Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Pacuda Maja Krupski mlyn Bieg Główny 4,8km opłacono
102 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Marsz NW 4,8km LUX TORPEDA Małopolska
103 Grudniok Damian Katowice Bieg Główny 4,8km Carbon OCR Racing Team opłacono
104 Chaber Sebastian Katowice Bieg Główny 4,8km opłacono
105 Olschimke Katarzyna Katowice Bieg Główny 4,8km Night Runners Śląsk opłacono
106 Cywińska-Małota Monika Katowice Bieg Główny 4,8km opłacono
107 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój Marsz NW 4,8km wolny strzelec
108 Caniboł Anna Gołkowice Bieg Główny 4,8km RunTeam Pawłowice opłacono
109 Tracz Barbara Gliwice Bieg Główny 4,8km ELZAB ACTIVE TEAM
110 Kaczorowski Grzegorz Gliwice Bieg Główny 4,8km opłacono
111 Sobolewska Stefania Gliwice Bieg Główny 4,8km
112 Sobolewski Krzysztof Gliwice Bieg Główny 4,8km
113 Jeżyk Krzysztof Gliwice Bieg Główny 4,8km opłacono
114 Choiński Andrzej Gliwice Bieg Główny 4,8km
115 Woszczyk Aleksandra Gliwice Bieg Główny 4,8km
116 Szramka Przemysław Gliwice Bieg Główny 4,8km opłacono
117 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 4,8km opłacono
118 mól wioletta czeladź Marsz NW 4,8km
119 ptaś jolanta czeladz Marsz NW 4,8km Tkkf mosir saturn czeladz
120 Szmatłoch Iwona CHORZÓW BATORY Bieg Główny 4,8km Śląsk Runners opłacono
121 Komosa Marian Chorzów Marsz NW 4,8km opłacono
122 Hojnca Adam Chorzów Bieg Główny 4,8km parkrun Katowice opłacono
123 Łapska-Sobota Aneta Chorzów Bieg Główny 4,8km opłacono
124 Masłowski Grzegorz Chorzów Bieg Główny 4,8km Tramwaje Śląskie opłacono
125 Kasprzak Martyna Chorzów Bieg Główny 4,8km Night Runners Śląsk opłacono
126 Sówka Grzegorz Chorzów Bieg Główny 4,8km Stadion Śląski opłacono
127 Pietraszek Ewa Chorzów Bieg Główny 4,8km KOBIETY WATACHY opłacono
128 Baron Julia Chorzów Bieg Główny 4,8km opłacono
129 Baron Beata Chorzów Bieg Główny 4,8km opłacono
130 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów Bieg Główny 4,8km
131 Ormińska Lucyna Bytom 18 Marsz NW 4,8km Cidry Lotajom opłacono
132 Mrówka Jacek Bytom Bieg Główny 4,8km
133 Zawadzka Irena Bytom Marsz NW 4,8km opłacono
134 Cichy Marek Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
135 Hańczur Jan Bytom Bieg Główny 4,8km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
136 Grochowski Michał Bytom Bieg Główny 4,8km Miechowicka Grupa Biegowa
137 Łuszcz Magdalena Bytom Bieg Główny 4,8km BTM Runners opłacono
138 Mielcarek Leszek Bytom Marsz NW 4,8km nierzeszony
139 Bryś Wojciech Bytom Bieg Główny 4,8km
140 Krzok Krzysztof bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
141 Pszon Janusz Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
142 WOŁOSZYN JOANNA BYTOM Marsz NW 4,8km Kijanki Bytom opłacono
143 Wołoszyn Mateusz Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
144 Kuleszewicz Justyna Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
145 Kapela Mariusz Bytom Bieg Główny 4,8km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
146 Woźniak Anna Bytom Bieg Główny 4,8km KOBIETY WATAHY opłacono
147 Fogel Dorota Bytom Bieg Główny 4,8km
148 Szubert Aneta Bytom Bieg Główny 4,8km ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA opłacono
149 Gromadzka Justyna Bytom Bieg Główny 4,8km Kobiety Wataha opłacono
150 Żukow Jarosław Bytom Bieg Główny 4,8km BTM RUNNERS opłacono
151 ŻUKOW Emilia Bytom Bieg Główny 4,8km BTM Runners opłacono
152 Adamczyk Ryszard Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
153 Węgorek Piotr Bytom Bieg Główny 4,8km Opel Active Team / Btm Runners opłacono
154 Biskup Magdalena Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
155 Giertyczka Sebastian Bytom Bieg Główny 4,8km
156 Zając Iwona Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
157 Giertyczka Paulina Bytom Bieg Główny 4,8km
158 Bronowski Darek Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
159 ZAURSKI TOMASZ BYTOM Bieg Główny 4,8km Łuk
160 Winsczyk Marek Winsczyk Bytom Bieg Główny 4,8km
161 Maślanka Sabina Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
162 Szczęsny Andrzej Bytom Bieg Główny 4,8km Sójcze Wzgórze Cross opłacono
163 PlATEN JERRY BYTOM Bieg Główny 4,8km PL@10 opłacono
164 Olszok Magdalena Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
165 Olszok Roman Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
166 Biela Andrzej Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
167 ADAMUS MARIAN BYTOM Marsz NW 4,8km SILESIA NORDIC TEAM
168 Lucik Grażyna Bytom Bieg Główny 4,8km Miechowicka Grupa Biegowa
169 Perlak Mariusz Bytom Bieg Główny 4,8km Przedszkole Niepubliczne TIKA opłacono
170 Filipiak Beata Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
171 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
172 Major Michał Bytom Bieg Główny 4,8km
173 Ciara Katarzyna Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
174 Bukowski Marek Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
175 Florinska Karolina Florinska Bytom Bieg Główny 4,8km
176 Gumulak Anna Bytom Bieg Główny 4,8km Cidry Lotajom opłacono
177 Górska Beata Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
178 Olczak Joanna Bytom Bieg Główny 4,8km W Pogoni Za Duchem opłacono
179 Zawadzka-Kloska Marzena Bytom Marsz NW 4,8km Cidry Lotajom opłacono
180 de Lambert Bartosz Bytom Bieg Główny 4,8km W Pogoni Za Duchem opłacono
181 Bielak Michał Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
182 Zawadzki Zygmunt Bytom Marsz NW 4,8km Cidry Lotajom opłacono
183 Żyśko Danuta Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
184 Maniura Adam Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
185 Kapica Ewelina Bytom Bieg Główny 4,8km
186 Filipczyk Wioletta Bytom Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze
187 Gajda Marzena Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
188 Gonciarz Adam BYTOM Bieg Główny 4,8km
189 Glomba Mateusz Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
190 Maślanka Tomasz Bytom Bieg Główny 4,8km KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
191 Rudnicki Rafał Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
192 Niedbała Krzysztof Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
193 Biskup Marek Bytom Bieg Główny 4,8km
194 Niepsuj Anna Bytom Bieg Główny 4,8km Kijanki Bytom
195 Paszkiewicz Michał Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
196 Białas Anna Bytom Marsz NW 4,8km opłacono
197 Białas Andrzej Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
198 Olearczuk Magdalena Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono
199 Białucha Sergiusz BYTOM Bieg Główny 4,8km Saint-Gobain SQAUAD
200 Zawistowska Katarzyna Bytom Bieg Główny 4,8km opłacono


Wyświetleń: 6045

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ