Bieg Mikołajów
Bieg Główny - 3km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żochowski Robert Płońsk Bieg Główny - 3km
2 Rybacki Błażej Nowa Wrona Bieg Główny - 3km RMF4RT GLADIATORS
3 Ciosek Daria Płońsk Bieg Główny - 3km Torpeda Race Team
4 Liszewska Hania Plonsk Bieg Główny - 3km Płońscy Patrioci
5 Adamski Robert Płońsk Bieg Główny - 3km
6 Kicek Tomasz Baboszewo Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa
7 Paprota Przemysław Płońsk Bieg Główny - 3km AGR Płońsk
8 Grządkowska Natalia Władysławowo Bieg Główny - 3km
9 Majewska Zofia nowy dwór mazowiecki Bieg Główny - 3km Przedszkole nr 1
10 Majewska Wiktoria nowy dwór mazowiecki Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 1
11 Klimek-Majewska Magdalena Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km RozbiegaMy Nowy Dwór
12 Miłoszewski Jarosław Płońsk Bieg Główny - 3km
13 Wilczewska Wiktoria Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku
14 Ciarka Paweł Płońsk Bieg Główny - 3km KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku
15 Ciarka Patrycja Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku
16 Ciarka Renata Płońsk Bieg Główny - 3km
17 Kalata Barbara Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
18 Rajczak Filip Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
19 Rudnicka Aleksandra Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
20 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg Główny - 3km
21 Sośnicka Aneta Pułtusk Bieg Główny - 3km
22 Cichowska Aleksandra Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
23 Raćkowska Weronika Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
24 Pyrzyńska Natalia Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
25 Kaczmarek Zuzanna Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
26 Jankowska Aleksandra Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
27 Turowiecka Julia Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
28 Szurmak Bartosz Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
29 Sadowska Majka Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
30 Gryz Ewa Janówek Pierwszy Bieg Główny - 3km Bravehearts Legionowo
31 Strumnik Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km
32 Gryz Jacek Janówek Pierwszy Bieg Główny - 3km Bravehearts Legionowo
33 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km
34 Michniewicz Oliwia Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku. Klasa sportowa.
35 Zawadzka Agnieszka Ciechanów Bieg Główny - 3km Mazovia ProActiv Ciechanów
36 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg Główny - 3km Mazovia ProActiv Ciechanów
37 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg Główny - 3km Mazovia ProActiv Ciechanów
38 Gaworecki Krystian Anielin Bieg Główny - 3km Anielin szura
39 Nowocińska Zuzanna Płońsk Bieg Główny - 3km Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego
40 Nowocińska Lilly Płońsk Bieg Główny - 3km Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego
41 Nowocińska Nelly Płońsk Bieg Główny - 3km Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego
42 Gredke Robert Płońsk Bieg Główny - 3km Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego
43 Rabantek Edwin Anielin Bieg Główny - 3km Anielin szura
44 Gaworecki Jerzy Anielin Bieg Główny - 3km Anielin szura
45 Gaworecka Aldona Anielin Bieg Główny - 3km Anielin szura
46 Białołęcki Dariusz Płońsk Bieg Główny - 3km
47 Białołęcki Michał Płońsk Bieg Główny - 3km
48 Kiernozek Tomasz Szczytno Bieg Główny - 3km TEAM DR
49 Koćmierowska Marta Płońsk Bieg Główny - 3km
50 Koćmierowski Jakub Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
51 Komorowska Renata Płońsk Bieg Główny - 3km
52 Komorowska Jan Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
53 Komorowska Maja Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
54 Komorowski Piotr Płońsk Bieg Główny - 3km
55 Sikora Radosław Sochaczew Bieg Główny - 3km
56 ŚMIETANKA SEBASTIAN Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku. Klasa sportowa.
57 Racinowski Dariusz Płońsk Bieg Główny - 3km
58 Fabisiak Mateusz Płońsk Bieg Główny - 3km
59 Anowski Adrian Drochowo Bieg Główny - 3km
60 Kropisz Franciszek Szerominek Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku
61 Mystkowska Barbara płońsk Bieg Główny - 3km SP3 KLASA SPORTOWA W PŁOŃSKU
62 Pozorek Antoni Bońki Bieg Główny - 3km SP3 KLASA SPORTOWA W PŁOŃSKU
63 Gościniak Kajetan Płońsk Bieg Główny - 3km SP3 KLASA SPORTOWA W PŁOŃSKU
64 Milewska Ilona Płońsk Bieg Główny - 3km
65 Milewski Michał Płońsk Bieg Główny - 3km SP3 KLASA SPORTOWA W PŁOŃSKU
66 Sybicki Paweł Dzierzążnia Bieg Główny - 3km
67 Więcławska Anna Płońsk Bieg Główny - 3km SP3 KLASA SPORTOWA W PŁOŃSKU
68 Jędrzejewski Patryk Nowe Miasto Bieg Główny - 3km
69 Wierzchowska Agata Płońsk Bieg Główny - 3km
70 Kłosiewska Martyna Raciąż Bieg Główny - 3km
71 Schodowska Sylwia Raciąż Bieg Główny - 3km
72 Przyborowski Piotr Płońsk Bieg Główny - 3km Stowarzyszenie Lokalni Płońsk
73 Orzechowski Paweł Orzechowski Płońsk Bieg Główny - 3km Stowarzyszenie Lokalni Płońsk
74 Kozak Beata Płońsk Bieg Główny - 3km Stowarzyszenie Lokalni Płońsk
75 Pawlak Monika Strachowo Bieg Główny - 3km Stowarzyszenie Lokalni Płońsk
76 Biegaleski Łukasz Płońsk Bieg Główny - 3km Stowarzyszenie Lokalni Płońsk
77 Zaborowski Szymon PŁOŃSK Bieg Główny - 3km
78 Tokarska Marlena Płońsk Bieg Główny - 3km
79 Zaborowska Karolina Płońsk Bieg Główny - 3km
80 Wodzyńska Marta Płońsk Bieg Główny - 3km
81 Wodzyńska Michalina Szeromin Bieg Główny - 3km SP3 PŁOŃSK
82 Okraska Wiktoria Szemplino wielkie Bieg Główny - 3km TEAM SZEMPLINO
83 Okraska Igor Szemplino Wielkie Bieg Główny - 3km TEAM Szemplino
84 Kobylińska Ilona Szemplino Wielkie Bieg Główny - 3km TEAM SZEMPLINO
85 Okraska Justyna Szemplino WLK Bieg Główny - 3km TEAM SZEMPLINO
86 Sikora Przemysław Sochaczew Bieg Główny - 3km
87 Sikora Wojciech Sochaczew Bieg Główny - 3km
88 Długoszewska Małgorzata Płońsk Bieg Główny - 3km
89 Sikora Łukasz Sochaczew Bieg Główny - 3km
90 Długoszewski Dawid Szerominek Bieg Główny - 3km
91 Długoszewski Mariusz Szerominek Bieg Główny - 3km
92 Karczewski Marcin Rzeszotary-Pszczele Bieg Główny - 3km
93 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg Główny - 3km
94 Żaglewski Michał Smardzewo Bieg Główny - 3km
95 Żaglewska Jolanta Smardzewo Bieg Główny - 3km
96 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg Główny - 3km
97 Żaglewski Dariusz Smardzewo Bieg Główny - 3km
98 Kłosiński Paweł Płońsk Bieg Główny - 3km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
99 Karpińska Monika Joniec Bieg Główny - 3km
100 Dąbrowski Andrzej Baboszewo Bieg Główny - 3km


Wyświetleń: 5472

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ