Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Nibus Jacek Straszyn Bieg główny opłacono on-line
102 Burzyński Tomasz Różyny Bieg główny 7PBOT opłacono on-line
103 Żebrowski Artur Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
104 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Bieg główny 7 PBOT/Grupa biegowa 65 limit osiągnięty
105 Konarzewska Natalia Czerniewo Bieg główny opłacono on-line
106 Zinka Maciej Łubiana Bieg główny limit osiągnięty
107 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Bieg główny Biegiem ku marzeniom limit osiągnięty
108 Wiśniewska Barbara Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
109 Lubecka Paulina Będomin Biegi dla dzieci 12-15 lat
110 Lubecka Martyna Będomin Bieg główny opłacono on-line
111 Lubecki Janusz Będomin Bieg główny opłacono on-line
112 Ścirko Iwona Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
113 Rodak Grzegorz Pruszcz Gdanski Bieg główny opłacono on-line
114 Wróbel Weronika Rotmanka Bieg główny Smurfit Kappa Adventure Team opłacono on-line
115 Gajdus Wiktor Gdańsk Bieg główny DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
116 Lemanczyk Damian Gdańsk Bieg główny ST RUNNERS opłacono on-line
117 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
118 Ossowski Michał Gdańsk Bieg główny 49 BLot/Pruszcz Biega opłacono on-line
119 Kamrowska Katarzyna Rokietnica Bieg główny opłacono on-line
120 Küchler Paweł Gdynia Bieg główny JARBUD opłacono on-line
121 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Bieg główny Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz limit osiągnięty
122 Sikorska Agnieszką Gdynia Bieg główny #BBKTS opłacono on-line
123 Czaykowski Wojciech Gdynia Bieg główny Mamy To! limit osiągnięty
124 Poźniak Tomasz Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
125 Śliwiński Andrzej Kosakowo Bieg główny Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK limit osiągnięty
126 Sarnowska Aleksandra Gdynia Bieg główny Kontener Formy opłacono on-line
127 Synak Rafał Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
128 Stusio Damian Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
129 Uber Marcin Pruszcz Gdański Bieg główny Fizjoterapia Adrianna Chruściel opłacono on-line
130 Pieprz Piotr Gdańsk Bieg główny 49 blot opłacono on-line
131 Kotwa Agata Sobowidz Bieg główny opłacono on-line
132 Jabłońska Anita Nakło nad Notecią Bieg główny SKRA PATEREK opłacono on-line
133 Trzcinska Olga Skowarcz Biegi dla dzieci 9-11 lat
134 Jankowski Marcin Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
135 Jabłoński Adrian Nakło nad Notecią Bieg główny SKRA PATEREK opłacono on-line
136 Saniewski Marcin Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
137 Rozmus Wiktor Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
138 Kamiński Mateusz Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 9-11 lat SP nr 1 Pruszcz Gdański
139 Wysiecki Arkadiusz LUBAŃ Bieg główny opłacono on-line
140 Bachusz Mariusz Różyny Bieg główny 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
141 Markowska Ewa Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
142 Bachusz Sylwia Różyny Bieg główny 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
143 Gałuszyńska Nina Gdynia Biegi dla dzieci 5-8 lat Active Flow
144 Wiatrowski Krzysztof Kowale Bieg główny TriWiatraki / Run-passion.pl opłacono on-line
145 Spisak Katarzyna Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
146 Saluk Dariusz Juszkowo Bieg główny opłacono on-line
147 Saluk Marcin Banino Bieg główny opłacono on-line
148 Dragan Blanka GDYNIA Biegi dla dzieci 9-11 lat
149 Pachnia Michał Pruszcz Gdański Bieg główny Run Beach Morning opłacono on-line
150 Jażdżewski Dariusz Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
151 Jańczak Katarzyna Gdańsk Biegi dla dzieci 9-11 lat
152 Jańczak Marcin Kowale Bieg główny limit osiągnięty
153 Saluk Daria Juszkowo Biegi dla dzieci 5-8 lat
154 Ossowski Leszek Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
155 Łowicki Bartosz Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
156 Kryszeń Jakub Gdańsk Biegi dla dzieci 12-15 lat
157 Kryszeń Marta Gdańsk Biegi dla dzieci 9-11 lat
158 Kaczorowska Maja juszkowo Biegi dla dzieci 5-8 lat
159 Kaczorowska Małgorzata juszkowo Bieg główny opłacono on-line
160 Łozińska Karolina Tarnowskie Góry Bieg główny limit osiągnięty
161 BRACHA JAKUB RADUNICA Bieg główny RysiekTeam opłacono on-line
162 Jarocki Bartosz Szczecin Bieg główny opłacono on-line
163 Sprengel Hubert Borkowo Biegi dla dzieci 9-11 lat
164 Bracha Ryszard Radunica Bieg główny RysiekTeam opłacono on-line
165 Sikora Ryszard Pruszcz Gdański Bieg główny 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
166 Oleksiewicz Tomasz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
167 Teska Patrycja Gdynia Biegi dla dzieci 9-11 lat
168 Teska MARTYNA Gdynia Biegi dla dzieci 5-8 lat
169 Rozmus Katarzyna Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
170 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Bieg główny opłacono on-line
171 Bach Łukasz Pruszcz Gdański Bieg główny Smurfit Kappa Adventure Team opłacono on-line
172 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
173 Baumgart Michał Straszyn Bieg główny opłacono on-line
174 augustyn jacek PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny opłacono on-line
175 Augustyn Ewelina Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
176 Kulesz Arwid Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
177 Szwedowski Kacper Kulice Biegi dla dzieci 9-11 lat ZKiW Kulice
178 Szwedowska Laura Kulice Biegi dla dzieci 9-11 lat ZKiW Kulice
179 Szwedowska Martyna Kulice Biegi dla dzieci 5-8 lat ZKiW Kulice
180 Przybyś Agnieszka Łęgowo Bieg główny Pruszcz Biega Show Must Go On opłacono on-line
181 Fijał Magda Gołębiewo Wielkie Bieg główny Tumboteam opłacono on-line
182 Hum Michał Gdańsk Biegi dla dzieci 5-8 lat
183 Kowalczuk-Hum Agnieszka Gdynia Bieg główny opłacono on-line
184 Chmielowski Michał Pruszcz Gdański Bieg główny Górskie Pędziwiatry opłacono on-line
185 Okapiec Dagmara Pruszcz Gdański Bieg główny Górskie Pędziwiatry opłacono on-line
186 Juszczak Dominika Gdańsk Bieg główny limit osiągnięty
187 Szlas Radosław tuchom Bieg główny KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
188 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg główny opłacono on-line
189 Riegel Mateusz Gdańsk Bieg główny ST RUNNERS opłacono on-line
190 Baranowska Sandra Gdynia Bieg główny ST RUNNERS opłacono on-line
191 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 9-11 lat
192 Jagodziński Damian Gdańsk Bieg główny xRunners opłacono on-line
193 Michalak Konrad Gdynia Bieg główny Gracja&Alicja 3miasto opłacono on-line
194 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
195 RADECKI GRZEGORZ PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
196 RADECKA ANNA PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
197 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg główny opłacono on-line
198 KWIATKOWSKI ARIEL GDAŃSK Biegi dla dzieci 5-8 lat MAŁE LWY
199 KWIATKOWSKA TATIANA GDAŃSK Biegi dla dzieci 12-15 lat MAŁE LWY
200 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Bieg główny ISA Trial Team opłacono on-line


Wyświetleń: 14686

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ