Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ignaczak Paweł | Poznań | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
2 | Chudy Piotr | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
3 | Kubalewska Justyna | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
4 | Gronikowski Krzysztof | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
5 | Łubiński Kamil | Młyniec | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
6 | Brozdowski Przemysław | Toruń | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
7 | Pietraszak Dariusz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | ||
8 | Pietroczuk Dariusz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
9 | Wierzba Wojciech | Młyniec Pierwszy | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
10 | Rojek Krzysztof | Młyniec | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
11 | Purol Marta | Wronczynek | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
12 | Kubalewski Piotr | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
13 | Szczepański Zbigniew | Sulęcin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
14 | Kaczała Łukasz | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
15 | Baran Magdalena | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
16 | Czaplicki Paweł | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
17 | Kmieciak Mateusz | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
18 | Kmieciak Marzena | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
19 | Domagała Artur | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
20 | Bryl Dawid | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
21 | Bryl Mirosław | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
22 | Bryl Kamil | Konin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
23 | Wiśniewski Grzegorz | Rokietnica | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
24 | Pieczyński Rafał | Pawłowice | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
25 | Marczak Cezary | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
26 | Marczak Katarzyna | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
27 | Grześkowiak Dawid | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
28 | Cytryński Mariusz | GNIEZNO | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | 3XTEAM | opłacono on-line |
29 | Konieczny Bartosz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | 3xTeam | opłacono on-line |
30 | Szmania Jakub | Swarzędz | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | 3XTEAM | opłacono on-line |
31 | Niezgoda Przemysław | Żory | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Alfin Team | opłacono on-line |
32 | Pawlicki Łukasz | Wrocław | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Awaryjny Ninja | opłacono on-line |
33 | Pawlicka Izabella | Wrocław | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Awaryjny Ninja | opłacono on-line |
34 | Cierniak Natalia | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Awaryjny Ninja | opłacono on-line |
35 | Cierniak Grzegorz | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Awaryjny Ninja | opłacono on-line |
36 | Wojtowicz Błażej | Poznań | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Bolek i Lolek | opłacono on-line |
37 | Borowiak Radosław | Cieszyno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Bolek i Lolek | opłacono on-line |
38 | Hajnos Maciej | Zielona Góra | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | bunkrowo.pl | opłacono on-line |
39 | Hołownia Tomasz | Świebodzin | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | bunkrowo.pl | opłacono on-line |
40 | Wieczór Tomasz | Świebodzin | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | bunkrowo.pl | opłacono on-line |
41 | Ziółkowski Piotr | Kowary | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Bunkrowo.pl | opłacono on-line |
42 | Gronczewski Irek | Kościan | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | bunkrowo.pl | opłacono on-line |
43 | Gronczewska Paulina | Kościan | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | bunkrowo.pl | opłacono on-line |
44 | Kmieciak Dominika | Kowary | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Bunkrowo.pl | |
45 | Paluch Bartłomiej | Trzemeszno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | opłacono on-line |
46 | Majewski Artur | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Direta | |
47 | Polus Tomasz | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | DRINK TEAM | opłacono on-line |
48 | Michalski Adam | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | DRINK TEAM | opłacono on-line |
49 | Pućka Tomasz | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Festyn Parówkowy | opłacono on-line |
50 | Kaczmarek Paulina | ŚWIEBODZIN | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Gumisie | opłacono on-line |
51 | Walicki Rafał | Lubniewice | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Gumisie | opłacono on-line |
52 | Górna Anna | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
53 | Górny Bartłomiej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
54 | Andrzejczak Ania | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
55 | Andrzejczak Sebastian | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
56 | Świerczyński Hubert Świerczyński | Szczecin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | KOS BnO Szczecin | opłacono on-line |
57 | Baczulis Magdalena | Szczecin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | KOS BnO Szczecin | opłacono on-line |
58 | Serocka-Szubert Emilia | Lubochnia | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Lubochnia Adventure Race Team | opłacono on-line |
59 | Szubert Przemysław | Lubochnia | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Lubochnia Adventure Race Team | opłacono on-line |
60 | Słomowicz Grzegorz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Łubu Dubu | opłacono on-line |
61 | Pełczyński Maciej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Łubu Dubu | opłacono on-line |
62 | Piotrowski Przemysław | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Łubu Dubu | opłacono on-line |
63 | Kuszak Krzysztof | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Łubu Dubu | opłacono on-line |
64 | Sych Kamil | Gorzów Wielkopolski | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Meseritz.pl | opłacono on-line |
65 | Szar Cezary | Świebodzin | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Meseritz.pl | opłacono on-line |
66 | Romańczuk Marek | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Może damy radę | opłacono on-line |
67 | Krause Mikołaj | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Może damy radę | opłacono on-line |
68 | Luboński Stanisław | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Może damy radę | opłacono on-line |
69 | Szrajbrowski Aleksander | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | NCC | opłacono on-line |
70 | Szrajbrowski Michał | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | NCC | opłacono on-line |
71 | Lesiak-Domagała Izabela | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | NCC | opłacono on-line |
72 | Pawlicki Bartek | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | NCC | opłacono on-line |
73 | Cytryńska Katarzyna | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM | opłacono on-line |
74 | Kosoń Dariusz | Września | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM | opłacono on-line |
75 | Rychlewski Adam | Konin | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Niebiescy | opłacono on-line |
76 | Pękała Magdalena | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Niebiescy | opłacono on-line |
77 | Rychlewski Bartosz | Konin | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Niebiescy | opłacono on-line |
78 | Szmańda Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Niezmordowani | opłacono on-line |
79 | Berg Dariusz | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | No Excuses Team | opłacono on-line |
80 | Król Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | No Excuses Team | opłacono on-line |
81 | Ganczarek Kamila | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Paxiki | opłacono on-line |
82 | Ganczarek Adam | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Paxiki | opłacono on-line |
83 | Frankowska Karolina | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Paxiki | opłacono on-line |
84 | Frąckowiak Tomasz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | PKO Bank Polski | opłacono on-line |
85 | Hordecki Marcin | Wolsztyn | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | PKO Bank Polski | opłacono on-line |
86 | Szała Leszek | Poznań | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | PoGno | opłacono on-line |
87 | Janas Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | PoGno | opłacono on-line |
88 | Borek Grzegorz | Wrocław | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Poskramiacze żubrów | opłacono on-line |
89 | Biernacki Krzysztof | Wrocław | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Poskramiacze Żubrów | opłacono on-line |
90 | Dziewięcki Łukasz Dziewięcki | Wrocław | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Poskramiacze żubrów | opłacono on-line |
91 | Plewa Łukasz | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | PUCHACZE | opłacono on-line |
92 | Miedziak Dobromir | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | PUCHACZE | opłacono on-line |
93 | Łukowski Michał | Sulechów | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | PWT Pantalar | opłacono on-line |
94 | Korepta Michał | Świebodzin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Różowe Berety | opłacono on-line |
95 | Gurzyński Dawid | Świebodzin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Różowe Berety | opłacono on-line |
96 | Korepta Maciej | Świebodzin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Różowe Berety | opłacono on-line |
97 | Rychlewski Jerzy | Konin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Rudzi Konin | opłacono on-line |
98 | Rychlewska Beata | Konin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Rudzi Konin | opłacono on-line |
99 | Stepak Alicja | Rudzica | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Rudzi Konin | opłacono on-line |
100 | Stepak Włodzimierz | Rudzica | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Rudzi Konin | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11885