Bieg główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg główny Leasing Polski Team limit osiągnięty
2 Bołtruczyk Krzysztof Bytów Bieg główny opłacono on-line
3 kitowski krzysztof pruszcz gdański Bieg główny U long opłacono on-line
4 Krzystek Magdalena Pruszcz Gdański Bieg główny Lotos Running Team opłacono on-line
5 Wolfram Dawid Gdynia Bieg główny opłacono on-line
6 Klementowska Danuta Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
7 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM Bieg główny LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono on-line
8 Rutkowska ANNA GDAŃSK Bieg główny opłacono on-line
9 Hinc Stanisław Kowale Bieg główny Pruszcz Biega Show Must Go On opłacono on-line
10 Kuklis Tomasz Gdańsk Bieg główny Oliwa hockey team opłacono on-line
11 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny OSP POGRODZIE limit osiągnięty
12 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Bieg główny BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
13 Pryliński Błażej rumia Bieg główny opłacono on-line
14 Ejdys Zbigniew Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
15 Czułkowski Mariusz Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
16 Mikołajczyk Marcin Rotmanka Bieg główny opłacono on-line
17 Nibus Marta Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
18 Thiel Gosia Żuława Bieg główny limit osiągnięty
19 Domagala Tomasz pruszcz gdanski Bieg główny NutriShop Pruszcz Gdański opłacono on-line
20 Makaruk Anna Straszyn Bieg główny opłacono on-line
21 Zawadzki Kazimierz Błotnia Bieg główny Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
22 Żuber Jarosław Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
23 Woźniak Mariusz Gdańsk Bieg główny T-MOBILE RUNNING TEAM limit osiągnięty
24 Szymańczak Adam GDAŃSK Bieg główny ST RUNNERS opłacono on-line
25 Wozbanowicz Jacek Straszyn Bieg główny Straszyn Biega opłacono on-line
26 Furtak Leszek Wejherowo Bieg główny 44 Baza Lotnictwa Morskiego Siemirowice opłacono on-line
27 Żuber Małgorzata Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
28 Licznerski Artur Juszkowo Bieg główny opłacono on-line
29 Ptach Jacek Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
30 Golasz Halina Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
31 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega / Straszyn Biega opłacono on-line
32 Bachórz Agata Gdańsk Bieg główny ReAktywuj się w maratonie opłacono on-line
33 Majewski Piotr Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
34 Nowak Marcin Łapino Bieg główny Samouk opłacono on-line
35 Freda Artur Pruszcz Gdański Bieg główny SPIE SPORT TEAM / Pruszcz Biega opłacono on-line
36 Puzdrowski Jacek Bukowina Bieg główny opłacono on-line
37 Kamiński Arkadiusz Gdańsk Bieg główny ubezpieczenia-gda.pl opłacono on-line
38 Majewski Adam Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
39 Puzdrowska Joanna Siemirowice Bieg główny opłacono on-line
40 Księżopolski Dominik Gdańsk Bieg główny CKZiU nr 2 w Gdańsku limit osiągnięty
41 Balicka Lidia Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
42 Piotrowski Norbert Siemirowice Bieg główny opłacono on-line
43 PODGÓRSKI Witold Gdańsk Bieg główny F3Team opłacono on-line
44 Witkowski Wojciech Witkowski PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny opłacono on-line
45 Knut Magdalena Pruszcz Gdanski Bieg główny opłacono on-line
46 Bonisławska-Być Anita Gdańsk Bieg główny ReAktywuj się w Maratonie opłacono on-line
47 Madej Dominika Gdańsk Bieg główny PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
48 Madej Paweł Gdańsk Bieg główny PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
49 Wasielewska Aleksandra Siemirowice Bieg główny opłacono on-line
50 Kachniarz Żaneta Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega, Straszyn Biega opłacono on-line
51 Wojnowski Michał Gdańsk Bieg główny Dream Tri Team opłacono on-line
52 ZANDER SZYMON PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
53 Klimkiewicz Beata Gdynia Bieg główny opłacono on-line
54 Guz Klaudia Guz Subkowy Bieg główny opłacono on-line
55 Piechowski Piotr Tczew Bieg główny opłacono on-line
56 Gnyp Daniel Różyny Bieg główny wkurw_team opłacono on-line
57 Kotwa Paweł Gołębiewo Wielkie Bieg główny Tumboteam opłacono on-line
58 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Bieg główny opłacono on-line
59 TARKOWSKI Jacek Tczew Bieg główny CrossElite opłacono on-line
60 Waldowski Roman Gdańsk Bieg główny Biegacze z Pomorza /Taka Ryba opłacono on-line
61 Pańka Marcin Elbląg Bieg główny opłacono on-line
62 Schulz Maciej Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
63 Kospał-Pawłowski Łukasz Gdańsk Bieg główny Lotos Running Team opłacono on-line
64 Strągowska Katarzyna Gowino Bieg główny By Kasik opłacono on-line
65 Michna Daniel Pelplin Bieg główny Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
66 Chełmiński Mateusz Chełmiński Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
67 Wąs Arkadiusz Gdynia Bieg główny opłacono on-line
68 Dyguła Bartosz Pruszcz Gdański Bieg główny 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
69 Thrun Radosław Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
70 Szumacher Marta Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
71 Paszkowski Paweł Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
72 Borysewicz Filip Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
73 Frankiewicz Szymon Gdańsk Bieg główny Iron Team opłacono on-line
74 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI Bieg główny CrossElite opłacono on-line
75 Nibus Jacek Straszyn Bieg główny opłacono on-line
76 Burzyński Tomasz Różyny Bieg główny 7PBOT opłacono on-line
77 Żebrowski Artur Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
78 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Bieg główny 7 PBOT/Grupa biegowa 65 limit osiągnięty
79 Konarzewska Natalia Czerniewo Bieg główny opłacono on-line
80 Zinka Maciej Łubiana Bieg główny limit osiągnięty
81 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Bieg główny Biegiem ku marzeniom limit osiągnięty
82 Wiśniewska Barbara Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
83 Lubecka Martyna Będomin Bieg główny opłacono on-line
84 Lubecki Janusz Będomin Bieg główny opłacono on-line
85 Ścirko Iwona Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
86 Rodak Grzegorz Pruszcz Gdanski Bieg główny opłacono on-line
87 Wróbel Weronika Rotmanka Bieg główny Smurfit Kappa Adventure Team opłacono on-line
88 Gajdus Wiktor Gdańsk Bieg główny DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
89 Lemanczyk Damian Gdańsk Bieg główny ST RUNNERS opłacono on-line
90 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
91 Ossowski Michał Gdańsk Bieg główny 49 BLot/Pruszcz Biega opłacono on-line
92 Kamrowska Katarzyna Rokietnica Bieg główny opłacono on-line
93 Küchler Paweł Gdynia Bieg główny JARBUD opłacono on-line
94 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Bieg główny Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz limit osiągnięty
95 Sikorska Agnieszką Gdynia Bieg główny #BBKTS opłacono on-line
96 Czaykowski Wojciech Gdynia Bieg główny Mamy To! limit osiągnięty
97 Poźniak Tomasz Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
98 Śliwiński Andrzej Kosakowo Bieg główny Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK limit osiągnięty
99 Sarnowska Aleksandra Gdynia Bieg główny Kontener Formy opłacono on-line
100 Synak Rafał Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line


Wyświetleń: 10404

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ