Cyklo Gravel Krokowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Glaas Bartłomiej Gdańsk Szybka Pętla NEXUS Team opłacono
2 Podufalski Jacek Toruń Szybka Pętla PROLAB opłacono on-line
3 Bolda Martyna Chłapowo Przejazd Rodzinny KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
4 Kolka Zbigniew Grzybno Wyścig Główny opłacono on-line
5 BIERNACZYK ROBERT Ustka Szybka Pętla opłacono on-line
6 Skwarczak Mariusz Gdynia Wyścig Główny Velomania.pl opłacono
7 Marzejon Mikołaj Chłapowo Wyścig Główny KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
8 Ludwiniak Konrad Gdańsk Szybka Pętla MHAutomatyka
9 Bladowska Magdalena Kartuzy Szybka Pętla run-passion.pl opłacono on-line
10 swinarski maciej gdansk Wyścig Główny MotoSyberia.com / Bike U Up opłacono on-line
11 Plinski Kajetan Chłapowo Wyścig Główny KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
12 Dolny Michał Gdańsk Szybka Pętla Team MTB Femax opłacono on-line
13 Kulling Monika Gnieżdżewo Szybka Pętla opłacono on-line
14 Kaczmarek Sławomir Gdańsk Szybka Pętla CompleXsports opłacono on-line
15 Włodarczyk Weronika Chłapowo Wyścig Główny KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
16 Masłowski Michał Lublewo Szybka Pętla Femax opłacono on-line
17 Kępka Marcin Gdańsk Szybka Pętla Dream Tri Team opłacono on-line
18 Goyke Krzysztof Lubkowo Szybka Pętla opłacono on-line
19 Gruszecki Damian Gdańsk Wyścig Główny Dream Tri Team opłacono on-line
20 Kowalski Bartosz Słupsk Szybka Pętla MARKOS SPORT TEAM opłacono on-line
21 Brzeski Łukasz słupsk Szybka Pętla MARKOS SPORT TEAM opłacono on-line
22 Skoneczny Kamil Gdynia Szybka Pętla Pętla Reja / VeloGD opłacono on-line
23 Kobylinski Szymon Gdansk Wyścig Główny 7ANNA RONDO NS BIKES opłacono on-line
24 Grabarski Mateusz Gdańsk Szybka Pętla VeloGd opłacono on-line
25 Wiśniewski Paweł Gdańsk Szybka Pętla VeloGd opłacono on-line
26 Bertrand Krzysztof Gdynia Wyścig Główny ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
27 Pestilenc Karolina Lubkowo Przejazd Rodzinny opłacono on-line
28 Doppke Kacper ŻARNOWIEC Szybka Pętla KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
29 Labuda Stanisław Gdańsk Szybka Pętla opłacono on-line
30 Kujawski Michał Gdańsk Szybka Pętla opłacono on-line
31 Główczewski Sebastian Gdańsk Szybka Pętla VO2max MTB Team opłacono on-line
32 Korth Bożena Żarnowiec Szybka Pętla opłacono on-line
33 Radek Pan Gdańsk Wyścig Główny Lufthansa Systems Active opłacono on-line
34 Bońkowski Jarosław Gdańsk Wyścig Główny MH Automatyka opłacono on-line
35 Szczepkowski Zenon Gdansk Szybka Pętla opłacono on-line
36 Mudlaff Maja Chłapowo Przejazd Rodzinny KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
37 Potrykus Jan Chłapowo Przejazd Rodzinny KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
38 Potrykus Filip Chłapowo Wyścig Główny KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
39 Kowalska Agnieszka Wejherowo Szybka Pętla UKS Tri Team Rumia opłacono on-line
40 STYN MATEUSZ Karwieńskie Błota Szybka Pętla LUK CONNECT Racing Team opłacono on-line
41 Sewastianow Jacek Sławno Szybka Pętla Toyota Kawisbike Słupsk MTB team
42 Stramek Łukasz Torun Szybka Pętla opłacono on-line
43 Banach Robert gdańsk Wyścig Główny Apteka Gemini Banach Sport Team opłacono
44 Buja Krystian Chłapowo Wyścig Główny KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
45 Heleniak Adam Gdańsk Wyścig Główny
46 Petka Arek Lębork Wyścig Główny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
47 Sypniewski Mariusz Koteże Szybka Pętla GK STG opłacono on-line
48 Gosz Adam Gdynia Szybka Pętla opłacono on-line
49 Butny Rafał Gdynia Szybka Pętla opłacono on-line
50 Kurpiel Błażej Gdynia Szybka Pętla opłacono on-line
51 Cieślak Roman Łódź Wyścig Główny Epoka Nordica
52 Wołkanin Paweł Łódź Szybka Pętla Polpharma Run Team opłacono on-line
53 Sieczkowski Paweł Warszawa Szybka Pętla szemrani.cc opłacono on-line
54 Zienkiewicz Łukasz Sopot Wyścig Główny NS Bikes Development Team
55 Krause Grzegorz Gdańsk Wyścig Główny SZTAFETA NADZIEI opłacono on-line
56 Dąbrowski Piotrek Gdańsk Wyścig Główny opłacono on-line
57 Pniewski Jaroslaw Rumia Szybka Pętla opłacono on-line
58 Dettlaff Jerzy Czymanowo Szybka Pętla IKS WiatrSerwis opłacono on-line
59 Gortat Bogumił Dobrzęcino Szybka Pętla Olite Zero RH+ Racing Team opłacono on-line
60 Lorek Marcin Torun Wyścig Główny
61 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Szybka Pętla GK MALBORK opłacono
62 Lewiński Marcin Reda Wyścig Główny MajBike Team
63 Dawidowski Roman Puck Szybka Pętla "Przystan"Senior+ opłacono on-line
64 Koszlaga Tomasz Gdańsk Wyścig Główny Tom&Tom Bike Team
65 Majewski Marek Prabuty Wyścig Główny EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
66 SOBIEGRAJ Jerzy Poznań Wyścig Główny KB im. Macieja Frankiewicza
67 Gbyl Jacek Gdynia Wyścig Główny
68 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec Wyścig Główny opłacono on-line
69 Górski Dariusz Pelplin Wyścig Główny Klub Kolarski Pelplin opłacono on-line
70 Szemberski Łukasz Rumia Wyścig Główny DragonTonerBPCycling opłacono on-line
71 Tymiński Tomasz Kowale Wyścig Główny "TEAM" BST Banach Sport Team opłacono on-line
72 Maciejewski Sławomir Lębork Wyścig Główny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
73 Konkel Oliwer Kaszuby Wyścig Główny Petarda
74 konkel remigiusz Kaszuby Wyścig Główny Petarda
75 Żuchliński Adam Suchy Dwór Wyścig Główny opłacono on-line
76 Kuchtyk Mateusz Gdansk Wyścig Główny opłacono on-line
77 Landowski Pawel Osieczna Wyścig Główny opłacono on-line
78 Banach Ryszard Gdansk Wyścig Główny BST BanachBrothers opłacono on-line
79 Szymanek Marcin Żarnowiec Wyścig Główny opłacono on-line
80 Kwiatkowski Grzegorz Rumia Wyścig Główny WieWiór Team opłacono on-line
81 Feldzensztajn Artur Gdańsk Wyścig Główny opłacono on-line
82 Pozanski Tomasz Gdynia Wyścig Główny Psiebiegi
83 Markiewicz Jakub Malbork Wyścig Główny GK Malbork
84 Rogowski Jacek Kościerzyna Wyścig Główny KSR Kościerzyna opłacono on-line
85 Przybysz Piotr Jan Gdynia Wyścig Główny AZS UG opłacono on-line
86 Gruba Piotr Gdańsk Wyścig Główny LPP Team opłacono
87 Lewandowski Robert Kartuzy Wyścig Główny Rowerowe Kaszuby opłacono
88 Lewandowska Natalia Kartuzy Wyścig Główny MTB Start Kartuzy opłacono
89 Frymark Marcin Reda Wyścig Główny Norda Active Team opłacono on-line
90 Podgórski Piotr Warszawa Wyścig Główny Infinitum
91 Sawicz Michał Pępowo Szybka Pętla Start Kartuzy opłacono
92 Wolanin Jakub Malbork Wyścig Główny GK Malbork
93 Przybylak Bartosz Gdansk Wyścig Główny opłacono on-line
94 Poreda Piotr Kowale Wyścig Główny F3TEAM
95 Główka Sebastian Gdańsk Wyścig Główny
96 Wójcik Roman Gdynia Wyścig Główny opłacono on-line
97 Broniszewski Maciej Gdynia Wyścig Główny opłacono on-line
98 SZYMBORSKI ARTUR RAWA MAZOWIECKA Wyścig Główny
99 Skrzypkowski Jakub Żukowo Wyścig Główny GKS Cartusia Kartuzy Bike Atelier
100 Pacuk Dominik Wejherowo Wyścig Główny opłacono on-line


Wyświetleń: 4142

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ