2-4-8 Triathlon Frombork
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sieciński Leszek Susz TRIATHLONOWA DWÓJKA
2 Zubowicz Maria Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA TM Iron Tri - Team opłacono BM
3 Wargacki Piotr Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA TM Iron Tri - Team opłacono BM
4 Goraj Pawel Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
5 Hatalska Natalia Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIDEA TEAM opłacono BM
6 Woźniak Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIDEA TEAM opłacono BM
7 INGIELEWICZ ALEKSANDRA BRANIEWO ZAWODY DLA DZIECI BRANIEWSKIE GAZELE opłacono BM
8 Łukiewicz Łukasz Elbląg TRIATHLONOWA ÓSEMKA Team Karaś opłacono BM
9 Pasiak Robert Łódź TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
10 Pasiak Katarzyna Łódź TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
11 Rudawski Radosław Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
12 Golombek Piotr Grudziądz TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
13 Pawlik Mariusz gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
14 Matusz Maciej Gniezno TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
15 Bolda Sylwia Wejherowo TRIATHLONOWA DWÓJKA
16 Konkol Jakub Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
17 Konkol Waldemar Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
18 Marszałek Robert Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
19 Sielicka Pola Elbląg ZAWODY DLA DZIECI UKP Jedynka Elbląg opłacono BM
20 Sielicki Hubert Elbląg ZAWODY DLA DZIECI UKP Jedynka Elbląg opłacono BM
21 Rybicki Artur Radzanów TRIATHLONOWA ÓSEMKA Twister Team opłacono BM
22 Olchowik Tomasz Lidzbark Warmiński TRIATHLONOWA CZWÓRKA Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono BM
23 Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński TRIATHLONOWA CZWÓRKA Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono BM
24 Zmudzinski Tomek Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA KS Barrakuda opłacono BM
25 Kujawińska Anna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
26 Górny Łukasz Górny Zamość TRIATHLONOWA DWÓJKA Kebsik w Trasie
27 Kotlicka Kamila Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
28 Bambrowicz Kołakowska Aleksandra Reda TRIATHLONOWA DWÓJKA Endure team opłacono BM
29 Kołakowski Mikołaj Reda TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure team opłacono BM
30 Rusak Olaf Gdynia ZAWODY DLA DZIECI Endure team opłacono BM
31 Krawczyk Tadeusz Lębork TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
32 Marszałek Gustaw Gdynia ZAWODY DLA DZIECI Endure Team
33 Marszałek Tomasz Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure Team opłacono BM
34 Marszałek Karina Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA Endure team opłacono BM
35 Koper Piotr Olsztyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA
36 Karabin Paweł Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
37 Kazanecki Tomasz Kazanecki Legionowo TRIATHLONOWA DWÓJKA
38 Wasiak Tomasz Elbląg TRIATHLONOWA ÓSEMKA Waniewski Coaching opłacono
39 Chorążewicz Dariusz Szczytno TRIATHLONOWA CZWÓRKA
40 Chorążewicz Anna SZCZYTNO TRIATHLONOWA CZWÓRKA
41 Kosiński Michał Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA ASC Gdańsk
42 Poreda Piotr Kowale TRIATHLONOWA DWÓJKA Divine Beauty
43 Bejm Łukasz Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
44 Burdyn Grzegorz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA Divine Beauty
45 Nierebiński Tomasz Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA Family3Team
46 Paradowski Filip Warszawa TRIATHLONOWA CZWÓRKA Hasten Triathlon Team opłacono BM
47 Czarniecki Kamil Czarniecki Warszawa TRIATHLONOWA CZWÓRKA 12tri.pl
48 Bujak Aleksandra Bolszewo TRIATHLONOWA DWÓJKA RUNEDA
49 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
50 Kłosek Dominik Kłosek Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure team opłacono BM
51 Paracki Michał Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA CZWÓRKA Eurocash opłacono BM
52 Szczepuchowski Bogdan Nidzica TRIATHLONOWA CZWÓRKA Schulo Team opłacono BM
53 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK TRIATHLONOWA CZWÓRKA BHMW_GDYNIA opłacono BM
54 Ornowski Remigiusz Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA Bike U Up Sport Coaching opłacono BM
55 Świtońska Aleksandra Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA
56 Michalec Wojciech Radom TRIATHLONOWA CZWÓRKA
57 Jankowiak Katarzyna Poznań TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
58 Pohland Paweł Poznań TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
59 Czernialis Daria Rumia TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
60 Polak Krzysztof Jastkowice TRIATHLONOWA CZWÓRKA Klub Kolarski Sokol Stalowa Wola
61 Krysiak Krzysztof Warszawa TRIATHLONOWA CZWÓRKA TriWawa opłacono BM
62 Włodarczyk Mirosław Włodawa TRIATHLONOWA CZWÓRKA I LO UKS Kościuszko Włodawa
63 Rusak Łukasz Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure Team
64 Witkowski Albert Polska TRIATHLONOWA DWÓJKA Malborskie Morsy opłacono BM
65 Malirz Dominik Wodzisław Śląski TRIATHLONOWA ÓSEMKA MTE
66 Botor Jarosław Zabrze TRIATHLONOWA ÓSEMKA MTE
67 Walczak Natalia Lusowo TRIATHLONOWA ÓSEMKA MTE/Solid Investment
68 Zych Dawid Elbląg TRIATHLONOWA ÓSEMKA Spartanie Dzieciom
69 Idziak Michał Szczytno TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
70 Wojtowicz Jarosław Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT Elbląg Triathlon Team opłacono BM
71 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK TRIATHLONOWA CZWÓRKA Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork opłacono BM
72 Wołoszko Wiktor Szczytno TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
73 Paśko Franek Warszawa TRIATHLONOWA ÓSEMKA Hasten Triathlon Team opłacono BM
74 Derewecki Jarek Skrzeszewo TRIATHLONOWA CZWÓRKA Triathlon Trójmiasto opłacono BM
75 Pior Radosław Kalisz TRIATHLONOWA DWÓJKA Frauenburg Gangsters opłacono BM
76 Kowieszko Tomasz Orneta TRIATHLONOWA ÓSEMKA Wormditt opłacono BM
77 Szymańska Anna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
78 Wirkowski Maciej Rumia TRIATHLONOWA DWÓJKA Sam Dla Siebie opłacono BM
79 Hechliński Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
80 JASZCZUK Jarosław Braniewo TRIATHLONOWA DWÓJKA
81 Bogdański Łukasz Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Lotos Running Team opłacono BM
82 Ambroziak Lesław Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA IM Inspiration opłacono BM
83 Dola Kamil Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Najmowicz Triathlon opłacono BM
84 Rusak Michal Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure team opłacono BM
85 Ślęzak Adam Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA OSP POGRODZIE
86 Kubińśki Artur Ożarów Mazowiecki TRIATHLONOWA ÓSEMKA TRI LYNX
87 Drespa Patryk GDYNIA TRIATHLONOWA DWÓJKA Lili Team opłacono BM
88 Wydarty Agnieszka Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
89 Dziedzic Joanna Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
90 Wewiórski Paweł Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT Elbląg Triathlon Team opłacono BM
91 Szczodrowska Wioletta Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
92 Wodynska Stosik Natalia Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM
93 Szypszak Barbara Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
94 Nowak Michał Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
95 Lewańczyk-Nowak Małgosia Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
96 Antonowicz Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
97 Skórzyński Dariusz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
98 Skórzyńska Agnieszka Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
99 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
100 Włodarczyk Weronika Rozewie TRIATHLONOWA DWÓJKA KLIF Team opłacono BM


Wyświetleń: 17285

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ