99 | Naumczyk Tomasz | Malbork | 10 km | Nyborg-Mawent | opłacono BM | ||||
Piękni i Bestie | |||||||||
100 | Gitner Marcin | Gdynia | 10 km | Piękni i Bestie | opłacono BM | ||||
Przebiegli Unisław i Okolice | |||||||||
101 | Brzozowska Iwona | Unisław | 10 km | Przebiegli Unisław i Okolice | opłacono BM | ||||
ROCK70RUNNER | |||||||||
102 | Urban Henryk | Kwidzyn | 10 km | ROCK70RUNNER | opłacono BM | ||||
Real-na Gwiazdeczka | |||||||||
103 | Dudziak Mateusz | Tczew | 10 km | Real-na Gwiazdeczka | opłacono BM | ||||
SG | |||||||||
104 | Błaszczykiewicz Łukasz | Malbork | 10 km | SG | opłacono BM | ||||
SKL FILIPPIDES | |||||||||
105 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | 10 km | SKL FILIPPIDES | opłacono BM | ||||
SP 8 | |||||||||
106 | Markowska Anna | Grudziądz | 10 km | SP 8 | opłacono BM | ||||
SP 8 Grudziądz | |||||||||
107 | DULSKI Tadeusz DULSKI | Grudziądz | 10 km | SP 8 Grudziądz | opłacono BM | ||||
STREFA RUCHU multisport | |||||||||
108 | Rumińska Katarzyna | Malbork | 10 km | STREFA RUCHU multisport | opłacono BM | ||||
Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |||||||||
109 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | 10 km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |||||
TEAM KARAŚ ELBLĄG | |||||||||
110 | JABŁONOWSKI WOJCIECH | ELBLĄG | 10 km | TEAM KARAŚ ELBLĄG | opłacono BM | ||||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
111 | Daniel Kacper | Karpiny | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
112 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono BM | ||||
Traktor Team gmina Kwidzyn | |||||||||
113 | Wylk Magdalena | Kwidzyn | 10 km | Traktor Team gmina Kwidzyn | |||||
Waniewski Coaching | |||||||||
114 | GŁĄB ANDRZEJ | Malbork | 10 km | Waniewski Coaching | opłacono BM | ||||
115 | Wąsik Małgorzata | Malbork | 10 km | Waniewski Coaching | opłacono BM | ||||
Wierny Polsce | |||||||||
116 | Niedźwiecki Marcin | Malbork | 10 km | Wierny Polsce | opłacono BM | ||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
117 | ORNOWSKI ZBIGNIEW | GRUDZIĄDZ | 10 km | Wtorkowy Trening | opłacono BM | ||||
Wymiatacze | |||||||||
118 | Obojska Monika | Kwidzyn | 10 km | Wymiatacze | opłacono BM | ||||
Zabiegane Dwie | |||||||||
119 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | 10 km | Zabiegane Dwie | opłacono BM | ||||
120 | Dalke Jowita | Gdańsk | 10 km | Zabiegane Dwie | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
121 | Sadowska Aneta | Sztum | 10 km | ||||||
122 | Formella Karol | Grabowska Huta | 10 km | opłacono BM | |||||
123 | Kowalewski Michał Kowalewski | Sztum | 10 km | opłacono BM | |||||
124 | Skalski Adam Skalski | Dąbrówka | 10 km | opłacono BM | |||||
125 | Gibas Przemysław | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
126 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | 10 km | opłacono BM | |||||
127 | Fierek Bernadeta Fierek | Tuchola | 10 km | opłacono BM | |||||
128 | Gałązka Krzysztof | MALBORK | 10 km | opłacono BM | |||||
129 | Łapiński Tomek | Gdańsk | 10 km | opłacono BM | |||||
130 | Wierzbicki Jakub | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
131 | Ziemba Karolina | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
132 | Guz Szymon | Tczew | 10 km | opłacono BM | |||||
133 | Czarnecki Piotr | Gdańsk | 10 km | opłacono BM | |||||
134 | Zinka Maciej | Łubiana | 10 km | opłacono BM | |||||
135 | Jaskot Piotr | Gościszewo | 10 km | opłacono BM | |||||
136 | Jobson Gary | Lingfield | 10 km | opłacono BM | |||||
137 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | 10 km | opłacono BM | |||||
138 | Grabowski Damian | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
139 | Jankowska Beata | Stare Pole | 10 km | ||||||
140 | Dęga Lidia | Tralewo | 10 km | opłacono BM | |||||
141 | Chojnacki Krzysztof | KWIDZYN | 10 km | opłacono BM | |||||
142 | Dembczyński Piotr | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
143 | Dubiel Piotr | Gniszewo | 10 km | ||||||
144 | Czop Justyna | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
145 | Czop Wiesław | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
146 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | 10 km | opłacono BM | |||||
147 | Skowroński Andrzej | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
148 | Kulik Tomasz | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
149 | Cieslik-Wolski Bartosz | Łódź | 10 km | opłacono BM | |||||
150 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
151 | Nowicka Agnieszka | Malbork | 10 km | ||||||
152 | Szydłowski Cezary | Stare Pole | 10 km | opłacono BM | |||||
153 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | 10 km | ||||||
154 | Matysiak Krzysztof | Sękocin Stary | 10 km | ||||||
155 | Sieniek Krzysztof | Licze | 10 km | opłacono BM | |||||
156 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | 10 km | opłacono BM | |||||
157 | JANIA JANUSZ | Rotmanka | 10 km | opłacono BM | |||||
158 | Rumkowski Piotr | Gdynia | 10 km | opłacono BM | |||||
159 | Grzegorzewski Marcin | Otłowiec | 10 km | opłacono BM | |||||
160 | Ziobro Iga | Grudziądz | 10 km | opłacono BM | |||||
161 | Ostrowska Paulina | Goryń | 10 km | opłacono BM | |||||
162 | Błaszczyk Błaszczyk | Malbork | 10 km | ||||||
163 | Bartosz Grzegorz Bartosz | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
164 | Stosik Artur | Pączewo | 10 km | opłacono BM | |||||
165 | Podlasinska Dorota | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
166 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | 10 km | opłacono BM | |||||
167 | Konopka Piotr | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
168 | Angowska Magdalena | Torun | 10 km | opłacono BM | |||||
169 | Jędraszak Piotr | Września | 10 km | opłacono BM | |||||
170 | Mirski Maciej | Warszawa | 10 km | opłacono BM | |||||
171 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 10 km | opłacono BM | |||||
172 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
173 | Rudzki Adam | Sztum | 10 km | opłacono BM | |||||
174 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | 10 km | ||||||
175 | Sobieś Alina | Gardeja | 10 km | opłacono BM | |||||
176 | Baczewski Robert | Tczew | 10 km | opłacono BM | |||||
177 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 10 km | opłacono BM | |||||
178 | Justa Beata | Gniew | 10 km | opłacono BM | |||||
179 | Ziobro Joanna | Grudziądz | 10 km | opłacono BM | |||||
180 | Szrek Krzysztof | Szczecin | 10 km | opłacono BM | |||||
181 | Tyburska Aniela | Sztum | 10 km | opłacono BM | |||||
182 | Kotlenga Monika | Iława | 10 km | opłacono BM | |||||
183 | Kotlenga Przemysław | Iława | 10 km | opłacono BM | |||||
184 | Dąbrowski Edmund | Grudziądz | 10 km | opłacono BM | |||||
185 | Obojski Przemyslaw | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
186 | Pytlos Łukasz | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
187 | Leszczyński Tomasz | Sztum | 10 km | opłacono BM | |||||
188 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | 10 km | opłacono BM | |||||
189 | Kozłowski Patryk | Malbork | 10 km | ||||||
190 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | 10 km | opłacono BM | |||||
191 | Zygajdowska Joanna | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
192 | Zygajdowski Kazimierz | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
193 | Powarzyński Michał | Człuchów | 10 km | opłacono BM | |||||
194 | Dziweńka Beata | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
195 | PROKOPOWICZ ROMUALD | ELBLĄG | 10 km | opłacono BM | |||||
196 | Gryglewski Kacper | Miłoradz | 10 km | opłacono BM | |||||
197 | KOZŁOWSKA ANNA | MALBORK | 10 km | opłacono BM | |||||
198 | Kozłowski Dariusz | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
199 | Wąsik Grzegorz | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
200 | Wójcicki Rafał | Elbląg | 10 km | opłacono BM | |||||
201 | Rybczyński Andrzej | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
202 | Krygowski Tomasz | Tuchola | 10 km | opłacono BM | |||||
203 | Kwidziński Cezary | Pelplin | 10 km | opłacono BM | |||||
204 | Płosiński Karol | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
205 | SZCZEPAŃSKI WOJCIECH | MALBORK | 10 km | opłacono BM | |||||
206 | Łucki Mirosław | Grudziądz | 10 km | opłacono BM | |||||
207 | Łucka Anna | Grudziądz | 10 km | opłacono BM | |||||
208 | Farysej Tomasz | Nowa Wieś Malborska | 10 km | opłacono BM | |||||
209 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | 10 km | opłacono BM | |||||
210 | Klimczewski Mirosław | Malbork | 10 km | ||||||
211 | Kosecka Aleksandra | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
212 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | 10 km | opłacono BM | |||||
213 | Krakówka Grzegorz | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
214 | Potorski Zbigniew | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
215 | MAŁKIŃSKI JÓZEF | BYDGOSZCZ | 10 km | opłacono BM | |||||
216 | Tomiczek Miroslav | Elbląg | 10 km | opłacono BM | |||||
217 | DĄBROWSKI GRZEGORZ | KOSZALIN | 10 km | opłacono BM | |||||
218 | Moczyński Leszek | Bydgoszcz | 10 km | opłacono BM | |||||
219 | Zieliński Michał | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
220 | Bakalarz Łukasz | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
221 | Lehle Łukasz | Tragamin | 10 km | opłacono BM | |||||
222 | Mierzejewski Dawid | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
223 | Markowicz Paulina | Malbork | 10 km | ||||||
224 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | 10 km | opłacono BM | |||||
225 | Karlak Marlena | Stare Pole | 10 km | ||||||
226 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | 10 km | opłacono BM | |||||
227 | Wąsik Krzysztof | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
228 | Bakalarz Artur | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
229 | Przybyła Marta | Janówka | 10 km | opłacono BM | |||||
230 | Kolodynski Tomasz | Gościszewo | 10 km | opłacono | |||||
231 | Dębicki Przemysław | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
232 | Wądołowski Daniel | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
233 | Wiktorski Łukasz | Malbork | 10 km | opłacono BM | |||||
kwidzyn | |||||||||
234 | Prządka Krzysiek | kwidzyn | 10 km | kwidzyn | opłacono BM | ||||
niezrzeszony | |||||||||
235 | Żeżnik Czesław | Przywidz | 10 km | niezrzeszony | opłacono BM | ||||
236 | Olszewski Daniel | Warszawa | 10 km | niezrzeszony | opłacono BM | ||||
237 | Jaskot Jerzy | Malbork | 10 km | niezrzeszony | opłacono BM | ||||
osk SzAŁ | |||||||||
238 | WRZESIŃSKI ZDZISŁAW | BIAŁYSTOK | 10 km | osk SzAŁ | |||||
tRUNsformacja Gniewu | |||||||||
239 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | 10 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono BM | ||||
240 | Kujawska Małgorzata | Gniew | 10 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono BM | ||||
zbyszekbiega | |||||||||
241 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | 10 km | zbyszekbiega | opłacono BM |
Wyświetleń: 18396