Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BBKTS | |||||||||
1 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Bieg główny | #BBKTS | opłacono on-line | ||||
(RT) Runholik Team | |||||||||
2 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | Bieg główny | (RT) Runholik Team | opłacono on-line | ||||
7 PBOT/Grupa biegowa 65 | |||||||||
3 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Bieg główny | 7 PBOT/Grupa biegowa 65 | limit osiągnięty | ||||
7PBOT | |||||||||
4 | Burzyński Tomasz | Różyny | Bieg główny | 7PBOT | opłacono on-line | ||||
5 | RUTKOWSKI Marcin | Gdańsk | Bieg główny | 7PBOT | opłacono on-line | ||||
44 Baza Lotnictwa Morskiego Siemirowice | |||||||||
6 | Furtak Leszek | Wejherowo | Bieg główny | 44 Baza Lotnictwa Morskiego Siemirowice | opłacono on-line | ||||
49 BLot/Pruszcz Biega | |||||||||
7 | Ossowski Michał | Gdańsk | Bieg główny | 49 BLot/Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
49 Baza Lotnicza | |||||||||
8 | Dyguła Bartosz | Pruszcz Gdański | Bieg główny | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | ||||
9 | Bachusz Mariusz | Różyny | Bieg główny | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | ||||
10 | Bachusz Sylwia | Różyny | Bieg główny | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | ||||
11 | Sikora Ryszard | Pruszcz Gdański | Bieg główny | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | ||||
12 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Bieg główny | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | ||||
49 Baza Lotnicza/Pluton obsługi lotniska | |||||||||
13 | Wiśniewski Adrian | Pruszcz Gdański | Bieg główny | 49 Baza Lotnicza/Pluton obsługi lotniska | opłacono on-line | ||||
14 | Piotrowski Paweł | Gdańsk | Bieg główny | 49 Baza Lotnicza/Pluton obsługi lotniska | opłacono on-line | ||||
49 blot | |||||||||
15 | Pieprz Piotr | Gdańsk | Bieg główny | 49 blot | opłacono on-line | ||||
Biegacze z Pomorza /Taka Ryba | |||||||||
16 | Waldowski Roman | Gdańsk | Bieg główny | Biegacze z Pomorza /Taka Ryba | opłacono on-line | ||||
Biegaj z głową | |||||||||
17 | Trojanowska Bogumiła | Gdańsk | Bieg główny | Biegaj z głową | opłacono on-line | ||||
Biegiem ku marzeniom | |||||||||
18 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Bieg główny | Biegiem ku marzeniom | limit osiągnięty | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
19 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Bieg główny | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
20 | Marszałek Sebastian | Gdynia | Bieg główny | BigYellowFoot Adventure Team | limit osiągnięty | ||||
By Kasik | |||||||||
21 | Strągowska Katarzyna | Gowino | Bieg główny | By Kasik | opłacono on-line | ||||
CKZiU nr 2 w Gdańsku | |||||||||
22 | Księżopolski Dominik | Gdańsk | Bieg główny | CKZiU nr 2 w Gdańsku | limit osiągnięty | ||||
CrossElite | |||||||||
23 | TARKOWSKI Jacek | Tczew | Bieg główny | CrossElite | opłacono on-line | ||||
24 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Bieg główny | CrossElite | opłacono on-line | ||||
DCT Drużyna Biegowa | |||||||||
25 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Bieg główny | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line | ||||
DCT Drużyna biegowa | |||||||||
26 | Shevchyshyn Andrii | Gdansk | Bieg główny | DCT Drużyna biegowa | opłacono on-line | ||||
Dream Tri Team | |||||||||
27 | Wojnowski Michał | Gdańsk | Bieg główny | Dream Tri Team | opłacono on-line | ||||
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
28 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Bieg główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
Eurocash | |||||||||
29 | Paracki Michał | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Eurocash | opłacono on-line | ||||
F3Team | |||||||||
30 | PODGÓRSKI Witold | Gdańsk | Bieg główny | F3Team | opłacono on-line | ||||
Fizjoterapia Adrianna Chruściel | |||||||||
31 | Uber Marcin | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Fizjoterapia Adrianna Chruściel | opłacono on-line | ||||
GB65 / Tylko wariaci są coś warci | |||||||||
32 | Marciniak Wojciech | Gdansk | Bieg główny | GB65 / Tylko wariaci są coś warci | opłacono on-line | ||||
Gdańsk Południe / biegambowarto.pl | |||||||||
33 | Cudnowski Leszek | Gdańsk | Bieg główny | Gdańsk Południe / biegambowarto.pl | opłacono on-line | ||||
Gemini Polska Team | |||||||||
34 | Zygry-Wiśniewska Karolina | Gdańsk | Bieg główny | Gemini Polska Team | opłacono on-line | ||||
Gracja&Alicja 3miasto | |||||||||
35 | Michalak Konrad | Gdynia | Bieg główny | Gracja&Alicja 3miasto | opłacono on-line | ||||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
36 | Marzec Przemysław | Gdańsk | Bieg główny | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line | ||||
Górskie Pędziwiatry | |||||||||
37 | Chmielowski Michał | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Górskie Pędziwiatry | opłacono on-line | ||||
38 | Okapiec Dagmara | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Górskie Pędziwiatry | opłacono on-line | ||||
ISA Trial Team | |||||||||
39 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Bieg główny | ISA Trial Team | opłacono on-line | ||||
Iron Team | |||||||||
40 | Frankiewicz Szymon | Gdańsk | Bieg główny | Iron Team | opłacono on-line | ||||
41 | Łęgowski Michał | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Iron Team | opłacono on-line | ||||
42 | Michałowska-Lewińska Anita | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Iron Team | opłacono on-line | ||||
43 | Ciszek Sebastian | Gdańsk | Bieg główny | Iron Team | opłacono on-line | ||||
Iron Team - 49 Baza Lotnicza | |||||||||
44 | Lewinski Krzysztof | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Iron Team - 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | ||||
IronTeam3City | |||||||||
45 | Witczak ANNA | Kowale | Bieg główny | IronTeam3City | opłacono on-line | ||||
IronTeam3City | |||||||||
46 | Witczak Bartek | Kowale | Bieg główny | IronTeam3City | opłacono on-line | ||||
47 | Witczak Arkadiusz | Kowale | Bieg główny | IronTeam3City | opłacono on-line | ||||
JARBUD | |||||||||
48 | Küchler Paweł | Gdynia | Bieg główny | JARBUD | opłacono on-line | ||||
Jeppesen | |||||||||
49 | Sobczak Paweł | Gdańsk | Bieg główny | Jeppesen | opłacono on-line | ||||
KUJAWSCY RUNNERS | |||||||||
50 | Szlas Radosław | tuchom | Bieg główny | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line | ||||
51 | Grodzki Krzysztof | Banino | Bieg główny | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
52 | Michna Daniel | Pelplin | Bieg główny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
53 | Sarnowska Aleksandra | Gdynia | Bieg główny | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
Kołowrotki | |||||||||
54 | Kołowrocki Adam | Straszyn | Bieg główny | Kołowrotki | opłacono on-line | ||||
55 | Kołowrocka Barbara | Straszyn | Bieg główny | Kołowrotki | opłacono on-line | ||||
LKS ,,Zantyr'' Sztum | |||||||||
56 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Bieg główny | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
57 | Szymański Artur | Gdańsk | Bieg główny | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team / Pruszcz Biega | |||||||||
58 | Walentynowicz Aneta | Pruszcz Gdański | Bieg główny | LOTOS Running Team / Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
Leasing Polski Team | |||||||||
59 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Bieg główny | Leasing Polski Team | limit osiągnięty | ||||
Lotos Running Team | |||||||||
60 | Kospał-Pawłowski Łukasz | Gdańsk | Bieg główny | Lotos Running Team | opłacono on-line | ||||
61 | Gawarecki Kamil | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Lotos Running Team | opłacono on-line | ||||
Lotos Running Team | |||||||||
62 | Krzystek Magdalena | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Lotos Running Team | opłacono on-line | ||||
MAŁE LWY | |||||||||
63 | KWIATKOWSKA ALICJA | GDAŃSK | Bieg główny | MAŁE LWY | opłacono on-line | ||||
Mamy To! | |||||||||
64 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | Bieg główny | Mamy To! | limit osiągnięty | ||||
NutriShop Pruszcz Gdański | |||||||||
65 | Domagala Tomasz | pruszcz gdanski | Bieg główny | NutriShop Pruszcz Gdański | opłacono on-line | ||||
OLO TEAM | |||||||||
66 | Kroemer Rafał | Gdańsk | Bieg główny | OLO TEAM | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
67 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Bieg główny | OSP POGRODZIE | limit osiągnięty | ||||
Oliwa hockey team | |||||||||
68 | Kuklis Tomasz | Gdańsk | Bieg główny | Oliwa hockey team | opłacono on-line | ||||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
69 | Madej Dominika | Gdańsk | Bieg główny | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line | ||||
70 | Madej Paweł | Gdańsk | Bieg główny | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line | ||||
PRUSZCZ BIEGA | |||||||||
71 | ZANDER SZYMON | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg główny | PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega | |||||||||
72 | Schulz Maciej | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
73 | Jażdżewski Dariusz | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
74 | Łowicki Bartosz | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
75 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
76 | RADECKI GRZEGORZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
77 | RADECKA ANNA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
78 | Kępka Magdalena | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
79 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
80 | Robaczewski Tomasz | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
81 | Gronek-Staniak Katarzyna | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
82 | Chrząszcz Bartek | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
83 | Marczak Marek | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
84 | Lewańczyk Małgorzata | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
85 | Chrząszcz Ania | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
86 | WŁADYMIRUK DARIUSZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega | |||||||||
87 | Kulgajuk Dariusz | Juszkowo | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||||||
88 | Kachniarz Żaneta | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
89 | Koszarowski Jarosław Koszarowski | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega / Straszyn Biega | |||||||||
90 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega / Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega Show Must Go On | |||||||||
91 | Hinc Stanisław | Kowale | Bieg główny | Pruszcz Biega Show Must Go On | opłacono on-line | ||||
92 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Bieg główny | Pruszcz Biega Show Must Go On | opłacono on-line | ||||
93 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega Show Must Go On | opłacono on-line | ||||
94 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega Show Must Go On | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega Straszyn biega iron team | |||||||||
95 | Meler Ula | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Pruszcz Biega Straszyn biega iron team | opłacono on-line | ||||
96 | Kamińska Kamila | Gdansk | Bieg główny | Pruszcz Biega Straszyn biega iron team | opłacono on-line | ||||
Pruszcz biega | |||||||||
97 | Sutkowska Elżbieta | Pruszcz gdański | Bieg główny | Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK | |||||||||
98 | Śliwiński Andrzej | Kosakowo | Bieg główny | Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK | limit osiągnięty | ||||
ReAktywuj się w Maratonie | |||||||||
99 | Bonisławska-Być Anita | Gdańsk | Bieg główny | ReAktywuj się w Maratonie | opłacono on-line | ||||
ReAktywuj się w maratonie | |||||||||
100 | Bachórz Agata | Gdańsk | Bieg główny | ReAktywuj się w maratonie | opłacono on-line | ||||
Run Beach Morning | |||||||||
101 | Pachnia Michał | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Run Beach Morning | opłacono on-line | ||||
RysiekTeam | |||||||||
102 | BRACHA JAKUB | RADUNICA | Bieg główny | RysiekTeam | opłacono on-line | ||||
103 | Bracha Ryszard | Radunica | Bieg główny | RysiekTeam | opłacono on-line | ||||
104 | Brach Dominik | Pruszcz Gdański | Bieg główny | RysiekTeam | opłacono on-line | ||||
SKRA PATEREK | |||||||||
105 | Jabłońska Anita | Nakło nad Notecią | Bieg główny | SKRA PATEREK | opłacono on-line | ||||
SKRA PATEREK | |||||||||
106 | Jabłoński Adrian | Nakło nad Notecią | Bieg główny | SKRA PATEREK | opłacono on-line | ||||
SPIE SPORT TEAM / Pruszcz Biega | |||||||||
107 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Bieg główny | SPIE SPORT TEAM / Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
ST RUNNERS | |||||||||
108 | Szymańczak Adam | GDAŃSK | Bieg główny | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
109 | Lemanczyk Damian | Gdańsk | Bieg główny | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
110 | Riegel Mateusz | Gdańsk | Bieg główny | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
111 | Baranowska Sandra | Gdynia | Bieg główny | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
112 | Grzesiuk-Gapska Patrycja | Juszkowo | Bieg główny | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
113 | ROMANOWSKI Paweł | GDAŃSK | Bieg główny | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
114 | Grzelecki Sebastian | Juszkowo | Bieg główny | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
SUT Pruszcz Biega | |||||||||
115 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Bieg główny | SUT Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
Samouk | |||||||||
116 | Nowak Marcin | Łapino | Bieg główny | Samouk | opłacono on-line | ||||
Smurfit Kappa Adventure Team | |||||||||
117 | Wróbel Weronika | Rotmanka | Bieg główny | Smurfit Kappa Adventure Team | opłacono on-line | ||||
118 | Bach Łukasz | Pruszcz Gdański | Bieg główny | Smurfit Kappa Adventure Team | opłacono on-line | ||||
Straszyn Biega | |||||||||
119 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Bieg główny | Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
120 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Bieg główny | Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
Straszyn biega Pruszcz biega | |||||||||
121 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Bieg główny | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |||||||||
122 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Bieg główny | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | limit osiągnięty | ||||
T-MOBILE RUNNING TEAM | |||||||||
123 | Woźniak Mariusz | Gdańsk | Bieg główny | T-MOBILE RUNNING TEAM | limit osiągnięty | ||||
Taka RYBA | |||||||||
124 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Bieg główny | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
TriWiatraki / Run-passion.pl | |||||||||
125 | Wiatrowski Krzysztof | Kowale | Bieg główny | TriWiatraki / Run-passion.pl | opłacono on-line | ||||
Tumboteam | |||||||||
126 | Kotwa Paweł | Gołębiewo Wielkie | Bieg główny | Tumboteam | opłacono on-line | ||||
127 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | Bieg główny | Tumboteam | opłacono on-line | ||||
U long | |||||||||
128 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Bieg główny | U long | opłacono on-line | ||||
VERISNET | |||||||||
129 | Woźniak Krzysztof | Pręgowo | Bieg główny | VERISNET | opłacono on-line | ||||
VERISNET/Straszyn Biega | |||||||||
130 | Pogorzelski Maciej | Straszyn | Bieg główny | VERISNET/Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
Zitadelle | |||||||||
131 | Słomczewski Jakub | Grudziądz | Bieg główny | Zitadelle | opłacono on-line | ||||
132 | Jabłońska Agnieszka | Grudziądz | Bieg główny | Zitadelle | opłacono on-line | ||||
133 | Andrzejczak Wojtek | Grudziądz | Bieg główny | Zitadelle | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
134 | Bołtruczyk Krzysztof | Bytów | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
135 | Wolfram Dawid | Gdynia | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
136 | Klementowska Danuta | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
137 | Rutkowska ANNA | GDAŃSK | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
138 | Pryliński Błażej | rumia | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
139 | Ejdys Zbigniew | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
140 | Czułkowski Mariusz | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
141 | Mikołajczyk Marcin | Rotmanka | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
142 | Nibus Marta | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
143 | Thiel Gosia | Żuława | Bieg główny | limit osiągnięty | |||||
144 | Makaruk Anna | Straszyn | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
145 | Żuber Jarosław | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
146 | Żuber Małgorzata | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
147 | Licznerski Artur | Juszkowo | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
148 | Ptach Jacek | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
149 | Golasz Halina | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
150 | Majewski Piotr | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
151 | Puzdrowski Jacek | Bukowina | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
152 | Majewski Adam | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
153 | Puzdrowska Joanna | Siemirowice | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
154 | Balicka Lidia | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
155 | Piotrowski Norbert | Siemirowice | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
156 | Witkowski Wojciech Witkowski | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
157 | Knut Magdalena | Pruszcz Gdanski | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
158 | Wasielewska Aleksandra | Siemirowice | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
159 | Klimkiewicz Beata | Gdynia | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
160 | Guz Klaudia Guz | Subkowy | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
161 | Piechowski Piotr | Tczew | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
162 | Piotrowicz-Gnyp Sylwia | Różyny | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
163 | Pańka Marcin | Elbląg | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
164 | Chełmiński Mateusz Chełmiński | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
165 | Wąs Arkadiusz | Gdynia | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
166 | Thrun Radosław | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
167 | Szumacher Marta | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
168 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
169 | Borysewicz Filip | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
170 | Nibus Jacek | Straszyn | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
171 | Żebrowski Artur | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
172 | Konarzewska Natalia | Czerniewo | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
173 | Zinka Maciej | Łubiana | Bieg główny | limit osiągnięty | |||||
174 | Wiśniewska Barbara | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
175 | Lubecka Martyna | Będomin | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
176 | Lubecki Janusz | Będomin | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
177 | Ścirko Iwona | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
178 | Rodak Grzegorz | Pruszcz Gdanski | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
179 | Wadowska Anna | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
180 | Kamrowska Katarzyna | Rokietnica | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
181 | Poźniak Tomasz | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
182 | Synak Rafał | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
183 | Stusio Damian | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
184 | Kotwa Agata | Sobowidz | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
185 | Jankowski Marcin | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
186 | Saniewski Marcin | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
187 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
188 | Wysiecki Arkadiusz | LUBAŃ | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
189 | Markowska Ewa | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
190 | Spisak Katarzyna | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
191 | Saluk Dariusz | Juszkowo | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
192 | Saluk Marcin | Banino | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
193 | Jańczak Marcin | Kowale | Bieg główny | limit osiągnięty | |||||
194 | Ossowski Leszek | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
195 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
196 | Łozińska Karolina | Tarnowskie Góry | Bieg główny | limit osiągnięty | |||||
197 | Jarocki Bartosz | Szczecin | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
198 | Oleksiewicz Tomasz | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
199 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
200 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
201 | Baumgart Michał | Straszyn | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
202 | augustyn jacek | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
203 | Augustyn Ewelina | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
204 | Kulesz Arwid | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
205 | Kowalczuk-Hum Agnieszka | Gdynia | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
206 | Juszczak Dominika | Gdańsk | Bieg główny | limit osiągnięty | |||||
207 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
208 | Binkowska-Bójczuk Agnieszka | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
209 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
210 | Krauze Arkadiusz | Chojnice | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
211 | Krauze Hanna | Chojnice | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
212 | Ramutkowski Zbigniew | Chojnice | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
213 | Kaczmarek Dorota | Straszyn | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
214 | Sińczuk Patrycja | Tczew | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
215 | Czechowski Łukasz | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
216 | Kuncewicz Sławomir | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
217 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
218 | Maciejewski Paweł | Tczew | Bieg główny | limit osiągnięty | |||||
219 | Połajdowicz Agnieszka | Koźliny | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
220 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
221 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
222 | Kotwa Katarzyna Kotwa | Koźliny | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
223 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
224 | Trzcinska Monika Trzcinska | Skowarcz, | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
225 | Mikołajczyk Alicja | Rotmanka | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
226 | Wyrwińska Olga | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
227 | Jankowski Mateusz | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
228 | Grzesiuk-Jastrzębska Beata | Pruszcz Gd | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
229 | Blew Wojciech | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
230 | Orczykowska Monika | Kowale | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
231 | Orczykowski Marcin | Kowale | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
232 | Grochowski Piotr | Rotmanka | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
233 | Grochowska Dagmara Grochowska | Rotmanka | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
234 | Smokowski Przemysław | Pruszcz Gdański | Bieg główny | limit osiągnięty | |||||
235 | Leszczyński Jacek | Gdynia | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
236 | Myrcik Rafał | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
237 | Pisarek Ryszard | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
238 | Sobisz Joanna | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
239 | Czyżewski Darek | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
240 | Tałuć Łukasz | Elbląg | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
241 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
242 | DĄBROWSKA KAMILA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
243 | Piasecki Wojciech | Gdynia | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
244 | Niewiadomski Aleksander | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
245 | Mikołajczyk Anna | Rotmanka | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
246 | Skonka Anna | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
247 | Skonka Aleksander | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
248 | Piwański Krzysztof | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
249 | Gilewska Anna | Gdansk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
250 | Szadkowski Grzegorz | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
251 | Smoleń Ewa | Pruszcz Gdański | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
252 | Kalisz Paulina Kalisz | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
253 | Sarnaszek Monika | Rotmanka | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
254 | Baumgart Marta | Straszyn | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
255 | Marszałkowski Piotr | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
256 | Kozikowski Dariusz | Straszyn | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
257 | Marszałkowski Karol | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | |||||
run team Florasy | |||||||||
258 | Florek Łukasz | Grupa | Bieg główny | run team Florasy | opłacono on-line | ||||
ubezpieczenia-gda.pl | |||||||||
259 | Kamiński Arkadiusz | Gdańsk | Bieg główny | ubezpieczenia-gda.pl | opłacono on-line | ||||
wkurw_team | |||||||||
260 | Gnyp Daniel | Różyny | Bieg główny | wkurw_team | opłacono on-line | ||||
xRunners | |||||||||
261 | Jagodziński Damian | Gdańsk | Bieg główny | xRunners | opłacono on-line | ||||
262 | Wieczorek Mateusz | Gdańsk | Bieg główny | xRunners | opłacono on-line | ||||
263 | Kuraś Beata | Gdańsk | Bieg główny | xRunners | opłacono on-line | ||||
264 | Dobrzyński Tomasz | Gdynia | Bieg główny | xRunners | opłacono on-line | ||||
265 | Wałdowska Anna | Gdańsk | Bieg główny | xRunners | opłacono on-line | ||||
266 | Wałdowski Dominik | Gdańsk | Bieg główny | xRunners | opłacono on-line | ||||
zPORTowe KNURY | |||||||||
267 | Kacprzak Marcin | Gdańsk | Bieg główny | zPORTowe KNURY | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22898