Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kushnir Viktoryia | Grodno | Białoruś | Bieg główny 9,5 km | Grodnooblsport | opłacono |
2 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono | |
3 | Falkowska Natalia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono | |
4 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono | |
5 | Kozioł Piotr | Porosły | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
6 | Zaleski Leszek | Ogrodniki | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
7 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
8 | Zujko Michał | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono on-line | |
9 | Dobrowolska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
10 | Zawistowski Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
11 | Udzielak NIKODEM | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono on-line | |
12 | Szwarc Michał Szwarc | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
13 | Wilkowski Jarosław | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
14 | Chmielewski Dominik | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono on-line | |
15 | HUK MARCIN | Letniki | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono | |
16 | KOŁOSOWSKA Julia | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | opłacono on-line | |
17 | Mrozowska Maja | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
18 | Niwińska Kinga | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono | |
19 | Nazaruk Jakub | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono on-line | |
20 | Grygorowicz Olek | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) | opłacono | |
21 | Grygorowicz Franek | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono | |
22 | Grygorowicz Lidka | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | opłacono | |
23 | Kacperska Elżbieta | Dobrzyniewo Duże | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
24 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
25 | Pogorzelska Gabriela | Złotoria | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono on-line | |
26 | Fiłończuk Marek | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
27 | Fiłończuk Piotr | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) | opłacono on-line | |
28 | Fiłończuk Robert | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) | opłacono on-line | |
29 | Klimowski Grzegorz | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
30 | Oleksiej Natalia | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) | opłacono on-line | |
31 | Oleksiej Zuzanna | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) | opłacono on-line | |
32 | Sadowski Łukasz | Złotoria | Polska | Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) | opłacono on-line | |
33 | Seweryn Maria | Dzikie | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | opłacono on-line | |
34 | Seweryn Alicja | Dzikie | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono on-line | |
35 | Gutowski Mariusz | Grabówka | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
36 | GUTOWSKA ELA | GRABÓWKA | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
37 | Jurczuk Szymon | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono on-line | |
38 | Rukściński Alan | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono on-line | |
39 | Stasiewicz Magdalena | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
40 | Kuć Mikołaj | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono | |
41 | Dworakowski Piotr | Kleosin | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
42 | Maciejewski Maksymaln | Barszczewo | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | opłacono on-line | |
43 | Maciejewska Wiktoria | Barszczewo | Polska | Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) | opłacono on-line | |
44 | Kłopotowska Mariola | Siemiatycze | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono | |
45 | Kisłowska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
46 | Półtarzycka Magdalena | Juchnowiec Dolny | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono | |
47 | Bielawiec Julita | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono | |
48 | Mróz Tomasz | Barszczewo | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
49 | Zawadzki Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
50 | Łukaszewicz Jakub | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) | opłacono | |
51 | Bogus Adrian | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono | |
52 | BIETKAŁ Franciszek | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | opłacono | |
53 | Ostrowierch Tarasij | Hajnówka | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
54 | Pawelski Karol | Klepacze | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
55 | Żurek Arkadiusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
56 | Kowalczyk Roman | Ostrołęka | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono | |
57 | Szkiłądź Łukasz | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
58 | Puciłowska Zuzanna | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) | opłacono | |
59 | Puciłowska Maria | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono | |
60 | Wawiernia Maksymilian | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono on-line | |
61 | Gryko Hanna | Dzikie | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono on-line | |
62 | Gryko Kornelia | Dzikie | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | opłacono on-line | |
63 | Orłowski Maciej | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
64 | Kołodko Anastazja | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | opłacono | |
65 | Korzeniewska Hanna | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | opłacono on-line | |
66 | Korzeniewska Helena | CHOROSZCZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | opłacono on-line | |
67 | Korzeniewski Marek | Choroszcz | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
68 | Cieśluk Joanna | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | opłacono on-line | |
69 | Sidor Tomasz | Bialystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | Białystok | opłacono on-line |
70 | Waśko Mirosław | Łapy | Polska | Bieg główny 9,5 km | Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | opłacono on-line |
71 | Waśko Barbara | Łapy | Polska | Bieg główny 9,5 km | Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | opłacono on-line |
72 | Wacewicz Rafał | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | AikiRunners | opłacono on-line |
73 | OSTASZEWSKI IRENEUSZ | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 9,5 km | ANTI LGBT RUNNERS SQUAD | opłacono on-line |
74 | Cimoszuk Jakub | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | APN Hattrick | opłacono on-line |
75 | KOŁOSOWSKI Mikołaj | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | APN Hattrick | opłacono on-line |
76 | Kołosowski Patryk | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | APN Hattrick | opłacono on-line |
77 | Tomaszuk Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | APN Hattrick | opłacono on-line |
78 | Tomaszuk Michał | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | APN Hattrick | opłacono on-line |
79 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
80 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
81 | Mikulski Grzegorz | Choroszcz | Polska | Bieg główny 9,5 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
82 | Szwarc Ilona | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | Białostocki Klub Karate Kyokushin | opłacono on-line |
83 | Grygorowicz Przemek | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | Białystok Biega Team | opłacono |
84 | Piotrowska Julita | Ciasne | Polska | Bieg główny 9,5 km | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
85 | Gryguć Anna Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
86 | Zimnoch Maria | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | Białystok SP 12 | opłacono on-line |
87 | Zimnoch Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | Białystok SP 12 | opłacono on-line |
88 | Koziejko Stanisław | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | Biegam dla Justysi | opłacono on-line |
89 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | Bieg główny 9,5 km | Biegostok | opłacono on-line |
90 | Pończocha Franciszek | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | Dekortex | opłacono on-line |
91 | pończocha Piotr | białystok | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | Dekortex | opłacono on-line |
92 | Leszewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) | Dom Powrotu | opłacono on-line |
93 | Hałasik Michał | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) | Dom Powrotu | opłacono on-line |
94 | Kudzinowski Mateusz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) | Dom Powrotu | opłacono on-line |
95 | Dobrowolska Marysia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | Familijne | opłacono on-line |
96 | Dobrowolski Jaś | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | Familijne | opłacono on-line |
97 | Misiejuk Filip | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | Gawra Team | opłacono on-line |
98 | Misiejuk Hania | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | Gawra Team | opłacono on-line |
99 | Misiejuk Maja | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) | Gawra Team | opłacono on-line |
100 | Misiejuk Tomasz | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) | Gawra Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13407