Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grześkowiak Dawid | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
2 | Marczak Katarzyna | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
3 | Marczak Cezary | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
4 | Pieczyński Rafał | Pawłowice | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
5 | Wiśniewski Grzegorz | Rokietnica | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
6 | Szar Cezary | Świebodzin | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Meseritz.pl | opłacono on-line |
7 | Bryl Kamil | Konin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
8 | Bryl Mirosław | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
9 | Łukowski Michał | Sulechów | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | PWT Pantalar | opłacono on-line |
10 | Bryl Dawid | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
11 | Sych Kamil | Gorzów Wielkopolski | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Meseritz.pl | opłacono on-line |
12 | Luboński Stanisław | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Może damy radę | opłacono on-line |
13 | Krause Mikołaj | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Może damy radę | opłacono on-line |
14 | Domagała Artur | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
15 | Rychlewski Bartosz | Konin | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Niebiescy | opłacono on-line |
16 | Mrówczyński Grzegorz | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | ZADYSZKA TEAM | opłacono on-line |
17 | Nowaczyk Robert | Opalenica | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | ZADYSZKA TEAM | opłacono on-line |
18 | Stepak Włodzimierz | Rudzica | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Rudzi Konin | opłacono on-line |
19 | Kuszak Krzysztof | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Łubu Dubu | opłacono on-line |
20 | Stepak Alicja | Rudzica | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Rudzi Konin | opłacono on-line |
21 | Piotrowski Przemysław | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Łubu Dubu | opłacono on-line |
22 | Pełczyński Maciej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Łubu Dubu | opłacono on-line |
23 | Rychlewska Beata | Konin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Rudzi Konin | opłacono on-line |
24 | Rychlewski Jerzy | Konin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Rudzi Konin | opłacono on-line |
25 | Kmieciak Marzena | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
26 | Kmieciak Mateusz | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
27 | Czaplicki Paweł | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
28 | Baran Magdalena | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
29 | Borkowski Piotr | Sulechów | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Zabiegany Sulechów | opłacono on-line |
30 | Andrzejczak Sebastian | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
31 | Andrzejczak Ania | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
32 | Szubert Przemysław | Lubochnia | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Lubochnia Adventure Race Team | opłacono on-line |
33 | Serocka-Szubert Emilia | Lubochnia | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Lubochnia Adventure Race Team | opłacono on-line |
34 | Kaczała Łukasz | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
35 | Szczepański Zbigniew | Sulęcin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
36 | Borowiak Radosław | Cieszyno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Bolek i Lolek | opłacono on-line |
37 | Wojtowicz Błażej | Poznań | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Bolek i Lolek | opłacono on-line |
38 | Hordecki Marcin | Wolsztyn | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | PKO Bank Polski | opłacono on-line |
39 | Kubalewski Piotr | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
40 | Frąckowiak Tomasz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | PKO Bank Polski | opłacono on-line |
41 | Wierzba Grzegorz | Toruń | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | W&W MC | opłacono on-line |
42 | Niezgoda Przemysław | Żory | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Alfin Team | opłacono on-line |
43 | Baczulis Magdalena | Szczecin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | KOS BnO Szczecin | opłacono on-line |
44 | Świerczyński Hubert Świerczyński | Szczecin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | KOS BnO Szczecin | opłacono on-line |
45 | Purol Marta | Wronczynek | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
46 | Pawlicki Bartek | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | NCC | opłacono on-line |
47 | Lesiak-Domagała Izabela | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | NCC | opłacono on-line |
48 | Michalski Adam | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | DRINK TEAM | opłacono on-line |
49 | Szrajbrowski Michał | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | NCC | opłacono on-line |
50 | Szmania Jakub | Swarzędz | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | 3XTEAM | opłacono on-line |
51 | Walicki Rafał | Lubniewice | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Gumisie | opłacono on-line |
52 | Kaczmarek Paulina | ŚWIEBODZIN | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Gumisie | opłacono on-line |
53 | Cierniak Grzegorz | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Awaryjny Ninja | opłacono on-line |
54 | Cierniak Natalia | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Awaryjny Ninja | opłacono on-line |
55 | Gronczewska Paulina | Kościan | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | bunkrowo.pl | opłacono on-line |
56 | Gronczewski Irek | Kościan | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | bunkrowo.pl | opłacono on-line |
57 | Ziółkowski Piotr | Kowary | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Bunkrowo.pl | opłacono on-line |
58 | Wieczór Tomasz | Świebodzin | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | bunkrowo.pl | opłacono on-line |
59 | Hołownia Tomasz | Świebodzin | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | bunkrowo.pl | opłacono on-line |
60 | Dziekańska Katarzyna | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Ssaki leśne | opłacono on-line |
61 | Podedworny Damian | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Ssaki leśne | opłacono on-line |
62 | Podedworna Małgorzata | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Ssaki leśne | opłacono on-line |
63 | Hajnos Maciej | Zielona Góra | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | bunkrowo.pl | opłacono on-line |
64 | Konieczny Bartosz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | 3xTeam | opłacono on-line |
65 | Dziewięcki Łukasz Dziewięcki | Wrocław | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Poskramiacze żubrów | opłacono on-line |
66 | Biernacki Krzysztof | Wrocław | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Poskramiacze Żubrów | opłacono on-line |
67 | Borek Grzegorz | Wrocław | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Poskramiacze żubrów | opłacono on-line |
68 | Romańczuk Marek | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Może damy radę | opłacono on-line |
69 | Korepta Maciej | Świebodzin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Różowe Berety | opłacono on-line |
70 | Szrajbrowski Aleksander | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | NCC | opłacono on-line |
71 | Cytryński Mariusz | GNIEZNO | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | 3XTEAM | opłacono on-line |
72 | Rojek Krzysztof | Młyniec | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
73 | Pawlicka Izabella | Wrocław | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Awaryjny Ninja | opłacono on-line |
74 | Pawlicki Łukasz | Wrocław | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Awaryjny Ninja | opłacono on-line |
75 | Pękała Magdalena | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Niebiescy | opłacono on-line |
76 | Rychlewski Adam | Konin | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Niebiescy | opłacono on-line |
77 | Polus Tomasz | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | DRINK TEAM | opłacono on-line |
78 | Król Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | No Excuses Team | opłacono on-line |
79 | Górny Bartłomiej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
80 | Górna Anna | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
81 | Berg Dariusz | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | No Excuses Team | opłacono on-line |
82 | Wierzba Wojciech | Młyniec Pierwszy | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
83 | Szymański Marcin | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | SOR | opłacono on-line |
84 | Pietroczuk Dariusz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
85 | Brozdowski Przemysław | Toruń | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
86 | Łubiński Kamil | Młyniec | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
87 | Pućka Tomasz | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | Festyn Parówkowy | opłacono on-line |
88 | Gurzyński Dawid | Świebodzin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Różowe Berety | opłacono on-line |
89 | Korepta Michał | Świebodzin | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Różowe Berety | opłacono on-line |
90 | Gronikowski Krzysztof | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | opłacono on-line | |
91 | Słomowicz Grzegorz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Łubu Dubu | opłacono on-line |
92 | Janas Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | PoGno | opłacono on-line |
93 | Szała Leszek | Poznań | Polska | Trasa Błękitna - dystans ok. 40km | PoGno | opłacono on-line |
94 | Frankowska Karolina | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Paxiki | opłacono on-line |
95 | Ganczarek Adam | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Paxiki | opłacono on-line |
96 | Kubalewska Justyna | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | opłacono on-line | |
97 | Ganczarek Kamila | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Paxiki | opłacono on-line |
98 | Szmańda Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | Niezmordowani | opłacono on-line |
99 | Miedziak Dobromir | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | PUCHACZE | opłacono on-line |
100 | Plewa Łukasz | Poznań | Polska | Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km | PUCHACZE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11886