Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Początek Maria Żory Bieg Główny 4,8km KiZK opłacono
2 Zarzyński Krzysztof Zbrosławice Bieg Główny 4,8km Socios Silesia opłacono
3 gorus anna zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze
4 jankowska anna zabrze Bieg Główny 4,8km ELZAB ACTIVE TEAM
5 Niwińska Natalia Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze
6 Lewandowska Barbara Zabrze Marsz NW 4,8km opłacono
7 Babiński Szymon Zabrze Bieg Główny 4,8km Barel-Management opłacono
8 Wawrzenczak Tesia Zabrze Bieg Główny 4,8km Barel-Management opłacono
9 Babińska Julia Zabrze Bieg Główny 4,8km Barel-Management opłacono
10 Jasek Wioletta Zabrze Bieg Główny 4,8km Kobiety WATAHY
11 Pękala Anna Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
12 Pękala Jarosław Zabrze Bieg Główny 4,8km opłacono
13 Stempniak Izabela Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
14 Kamieniak Miłosz Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
15 Binienda Agnieszka Zabrze Bieg Główny 4,8km Kobiety WATAHY opłacono
16 Iłczyk Janusz Zabrze Bieg Główny 4,8km opłacono
17 Delewski Dariusz Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
18 Delewska Dorota Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
19 Mila Dominika Zabrze Marsz NW 4,8km opłacono
20 Serwatka Angelika Zabrze Bieg Główny 4,8km Kobiety WATAHY opłacono
21 Rosińska Katarzyna zabrze Bieg Główny 4,8km
22 Dzierżanowska Blanka Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
23 Zieliński Sebastian Zabrze Bieg Główny 4,8km
24 Kłosiński Przemysław Zabrze Bieg Główny 4,8km Miraz Race Team opłacono
25 Kruczkowska Aleksandra Zabrze Bieg Główny 4,8km opłacono
26 Lubas Kalina Tąpkowice Bieg Główny 4,8km opłacono
27 Michalska Beata Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km
28 Somiak Marta Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km NORDICUS STRZYBNICA opłacono
29 Somiak Piotr Somiak Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km NORDICUS STRZYBNICA opłacono
30 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km NORDICUS Strzybnica
31 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km
32 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km Nordicus
33 Pastuszka Marlena Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km Cytrynowa Team opłacono
34 Mazgaj Grażyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 4,8km opłacono
35 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Główny 4,8km opłacono
36 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
37 Malik Ania Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km opłacono
38 Zawadzka Irena Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km opłacono
39 Mansfeld Dorota Tarnowskie Gory Marsz NW 4,8km Nordicus
40 Mrugała Łukasz Świętochłowice Bieg Główny 4,8km Tramwaje Śląskie opłacono
41 Rachwol Krzysztof Świętochłowice Bieg Główny 4,8km
42 Rachwol Katarzyna Świętochłowice Bieg Główny 4,8km
43 Krajewski Damian Świętochłowice Bieg Główny 4,8km Śląsk RUNNERS
44 Zawisza Beata ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg Główny 4,8km Kobiety WATAHY opłacono
45 Krawczyk Martyna Świętochłowice Bieg Główny 4,8km Event360 opłacono
46 Krajewska Monika Świętochłowice Bieg Główny 4,8km Śląsk Runners
47 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg Główny 4,8km Gitfit opłacono
48 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 4,8km W Pogoni Za Duchem opłacono
49 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg Główny 4,8km Zabiegani Nauczyciele
50 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz NW 4,8km
51 Pabich Aneta Siemianowice Śląskie Bieg Główny 4,8km
52 Pabich Tomasz Siemianowice Śląskie Marsz NW 4,8km
53 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Marsz NW 4,8km opłacono
54 Baj Monika Ruda Śląska Marsz NW 4,8km
55 Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km fRUNiemy
56 Zabłocka Bernadeta Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km opłacono
57 Wójcik Katarzyna Ruda Śląska Marsz NW 4,8km Ekipa Na Kijach opłacono
58 Lidke Zuzanna Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km opłacono
59 Krawczyk Mirela Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km Śląsk Runners
60 Durak Wojciech Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km Śląsk Runners
61 Bernacisko Weronika Ruda Śląska Marsz NW 4,8km Wartkie Pierony opłacono
62 Kasperczyk Aleksandra Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km opłacono
63 Bernacisko Damian Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km Wartkie Pierony opłacono
64 Krawczyk Pawel Ruda slaska Bieg Główny 4,8km Śląsk Runners opłacono
65 Morawiec Aneta Radzionków Bieg Główny 4,8km opłacono
66 Morawiec Krzysztof Radzionków Bieg Główny 4,8km opłacono
67 Aleksy Magdalena Radzionków Bieg Główny 4,8km
68 Surowiec Konrad Radzionków Bieg Główny 4,8km
69 Frączek Anna Radzionków Bieg Główny 4,8km
70 Nowak Piotr Pyskowice Marsz NW 4,8km
71 Łoaza Krzysztof Pyskowice Bieg Główny 4,8km Night Runners Pyskowice
72 Nowak Beata Pyskowice Marsz NW 4,8km
73 Nowak-Keller Sandra Pyskowice Marsz NW 4,8km
74 Strzelczyk Daria Pyskowice Marsz NW 4,8km
75 Lar Bartosz Piekary Śląśkie Bieg Główny 4,8km Lecymy Durś opłacono
76 Szczepanik Tomasz Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km opłacono
77 Żelazko Agata Piekary Śląskie Marsz NW 4,8km Cidry Lotajom opłacono
78 Ścibiorska Agata Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km
79 Tyczyński Ryszard Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km Lecymy durs opłacono
80 Miler Patrycja Miler Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km opłacono
81 Wójcik Tomek Piekary śląskie Bieg Główny 4,8km Dąbrowski Team opłacono
82 Solawa Sławomir Piekary Śląskie Marsz NW 4,8km Lecymy durs
83 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km Lecymy Durś opłacono
84 Górczyński Robert Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny 4,8km Cytrynowa Team opłacono
85 Górczyńska Stella Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny 4,8km Cytrynowa Team opłacono
86 Górczyńska Ilona Ostrowiec Świętokrzyski Marsz NW 4,8km Cytrynowa Team opłacono
87 Szczepanek Joanna Olkusz Bieg Główny 4,8km olkuszbiega.pl opłacono
88 Bachowicz Agnieszka Niepołomice Bieg Główny 4,8km
89 Bujoczek Janusz Nakło Śląskie Bieg Główny 4,8km Bujo My ... opłacono
90 Bujoczek Jadwiga Nakło Śląskie Bieg Główny 4,8km Bujo My ... opłacono
91 Bujoczek Dorota Nakło Śląskie Bieg Główny 4,8km Bujo My ... opłacono
92 Materla Marcin Nakło Śląskie Bieg Główny 4,8km Bujo My ... opłacono
93 SYNOWIEC JACEK NAKŁO ŚLĄSKIE Bieg Główny 4,8km opłacono
94 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze
95 Siarczyński Sławomir Mysłowice Bieg Główny 4,8km Klub Biegaczy JYSK
96 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Marsz NW 4,8km opłacono
97 Kuś Andrzej Miasteczko Śląskie Bieg Główny 4,8km opłacono
98 Pacuda Arkadiusz Lubliniec Bieg Główny 4,8km opłacono
99 Pacuda Maja Lubliniec Bieg Główny 4,8km
100 Pyrek Marek Laryszów Bieg Główny 4,8km TOROS DE ESPANA


Wyświetleń: 6163

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ