Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Garbacz Łukasz Będzin Bieg Główny 4,8km fRUNiemy
2 Mrówka Jacek Bytom Bieg Główny 4,8km
3 Grochowski Michał Bytom Bieg Główny 4,8km Miechowicka Grupa Biegowa
4 Mielcarek Leszek Bytom Marsz NW 4,8km nierzeszony
5 Bryś Wojciech Bytom Bieg Główny 4,8km
6 Kapela Mariusz Bytom Bieg Główny 4,8km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
7 Fogel Dorota Bytom Bieg Główny 4,8km
8 Giertyczka Sebastian Bytom Bieg Główny 4,8km
9 Giertyczka Paulina Bytom Bieg Główny 4,8km
10 ZAURSKI TOMASZ BYTOM Bieg Główny 4,8km Łuk
11 Winsczyk Marek Winsczyk Bytom Bieg Główny 4,8km
12 ADAMUS MARIAN BYTOM Marsz NW 4,8km SILESIA NORDIC TEAM
13 Lucik Grażyna Bytom Bieg Główny 4,8km Miechowicka Grupa Biegowa
14 Major Michał Bytom Bieg Główny 4,8km
15 Florinska Karolina Florinska Bytom Bieg Główny 4,8km
16 Kapica Ewelina Bytom Bieg Główny 4,8km
17 Filipczyk Wioletta Bytom Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze
18 Gonciarz Adam BYTOM Bieg Główny 4,8km
19 Maślanka Tomasz Bytom Bieg Główny 4,8km KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
20 Biskup Marek Bytom Bieg Główny 4,8km
21 Niepsuj Anna Bytom Bieg Główny 4,8km Kijanki Bytom
22 Białucha Sergiusz BYTOM Bieg Główny 4,8km Saint-Gobain SQAUAD
23 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów Bieg Główny 4,8km
24 ptaś jolanta czeladz Marsz NW 4,8km Tkkf mosir saturn czeladz
25 mól wioletta czeladź Marsz NW 4,8km
26 Tracz Barbara Gliwice Bieg Główny 4,8km ELZAB ACTIVE TEAM
27 Sobolewska Stefania Gliwice Bieg Główny 4,8km
28 Sobolewski Krzysztof Gliwice Bieg Główny 4,8km
29 Choiński Andrzej Gliwice Bieg Główny 4,8km
30 Woszczyk Aleksandra Gliwice Bieg Główny 4,8km
31 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój Marsz NW 4,8km wolny strzelec
32 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Marsz NW 4,8km LUX TORPEDA Małopolska
33 Pyrek Marek Laryszów Bieg Główny 4,8km TOROS DE ESPANA
34 Pacuda Maja Lubliniec Bieg Główny 4,8km
35 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze
36 Siarczyński Sławomir Mysłowice Bieg Główny 4,8km Klub Biegaczy JYSK
37 Bachowicz Agnieszka Niepołomice Bieg Główny 4,8km
38 Ścibiorska Agata Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km
39 Solawa Sławomir Piekary Śląskie Marsz NW 4,8km Lecymy durs
40 Nowak Piotr Pyskowice Marsz NW 4,8km
41 Łoaza Krzysztof Pyskowice Bieg Główny 4,8km Night Runners Pyskowice
42 Nowak Beata Pyskowice Marsz NW 4,8km
43 Nowak-Keller Sandra Pyskowice Marsz NW 4,8km
44 Strzelczyk Daria Pyskowice Marsz NW 4,8km
45 Aleksy Magdalena Radzionków Bieg Główny 4,8km
46 Surowiec Konrad Radzionków Bieg Główny 4,8km
47 Frączek Anna Radzionków Bieg Główny 4,8km
48 Baj Monika Ruda Śląska Marsz NW 4,8km
49 Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km fRUNiemy
50 Krawczyk Mirela Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km Śląsk Runners
51 Durak Wojciech Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km Śląsk Runners
52 Pabich Aneta Siemianowice Śląskie Bieg Główny 4,8km
53 Pabich Tomasz Siemianowice Śląskie Marsz NW 4,8km
54 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg Główny 4,8km Zabiegani Nauczyciele
55 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz NW 4,8km
56 Rachwol Krzysztof Świętochłowice Bieg Główny 4,8km
57 Rachwol Katarzyna Świętochłowice Bieg Główny 4,8km
58 Krajewski Damian Świętochłowice Bieg Główny 4,8km Śląsk RUNNERS
59 Krajewska Monika Świętochłowice Bieg Główny 4,8km Śląsk Runners
60 Mansfeld Dorota Tarnowskie Gory Marsz NW 4,8km Nordicus
61 Michalska Beata Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km
62 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km NORDICUS Strzybnica
63 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km
64 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km Nordicus
65 gorus anna zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze
66 jankowska anna zabrze Bieg Główny 4,8km ELZAB ACTIVE TEAM
67 Niwińska Natalia Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze
68 Jasek Wioletta Zabrze Bieg Główny 4,8km Kobiety WATAHY
69 Rosińska Katarzyna zabrze Bieg Główny 4,8km
70 Zieliński Sebastian Zabrze Bieg Główny 4,8km


Wyświetleń: 5579

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ