Bieg Mikołajów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamski Robert Płońsk Bieg Główny - 3km
2 Anowski Adrian Drochowo Bieg Główny - 3km
3 Augustyńska Monika Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km SP Nowe Radzikowo
4 Bąkowski Jacek Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km
5 Banach Monika Bolęcin Marsz Nordic Walking - 3km
6 Baniak Bożena Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km
7 Bartkowska Zuzanna Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
8 BAZELA HENRYKA Kowal Marsz Nordic Walking - 3km Parakulos Kowal
9 Bednarska Aleksandra Płońsk Bieg Główny - 3km
10 Białołęcka Lena Płońsk Bieg Główny - 3km
11 Białołęcki Dariusz Płońsk Bieg Główny - 3km
12 Białołęcki Michał Płońsk Bieg Główny - 3km
13 Biegaleski Łukasz Płońsk Bieg Główny - 3km Stowarzyszenie Lokalni Płońsk
14 Bielska Anna PŁOŃSK Marsz Nordic Walking - 3km KIJKARZE PŁOŃSK
15 Bojanowski Andrzej Unieck Bieg Główny - 3km
16 Bombała Martyna Płońsk Bieg Główny - 3km Płońscy Patrioci
17 Bombała Michał Płońsk Bieg Główny - 3km Płońscy Patrioci
18 Borzewski Tymoteusz Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
19 Bugajewska Anna Płońsk Bieg Główny - 3km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
20 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg Główny - 3km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
21 Buks Damian Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
22 Buks Jolanta Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
23 Car-Dul Marzena Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km
24 Charznowska Sylwia Ożarów Mazowecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
25 Ciarka Patrycja Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku
26 Ciarka Paweł Płońsk Bieg Główny - 3km KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku
27 Ciarka Renata Płońsk Bieg Główny - 3km
28 Ciarkowski Klaudiusz Płońsk Bieg Główny - 3km
29 Cichowska Aleksandra Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
30 Cieplińska Wioletta Warszawa Bieg Główny - 3km Naprzód Młociny
31 Ciepliński Rafał Załuski Marsz Nordic Walking - 3km
32 Ciosek Daria Płońsk Bieg Główny - 3km Torpeda Race Team
33 Ciosek Izabela Płońsk Bieg Główny - 3km
34 Czarnecka Magdalena Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km
35 Czulińska Magdalena Królewo Bieg Główny - 3km
36 Czuliński Bogdan Królewo Bieg Główny - 3km
37 Dąbrowska Joanna Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
38 Dąbrowska Monika Baboszewo Bieg Główny - 3km
39 Dąbrowski Andrzej Baboszewo Bieg Główny - 3km
40 Degner Damian Płock Bieg Główny - 3km Active Ruuners Płock
41 Dziuba Edyta Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
42 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Marsz Nordic Walking - 3km TEAM NW CIECHANÓW
43 Długoszewska Małgorzata Płońsk Bieg Główny - 3km
44 Długoszewski Dawid Szerominek Bieg Główny - 3km
45 Długoszewski Mariusz Szerominek Bieg Główny - 3km
46 Fabisiak Mateusz Płońsk Bieg Główny - 3km
47 Gadomska Małgorzata Warszawa Marsz Nordic Walking - 3km NW CZŁAPSKI TEAM
48 Gadomski Krzysztof Warszawa Marsz Nordic Walking - 3km NW CZŁAPSKI TEAM
49 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg Główny - 3km
50 Gasińska Halina Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
51 Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
52 Gaworecka Aldona Anielin Bieg Główny - 3km Anielin szura
53 Gaworecki Jerzy Anielin Bieg Główny - 3km Anielin szura
54 Gaworecki Krystian Anielin Bieg Główny - 3km Anielin szura
55 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
56 Gdańska Aneta Kowal Bieg Główny - 3km
57 Gocejna Beata Płońsk Bieg Główny - 3km
58 Gocejna Sławomir Płońsk Bieg Główny - 3km
59 Górnaś Tomasz Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km Boxing Team Nosir
60 Górnaś Zofia Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km Boxing Team Nosir
61 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg Główny - 3km
62 Gościniak Aneta Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km
63 Gościniak Kajetan Płońsk Bieg Główny - 3km SP3 KLASA SPORTOWA W PŁOŃSKU
64 GOŁASZEWSKA WIOLETTA GOŁASZEWSKA Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km KIJKARZE PŁOŃSK
65 Gołaszewski Kamil Płońsk Bieg Główny - 3km
66 Gredke Robert Płońsk Bieg Główny - 3km Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego
67 Gryz Ewa Janówek Pierwszy Bieg Główny - 3km Bravehearts Legionowo
68 Gryz Jacek Janówek Pierwszy Bieg Główny - 3km Bravehearts Legionowo
69 Grządkowska Natalia Władysławowo Bieg Główny - 3km
70 Grzybowska Julita Płońsk Bieg Główny - 3km
71 Jakubiak Michał Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
72 Janczarek Kamil Zakroczym Bieg Główny - 3km Stowarzyszenie Pamięć i Sport
73 Jankowska Aleksandra Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
74 Jaros Arkadiusz Brwinów Bieg Główny - 3km Vege Runers, Kriofaza Pruszków
75 Jasińska Ewa Płońsk Bieg Główny - 3km
76 Jasinska Krystyna Kowal Marsz Nordic Walking - 3km PARAKULOS - KOWAL
77 Jaworska-Bendyk Karolina Olsztyn Marsz Nordic Walking - 3km
78 Jędrzejewski Patryk Nowe Miasto Bieg Główny - 3km
79 Kaczmarek Zuzanna Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
80 Kalata Barbara Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
81 Kamińska Paulina Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km SP Nowe Radzikowo
82 Kamiński Patryk Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo
83 Kaniak Małgorzata Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km Grupa Nordic Walking Płońsk
84 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km Grupa Nordic Walking Płońsk
85 Karczewski Marcin Rzeszotary-Pszczele Bieg Główny - 3km
86 Karpińska Agnieszka Sochocin Marsz Nordic Walking - 3km
87 Karpińska Monika Joniec Bieg Główny - 3km
88 Kicek Tomasz Baboszewo Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku Klasa Sportowa
89 Kiernozek Tomasz Szczytno Bieg Główny - 3km TEAM DR
90 Kijek Artur Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
91 Kijek Julia Ożarów Mazowiecki Marsz Nordic Walking - 3km GRUPA WILKI
92 Klimek-Majewska Magdalena Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km RozbiegaMy Nowy Dwór
93 Kobylińska Ilona Szemplino Wielkie Bieg Główny - 3km TEAM SZEMPLINO
94 Koćmierowska Marta Płońsk Bieg Główny - 3km
95 Koćmierowski Jakub Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
96 Komorowska Jan Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
97 Komorowska Maja Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła Podstawowa nr 2
98 Komorowska Renata Płońsk Bieg Główny - 3km
99 Komorowski Piotr Płońsk Bieg Główny - 3km
100 Kopeć Katarzyna Ciechanów Bieg Główny - 3km


Wyświetleń: 6268

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ