2-4-8 Triathlon Frombork
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zubowicz Maria Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA TM Iron Tri - Team opłacono BM
2 Wargacki Piotr Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA TM Iron Tri - Team opłacono BM
3 Goraj Pawel Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
4 Hatalska Natalia Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIDEA TEAM opłacono BM
5 Woźniak Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIDEA TEAM opłacono BM
6 INGIELEWICZ ALEKSANDRA BRANIEWO ZAWODY DLA DZIECI BRANIEWSKIE GAZELE opłacono BM
7 Łukiewicz Łukasz Elbląg TRIATHLONOWA ÓSEMKA Team Karaś opłacono BM
8 Pasiak Robert Łódź TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
9 Pasiak Katarzyna Łódź TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
10 Rudawski Radosław Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
11 Golombek Piotr Grudziądz TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
12 Pawlik Mariusz gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
13 Matusz Maciej Gniezno TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
14 Konkol Jakub Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
15 Konkol Waldemar Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
16 Marszałek Robert Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
17 Sielicka Pola Elbląg ZAWODY DLA DZIECI UKP Jedynka Elbląg opłacono BM
18 Sielicki Hubert Elbląg ZAWODY DLA DZIECI UKP Jedynka Elbląg opłacono BM
19 Rybicki Artur Radzanów TRIATHLONOWA ÓSEMKA Twister Team opłacono BM
20 Olchowik Tomasz Lidzbark Warmiński TRIATHLONOWA CZWÓRKA Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono BM
21 Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński TRIATHLONOWA CZWÓRKA Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono BM
22 Zmudzinski Tomek Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA KS Barrakuda opłacono BM
23 Kujawińska Anna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
24 Kotlicka Kamila Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
25 Bambrowicz Kołakowska Aleksandra Reda TRIATHLONOWA DWÓJKA Endure team opłacono BM
26 Kołakowski Mikołaj Reda TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure team opłacono BM
27 Rusak Olaf Gdynia ZAWODY DLA DZIECI Endure team opłacono BM
28 Krawczyk Tadeusz Lębork TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
29 Marszałek Tomasz Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure Team opłacono BM
30 Marszałek Karina Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA Endure team opłacono BM
31 Karabin Paweł Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
32 Wasiak Tomasz Elbląg TRIATHLONOWA ÓSEMKA Waniewski Coaching opłacono
33 Bejm Łukasz Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
34 Paradowski Filip Warszawa TRIATHLONOWA CZWÓRKA Hasten Triathlon Team opłacono BM
35 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
36 Kłosek Dominik Kłosek Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure team opłacono BM
37 Paracki Michał Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA CZWÓRKA Eurocash opłacono BM
38 Szczepuchowski Bogdan Nidzica TRIATHLONOWA CZWÓRKA Schulo Team opłacono BM
39 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK TRIATHLONOWA CZWÓRKA BHMW_GDYNIA opłacono BM
40 Ornowski Remigiusz Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA Bike U Up Sport Coaching opłacono BM
41 Jankowiak Katarzyna Poznań TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
42 Pohland Paweł Poznań TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
43 Czernialis Daria Rumia TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
44 Krysiak Krzysztof Warszawa TRIATHLONOWA CZWÓRKA TriWawa opłacono BM
45 Witkowski Albert Polska TRIATHLONOWA DWÓJKA Malborskie Morsy opłacono BM
46 Idziak Michał Szczytno TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
47 Wojtowicz Jarosław Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT Elbląg Triathlon Team opłacono BM
48 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK TRIATHLONOWA CZWÓRKA Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork opłacono BM
49 Wołoszko Wiktor Szczytno TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
50 Paśko Franek Warszawa TRIATHLONOWA ÓSEMKA Hasten Triathlon Team opłacono BM
51 Derewecki Jarek Skrzeszewo TRIATHLONOWA CZWÓRKA Triathlon Trójmiasto opłacono BM
52 Pior Radosław Kalisz TRIATHLONOWA DWÓJKA Frauenburg Gangsters opłacono BM
53 Kowieszko Tomasz Orneta TRIATHLONOWA ÓSEMKA Wormditt opłacono BM
54 Szymańska Anna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
55 Wirkowski Maciej Rumia TRIATHLONOWA DWÓJKA Sam Dla Siebie opłacono BM
56 Hechliński Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
57 Bogdański Łukasz Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Lotos Running Team opłacono BM
58 Ambroziak Lesław Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA IM Inspiration opłacono BM
59 Dola Kamil Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Najmowicz Triathlon opłacono BM
60 Rusak Michal Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure team opłacono BM
61 Drespa Patryk GDYNIA TRIATHLONOWA DWÓJKA Lili Team opłacono BM
62 Wydarty Agnieszka Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
63 Dziedzic Joanna Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
64 Wewiórski Paweł Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT Elbląg Triathlon Team opłacono BM
65 Szczodrowska Wioletta Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
66 Szypszak Barbara Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
67 Nowak Michał Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
68 Lewańczyk-Nowak Małgosia Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
69 Antonowicz Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
70 Skórzyński Dariusz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
71 Skórzyńska Agnieszka Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
72 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
73 Włodarczyk Weronika Rozewie TRIATHLONOWA DWÓJKA KLIF Team opłacono BM
74 Żemojdzin Michał Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA DZIERZGOŃ TEAM opłacono BM
75 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA DZIERZGOŃ TEAM opłacono BM
76 Perchaluk - Mandat Joanna Jastrzębie - Zdrój TRIATHLONOWA CZWÓRKA Polarny Klub Sportowy Hornsund opłacono BM
77 Wojciechowski Piotr Olsztyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
78 Kasprzyk Magdalena Kraków TRIATHLONOWA CZWÓRKA Yuvata TEAM opłacono BM
79 Romanowski Leopold Grzegorz Kowale TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
80 Ługiewicz Przemysław Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
81 Zawistowska Wioletta Sulmin TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
82 Konkel Aneta Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA SobczakTeam opłacono BM
83 Żelaskowski Filip Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
84 Gierasimiuk Grzegorz Warszawa TRIATHLONOWA DWÓJKA Trigger Triathlon opłacono BM
85 Stasiak Katarzyna Kolbudy TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
86 Stasiak Jarek Kolbudy TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
87 Bobowska Agnieszka Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
88 Bobowski Mariusz Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
89 Witkowska Agnieszka Ketrzyn TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
90 Witkowski Piotr Kętrzyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA JCH Team opłacono BM
91 Bork Dorota Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
92 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
93 Kochański Tadeusz Frombork TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
94 Barcikowska Wioletta Elblag TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
95 Lewandowski Tomasz Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA RCI Bydgoszcz opłacono BM
96 Sienkiewicz Patryk Gdynia TRIATHLONOWA ÓSEMKA Dream Tri Team opłacono BM
97 Wasiak Miłosława Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Pszczółkowski Team opłacono BM
98 Krzykwa Maciej Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Pszczółkowski Team opłacono BM
99 Lisius Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono
100 Witkowska Katarzyna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM


Wyświetleń: 20136

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ