Bieg Mikołajów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg Główny - 3km
2 Gaworecki Krystian Anielin Bieg Główny - 3km Anielin szura
3 Gaworecka Aldona Anielin Bieg Główny - 3km Anielin szura
4 Gaworecki Jerzy Anielin Bieg Główny - 3km Anielin szura
5 Rabantek Edwin Anielin Bieg Główny - 3km Anielin szura
6 Lipińska Bożenna Baboszewo Marsz Nordic Walking - 3km NW CZŁAPSKI TEAM
7 Kicek Tomasz Baboszewo Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa
8 Dąbrowska Monika Baboszewo Bieg Główny - 3km
9 Dąbrowski Andrzej Baboszewo Bieg Główny - 3km
10 Wiśniewski Marcin Blizno Bieg Główny - 3km
11 Lukstaedt Marta Błonie Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
12 Banach Monika Bolęcin Marsz Nordic Walking - 3km
13 Pozorek Antoni Bońki Bieg Główny - 3km SP3 KLASA SPORTOWA W PŁOŃSKU
14 Jaros Arkadiusz Brwinów Bieg Główny - 3km Vege Runers, Kriofaza Pruszków
15 Kopeć Krzysztof Ciechanów Bieg Główny - 3km
16 Kopeć Katarzyna Ciechanów Bieg Główny - 3km
17 Suchodolski Wiesław Ciechanów Marsz Nordic Walking - 3km Team NW Ciechanów
18 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg Główny - 3km Mazovia ProActiv Ciechanów
19 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg Główny - 3km Mazovia ProActiv Ciechanów
20 Zawadzka Agnieszka Ciechanów Bieg Główny - 3km Mazovia ProActiv Ciechanów
21 Podlecki Maciej Ciechanów Bieg Główny - 3km KB TKKF Promyk Ciechanów
22 Podlecki Krzysztof Ciechanów Bieg Główny - 3km KB TKKF Promyk Ciechanów
23 Podlecka Milena Ciechanów Bieg Główny - 3km KB TKKF Promyk Ciechanów
24 Pogorzelska Barbara Ciechanów Bieg Główny - 3km Mazovia ProActive
25 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Bieg Główny - 3km Mazovia ProActive
26 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz Nordic Walking - 3km
27 Tomczak Ewa Ciechanów Marsz Nordic Walking - 3km Koci Pazur
28 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg Główny - 3km
29 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Marsz Nordic Walking - 3km TEAM NW CIECHANÓW
30 Anowski Adrian Drochowo Bieg Główny - 3km
31 Sybicki Paweł Dzierzążnia Bieg Główny - 3km
32 Ksybek Karolina Dzierzążnia Bieg Główny - 3km
33 Ksybek Natalia Dzierzążnia Bieg Główny - 3km
34 Snopkowska Emilia Snopkowska Grodztwo Marsz Nordic Walking - 3km Parakulos
35 Gryz Jacek Janówek Pierwszy Bieg Główny - 3km Bravehearts Legionowo
36 Gryz Ewa Janówek Pierwszy Bieg Główny - 3km Bravehearts Legionowo
37 Karpińska Monika Joniec Bieg Główny - 3km
38 Pajęcki Adam Pajęcki KOWAL Marsz Nordic Walking - 3km Parakulos Kowal
39 BAZELA HENRYKA Kowal Marsz Nordic Walking - 3km Parakulos Kowal
40 Gdańska Aneta Kowal Bieg Główny - 3km
41 Jasinska Krystyna Kowal Marsz Nordic Walking - 3km PARAKULOS - KOWAL
42 Wrześniak Barbara Kowal Marsz Nordic Walking - 3km Parakulos Kowal
43 Rosińska Wiesława Kowal Marsz Nordic Walking - 3km Parakulos Kowal
44 Suchenek Arkadiusz Kroczewo Bieg Główny - 3km
45 Czuliński Bogdan Królewo Bieg Główny - 3km
46 Czulińska Magdalena Królewo Bieg Główny - 3km
47 Żochowski Błażej Lisewo Bieg Główny - 3km I LO Płońsk
48 Sowiński Kamil Łukomie Bieg Główny - 3km
49 Rypiński Łukasz Mańkowo Bieg Główny - 3km
50 Rybacki Błażej Nowa Wrona Bieg Główny - 3km RMF4RT GLADIATORS
51 Jędrzejewski Patryk Nowe Miasto Bieg Główny - 3km
52 Buks Jolanta Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
53 Buks Damian Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
54 Bartkowska Zuzanna Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
55 Jakubiak Michał Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
56 Kamiński Patryk Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
57 Rajczak Damian Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
58 Rajczak Anna Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km
59 Kamińska Paulina Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km SP Nowe Radzikowo
60 Piechna Karolina Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
61 Borzewski Tymoteusz Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
62 Augustyńska Monika Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km SP Nowe Radzikowo
63 Baniak Bożena Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km
64 Majewska Małgorzata Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km SP Nowe Radzikowo
65 Rudnicka Aleksandra Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
66 Rajczak Filip Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
67 Kalata Barbara Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
68 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Bieg Główny - 3km TKKF Kubuś Sierpc
69 Kujawa Kamil Nowe Wrońska 14 Bieg Główny - 3km Motointegrator Runing Team
70 Górnaś Zofia Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km Boxing Team Nosir
71 Górnaś Tomasz Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km Boxing Team Nosir
72 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km
73 Ptaszek Agnieszka Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km Boxing Team Nosir
74 Klimek-Majewska Magdalena Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km RozbiegaMy Nowy Dwór
75 Majewska Wiktoria nowy dwór mazowiecki Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 1
76 Majewska Zofia nowy dwór mazowiecki Bieg Główny - 3km Przedszkole nr 1
77 Strumnik Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km
78 NAWROZIDIS EDYTA NOWY DWÓR MAZOWIECKI Bieg Główny - 3km
79 Krysztofiak Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km Boxing Team Nosir
80 Olszewski Marcin Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km
81 Jaworska-Bendyk Karolina Olsztyn Marsz Nordic Walking - 3km
82 Szukuć Agnieszka Olsztyn, 85 Marsz Nordic Walking - 3km
83 Charznowska Sylwia Ożarów Mazowecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
84 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
85 Kijek Julia Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
86 Gasińska Halina Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
87 Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
88 Dąbrowska Joanna Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
89 Dziuba Edyta Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
90 Kijek Artur Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
91 Malinowska Bogumiła Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km Grupa Wilki
92 Matosek Barbara Plonsk Bieg Główny - 3km
93 Liszewski Piotr Plonsk Bieg Główny - 3km Płońscy Patrioci
94 Niemirska Katarzyna Plonsk Bieg Główny - 3km
95 Zietarski Radosław Plonsk Bieg Główny - 3km
96 Liszewska Hania Plonsk Bieg Główny - 3km Płońscy Patrioci
97 Degner Damian Płock Bieg Główny - 3km Active Ruuners Płock
98 RADOMSKI Marcin Płock Marsz Nordic Walking - 3km Biegam W Sfetsze
99 Wierzchowska Agata Płońsk Bieg Główny - 3km
100 Racinowski Dariusz Płońsk Bieg Główny - 3km


Wyświetleń: 6151

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ