Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | boguszewicz Marta | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | Przedszkole tik tak Straszyn | |
2 | Licznerski Adam | Juszkowo | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
3 | Freda Antoni | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | Czarni Pruszcz / Pruszcz Biega | |
4 | Jankowski Ksawery | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
5 | Knut Amelia | Pruszcz Gdanski | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
6 | sikora Jeremi | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
7 | sikora Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
8 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | Active Flow | |
9 | Saluk Daria | Juszkowo | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
10 | Kaczorowska Maja | juszkowo | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
11 | Teska MARTYNA | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
12 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ZKiW Kulice | |
13 | Hum Michał | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
14 | KWIATKOWSKI ARIEL | GDAŃSK | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | MAŁE LWY | |
15 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
16 | Kuraś Wiktor | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | xRunners | |
17 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
18 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | Znikajace punkty | |
19 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | Znikające punkty | |
20 | Mikołajczyk Pola | Rotmanka | Biegi dla dzieci 5-8 lat | |||
21 | Kulgajuk Marcin | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | Pruszcz Biega | |
22 | Michańska Karolina | KOWALE | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
23 | Pitak Sebastian | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | SP nr 1/Czarni Pruszcz | |
24 | Jabłońska Oliwia | Nakło nad Notecią | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | SKRA PATEREK | |
25 | Pietryczuk Aleksander | Pruszcz Gdanski | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
26 | Wera Paulina | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
27 | Burchard Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
28 | Karaś Antoni | Bielkówko | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
29 | Krawczuk-Szałasow HANNA | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ZS nr 4 | |
30 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
31 | Lewańczyk Jakub | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | Pruszcz Biega | |
32 | Kamińska Maja | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | Pruszcz Biega Straszyn biega iron team | |
33 | Chrząszcz Igor | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | Czarni Pruszcz / Pruszcz Biega | |
34 | Władymiruk Filip | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | Pruszcz Biega | |
35 | Kozikowski Dominik | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
36 | Wolańska Julia | Rumia | Biegi dla dzieci 5-8 lat | |||
37 | Grześkowiak Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat | ||
38 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Biegi dla dzieci 5-8 lat |
Wyświetleń: 22895