Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AP&RP | |||||||||
1 | Pozorska Agnieszka | Szlachta Nie Pracuje | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | AP&RP | opłacono | ||||
Brygada Leśnego Dziada | |||||||||
2 | Wrona Michał | Pruszcz Gdański | TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) | Brygada Leśnego Dziada | opłacono | ||||
3 | Wrona Maja | Pruszcz Gdański | TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) | Brygada Leśnego Dziada | opłacono | ||||
4 | Wrona Marek | Pruszcz Gdański | TP-25 (piesza 25 km) | Brygada Leśnego Dziada | opłacono | ||||
Brygada Leśnego Dziada | |||||||||
5 | Wrona Małgorzata | Pruszcz Gdański | TP-25 (piesza 25 km) | Brygada Leśnego Dziada | opłacono | ||||
ELMAK | |||||||||
6 | Sierżęga Andrzej | Rzeszów | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | ELMAK | opłacono | ||||
Petrosoft.pl | |||||||||
7 | Betlej Grzegorz | Krosno | TNP-50 (niepiesza 50 km, LPRO) | Petrosoft.pl | opłacono | ||||
8 | Bronkowski Michał | Krosno | TNP-50 (niepiesza 50 km, LPRO) | Petrosoft.pl | opłacono | ||||
Rajd Dolnego Sanu | |||||||||
9 | Skubida Ewa | Stalowa Wola | TP-25 (piesza 25 km) | Rajd Dolnego Sanu | opłacono | ||||
Szkoła Fechtunku ARAMIS | |||||||||
10 | Żelasko Andrzej | Mielec | TNP-50 (niepiesza 50 km, LPRO) | Szkoła Fechtunku ARAMIS | opłacono | ||||
11 | Czarny Basia | Kraków | TNP-50 (niepiesza 50 km, LPRO) | Szkoła Fechtunku ARAMIS | opłacono | ||||
12 | Czarny Grzegorz | Kraków | TNP-50 (niepiesza 50 km, LPRO) | Szkoła Fechtunku ARAMIS | opłacono | ||||
WatahaRzeszów | |||||||||
13 | Majkowska Ania | Rzeszów | TP-25 (piesza 25 km) | WatahaRzeszów | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
14 | Zajączkowski Piotr | Warszawa | TP-25 (piesza 25 km) | ||||||
15 | Toborek Katarzyna | Lublin | TP-25 (piesza 25 km) | ||||||
16 | Toborek Michał | Lublin | TP-25 (piesza 25 km) | ||||||
17 | Zioło Jarosław | Sanok | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | opłacono | |||||
18 | Pręcikowski Rysiek | Wieliczka | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | opłacono | |||||
19 | Wąsowicz Katarzyna | Kraków | TP-13 dorosły (piesza 13 km) | opłacono | |||||
20 | Balana Jacek | Stare Babice | TP-25 (piesza 25 km) | opłacono | |||||
21 | Zając Wojciech | Ustrzyki Dolne | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | opłacono | |||||
22 | Gryszkalis Tymoteusz | Łódź | TP-25 (piesza 25 km) | opłacono | |||||
23 | Gryszkalis Marcin | Łódź | TP-25 (piesza 25 km) | opłacono | |||||
24 | Motyka Mariusz | Radymno | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | opłacono | |||||
Łaziki | |||||||||
25 | Łazowska Sylwia | Warszawa | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Łaziki | opłacono | ||||
26 | Łazowski Krzysztof | Warszawa | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Łaziki | opłacono |
Wyświetleń: 11673