K 5-8 lat

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub Dystans
1 359 MOKŁOWICZ ELIZA K [5 - 8] WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY Biegi dla dzieci 5-8 lat
2 315 GAŁUSZYŃSKA NINA K [5 - 8] GDYNIA ACTIVE FLOW Biegi dla dzieci 5-8 lat
3 382 TESKA MARTYNA K [5 - 8] GDYNIA Biegi dla dzieci 5-8 lat
4 396 WOLAŃSKA LENA K [5 - 8] RUMIA Biegi dla dzieci 5-8 lat
5 326 KACZOROWSKA MAJA K [5 - 8] JUSZKOWO Biegi dla dzieci 5-8 lat
6 389 WIŚNICKA WIKTORIA K [5 - 8] GDYNIA Biegi dla dzieci 5-8 lat
7 368 PYTEL JULIA K [5 - 8] PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 5-8 lat
8 369 SALUK DARIA K [5 - 8] JUSZKOWO Biegi dla dzieci 5-8 lat
9 360 MOKŁOWICZ KLARA K [5 - 8] WEJHEROWO ZNIKAJACE PUNKTY Biegi dla dzieci 5-8 lat
10 395 WOLAŃSKA JULIA K [5 - 8] RUMIA Biegi dla dzieci 5-8 lat
11 322 JABŁOŃSKA OLIWIA K [5 - 8] NAKŁO NAD NOTECIĄ SKRA PATEREK Biegi dla dzieci 5-8 lat
PK 379 SZWEDOWSKI KACPER M [9 - 11] KULICE ZKIW KULICE Biegi dla dzieci 9-11 lat

M 5-8 lat

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub Dystans
1 306 CHRZĄSZCZ IGOR M [5 - 8] PRUSZCZ GDAŃSKI CZARNI PRUSZCZ / PRUSZCZ BIEGA Biegi dla dzieci 5-8 lat
2 346 LICZNERSKI ADAM M [5 - 8] JUSZKOWO Biegi dla dzieci 5-8 lat
3 363 PITAK SEBASTIAN M [5 - 8] PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 1/CZARNI PRUSZCZ Biegi dla dzieci 5-8 lat
4 324 JANKOWSKI KSAWERY M [5 - 8] PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 5-8 lat
5 344 LEWAŃCZYK JAKUB M [5 - 8] PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Biegi dla dzieci 5-8 lat
6 320 GRZEŚKOWIAK ALEKSANDER M [5 - 8] PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 5-8 lat
7 331 KOZIKOWSKI DOMINIK M [5 - 8] STRASZYN Biegi dla dzieci 5-8 lat
8 403 NOWAK MATEUSZ M [5 - 8] PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 5-8 lat
9 304 BURCHARD OSKAR M [5 - 8] PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 5-8 lat
10 336 KULGAJUK MARCIN M [5 - 8] PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Biegi dla dzieci 5-8 lat
11 362 PIETRYCZUK ALEKSANDER M PRUSZCZ GDANSKI Biegi dla dzieci 5-8 lat
12 329 KARAŚ ANTONI M [5 - 8] BIELKÓWKO Biegi dla dzieci 5-8 lat
13 371 SIKORA MARCEL M PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 5-8 lat
14 370 SIKORA JEREMI M PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 5-8 lat

K 9-11 lat

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub Dystans
1 367 PTACH WERONIKA K [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 9-11 lat
2 383 TESKA PATRYCJA K [9 - 11] GDYNIA Biegi dla dzieci 9-11 lat
3 401 MOSKE ROKSANA K [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 9-11 lat
4 335 KRYSZEŃ MARTA K [9 - 11] GDAŃSK Biegi dla dzieci 9-11 lat
5 366 POUCH MARTYNA K [9 - 11] REDA SP. 3 REDA Biegi dla dzieci 9-11 lat
6 365 PODSKOK AMELIA K [9 - 11] PRUSZCZ GDANSKI SP NR 4 PRUSZCZ GDANSKI Biegi dla dzieci 9-11 lat
7 342 KWIECIEŃ MARCELINA K [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Biegi dla dzieci 9-11 lat
8 378 SZWEDOWSKA LAURA K [9 - 11] KULICE ZKIW KULICE Biegi dla dzieci 9-11 lat
9 316 GAWARECKA ALEKSANDRA K [9 - 11] KLESZCZEWKO SP WOJANOWO Biegi dla dzieci 9-11 lat
10 361 PIEPRZ IGA K [9 - 11] GDAŃSK SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK Biegi dla dzieci 9-11 lat
11 386 WALENTYNOWICZ LENA K [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Biegi dla dzieci 9-11 lat
12 307 CHRZĄSZCZ MARYSIA K [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Biegi dla dzieci 9-11 lat
13 402 NOWAK MARTYNA K [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 9-11 lat
14 404 KOWALIK OLIWIA K [9 - 11] Biegi dla dzieci 9-11 lat
PK 354 MICHAŃSKA KAROLINA K [5 - 8] KOWALE Biegi dla dzieci 5-8 lat

M 9-11 lat

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub Dystans
1 397 ŻAKOWIECKI OSKAR M [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 9-11 lat
2 350 LUBECKI SZYMON M [9 - 11] BĘDOMIN KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE Biegi dla dzieci 9-11 lat
3 317 GAWARECKI WIKTOR M [9 - 11] KLESZCZEWKO TKD ANDO Biegi dla dzieci 9-11 lat
4 313 FLOREK FILIP M [9 - 11] GRUPA RUN TEAM FLORASY Biegi dla dzieci 9-11 lat
5 398 ŻUBER ANTONI M [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 9-11 lat
6 364 PITAK SZYMON M [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 1/CZARNI PRUSZCZ Biegi dla dzieci 9-11 lat
7 312 FLOREK JAKUB M GRUPA RUN TEAM FLORASY Biegi dla dzieci 9-11 lat
8 328 KAMIŃSKI MATEUSZ M [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 1 PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 9-11 lat
9 392 WITKOWSKI WOJCIECH M [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 9-11 lat
10 303 BRYŁA JAKUB M [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 3 PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 9-11 lat
11 345 LEWINSKI MARCEL M [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM Biegi dla dzieci 9-11 lat
12 380
13 337 KULGAJUK MATEUSZ M [9 - 11] PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Biegi dla dzieci 9-11 lat
14 323 JABŁOŃSKI KACPER M [9 - 11] NAKŁO NAD NOTECIĄ SKRA PATEREK Biegi dla dzieci 9-11 lat

K 12-15 lat

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub Dystans
1 305 BYĆ ZUZANNA K [12 - 15] GDAŃSK SP NR 80 GDAŃSK Biegi dla dzieci 12-15 lat
2 301 BANASZKIEWICZ DARIA K [12 - 15] PRUSZCZ GDAŃSKI SP 4 W PRUSZCZU GDAŃSKIM Biegi dla dzieci 12-15 lat
3 308 CZARNOWSKA ZUZANNA K [12 - 15] REDA FABRYKADOBREJZABAWY.PL Biegi dla dzieci 12-15 lat
4 349 LUBECKA PAULINA K [12 - 15] BĘDOMIN Biegi dla dzieci 12-15 lat
5 347 LOKŚ PAULINA K [12 - 15] JANOWO 1 LO W STAROGARDZIE GDAŃSKIM Biegi dla dzieci 12-15 lat
6 391 WITCZAK OLIWIA K [12 - 15] KOWALE IRONTEAM3CITY Biegi dla dzieci 12-15 lat
7 377 SUTKOWSKA OLIWIA K [12 - 15] PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Biegi dla dzieci 12-15 lat
PK 394 WNUCZKO ALAN M [12 - 15] PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 12-15 lat

M 12-15 lat

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub Dystans
1 390 WIŚNIEWSKI JAKUB M [12 - 15] GDANSK BELTA TEAM GDAŃSK Biegi dla dzieci 12-15 lat
2 343 LEWAŃCZUK CEZARY M [12 - 15] PRUSZCZ GDAŃSKI CONCRE Biegi dla dzieci 12-15 lat
3 348 LOKŚ PIOTR M [12 - 15] JANOWO PSP JABŁOWO Biegi dla dzieci 12-15 lat
4 334 KRYSZEŃ JAKUB M [12 - 15] GDAŃSK Biegi dla dzieci 12-15 lat

Wyniki 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Prędkość km/h x Tempo min/km x Czas startu 5km netto 10km brutto 10km netto
1 226 WIATROWSKI KRZYSZTOF M 1 M OPEN KOWALE TRIWIATRAKI / RUN-PASSION.PL 10km 17.40 [km/h] 0:03:27 [min/km] 0:00:02 0:17:16 0:34:29 0:34:27
2 237 WOJNOWSKI MICHAŁ M 2 M OPEN GDAŃSK DREAM TRI TEAM 10km 17.32 [km/h] 0:03:28 [min/km] 0:00:00 0:17:19 0:34:39 0:34:39
3 107 LESZCZYŃSKI JACEK M 3 M OPEN GDYNIA 10km 17.17 [km/h] 0:03:30 [min/km] 0:00:01 0:17:18 0:34:57 0:34:56
4 66 JAROCKI BARTOSZ M 4 M OPEN SZCZECIN 10km 15.92 [km/h] 0:03:46 [min/km] 0:00:01 0:17:56 0:37:42 0:37:41
5 227 WICENBACH ARKADIUSZ M 5 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 15.62 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:00:02 0:19:00 0:38:25 0:38:23
6 203 SZABŁOWSKA IWONA K 1 K OPEN JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA 10km 15.62 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:00:01 0:19:00 0:38:25 0:38:24
7 12 BAUMGART MICHAŁ M 6 M OPEN STRASZYN 10km 15.22 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:00:02 0:19:51 0:39:26 0:39:24
8 134 MYRCIK RAFAŁ M 7 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 15.09 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:00:01 0:19:44 0:39:46 0:39:45
9 149 PARACKI MICHAŁ M 8 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI EUROCASH 10km 15.03 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:00:03 0:19:50 0:39:55 0:39:52
10 173 RIEGEL MATEUSZ M 9 M OPEN GDAŃSK ST RUNNERS 10km 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km] 0:00:04 0:19:43 0:40:06 0:40:02
11 142 OLEKSIEWICZ TOMASZ M 10 M OPEN GDAŃSK 10km 14.72 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:00:02 0:20:27 0:40:45 0:40:43
12 151 PASZKOWSKI PAWEŁ M 11 M OPEN GDAŃSK 10km 14.69 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:00:03 0:20:00 0:40:51 0:40:48
13 223 WAŁDOWSKI DOMINIK M 12 M OPEN GDAŃSK XRUNNERS 10km 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:00:04 0:20:29 0:41:04 0:41:00
14 130 MICHNA DANIEL M 13 M OPEN PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 14.59 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:00:03 0:20:42 0:41:07 0:41:04
15 37 EJDYS ZBIGNIEW M 14 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 14.57 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:00:01 0:20:20 0:41:11 0:41:10
16 23 CHMIELOWSKI MICHAŁ M 15 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 10km 14.51 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:00:04 0:20:51 0:41:21 0:41:17
17 213 TARKOWSKI DAWID M 16 M OPEN PRUSZCZ GDANSKI CROSSELITE 10km 14.47 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:00:03 0:20:01 0:41:28 0:41:25
18 101 KULGAJUK MICHAL M 17 M OPEN PRUSZCZ GDANSKI SUT PRUSZCZ BIEGA 10km 14.46 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:00:05 0:21:10 0:41:30 0:41:25
19 209 SZYMAŃSKI ARTUR M 18 M OPEN GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 10km 14.44 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:00:08 0:20:41 0:41:33 0:41:25
20 140 NUŻ JACEK M 19 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:00:05 0:20:45 0:41:38 0:41:33
21 19 BRACHA JAKUB M 20 M OPEN RADUNICA RYSIEKTEAM 10km 14.34 [km/h] 0:04:11 [min/km] 0:00:05 0:20:39 0:41:50 0:41:45
22 138 NOWAK MARCIN M 21 M OPEN ŁAPINO SAMOUK 10km 14.32 [km/h] 0:04:11 [min/km] 0:00:02 0:20:58 0:41:54 0:41:52
23 61 JABŁOŃSKI ADRIAN M 22 M OPEN NAKŁO NAD NOTECIĄ SKRA PATEREK 10km 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:00:03 0:20:54 0:41:56 0:41:53
24 220 WALDOWSKI ROMAN M 23 M OPEN GDAŃSK BIEGACZE Z POMORZA /TAKA RYBA 10km 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:00:02 0:20:42 0:41:56 0:41:54
25 233 WITCZAK BARTEK M 24 M OPEN KOWALE IRONTEAM3CITY 10km 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:00:02 0:20:27 0:42:09 0:42:07
26 25 CHRZĄSZCZ BARTEK M 25 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:00:04 0:20:57 0:42:09 0:42:05
27 102 KUNCEWICZ SŁAWOMIR M 26 M OPEN GDAŃSK 10km 14.22 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:00:04 0:20:47 0:42:11 0:42:07
28 90 KOZIKOWSKI DARIUSZ M 27 M OPEN STRASZYN 10km 14.13 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:00:05 0:20:48 0:42:28 0:42:23
29 44 GAWARECKI KAMIL M 28 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 10km 14.07 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:00:06 0:20:51 0:42:38 0:42:32
30 174 WĄSIK DARIUSZ M 29 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA IRON TEAM 10km 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:00:04 0:21:02 0:42:40 0:42:36
31 176 ROMANOWSKI PAWEŁ M 30 M OPEN GDAŃSK ST RUNNERS 10km 14.04 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:00:04 0:20:54 0:42:45 0:42:41
32 113 ŁĘGOWSKI MICHAŁ M 31 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 10km 13.91 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:00:05 0:23:03 0:43:08 0:43:03
33 211 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 32 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 10km 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:00:08 0:21:05 0:43:14 0:43:06
34 178 ROZMUS WIKTOR M 33 M OPEN GDAŃSK 10km 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:06 0:21:23 0:43:23 0:43:17
35 205 SZLAS RADOSŁAW M 34 M OPEN TUCHOM KUJAWSCY RUNNERS 10km 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:04 0:21:29 0:43:33 0:43:29
36 206 SZUMACHER MARTA K 2 K OPEN GDAŃSK 10km 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:00:03 0:21:36 0:43:46 0:43:43
37 236 WOJNAROWSKA WERONIKA K 3 K OPEN GDYNIA 10km 13.66 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:10 0:21:24 0:43:56 0:43:46
38 215 THRUN RADOSŁAW M 35 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:15 0:21:53 0:43:57 0:43:42
39 135 NIBUS JACEK M 36 M OPEN STRASZYN 10km 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:06 0:22:21 0:43:59 0:43:53
40 88 KOTWA PAWEŁ M 37 M OPEN GOŁĘBIEWO WIELKIE TUMBOTEAM 10km 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:05 0:21:57 0:44:03 0:43:58
41 85 KOSZAROWSKI JAROSŁAW M 38 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 10km 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:06 0:22:01 0:44:10 0:44:04
42 164 POŹNIAK TOMASZ M 39 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 13.56 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:00:05 0:22:16 0:44:15 0:44:10
43 161 PODGÓRSKI WITOLD M 40 M OPEN GDAŃSK F3TEAM 10km 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:00:06 0:22:08 0:44:21 0:44:15
44 153 PIASECKI WOJCIECH M 41 M OPEN GDYNIA 10km 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:00:06 0:21:50 0:44:22 0:44:16
45 137 NIEWIADOMSKI ALEKSANDER M 42 M OPEN GDAŃSK 10km 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:00:13 0:22:39 0:44:30 0:44:17
46 6 BACHÓRZ AGATA K 4 K OPEN GDAŃSK REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 10km 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:00:02 0:22:25 0:44:38 0:44:36
47 160 PIWAŃSKI KRZYSZTOF M 43 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:00:07 0:22:31 0:44:39 0:44:32
48 5 BACH ŁUKASZ M 44 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM 10km 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:00:07 0:22:30 0:44:42 0:44:35
49 43 GAJDUS WIKTOR M 45 M OPEN GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 10km 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:12 0:23:01 0:44:56 0:44:44
50 218 UBER MARCIN M 46 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI FIZJOTERAPIA ADRIANNA CHRUŚCIEL 10km 13.34 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:05 0:22:47 0:44:58 0:44:53
51 202 SYNAK RAFAŁ M 47 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:03 0:22:15 0:45:02 0:44:59
52 26 CIEŚLIK MARTA K 5 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 10km 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:03 0:22:16 0:45:03 0:45:00
53 239 WOZBANOWICZ JACEK M 48 M OPEN STRASZYN STRASZYN BIEGA 10km 13.31 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:07 0:22:10 0:45:04 0:44:57
54 31 CZYŻEWSKI DAREK M 49 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:00:05 0:22:31 0:45:13 0:45:08
55 32 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 6 K OPEN GDAŃSK TAKA RYBA 10km 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:00:10 0:22:31 0:45:13 0:45:03
56 125 MARZEC PRZEMYSŁAW M 50 M OPEN GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 10km 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:00:06 0:22:23 0:45:26 0:45:20
57 20 BRACHA RYSZARD M 51 M OPEN RADUNICA RYSIEKTEAM 10km 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:00:04 0:22:09 0:45:30 0:45:26
58 22 CHEŁMIŃSKI MATEUSZ M 52 M OPEN GDAŃSK 10km 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:00:10 0:22:02 0:45:31 0:45:21
59 166 PRZYBYŚ AGNIESZKA K 7 K OPEN ŁĘGOWO PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 10km 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:00:05 0:22:41 0:46:22 0:46:17
60 69 KACPRZAK MARCIN M 53 M OPEN GDAŃSK ZPORTOWE KNURY 10km 12.93 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:06 0:23:09 0:46:25 0:46:19
61 129 MICHAŁOWSKA-LEWIŃSKA ANITA K 8 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 10km 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:03 0:23:12 0:46:27 0:46:24
62 109 LEWINSKI KRZYSZTOF M 54 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM - 49 BAZA LOTNICZA 10km 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:04 0:23:10 0:46:27 0:46:23
63 67 JAŻDŻEWSKI DARIUSZ M 55 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:04 0:23:11 0:46:28 0:46:24
64 145 OSSOWSKI LESZEK M 56 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:06 0:22:48 0:46:28 0:46:22
65 116 MADEJ PAWEŁ M 57 M OPEN GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 10km 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:10 0:22:34 0:46:29 0:46:19
66 208 SZYMAŃCZAK ADAM M 58 M OPEN GDAŃSK ST RUNNERS 10km 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:04 0:22:29 0:46:32 0:46:28
67 128 MICHALAK KONRAD M 59 M OPEN GDYNIA GRACJA&ALICJA 3MIASTO 10km 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:08 0:23:08 0:46:33 0:46:25
68 106 LEMANCZYK DAMIAN M 60 M OPEN GDAŃSK ST RUNNERS 10km 12.88 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:04 0:22:40 0:46:34 0:46:30
69 54 GRZELECKI SEBASTIAN M 61 M OPEN JUSZKOWO ST RUNNERS 10km 12.88 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:10 0:22:40 0:46:36 0:46:26
70 95 KROEMER RAFAŁ M 62 M OPEN GDAŃSK OLO TEAM 10km 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:12 0:22:42 0:46:39 0:46:27
71 77 KITOWSKI KRZYSZTOF M 63 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI U LONG 10km 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:10 0:23:39 0:46:40 0:46:30
72 62 JAGODZIŃSKI DAMIAN M 64 M OPEN GDAŃSK XRUNNERS 10km 12.79 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:00:03 0:23:04 0:46:54 0:46:51
73 123 MARSZAŁKOWSKI KAROL M 65 M OPEN GDAŃSK 10km 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:12 0:23:48 0:46:58 0:46:46
74 124 MARSZAŁKOWSKI PIOTR M 66 M OPEN GDAŃSK 10km 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:11 0:23:46 0:46:58 0:46:47
75 110 LICZNERSKI ARTUR M 67 M OPEN JUSZKOWO 10km 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:12 0:24:17 0:47:01 0:46:49
76 247 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA K 9 K OPEN GDAŃSK GEMINI POLSKA TEAM 10km 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:10 0:23:12 0:47:20 0:47:10
77 112 LUBECKI JANUSZ M 68 M OPEN BĘDOMIN 10km 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:00:05 0:23:07 0:47:47 0:47:42
78 15 BOŁTRUCZYK KRZYSZTOF M 69 M OPEN BYTÓW 10km 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:04 0:23:50 0:47:58 0:47:54
79 204 SZADKOWSKI GRZEGORZ M 70 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:14 0:23:43 0:48:08 0:47:54
80 60 JABŁOŃSKA ANITA K 10 K OPEN NAKŁO NAD NOTECIĄ SKRA PATEREK 10km 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:04 0:24:05 0:48:08 0:48:04
81 28 CUDNOWSKI LESZEK M 71 M OPEN GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL 10km 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:00:10 0:23:43 0:48:24 0:48:14
82 50 GROCHOWSKA DAGMARA K 11 K OPEN ROTMANKA 10km 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:05 0:24:49 0:48:33 0:48:28
83 29 CZECHOWSKI ŁUKASZ M 72 M OPEN GDAŃSK 10km 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:00:10 0:24:19 0:48:51 0:48:41
84 114 ŁOWICKI BARTOSZ M 73 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:00:07 0:24:30 0:48:54 0:48:47
85 245 BRAK DANYCH M 74 M OPEN 0 0 10km 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:07 0:24:30 0:48:55 0:48:48
86 192 SKONKA ALEKSANDER M 75 M OPEN GDAŃSK 10km 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:13 0:23:43 0:49:01 0:48:48
87 167 PTACH JACEK M 76 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:09 0:24:46 0:49:03 0:48:54
88 39 FLOREK ŁUKASZ M 77 M OPEN GRUPA RUN TEAM FLORASY 10km 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:14 0:23:19 0:49:15 0:49:01
89 121 MARCZAK MAREK M 78 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:00:15 0:24:43 0:49:25 0:49:10
90 147 PACHNIA MICHAŁ M 79 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI RUN BEACH MORNING 10km 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:00:12 0:24:22 0:49:30 0:49:18
91 300 MUSIAŁ MAGDALENA K 12 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:00:02 0:24:03 0:49:38 0:49:36
92 35 DOMAGALA TOMASZ M 80 M OPEN PRUSZCZ GDANSKI NUTRISHOP PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:00:06 0:23:30 0:49:48 0:49:42
93 196 SOBCZAK PAWEŁ M 81 M OPEN GDAŃSK JEPPESEN 10km 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:00:07 0:25:06 0:49:50 0:49:43
94 171 RADECKI GRZEGORZ M 82 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:08 0:24:29 0:49:55 0:49:47
95 170 RADECKA ANNA K 13 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:08 0:24:29 0:49:57 0:49:49
96 127 MELER ULA K 14 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA STRASZYN BIEGA IRON TEAM 10km 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:13 0:24:51 0:49:59 0:49:46
97 73 KAMIŃSKA KAMILA K 15 K OPEN GDANSK PRUSZCZ BIEGA STRASZYN BIEGA IRON TEAM 10km 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:14 0:24:51 0:50:00 0:49:46
98 27 CISZEK SEBASTIAN M 83 M OPEN GDAŃSK IRON TEAM 10km 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:04 0:24:25 0:50:01 0:49:57
99 41 FREDA ARTUR M 84 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI SPIE SPORT TEAM / PRUSZCZ BIEGA 10km 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:08 0:24:29 0:50:04 0:49:56
100 207 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M 85 M OPEN KULICE 10km 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:15 0:24:52 0:50:04 0:49:49
101 214 TARKOWSKI JACEK M 86 M OPEN TCZEW CROSSELITE 10km 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:00:04 0:24:47 0:50:06 0:50:02
102 120 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 87 M OPEN GDANSK 0 10km 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:00:02 0:24:39 0:50:12 0:50:10
103 98 KUKLIS TOMASZ M 88 M OPEN GDAŃSK OLIWA HOCKEY TEAM 10km 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:00:02 0:24:07 0:50:20 0:50:18
104 46 GNYP DANIEL M 89 M OPEN RÓŻYNY WKURW_TEAM 10km 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:11 0:24:59 0:50:28 0:50:17
105 222 WAŁDOWSKA ANNA K 16 K OPEN GDAŃSK XRUNNERS 10km 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:09 0:25:33 0:50:34 0:50:25
106 108 LEWAŃCZYK MAŁGORZATA K 17 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:08 0:24:30 0:50:37 0:50:29
107 158 PIOTROWSKI PAWEŁ M 90 M OPEN GDAŃSK 49 BAZA LOTNICZA/PLUTON OBSŁUGI LOTNISKA 10km 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:16 0:24:52 0:50:39 0:50:23
108 230 WIŚNIEWSKI ADRIAN M 91 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA/PLUTON OBSŁUGI LOTNISKA 10km 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:14 0:24:54 0:50:40 0:50:26
109 183 SANIEWSKI MARCIN M 92 M OPEN GDAŃSK 10km 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:01 0:24:46 0:50:45 0:50:44
110 177 ROZMUS KATARZYNA K 18 K OPEN GDAŃSK 10km 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:06 0:24:50 0:50:50 0:50:44
111 105 KWIATKOWSKI KAJETAN M 93 M OPEN GDAŃSK ISA TRIAL TEAM 10km 11.75 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:17 0:25:59 0:51:05 0:50:48
112 191 SIŃCZUK PATRYCJA K 19 K OPEN TCZEW 10km 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:09 0:25:39 0:51:09 0:51:00
113 63 JANISZ KOZIKOWSKA JOANNA K 20 K OPEN JUSZKOWO 10km 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:08 0:26:06 0:51:11 0:51:03
114 48 GRABOWSKA DAGMARA K 21 K OPEN JUSZKOWO STRASZYN BIEGA 10km 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:11 0:26:02 0:51:11 0:51:00
115 241 WRÓBEL WERONIKA K 22 K OPEN ROTMANKA SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM 10km 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:07 0:25:26 0:51:12 0:51:05
116 141 OKAPIEC DAGMARA K 23 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 10km 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:00:08 0:25:22 0:51:17 0:51:09
117 8 BACHUSZ SYLWIA K 24 K OPEN RÓŻYNY 49 BAZA LOTNICZA 10km 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:00:08 0:25:15 0:51:19 0:51:11
118 234 WITKOWSKI WOJCIECH M 94 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 11.67 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:00:06 0:24:56 0:51:24 0:51:18
119 115 MADEJ DOMINIKA K 25 K OPEN GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 10km 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:00:11 0:25:31 0:51:30 0:51:19
120 195 SMOLEŃ EWA K 26 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:00:05 0:26:08 0:51:33 0:51:28
121 4 AUGUSTYN EWELINA K 27 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:00:02 0:25:15 0:51:38 0:51:36
122 100 KULGAJUK DARIUSZ M 95 M OPEN JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA 10km 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:00:05 0:25:10 0:51:45 0:51:40
123 57 GUZ KLAUDIA K 28 K OPEN SUBKOWY 10km 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:00:10 0:26:28 0:51:45 0:51:35
124 154 PIECHOWSKI PIOTR M 96 M OPEN TCZEW 10km 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:00:10 0:26:28 0:51:46 0:51:36
125 186 SCHULZ MACIEJ M 97 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:00:09 0:25:31 0:51:54 0:51:45
126 51 GROCHOWSKI PIOTR M 98 M OPEN ROTMANKA 10km 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:00:06 0:26:02 0:52:01 0:51:55
127 198 SPISAK KATARZYNA K 29 K OPEN GDAŃSK 10km 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:14 0:26:41 0:52:07 0:51:53
128 38 FIJAŁ MAGDA K 30 K OPEN GOŁĘBIEWO WIELKIE TUMBOTEAM 10km 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:05 0:25:01 0:52:11 0:52:06
129 139 NUŻ ANNA K 31 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:09 0:26:06 0:52:18 0:52:09
130 244 ZANDER SZYMON M 99 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:09 0:26:27 0:52:20 0:52:11
131 49 GRABOWSKA MAGDALENA K 32 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA 10km 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:07 0:26:30 0:52:20 0:52:13
132 182 SALUK MARCIN M 100 M OPEN BANINO 10km 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:00:14 0:25:43 0:52:36 0:52:22
133 24 CHRZĄSZCZ ANIA K 33 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:00:09 0:26:16 0:52:39 0:52:30
134 133 MIKOŁAJCZYK ANNA K 34 K OPEN ROTMANKA 10km 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:00:05 0:26:29 0:52:47 0:52:42
135 131 MIKOŁAJCZYK ALICJA K 35 K OPEN ROTMANKA 10km 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:00:04 0:26:30 0:53:05 0:53:01
136 189 SIKORA RYSZARD M 101 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA 10km 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:00:07 0:25:23 0:53:14 0:53:07
137 221 WALENTYNOWICZ ANETA K 36 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM / PRUSZCZ BIEGA 10km 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:00:09 0:26:15 0:53:16 0:53:07
138 235 WŁADYMIRUK DARIUSZ M 102 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:00:09 0:25:58 0:53:28 0:53:19
139 10 BARANOWSKA SANDRA K 37 K OPEN GDYNIA ST RUNNERS 10km 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:00:08 0:26:32 0:53:32 0:53:24
140 75 KAMROWSKA KATARZYNA K 38 K OPEN ROKIETNICA 10km 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:01 0:26:18 0:53:38 0:53:37
141 146 OSSOWSKI MICHAŁ M 103 M OPEN GDAŃSK 49 BLOT/PRUSZCZ BIEGA 10km 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:08 0:25:55 0:53:39 0:53:31
142 136 NIBUS MARTA K 39 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:07 0:26:19 0:53:40 0:53:33
143 118 MAJEWSKI PIOTR M 104 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:00:09 0:26:42 0:53:52 0:53:43
144 3 AUGUSTYN JACEK M 105 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:02 0:25:40 0:54:05 0:54:03
145 126 MATYSKIEL ANITA K 40 K OPEN GDAŃSK ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:13 0:26:40 0:54:05 0:53:52
146 74 KAMIŃSKI ARKADIUSZ M 106 M OPEN GDAŃSK UBEZPIECZENIA-GDA.PL 10km 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:13 0:26:41 0:54:06 0:53:53
147 144 ORCZYKOWSKI MARCIN M 107 M OPEN KOWALE 10km 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:08 0:27:25 0:54:15 0:54:07
148 181 SALUK DARIUSZ M 108 M OPEN JUSZKOWO 10km 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:14 0:25:50 0:54:16 0:54:02
149 71 KACZOROWSKA MAŁGORZATA K 41 K OPEN JUSZKOWO 10km 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:12 0:27:03 0:54:16 0:54:04
150 33 DĄBROWSKA KAMILA K 42 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:07 0:26:20 0:54:16 0:54:09
151 169 PUZDROWSKI JACEK M 109 M OPEN BUKOWINA 10km 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:11 0:27:21 0:54:17 0:54:06
152 117 MAJEWSKI ADAM M 110 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:08 0:26:43 0:54:24 0:54:16
153 7 BACHUSZ MARIUSZ M 111 M OPEN RÓŻYNY 49 BAZA LOTNICZA 10km 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:07 0:26:54 0:54:32 0:54:25
154 155 PIEPRZ PIOTR M 112 M OPEN GDAŃSK 49 BLOT 10km 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:09 0:26:36 0:54:35 0:54:26
155 64 JANKOWSKI MARCIN M 113 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:08 0:26:38 0:54:41 0:54:33
156 246 ZAWALUK MARCIN M 114 M OPEN JANKOWO GDAŃSKIE (RT) RUNHOLIK TEAM 10km 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:07 0:26:20 0:54:43 0:54:36
157 185 SARNOWSKA ALEKSANDRA K 43 K OPEN GDYNIA KONTENER FORMY 10km 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:07 0:26:44 0:54:43 0:54:36
158 150 PARANDYK ADAM M 115 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA 10km 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:00:06 0:26:48 0:54:52 0:54:46
159 58 HINC STANISŁAW M 116 M OPEN KOWALE PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 10km 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:00:08 0:27:19 0:55:02 0:54:54
160 168 PUZDROWSKA JOANNA K 44 K OPEN SIEMIROWICE 10km 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:00:10 0:27:21 0:55:26 0:55:16
161 45 GILEWSKA ANNA K 45 K OPEN GDANSK 10km 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:00:03 0:27:32 0:55:35 0:55:32
162 240 WOŹNIAK KRZYSZTOF M 117 M OPEN PRĘGOWO VERISNET 10km 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:00:11 0:28:08 0:55:38 0:55:27
163 162 POGORZELSKI MACIEJ M 118 M OPEN STRASZYN VERISNET/STRASZYN BIEGA 10km 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:00:11 0:28:08 0:55:40 0:55:29
164 157 PIOTROWSKI NORBERT M 119 M OPEN SIEMIROWICE 10km 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:00:12 0:28:42 0:55:43 0:55:31
165 11 BAUMGART MARTA K 46 K OPEN STRASZYN 10km 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:00:11 0:28:07 0:55:45 0:55:34
166 199 STRĄGOWSKA KATARZYNA K 47 K OPEN GOWINO BY KASIK 10km 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:05 0:27:16 0:55:58 0:55:53
167 248 ŻEBROWSKI ARTUR M 120 M OPEN GDAŃSK 10km 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:14 0:27:31 0:55:59 0:55:45
168 36 DYGUŁA BARTOSZ M 121 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA 10km 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:11 0:28:00 0:56:00 0:55:49
169 210 ŚCIRKO IWONA K 48 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:00:06 0:56:08 0:56:02
170 184 SARNASZEK MONIKA K 49 K OPEN ROTMANKA 10km 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:00:05 0:27:24 0:56:13 0:56:08
171 152 PĘK GRZEGORZ M 122 M OPEN GRUPA 10km 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:00:11 0:26:51 0:56:39 0:56:28
172 68 BUDZKA JOANNA K 50 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:00 1:08:19 0:57:00 0:57:00
173 190 SIKORSKA AGNIESZKĄ M 123 M OPEN GDYNIA #BBKTS 10km 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:00:09 0:28:11 0:57:10 0:57:01
174 97 KÜCHLER PAWEŁ M 124 M OPEN GDYNIA JARBUD 10km 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:00:11 0:28:09 0:57:10 0:56:59
175 56 GRZESIUK-JASTRZĘBSKA BEATA K 51 K OPEN PRUSZCZ GD 10km 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:00:13 0:28:32 0:57:12 0:56:59
176 103 KURAŚ BEATA K 52 K OPEN GDAŃSK XRUNNERS 10km 10.45 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:00:10 0:28:18 0:57:24 0:57:14
177 231 WITCZAK ANNA K 53 K OPEN KOWALE IRONTEAM3CITY 10km 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:02 0:28:28 0:57:29 0:57:27
178 232 WITCZAK ARKADIUSZ M 125 M OPEN KOWALE IRONTEAM3CITY 10km 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:03 0:28:28 0:57:29 0:57:26
179 159 PISAREK RYSZARD M 126 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:00:01 0:28:11 0:58:08 0:58:07
180 193 SKONKA ANNA K 54 K OPEN GDAŃSK 10km 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:00:13 0:29:13 0:58:13 0:58:00
181 96 KRZYSTEK MAGDALENA K 55 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 10km 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:00:09 0:29:10 0:58:25 0:58:16
182 14 BLEW WOJCIECH M 127 M OPEN GDAŃSK 10km 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:00:08 0:29:11 0:58:25 0:58:17
183 94 KRAWIEC ŁUKASZ M 128 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:00:11 0:29:08 0:58:50 0:58:39
184 93 KRAWIEC ANDRZEJ M 129 M OPEN SZTUM LKS ,,ZANTYR'' SZTUM 10km 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:00:11 0:29:08 0:58:50 0:58:39
185 225 WĄS ARKADIUSZ M 130 M OPEN GDYNIA 10km 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:00:13 0:27:18 0:58:54 0:58:41
186 65 JANKOWSKI MATEUSZ M 131 M OPEN GDAŃSK 10km 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:00:15 0:29:05 0:58:57 0:58:42
187 242 WYRWIŃSKA OLGA K 56 K OPEN GDAŃSK 10km 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:00:14 0:29:15 0:58:58 0:58:44
188 87 KOTWA KATARZYNA K 57 K OPEN KOŹLINY 10km 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:00:03 0:59:44 0:59:47 0:59:44
189 111 LUBECKA MARTYNA K 58 K OPEN BĘDOMIN 10km 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:00:10 0:29:00 0:59:50 0:59:40
190 219 WADOWSKA ANNA K 59 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:00:11 0:29:53 1:00:39 1:00:28
191 42 FURTAK LESZEK M 132 M OPEN WEJHEROWO 44 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGO SIEMIROWICE 10km 9.85 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:00:09 0:29:47 1:00:53 1:00:44
192 197 SOBISZ JOANNA K 60 K OPEN GDAŃSK 10km 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:00:08 0:30:54 1:02:39 1:02:31
193 119 MAKARUK ANNA K 61 K OPEN STRASZYN 10km 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km] 0:00:09 0:30:26 1:03:07 1:02:58
194 104 KWIATKOWSKA ALICJA K 62 K OPEN GDAŃSK MAŁE LWY 10km 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:00:14 0:29:45 1:03:16 1:03:02
195 72 KALISZ PAULINA K 63 K OPEN GDAŃSK 10km 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:00:08 0:30:53 1:03:25 1:03:17
196 201 SUTKOWSKA ELŻBIETA K 64 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 9.29 [km/h] 0:06:27 [min/km] 0:00:09 0:30:53 1:04:34 1:04:25
197 53 GRONEK-STANIAK KATARZYNA K 65 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:00:14 0:31:27 1:05:20 1:05:06
198 156 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 66 K OPEN RÓŻYNY 10km 9.10 [km/h] 0:06:36 [min/km] 0:00:11 0:32:58 1:05:55 1:05:44
199 224 WASIELEWSKA ALEKSANDRA K 67 K OPEN SIEMIROWICE 10km 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km] 0:00:09 0:32:17 1:06:26 1:06:17
200 216 TROJANOWSKA BOGUMIŁA K 68 K OPEN GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ 10km 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km] 0:00:08 0:33:50 1:06:50 1:06:42
201 179 RUTKOWSKA ANNA K 69 K OPEN GDAŃSK 10km 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km] 0:00:13 0:33:22 1:06:56 1:06:43
202 180 RUTKOWSKI MARCIN M 133 M OPEN GDAŃSK 7PBOT 10km 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km] 0:00:15 0:33:20 1:06:56 1:06:41
203 86 KOTWA AGATA K 70 K OPEN SOBOWIDZ 10km 8.91 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:00:03 0:31:58 1:07:19 1:07:16
204 55 GRZESIUK-GAPSKA PATRYCJA K 71 K OPEN JUSZKOWO ST RUNNERS 10km 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km] 0:00:14 0:33:48 1:07:30 1:07:16
205 249 ŻUBER JAROSŁAW M 134 M OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km] 0:00:01 0:33:43 1:07:49 1:07:48
206 250 ŻUBER MAŁGORZATA K 72 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km] 0:00:01 0:33:43 1:07:50 1:07:49
207 83 KONARZEWSKA NATALIA K 73 K OPEN CZERNIEWO 10km 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km] 0:00:12 0:33:53 1:08:11 1:07:59
208 2 BUDZKI KRZYSZTOF M 135 M OPEN JUSCKOWO 10km 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km] 0:00:00 1:08:19 1:08:19 1:08:19
209 194 SŁOMCZEWSKI JAKUB M 136 M OPEN GRUDZIĄDZ ZITADELLE 10km 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:00:17 0:33:59 1:09:09 1:08:52
210 1 ANDRZEJCZAK WOJTEK M 137 M OPEN GRUDZIĄDZ ZITADELLE 10km 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:00:18 0:34:00 1:09:09 1:08:51
211 59 JABŁOŃSKA AGNIESZKA K 74 K OPEN GRUDZIĄDZ ZITADELLE 10km 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:00:17 0:34:01 1:09:09 1:08:52
212 165 PRYLIŃSKI BŁAŻEJ M 138 M OPEN RUMIA 10km 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:00:13 0:32:05 1:09:47 1:09:34
213 78 KLEMENTOWSKA DANUTA K 75 K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 8.19 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:00:06 0:35:47 1:13:16 1:13:10
- 9 BALICKA LIDIA K - K OPEN PRUSZCZ GDAŃSKI 10km - [km/h] - [min/km] 0:00:13 0:36:35 DNF

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ