Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Majewska Wiktoria | nowy dwór mazowiecki | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 1 | ||
2 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
3 | Nowocińska Nelly | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego | |
4 | Rajczak Filip | Nowe Radzikowo | Polska | Bieg Główny - 3km | SP Nowe Radzikowo | |
5 | Kalata Barbara | Nowe Radzikowo | Polska | Bieg Główny - 3km | SP Nowe Radzikowo | |
6 | Ciarka Renata | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
7 | Ciarka Patrycja | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku | |
8 | Ciarka Paweł | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku | |
9 | Wilczewska Wiktoria | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku | |
10 | Miłoszewski Jarosław | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
11 | Klimek-Majewska Magdalena | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg Główny - 3km | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
12 | Rudnicka Aleksandra | Nowe Radzikowo | Polska | Bieg Główny - 3km | SP Nowe Radzikowo | |
13 | Majewska Zofia | nowy dwór mazowiecki | Polska | Bieg Główny - 3km | Przedszkole nr 1 | |
14 | Grządkowska Natalia | Władysławowo | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
15 | Paprota Przemysław | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | AGR Płońsk | |
16 | Kicek Tomasz | Baboszewo | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa | |
17 | Adamski Robert | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
18 | Liszewska Hania | Plonsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Płońscy Patrioci | |
19 | Ciosek Daria | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Torpeda Race Team | |
20 | Rybacki Błażej | Nowa Wrona | Polska | Bieg Główny - 3km | RMF4RT GLADIATORS | |
21 | Żochowski Robert | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
22 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
23 | Nowocińska Lilly | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego | |
24 | Nowocińska Zuzanna | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego | |
25 | Gaworecki Krystian | Anielin | Polska | Bieg Główny - 3km | Anielin szura | |
26 | Zawadzki Stanisław | Ciechanów | Polska | Bieg Główny - 3km | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
27 | Peszczyński Mateusz | Ciechanów | Polska | Bieg Główny - 3km | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
28 | Zawadzka Agnieszka | Ciechanów | Polska | Bieg Główny - 3km | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
29 | Michniewicz Oliwia | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku. Klasa sportowa. | |
30 | Gryz Jacek | Janówek Pierwszy | Polska | Bieg Główny - 3km | Bravehearts Legionowo | |
31 | Strumnik Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
32 | Gryz Ewa | Janówek Pierwszy | Polska | Bieg Główny - 3km | Bravehearts Legionowo | |
33 | Sadowska Majka | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
34 | Szurmak Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
35 | Turowiecka Julia | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
36 | Jankowska Aleksandra | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
37 | Kaczmarek Zuzanna | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
38 | Pyrzyńska Natalia | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
39 | Raćkowska Weronika | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
40 | Cichowska Aleksandra | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
41 | Sośnicka Aneta | Pułtusk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
42 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego | |
43 | Okraska Justyna | Szemplino WLK | Polska | Bieg Główny - 3km | TEAM SZEMPLINO | |
44 | Kobylińska Ilona | Szemplino Wielkie | Polska | Bieg Główny - 3km | TEAM SZEMPLINO | |
45 | Okraska Igor | Szemplino Wielkie | Polska | Bieg Główny - 3km | TEAM Szemplino | |
46 | Okraska Wiktoria | Szemplino wielkie | Polska | Bieg Główny - 3km | TEAM SZEMPLINO | |
47 | Wodzyńska Michalina | Szeromin | Polska | Bieg Główny - 3km | SP3 PŁOŃSK | |
48 | Sikora Przemysław | Sochaczew | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
49 | Sikora Wojciech | Sochaczew | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
50 | Długoszewska Małgorzata | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
51 | Sikora Łukasz | Sochaczew | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
52 | Długoszewski Dawid | Szerominek | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
53 | Długoszewski Mariusz | Szerominek | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
54 | Karczewski Marcin | Rzeszotary-Pszczele | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
55 | Wojtanis Magdalena | Toruń | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
56 | Żaglewski Michał | Smardzewo | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
57 | Żaglewska Jolanta | Smardzewo | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
58 | Zaborowski Marcin | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
59 | Żaglewski Dariusz | Smardzewo | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
60 | Kłosiński Paweł | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
61 | Wodzyńska Marta | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
62 | Karpińska Monika | Joniec | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
63 | Zaborowska Karolina | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
64 | Dąbrowski Andrzej | Baboszewo | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
65 | Dąbrowska Monika | Baboszewo | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
66 | Pogorzelski Andrzej | Ciechanów | Polska | Bieg Główny - 3km | Mazovia ProActive | |
67 | Pogorzelska Barbara | Ciechanów | Polska | Bieg Główny - 3km | Mazovia ProActive | |
68 | Wojciechowska Bogumiła | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
69 | Zabłocka Mariola | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
70 | Kopycka Natalia | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
71 | Wyłupek Judyta | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
72 | Orlińska Edyta | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
73 | Podlecka Milena | Ciechanów | Polska | Bieg Główny - 3km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
74 | Podlecki Krzysztof | Ciechanów | Polska | Bieg Główny - 3km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
75 | Podlecki Maciej | Ciechanów | Polska | Bieg Główny - 3km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
76 | Kowalska Beata | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
77 | Raczkowski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
78 | Sowiński Kamil | Łukomie | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
79 | Wiśniewski Marcin | Blizno | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
80 | Czulińska Magdalena | Królewo | Bieg Główny - 3km | |||
81 | Czuliński Bogdan | Królewo | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
82 | Michalak Martyna | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
83 | Przytulski Dawid | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
84 | Płachta Monika | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
85 | Tokarska Marlena | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
86 | Zaborowski Szymon | PŁOŃSK | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
87 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo 4 | Polska | Bieg Główny - 3km | TKKF Kubuś Sierpc | |
88 | Palmowski Aleksander | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
89 | Biegaleski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Stowarzyszenie Lokalni Płońsk | |
90 | Bombała Michał | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Płońscy Patrioci | |
91 | Pawlak Monika | Strachowo | Polska | Bieg Główny - 3km | Stowarzyszenie Lokalni Płońsk | |
92 | Kozak Beata | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Stowarzyszenie Lokalni Płońsk | |
93 | Orzechowski Paweł Orzechowski | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Stowarzyszenie Lokalni Płońsk | |
94 | Przyborowski Piotr | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | Stowarzyszenie Lokalni Płońsk | |
95 | Krysztofiak Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg Główny - 3km | Boxing Team Nosir | |
96 | Osial Mariusz | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
97 | Schodowska Sylwia | Raciąż | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
98 | Kłosiewska Martyna | Raciąż | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
99 | Gocejna Sławomir | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km | ||
100 | Gocejna Beata | Płońsk | Polska | Bieg Główny - 3km |
Wyświetleń: 10499